Geriausios greitųjų kreditų įmonės

Greituosius kreditus teikiančios įmonės suteikia galimybę gauti paskolą, padedančią patenkinti Jūsų finansiniams poreikiams. Kiekviena įmonė turi nustatytas palūkanų normas bei gražinimo sąlygas ir terminus. Todėl, kaip ir su visais finansiniais sprendimais, būtina gerai išstudijuoti siūlomas sąlygas ir jas apsvarstyti. Norėdami padėti rasti geriausią įmonę, siūlančią palankiausias sąlygas, priklausomai nuo Jūsų poreikių, mes suteikiame išsamę informaciją apie kiekvieną įmonę ir mūsų nuomone, adekvatų, teikiamų paslaugų, įvertinimą.

Logotipas AprašymasĮvertinimasGreitųjų kreditų sumaTerminas
Finbee.lt paskolos

Finbee.lt paskolos

FinBee – tai įmonė, apimanti ne tik besiskolinančius, bet ir norinčius įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Dėl tokio verslo principo paskolos sąlygos gali tapti lankstesnės, vyksta aukcionai (derybos) dėl žemesnių palūkanų, o tai itin pravartu norintiems gauti paskolą. Ši platforma subalansuota norintiems skolintis kiek didesnes (nuo 300 €) sumas ir tikrai netiks mėgstantiems momentinius kreditus. Beje, turite būti nusiteikę, kad darbuotojai jūsų duomenis analizuoti ir finansuotojo ieškoti gali iki keleto dienų.

Nuo 300 iki 6000 Eur
Nuo 12 iki 60 mėn.
2 Manopaskola.lt paskolų sistema

Manopaskola.lt paskolų sistema

Sprendžiant iš įmonės koncepcijos bei klientų vertinimo, tai nėra tokia populiari paskolų teikimo įmonė, ji labiau prisišliejusi kaip dalis Kredito unijos. Vis dėlto, turimas lojalių klientų ratas bei pakankamai protingos palūkanos padeda jai išsiversti ir ganėtinai gerai aptarnauti savo klientus. Jei mėgstate, kai įmonės puslapyje randate visą reikiamą informaciją, čia to nesitikėkite ir pasiruoškite atakoms skambučiais ar el. paštu, nes atsakymus ne visada gausite iš karto.

Nuo 300 iki 10000 Eur
Iki 60 mėn.
3 Vivus.lt paskolų sistema

Vivus.lt paskolų sistema

Tai greita paskola internetu, kuri skirta žmonėms, turintiems pastovių pajamų ir norintiems pasiskolinti didesnes, iki 3000 Eur sumas. Kadangi finansinė klientų padėtis yra tikrinama, tai nėra paskola bedarbiams ar studentams, kurių artimiesiems tenka nešti jų finansinę atsakomybę. Nors paskolos palūkanos yra tikrai nemažos, jas galima reguliuoti įmokas grąžinant kuo greitesniu terminu. Jei tai neįmanoma ir žinote, kad grąžinti pinigus vėluosite, visada galimas paskolos pratęsimas.

Nuo 75 iki 3000 Eur
Iki 36 mėn.
4 Paskoliukas.lt skubūs kreditai

Paskoliukas.lt skubūs kreditai

Ši įmonė labiau orientuota į trumpalaikius kreditus, kurių palūkanos nėra labai didelės, pasitaiko akcijų. Norėtųsi, kad svetainė turėtų aiškesnę paskolos skaičiuoklę, nes kai kurie klientai jų pateikiamoje lentelėje gali ir pasiklysti. Šiek tiek erzina ne visada veikianti ir tiksli sistema, tačiau patogu tai, kad savo duomenis valdyti bei redaguoti galite naudodamiesi paskyra. Žinoma, neturintiems interneto ryšio ir jau prisiregistravusiems sistemoje, be galo patogi paslauga – SMS kreditai, kurie leidžia pinigų gauti greitai ir naudojantis tik telefonu.

Nuo 100 iki 1000 Eur
Iki 55 dienų arba iki 6 mėn.
5 Ecocredit.lt kreditai

Ecocredit.lt kreditai

Jau iš puslapio koncepcijos galima pasakyti, kad tai nedidelė skolinimosi agentūra. Jų pliusai – kiek mažesnės palūkanos ir malonus bendravimas, išaugantis iš siekio išlaikyti klientą. Vis dėlto, įmonės darbo laikas gana ribotas, paskolos pasiėmimo sistema kiek sudėtinga bei išdėstyta nepakankamai aiškiai.

Nuo 100 iki 1400
Iki 720 d.
6 Mogo.lt paskola

Mogo.lt paskola

Mogo privalumas – tai, jog jie specializuojasi ties paskolomis užstatant automobilį, autolizingu, todėl jie gali tinkamai įvertinti Jūsų automobilio būklę ir vertę. Vis dėlto, čia taikomi nemaži administraciniai mokesčiai, norint finansuoti automobilio pirkimą, reikalingas pradinis įnašas, o paskolų palūkanos tikrai nemažos. Džiugina dailus ir solidus puslapis bei galimybė pasiskolinti gan didelę pinigų sumą.

Nuo 500 iki 10000 Eur
Iki 6 metų
7 Credit24.lt kreditai

Credit24.lt kreditai

Kaip ir su daugeliu skolinimosi įmonių, reikėtų atidžiai perskaityti sąlygas, nes vėluojant sumokėti, išrašomos nemenkos baudos, todėl patariama pasinaudoti grąžinimo pratęsimo paslauga arba informuoti darbuotojus bei paprašyti jų ieškoti geriausio sprendimo. Labai džiugino tai, kad Credit24 iš tikrųjų pasiekiama bet kuriuo paros metu, o suteikiama informacija išdėstoma smulkiai bei aiškiai. Kreditų sumos yra gan didelės, o įmonė dažnai nereikalauja, kad klientas turėtų pastovų pajamų šaltinį, todėl paskola suteikiama ir bedarbiams, bei žmonėms nuo 18 metų, o tai sudaro keblumų tais atvejais, kai šie asmenys negali padengti įmokų ir nuo to kenčia artimieji.

Iki 3000 Eur
Iki 3 metų
8 Taupkase.lt paskolos

Taupkase.lt paskolos

Įmonė teikia dideles paskolas, galimos būsto paskolos, kreditai automobiliui. Taupkasė siūlo pakankamai nedideles palūkanas, o darbuotojai bendrauja itin maloniai. Tiesa, pats puslapis ir jo informacija labai menka ir neaiški, būtų šaunu, jei dėl kiekvienos smulkmenos nereikėtų nuolat skambinti ir teirautis vadybininkų. Patogi galimybė paskolas grąžinti anksčiau, už tai netaikant papildomų mokesčių.

Nuo 1000 iki 30000 Eur
Iki 6 metų
9 Minipaskola.lt (Ferratum)

Minipaskola.lt (Ferratum)

Tai greita paskola, kuri išgelbės nuo susiklosčiusios keblios situacijos, o jos dydis pakankamai solidus – iki 2000 Eur. Patogus puslapis ir registracija bei paskolos skaičiuoklė, tačiau atsakymas gaunamas ne iš karto, o konsultantų bendravimas ne visada aiškus bei patikimas.

Nuo 100 iki 2000 Eur
Iki 24 mėn.
10 Bobutės paskola

Bobutės paskola

Bobutės paskola – tai greitas būdas, jei trūksta pinigų ir jų reikia gauti greitai. Ji skirta iki 4000 € siekiančioms sumoms, tačiau skolintis apsimoka tik tuomet, jei jums reikalinga nedidelė paskola – mat, įmonė apskaičiuoja ganėtinai dideles palūkanas. Šaunu tai, jog čia visada rasite akcijų, galite atidėti mokėjimus ar pirmą paskolą iki 200 € gauti nemokamai. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – su klientais įmonė nežaidžia ir neprimina, jog artėja paskolos grąžinimo terminas, o vėluojant, gali tekti ilgai bylinėtis teismuose.

Nuo 50 iki 4000 Eur
Iki 36 mėn.
Login/Register access is temporary disabled
Palyginti
  • Total (0)
Compare