Credital.lt

„Credital verslui”  pakeitė savo vardą ir svetainę į „Noviti finance”. Mūsų naują apžvalgą rasite čia.


Įmonė pabrėžia, kad keičiasi tik įmonės pavadinimas. Įmonės kodas ir sąskaitų numeriai nesikeičia. Pasirašytų sutarčių sąlygos išlieka tos pačios.

8.2 Bendras įvertinimas
Credital.lt

Credital.lt teikia paskolas verslui iki 20 000 eurų. Bendrovė padeda augančioms ir norinčioms plėstis įmonėms, todėl teikti paraiškas galima jau nuo antrojo veiklos mėnesio. Credital.lt taip pat siūlo ir faktoringo (sąskaitų finansavimo) bei atsiskaitymo garantijos (prekių įsigijimo finansavimo) paslaugas. Įmonės svetainė itin patogi, joje lengva naršyti, informacija pateikta aiškiai, pasitelkiant daug vizualinių priemonių. Aptarnavimas malonus, darbuotojai laikosi žodžio. Visgi teikiant paraišką paskolai labai svarbu įvertinti visas rizikas ir savo galimybes, antraip grąžinimo atidėjimo atveju bus taikomos didelės palūkanos.

Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Teikia paskolas jaunam, augančiam verslui;
 • Turi platų paslaugų spektrą, į kurį įeina ir faktoringas bei atsiskaitymo garantija;
 • Patogi svetainė;
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Pakankamai trumpas paskolos grąžinimo laikotarpis;
 • Norint atidėti grąžinimą, taikomos didelės palūkanos.
Palikite savo atsiliepimą

Credital.lt teikia paskolas verslui iki 20 000 eurų, maksimaliam 18 mėn. laikotarpiui. Paraiškos paskolai teikiamos internetu, apie sprendimą bendrovė įsipareigoja pranešti per artimiausias 8 darbo valandas (vieną darbo dieną). Paskolos teikiamos bendrovėms nuo antrojo veiklos mėnesio, o kiekviena paraiška vertinama individualiai. Įmonė taip pat teikia faktoringo (sąskaitų finansavimo) paslaugą sumoms iki 20 000 eurų, kas padeda lengviau valdyti pinigų srautus ir greičiau gauti pinigus už prekes ar paslaugas. Čia siūloma ir atsiskaitymo garantija, kuomet bendrovės gali įsigyti prekių ar paslaugų, už kurias sumoka “Credital verslui”, o pirkėjas turi atsiskaityti per 8 mėn.

Kaip tai veikia?

 • Pasirenkate jus dominančią paslaugą: verslo paskola, faktoringas arba atsiskaitymo garantija.
 • Užeinate į vidinį paslaugos puslapį, esantį svetainėje credital.lt.
 • Išsiunčiate užklausą, kurioje suvedate pagrindinius duomenis (finansavimo poreikis, grąžinimo terminas, el. paštas, telefonas ir pan.) ir laukiate, kol su jumis susisieks konsultantas bei pateiks pasiūlymą.
 • Jei norite iškart pildyti paraišką paskolai ar kitoms credital.lt paslaugoms, pasirinkite langelį „Užpildykite paraišką“ ir įveskite visus reikalingus duomenis.
 • Atsakymą dėl paraiškos patvirtinimo turėtumėte gauti per 8 val., o pinigai sąskaitą pasiekti per 2 val.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • verslo plėtrai;
 • naujoms prekėms ar įrangai įsigyti;
 • padengti nenumatytas išlaidas;
 • kitiems verslo vystymo sprendimams.
į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Klientui pageidaujant, paskolos terminas gali būti pratęsiamas iki 36 mėnesių (skaičiuojant nuo paskolos sutarties sudarymo dienos). Tokiu atveju skaičiuojamos 16 proc. metinės palūkanos. Laiduotojas, kaip ir įmonė, gali iš anksto grąžinti paskolą nemokamai. Įmonė teigia, kad yra lanksti tiek dėl pratęsimo, tiek dėl paskolos grąžinimo, pvz: klientui, kuris nuolat noriai komunikuoja ir praneša, jog dėl tam tikrų priežasčių kelias dienas vėluos sumokėti įmokas, jam delspinigiai neskaičiuojami.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Credital verslui apžvalga ir atsiliepimai

Credital svetainė pakankamai pritaikyta vartotojo patirčiai. Ji neapkrauta tekstu, vyrauja daug vizualinių priemonių: filmukų, infografikų, iliustracijų, nuotraukų. Joje išdėstyta visa svarbiausia informacija, lengva naviguoti. Sunkiau matoma DUK skiltis, atsiliepimai ir partneriai, kas taip pat ganėtinai svarbu svetainės lankytojui.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas pakankamai profesionalus, galima gauti glaustus, bet informatyvius atsakymus į visus dominančius klausimus. Įmonė greitai atsako tiek el. paštu, tiek telefonu.

Darbo laikas: aptarnavimo skyriaus darbo laikas – pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 iki 17 val.

į viršų ↑

Tipinis paskolų pavyzdys

Pasiskolinus 1000€ 10 mėnesių, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis 85€, mėnesinė įmoka 13€. Bendra grąžintina suma 1130€.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientų atsiliepimai daugeliu atvejų yra teigiami, žmonės vertina galimybę gauti paskolą net ir jaunam, tik susikūrusiam, augančiam verslui. Visgi labai svarbu įvertinti, kam bus naudojami pinigai. Jei juos norite investuoti į veiklos augimą ar gerinimą, paskolos grąžinimą turėtumėte apskaičiuoti ir grąžinti be didesnių nesklandumų. Jei šiuo metu turite skolų arba verslo pradžia labai sunki, nėra iki galo išdirbta pagrindinė idėja, verčiau nerizikuoti, nes susidursite su augančiomis palūkanomis, delspinigiais arba skolų išieškojimo bendrovėmis.

į viršų ↑

Credital Rekvizitai

UAB „Įmoka lengvai“ Telefonas: +370 630 50001 El. paštas: info@credital.lt Adresas: Konstitucijos pr. 26, Vilnius


Credital.lt
Credital.lt
Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Logo