Credit24.lt

Credit24.lt
Credit24.lt

8.7 Bendras įvertinimas
Credit24.lt

Credit24 suteikia 90 dienų grąžinimo garantiją, ja pasinaudoję, galėsite grąžinti tik tiek, kiek pasiskolinote. Turintiems nemažai įsipareigojimų, galima paskola su turimų įsipareigojimų refinansavimu, o gaunantiems mažas pajamas, yra galimybė gauti paskolą, vertinant bendras šeimos pajamas. Kaip ir su daugelio skolinimosi įmonių, reikėtų atidžiai perskaityti sąlygas ir nevėluoti mokėti įmokų, nes skaičiuojami delspinigiai. Labai džiugino tai, kad Credit24 iš tikrųjų pasiekiama bet kuriuo paros metu, o suteikiama informacija išdėstoma smulkiai bei aiškiai.

Naudojimasis svetaine
9
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Credit24 dirba kiekvieną dieną iki 20 val., o klientus konsultuoja visą parą;
 • Greitas atsakomumas į iškilusius klausimus;
 • Patogi savitarnos sistema;
 • Paskolos teikiamos nuo 18 iki 75 m.
 • Lanksčiai vertinamos įvairių tipų pajamos (ne tik sodrinės).
Trūkumai
 • Už vėlavimą skaičiuojami delspinigiai.
 • Kartais stringanti sistema;
 • Paskola iki 5000 Eur.
Palikite savo atsiliepimą

Žiūrėti 10 geriausių

Credit24 vartojamosios paskolos yra teikiamos iki 5000 Eur, o siūlomas grąžinimo terminas iki 3 metų, sudaro palankias sąlygas pinigus grąžinti mažesnėmis įmokomis.

Kaip tai veikia?

 • Pirmą kartą naudojantis Credit24 paslaugomis, reikalinga registracija. Ją atlikti galite Credit24.lt internetiniame puslapyje;
 • Užpildžius visus privalomus laukus, reikia patvirtinti sutikimą. Sutarties sudarymo ir administravimo mokestis 0 Eur.
 • Pasirinkite paskolos internetu mokėjimo laikotarpį bei kredito sumą;
 • Peržiūrėkite informaciją ir pasirašykite sutartį;
 • Po paskolos patvirtinimo pinigai į Jūsų sąskaitą bus pervesti per 15 min.
į viršų ↑

Amžiaus cenzas

Paskolos teikiamos asmenims nuo 18 met amžiaus. Viršutinė amžiaus riba, imantiems pirmą Credit24 paskolą, yra 75 metai. Esamiems Credit24 klientams amžiaus cenzo nėra.

į viršų ↑

Kokios paskolos gavimo sąlygos?

 • Turite būti Lietuvos Respublikos pilietis;
 • Turite turėti sąskaitą viename Lietuvos bankų;
 • Turite gauti tvarias pajamas, kurias galėsite įrodyti.
į viršų ↑

Paskolos valdymas

Jei jau esate Credit24.lt klientas, savitarnos skiltyje galite valdyti šias paslaugas:

 • Pasiskolinti papildomai;
 • Sumažinti paskolos mėnesio įmokas;
 • Sutrumpinti grąžinimo terminą ir sutaupyti palūkanų;
 • Atidėti įmokos mokėjimą vienam mėnesiui.
į viršų ↑

Paskolos grąžinimas

Jūsų grąžintos paskolos sumos į Credit24 sistemą įvedamos tą pačią ar kitą darbo dieną. Jei pervedate iš kitų bankų (ne Swedbank ar SEB) sąskaitų, įskaitymas gali trukti ir ilgiau. Gavę ir užskaitę įmoką, patvirtinimą gaunate SMS žinute. Įmokos, kurių mokėjimo paskirtyje nebus nurodytas paskolos gavėjo asmens kodas, gali būti neįskaitytos. Jei mokate už kitą asmenį, mokėjimo paskirtyje BŪTINA nurodyti Credit24 kliento vardą, pavardę ir asmens kodą.

į viršų ↑

Grąžinimo atidėjimas

Esant reikalui, einamąjį mokėjimą galite atidėti vienam mėnesiui. Pasirinkus šią paslaugą, Jūs turėsite sumokėti tik palūkanas už einamąją įmoką, o visos likusios įmokos bus nukeltos mėnesiui į priekį.

į viršų ↑

Refinansavimas

Įmonė padengs trumpalaikį kreditą iki 5000 Eur kitoje bendrovėje už Jus, o esant poreikiui, paskolins papildomai ir pasiūlys mažesnes mėnesines įmokas.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

credit24

Credit 24.lt svetainė atnaujinta. Pagrindiniame lange paskolos skaičiuoklėje galite įsivertinti pirmines paskolos sąlygas, o pateikę paraišką gausite asmeninį pasiūlymą. Registracija paprasta ir aiški. Patogi savitarnos sistema. Svetainėje pateiktas išsamus DUK ir bendrosios sutarties sąlygos. Kai kurių klientų vizito bei mūsų apžvalgos metu buvo pastebėta trukdžių sistemoje, tačiau šie trukdžiai buvo greitai sutvarkyti.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas greitas bei informatyvus, į laiškus ar skambučius atsakoma net ir savaitgaliais, o tai itin patogu, jei paskolos įsireikė skubiai. Sistema kartais stringa, o vėluojant palūkanos smarkiai išauga, todėl reikėtų pasiskaityti sąlygas arba konsultantų nuodugniai išsiklausinėti apie galimybes. Darbo valandos: informacija teikiama visą parą, o pavedimai atliekami nuo 8:00 iki 20:00 kiekvieną dieną.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Įmokas galite grąžinti visuose Lietuvos bankuose, prekybos centro Maxima kasose, informacijos skyriuose, Perlas terminaluose ir Lietuvos spauda kioskuose.

į viršų ↑

Tipinis paskolos pavyzdys

Suteiktą 500 € kredito limitą grąžinus per 12 mėn., metinė palūkanų norma – 23,88%, minimali mėnesio įmoka – 47,25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27,09%, o bendra mokama suma 567,01 €. Paskolų pasiūlymai asmeniniai, todėl kainos gali skirtis.

į viršų ↑

Credit24.lt klientų atsiliepimai

Kai kurie klientai yra nepatenkinti aukštomis palūkanomis, o vėluojantys sumokėti įmokas skundžiasi delspinigiais, tačiau kita dalis klientų teigia, kad imant kreditus šioje įmonėje, jie nesusidūrė su jokiais nesklandumais, o palankios darbo valandos ir pasiekiamumas bet kuriuo metu, yra didžiulis pliusas prispaudus bėdai.

į viršų ↑

Credit24 rekvizitai

IPF Digital Lietuva, UAB

Telefono numeris: 8 5 2430389;

El. paštas: info@credit.lt;

Adresas: Švitrigailos g. 11M, Vilnius.

į viršų ↑

Credit24 akcija

Žiūrėti 10 geriausių

Atnaujinta – 2020.04.14
Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general