Creditstar atsiliepimai

7.7 Bendras įvertinimas
Creditstar.lt

Creditstar.lt teikia vartojimo kreditus iki 3000, kuriuos, kaip tvirtina jie patys, galima gauti vos per 15 min. nuo užklausos patvirtinimo. Visgi aptarnavimo laikas realybėje trunka kur kas ilgiau, nei žadama, klientus taip pat atbaido didelės palūkanos ir administravimo mokesčiai. Vienintelis pliusas – įmonės teikiama paslauga, leidžianti atsidaryti kredito sąskaitą, kurios kredito limitą galite naudoti, kai to prireikia. Užsiregistruoti, kad gautumėte sąskaitą, ir ją turėti neimant jokių kredito sąskaitos lėšų nieko nekainuoja ir nėra jokių administracinių mokesčių.

Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Galimybė atsidaryti asmeninę kredito sąskaitą.
 • Nesudėtingai užpildomas paraiškos pateikimas.
 • Pirmoji paskola iki 6 mėn. terminui be palūkanų.
Trūkumai
 • Didelės palūkanos ir administravimo mokesčiai.
 • Labai lėtas ir prastas aptarnavimas.
 • Įmonė nesilaiko pažadų, kurie deklaruojami svetainėje.
 • Nepatogus svetainės valdymas.
Palikite savo atsiliepimą

Palyginti kitas įmones


Creditstar.lt įsikūrė 2006 metais ir buvo viena iš pirmaujančių nebankinių skolinimo produktų tiekėjų Lietuvoje. Įmonė yra „Creditstar Group“ tarptautinių paskolų internetu produktų teikėjo narė, teikianti greituosius, iki 3000 eurų kreditus, kurių grąžinimo terminas siekia 48 mėnesius. Išskirtinė bendrovės siūloma paslauga – asmeninė kredito sąskaita. Tai tarsi virtuali kredito kortelė, kurios kredito limitą galite naudoti, kai tik prireikia, o tai labai patogu norintiems greitai sutvarkyti paraiškas dėl paskolos ir gauti pinigus į savo sąskaitą. Vertėtų įsidėmėti, kad bendra vartojimo paskolos kainos metinė norma gali siekti 69–158%, o teikiant paraišką vartojimo kreditui taikomi sutarties administravimo mokesčiai. Pirmąjį kreditą iki 6 mėnesių terminui bendrovė suteikia be palūkanų.

Kaip tai veikia?

 • Norėdami užsiregistruoti ir atidaryti asmeninę kredito sąskaitą privalote būti ne jaunesnis nei 18 metų Lietuvos pilietis, kuris gauna reguliarias pajamas, bei sėkmingai pereiti lt kredito ir sukčiavimo patikras.
 • Kad gautumėte vartojimo kreditą, paskolų skaičiuoklėje nustatykite reikiamą pinigų sumą ir pageidaujamą grąžinimo laikotarpį, spauskite „Teikti paraišką“ ir sukurkite naudotojo paskyrą.
 • Norint atsidaryti asmeninę kredito sąskaitą, turite registruotis arba susikurti naudotojo paskyrą.
 • Kad prisiregistruotumėte, reikia suvesti savo asmeninius duomenis ir patvirtinti tapatybę į lt banko sąskaitą pervedant 0,1 euro centą.
 • Paraiškas galite teikti 24/7, o jūsų užklausos įvertinamos per keletą valandų nuo pateikimo.
 • Pinigai į sąskaitą pervedami per 15 min.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

Creditstar.lt teikia vartojimo paskolas iki 3000 eurų.

Kredito grąžinimas ir pratęsimas. Mėnesinės įmokos gali būti mokamos pagal limito apžvalgą ir mokėjimo duomenis, kuriuos Creditstar.lt atsiunčia el. paštu prieš kiekvieną įmoką. Taip pat galima mokėti tiesiogiai svetainėje pasinaudojant banko nuoroda.

Jei negalite pateikti įmokos laiku, rekomenduojama nedelsiant susisiekti su klientų aptarnavimo skyriumi ir informuokite jį apie situaciją. Taip pat galite pateikti paraišką 5–30 dienų kredito įmokos termino atidėjimui. Tai padarysite prisijungdami prie svetainės su savo paskyros duomenimis. Tam, kad patvirtintumėte prašymą, turite sumokėti kredito įmokos termino atidėjimo mokestį.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Creditstar atsiliepimai

Creditstar.lt svetainės navigacija šiek tiek sudėtinga ir klaidinanti, pagrindiniame puslapyje nepateikiama esminė informacija, čia sudėta labai daug teksto, trūksta vizualumo. Kai kurie nukreipimo mygtukai nepatogūs, veikia pop-up principu, kuris neleidžia nepertraukiamai perskaityti iššokusiame langelyje esančios informacijos. Patogu tai, kad šalia paskolų skaičiuoklės galima pamatyti standartinę informaciją apie vartojimo kreditą, kur nurodoma palūkanų norma, sutarties administravimo mokesčiai, iš viso grąžinama suma bei jos paskirstymas.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Nors įmonė dirba ir savaitgaliais, atsakymas į užklausas el. paštu gali trukti ilgai, ne visuomet pavyksta prisiskambinti aptarnavimo skyriui. Svetainėje teigiama, kad pinigai po paraiškos patvirtinimo gavėją turi pasiekti per 15 min., taip būna ne visuomet. Nepaisant to, darbuotojai stengiasi išspręsti iškilusias problemas, tačiau vertėtų apsišarvuoti kantrybe, nes tai gali užtrukti.

Darbo laikas: I–VII 8.00–21.00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Elektronine bankininkyste arba Swedbank, SEB ir Luminor bankų padaliniuose.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Nemaža dalis klientų skundžiasi dėl ilgai trunkančio pinigų pervedimo į sąskaitą, lėto ir labai prasto aptarnavimo. Vėluojant grąžinti įmokas, įmonė nieko neperspėjusi skaičiuoja delspinigius, o norint pinigus grąžinti anksčiau laiko, įmokų perskaičiavimo procesas trunka labai ilgai.

į viršų ↑

Rekvizitai

Telefonas: 8 700 33388

El. paštas: info@creditstar.lt

Adresas: V.Gerulaičio g. 108200 Vilnius.

Palyginti 10 geriausių


Creditstar atsiliepimai
Creditstar atsiliepimai
Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Logo