SMSpinigai.lt paskolų sistema

5 Bendras įvertinimas
SMSPinigai.lt

SMSpinigai.lt – įmonė, siūlanti platų paslaugų spektrą. Čia galima imti vartojimo, SMS paskolas, įkeisti nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Greitieji kreditai siekia 1000 Eur sumą, o susiduriant su finansiniais sunkumais, galima mokėjimų pratęsimo paslauga. Vis dėlto populiariausi ir labiausiai rekomenduojami momentiniai kreditai, kurie tampa patogiu būdu greitai ir patogiai pasiskolinti pinigų. Nors pirmasis kreditas siūlomas nemokamai, reikia atsižvelgti į sąlygas, kurios yra ribotos. Jei norite pasiimti kreditą, būtinai pasidomėkite nuostatomis, esančiomis jų puslapyje ir įvertinkite savo galimybes, nes esant nesklandumams, teisinis reglamentas bus įmonės pusėje. Taip pat siūlome iš anksto pranešti, jei norite prasitęsti mokėjimą, nes įmonė gali nuskaičiuoti pinigų ir apsišarvuoti kantrybe – konsultantų bendravimas nėra pati stipriausia SMSpinigai.lt komandos pusė.

8.7Autoriaus vertinimas
Naudojimasis svetaine
10
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
2Vartotojų įvertinimas
Naudojimasis svetaine
3
Siūlomų paslaugų kokybė
2
Klientų aptarnavimas
1
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus


Pagrindiniai įmonės pliusai:

 • Nemokami kreditai. Nauji klientai greituosius kreditus iki 1000 Eur gauna nemokamai;
 • Nėra griežtų kredito laikotarpio apribojimų;
 • SMS paskolos;
 • Puslapis turi itin patogią mobilią versiją;
 • Galimybė pratęsti apmokėjimo terminą;
 • Patogi Chat lango

Pagrindiniai įmonės minusai:

 • Delsiant sumokėti, nuskaičiuojami pinigai;
 • Ne visada tinkamai patikrinamos žmogaus pajamos;
 • Nemalonus aptarnavimas.


Pagrindinė SMSpinigai.lt specifikagreitos paskolos, teikiamos naudojantis SMS kreditu, išsiunčiant trumpąją žinutę. Tai patogus būdas žmonėms, pinigų norintiems čia ir dabar, be papildomos registracijos ar dokumentų pildymo, bei tuo metu neturintiems interneto prieigos. Kaip tai padaryti? Jums tereikia išsiųsti žinutę su tekstu: SOS, suma, terminu bei slaptažodžiu ir jau po kelių minučių pinigai atsidurs Jūsų banko sąskaitoje. Būtina turėti omenyje, jog žinutės kaina – 0,30 Eur, todėl norint pasiimti paskolą, telefono sąskaitoje privalote turėti bent šią sumą. Kokiais atvejais gaunamas SMS kreditas?

 • Jei pinigų Jums reikia skubiai;
 • Jei Jums reikalinga paskola yra iki 1000 €;
 • Jei norite neribotos kredito paskirties.

Paskolų būdai

Greitasis kreditas – tai pakankamai paprastas būdas išspręsti finansinius sunkumus, kuriam reikalinga užpildyti paraišką, esančią www.smspinigai.lt puslapyje, skiltyje Registracija. Kokie šio kredito privalumai?

 • Nereikalingas užstatas;
 • Pinigus gausite greitai;
 • Pirmas kreditas nemokamai.

Vartojimo kreditai siūlo paskolas, kurioms įsigyti, paraiškos davėjas turi turėti pastovių pajamų ir sulaukti kreditavo komisijos sprendimo. Kaip ir dėl greitojo kredito, paraiškos teikiamos internetu, įmonės puslapyje.

Kreditas įkeičiant automobilį reikalauja užstatomos transporto priemonės, kuri tampa paskolos garantija. Į automobilio sąvoką šiuo atveju įeina lengvasis, krovininis automobiliai, autobusai, valtys ir kt. Imantis kreditą asmuo turi būti oficialus transporto priemonės savininkas, o paskolos suma negali viršyti 65 % įkeistos transporto priemonės vertės ir būti ne mažesnė nei 3000 Eur. Paskolos gavėjo transporto priemonė negali būti senesnė nei 13 metų, o asmens amžius neturėtų viršyti 60 metų. Paskolos privalumai:

 • Jūs ir toliau galėsite važinėti įkeista transporto priemone;
 • Galėsite pasiskolinti solidžią pinigų sumą, priklausančią nuo automobilio vertės;
 • Sutartis bus parengta nemokamai;
 • Kredito grąžinimo terminas yra iki 5 metų.

Kreditas įkeičiant nekilnojamąjį turtą – kai užstatu tampa bet koks nekilnojamasis turtas visoje Lietuvoje. Paraišką galite užpildyti internetu, paskolos suma turi būti ne mažesnė nei 1000 Eur. Grąžinimo terminas siekia 10 metų. Privalumai:

 • Teikiamos paskolos iki 100 % turto vertės dydžiui;
 • Palūkanų dydis vos 1,5 %;
 • Siūloma net 12 mėn. pertrauka tarp mokėjimų.

Amžiaus cenzas. Visos SMSpinigai.lt paslaugos suteikiamos asmenims nuo 20 metų.

Paskolos refinansavimas

Turite galimybę pervesti visus mažuosius kreditus ir įmonė sumažins mėnesines įmokas. SMSpinigiai.lt gali refinansuoti greituosius kreditus, lizingus, kredito unijas bei kitus bankus. Kredituojama suma turi neviršyti 4000 Eur.

Refinansavimo pranašumai:

 • Sumažinama palūkanų norma;
 • Sumažinamos mėnesinės įmokos;
 • Daugelis kreditų bus pakeičiami vienu;
 • Refinansavimo terminai net iki 4 metų.

Pratęsimas

Jūs turite galimybę įmokas perkelti į ateitį. Kaip?

 • Patariama kreditą prasitęsti iš anksto, likus bent kelioms dienoms iki mokėjimo;
 • Mokėdami už kredito pratęsimą, mokėjimo laukelyje nurodykite žodį „PRATĘSTI“. Pratęsimo mokėjimus atlikite per el. bankininkystę, meniu skiltyje Mokėjimai.

Sąlygos

Prieš registruojantis įmonės sistemoje ir pasiimant bet kokio tipo kreditą, būtinai susipažinkite su sutarties sąlygomis, susipažinkite su paslaugų įkainiais bei apžvelkite skundų nagrinėjimo tvarką. Tai padės apsispręsti ir ateityje išvengti nesklandumų.

Apmokėjimo būdai

Apmokėjimus galite daryti el. bankininkyste, Maximos, Perlo, Fox Box terminaluose, Lietuvos Spaudos, Lietuvos Pašto filialuose, PayPost tinkle ar R-Kiosk kioskeliuose.

Naudojimasis svetaine

Smspinigai.lt Informacija išdėstyta pakankamai aiškiai, jau pagrindiniame puslapyje matomos reikalingiausios skiltys, populiariausių paslaugų aprašymai ir kredito skaičiuoklė. Šalia registracijos laukų rodomas pavyzdys, kuris padeda tinkamai užpildyti langelius. Kiek nepatogumų gali sukelti pagrindinės skiltys, esančios kairiajame puslapio šone. Čia pasirinktas neryškus, šviesiai pilkas šriftas, menkai pastebimas eiliniam klientui. Veikia Chat langas, kuriame atsakymus gavome per keletą minučių.

Aptarnavimas

Chat langelyje galima tiesiogiai bendrauti su įmonės atstovais, kurie atsakė vos per kelias minutes. Kalbant asmeniškai, kai kurie darbuotojai bendrauja kiek atgrasiai, ne visai maloniai. Atsakomumas el. paštu užtrunka įvairiai, todėl patariama skambinti telefonu arba kreiptis Chat langu.

Darbo laikas: I-V 08:00-22:00, VI-VII 10:00-20:00.

SMSPinigai.lt klientų atsiliepimai

Daugelis klientų teigia, kad tai puikus būdas, jei tuo metu reikia greitai gauti pinigų. Jie pataria atsargiai laikytis taisyklių ir įvertinti savo padėtį, nes dažniausiai nudega tie, kurie yra neįvertinę situacijos ar nepasidomėję sąlygomis. Pagrindinis vartotojų išreikštas skundas – nemalonus, kartais šaltai bendraujantis, ar ne iš karto atsakantis kolektyvas.

Įmonės rekvizitai

Telefonas: +370 609 97638;

El. paštas: info@smspinigai.lt;

Adresas: Žemaitės g. 21, Vilnius, LT-03118, Lietuva.

9 Komentarai
Rodyti visus Aukščiausias įvertinimas Žemiausias įvertinimas Palikite savo atsiliepimą
 1. Atsakyti
  Deivis 2016 lapkričio 7 at 14:23

  Turiu paskola, o savitarnoje esu užblokuotas. I emeila niekas neatrašo, per Skype ir susisiekt neįmanoma. Grynas ignoravimas.

 2. Atsakyti
  Niekada nesinaudojau jūsų paslaugomis 2017 kovo 31 at 11:37

  Jūsų sms žinutės ir skambučiai atakuoja visą šeimą. Mes niekada nesinaudojome jūsų paslaugomis, bet vis siunčiamos reklamos ir netgi kelis kartus atsiųsta žinutė, kad ‘ kredito nepavyko paimti, nes neužtektinas pinigų likutis’ ar kažkaip panašiai. Su niekuo neįmanoma susisiekti. Kas per įmonė…

 3. Atsakyti
  Xxx 2017 birželio 29 at 11:25

  Niekam nerekomenduociau imti is cia paskolos!! Pasirasom taikos sutarti,kad mokesiu normaliai kiekviena menesi(taip ir mokejau),kol galu gale suzinau kad esu perduota i skolu isieskojima! Ir dar plius 260 eur prisidejo imone prie skolos! Smspingai manes net neinformavo kad kazkur zada perduoti, ir dar darbuotojai nemandagus svaido ragelius,ir net nekelia ragelio!! Tai kas cia per imone!

 4. Atsakyti
  Nerijus 2017 liepos 4 at 7:37

  pati blogiausia ymone bent jau man .Liko paskutine ymoka ,tai jie mane isieskojimo agenturai perdave nes keles dienas pavelavau.Esu nusiviles sita ymone.

 5. Atsakyti
  PaskoluAtsiliepimai.lt 2017 liepos 28 at 13:34

  Ačiū visiems, kurie paliekate komentarus ir dalinatės informacija. Tikėkimės SMSPinigai.lt atstovai irgi į juos atsižvelgs ir pataisys Jūsų išvardintas spragas.

 6. Atsakyti
  remigijus taurosas 2017 rugsėjo 28 at 12:55

  niekada nepriskambinsi ir negausi atsakymo del ko negali suteikt paskolos;D:D

 7. Atsakyti
  remigijus taurosas 2017 rugsėjo 28 at 13:44

  MATOT KAIP TOKIOS YMONES TEISINASI TU NETURI PAJAMU NORS NUO 2003-2044 TURIU 2 GRUPE IR NET TUO NEPASIDOMI;D

 8. Atsakyti
  Svetlana 2017 spalio 25 at 5:43

  Nekada neskolinkite is sios imones pinigu.Apgavikai!!!

 9. Atsakyti
  Remigijus 2017 lapkričio 18 at 6:46
  1
  Naudojimasis svetaine
  30
  Siūlomų paslaugų kokybė
  20
  Klientų aptarnavimas
  10

  Niekada negali paskambinti . Patys ragelio nepakelia. Kas per įmonę …..

  - Minusai: Negali paskambinti. O patys neatsiliepė kaip skambini

Palikite atsiliepimą

Jūsų bendras įvertinimas

Login/Register access is temporary disabled
Palyginti
 • Total (0)
Compare