Ecocredit.lt

Ecocredit.lt
Ecocredit.lt

7.8 Bendras įvertinimas
Ecocredit.lt

Jau iš puslapio koncepcijos galima pasakyti, kad tai nedidelė skolinimosi agentūra. Jų pliusai – kiek mažesnės palūkanos ir malonus bendravimas, išaugantis iš siekio išlaikyti klientą. Vis dėlto, įmonės darbo laikas gana ribotas, paskolos pasiėmimo sistema kiek sudėtinga bei išdėstyta nepakankamai aiškiai.

Naudojimasis svetaine
7
Siūlomų paslaugų kokybė
9.5
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Nedidelės palūkanos, kintančios nuo atidavimo termino;
 • Malonūs konsultantai.
Trūkumai
 • Registracijos mokestis;Lėtas atsakomumas;
 • Kebli registracijos sistema;
 • Neišsamus puslapis;
 • Labai ribotas darbo laikas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Ecocredit.lt kreditai internetu, siūlantys paskolas nuo 100 iki 2000 Eur ir grąžinimo terminą, siekiantį 720 d. Šioje svetainėje registracijos mokestis kainuoja 0.29 Eur.

Kaip viskas veikia?

 • Užpildoma registracijos forma;
 • Patvirtinami asmens duomenys;
 • Į UAB „Sostinės kreditai“ sąskaitą sumokamas registracijos mokestis;
 • Prisijungus užpildoma Kredito paraiška.
 • Pasirinkus terminą bei sumą, laukite kredito patvirtinimo.
į viršų ↑

Kam išduodami kreditai?

 • Kreditai suteikiami asmenims nuo 18 iki 70 metų;
 • Kreditai suteikiami asmenims, gaunantiems pastovias pajamas.
į viršų ↑

Kredito pratęsimas

Kreditą galite pratęsti tik prisijungę prie savitarnos svetainės ir paspaudę parinktį Kredito pratęsimo paraiška, kur rasite visus žingsnius, nurodančius, kaip atlikti pratęsimą.

Ką daryti susiklosčius sunkiai finansinei situacijai?

Jei negalite grąžinti paskolos, susisiekite su įmone telefono numeriu arba el. paštu ir darbuotojai, atsižvelgdami į Jūsų aplinkybes, išdėstys skolos mokėjimą dalimis.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Ecocredit.lt kreditai

Ecocredit.lt Svetainė nėra informatyvi, joje informacija labai glausta, lakoniška, o tai sudaro nerimtos, labai mažos įmonės įspūdį. Nepaisant to, pagrindinis puslapis atrodo tvarkingai, čia aiškiai matomos funkcijos, yra paskolos skaičiuoklė, puikiai parinktos spalvos, šriftas. Kiek klaidinanti Pagalbos skiltis, kurioje iš tikrųjų yra registracijos bei prisijungimo laukai, ją reikėtų pervadinti.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas gana lėtas, tačiau darbuotojai malonūs, bendraujantys paslaugiai ir nuoširdžiai.

Įmonės darbo laikas: I-V 8:00-17:00.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Įmokas grąžinti galite per savitarnos svetainę, mokėjimai.lt sistemą, Maximos kasose, Perlo terminaluose, Lietuvos pašte, PayPost skyriuose ir Lietuvos spaudos kioskuose.

į viršų ↑

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 120,85 EUR €, MPN – 55%, MKGN – 105,88%, metinė palūkanų norma – 74,86%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1450,20 €.

į viršų ↑

Ecocredit.lt klientų atsiliepimai

Klientai patenkinti logiškai sudėliotomis palūkanomis, noriai bendraujančiais darbuotojais ir daugelis jų džiaugėsi galėdami pratęsti grąžinimo terminą. Tačiau nemažai klientų skundėsi tuo, kad su įmone sunku susisiekti, jos darbo valandos trumpos, negalima prisiskambinti savaitgaliais.

į viršų ↑

Įmonės rekvizitai

Telefono numeris: +370 656 94000;

El. paštas: info@ecocredit.lt;

Adresas: J. Basanavičiaus g. 25a-21, Vilnius.

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general