EstateGuru

Jūsų patirtis+35
Jūsų patirtis+35
8.3 Bendras įvertinimas
EstateGuru

EstateGuru yra pakankamai saugus ir patikimas būdas investuoti į nekilnojamąjį turtą. Vidutinės palūkanos čia siekia ~12 %, o grąžinimo laikas gali užtrukti iki 60 mėn., todėl ši platforma tinka ieškantiems ilgalaikių investicijų. Svetaine naudotis patogu, registracija itin paprasta ir pritaikyta naudojantis mobiliaisiais įrenginiais. Bendrovė netaiko jokių papildomų mokesčių ir turi automatinio investavimo funkciją, kuri padeda sutaupyti laiko. Tiesa, pastaroji yra ganėtinai apribota. Klientai paslaugas vertina teigiamai, yra šiek tiek nusiskundimų aptarnavimo greičiu ar dėl vėluojančių mokėjimų. Platforma turi itin patrauklią lojalumo programą, kuri skatina į ją atsivesti ir draugus. Draugui investuojant į projektus, jūs galite gauti net 0,5 % premiją nuo investuotos sumos.  

Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
  • Geros vidutinės palūkanos
  • Maža rizika
  • Nėra papildomų mokesčių
Trūkumai
  • Ribotos automatinio investavimo galimybės
  • Kartais vėluojantys mokėjimai
Palikite savo atsiliepimą

Patikrinti dabartines investicijas

EstateGuru – Taline įsikūrusi investavimo į nekilnojamąjį turtą platforma. Ji suteikia galimybę vartotojams investuoti į nekilnojamąjį turtą norimą pinigų sumą, o verslui skolintis planuojamam projektui paprastesnėmis sąlygomis nei banke. Daugiausia projektų investicijoms yra įsikūrę Baltijos šalyse (Lietuva, Latvija, Estija), o į juos investuoti gali vartotojai iš daugiau nei 45 valstybių. Platforma suteikia galimybę investuoti sumas nuo 50 Eur,  palūkanos siekia 8–13 %, o grąžinimo terminas trunka nuo 6 iki 60 mėn. EstateGuru taip pat taiko lojalumo programą, kai atvedus draugą į platformą ir jam joje investavus, jūs gausite 0,5 % premiją nuo visų draugo atliktų investicijų.

Kaip tai veikia?

  • Užsiregistruokite svetainėje, atsidarykite savo investavimo paskyrą, pateikite asmens tapatybės įrodymą ir banko sąskaitos duomenis.
  • Sistemai patvirtinus duomenis, galėsite naudotis investavimo platforma.
  • Pasirinkite patrauklų projektą, norimą sumą (nuo 50 Eur) ir investuokite.
  • EstateGuru siūlo ir automatinio investavimo paslaugą funkciją, kuri leidžia automatiškai investuoti į paskolas. Papildykite savo paskyros sąskaitą norima suma, pasirinkite maksimalią sumą, kurią galite investuoti į vieną projektą, ir visą likusį darbą atliks platformos sistema. Tai padeda sutaupyti laiko ir jums nereikia nuolat ieškoti bei laukti naujų patrauklių projektų investicijoms.
į viršų ↑

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Platformoje gali investuoti bet kokie asmenys nuo 18 metų. Jiems tereikia susikurti investuotojo paskyrą, atlikti paskyros patvirtinimą ir rinktis paskolas, į kurias jie nori investuoti.

į viršų ↑

Rizika ir uždarbis

Vidutinės palūkanos investuojant per EstateGuru siekia ~12 %. Įmonės veikla atitinka Estijos vyriausybės įstatymus, o ją kontroliuoja Estijos finansų priežiūros institucijos. EstateGuru veikia kaip tarpininkas, todėl kai investuojate į projektus, jūs sudarote paskolos sutartį su NT vystytoju. Tai reiškia, kad jei bendrovė nutrauks veiklą, pagal įstatymą turtas (hipoteka) liks investuotojams.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

EstateGuru atsiliepimai

Svetainė pakankamai modernaus dizaino, pernelyg neapkrauta, meniu juosta pakankamai aiški. Čia naudojama daug ikonų ir iliustracijų, kurios padeda geriau suprasti pateikiamą informaciją. Puslapis išskaidytas į dvi pagrindines dalis – skolininkams ir investuotojams. Jose galime rasti pagrindinę reikiamą informaciją. Jei norisi sužinoti daugiau apie pačią bendrovę, atrasti D.U.K. ir kitą išsamesnę informaciją, gali tekti pasikapstyti – šios dalys nepatenka į pagrindinę meniu juostą. Itin patogi mobili versija, kuria galima greitai atlikti registraciją (yra galimybė registruotis per Facebook ar Google paskyras).

į viršų ↑

Klientų aptarnavimas

Čia dirbanti komanda pakankamai profesionali ir suteikia visą reikiamą informaciją. Aptarnaujantis personalas ne visuomet sureaguoja į užklausas ar skambučius laiku, tačiau pats bendravimas yra malonus ir žmonės stengiasi atsakyti į visus rūpimus klausimus bei spręsti iškilusias problemas.

į viršų ↑

Atsiliepimai

Klientai platformą vertina teigiamai, kaip patogų ir mažai rizikingą būdą investuoti pinigus. Yra šiek tiek nusiskundimų dėl aptarnaujančio personalo, kuris ne visuomet reaguoja taip greitai, kaip norėtųsi, kai kurie klientai teigia, kad pasitaikė atvejų, kai įmokos jiems šiek tiek vėlavo. Nepaisant to, jiems ši platforma patinka, ja naudotis paprasta, visas investavimo modelis yra aiškus. Ypatingai gerai vertinama galimybė atsivesti draugą ir gauti 0,5 % premiją nuo jo atliktų investicijų. Tai motyvuoja ir padeda užsidirbti daugiau pinigų.

į viršų ↑

EstateGuru rekvizitai

EstateGuru Lietuva, UAB

Telefonas Lietuvoje: +372 6412 777

El. paštas: info@estateguru.co

Adresas: Estateguru OÜ Tartu mnt 10/Pääsukese 2, Tallinn

Patikrinti dabartines investicijas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general