Ferratum.pl

Ferratum.pl
Ferratum.pl

Ferratum.pl yra viena geriausiai žinomų paskolų kompanijų Lenkijoje, turinti Lenkijos finansų priežiūros institucijos licenciją. Būtent todėl, įmonė užtikrina aukščiausią paskolų teikimo standartą ir saugumą. Dėl patrauklių paskolų sąlygų įmonė išsiplėtė ir dabar savo veiklą vykdo net 20 valstybių visame pasaulyje. Šiuo metu įmonės paslaugomis naudojasi daugiau nei 1.5 patenkintų klientų. Pirma paskola klientams yra nemokama. Įmonė skolina nuo 100 to 10,000 zlotų, o paskolos grąžinimo laikotarpis yra 30 dienų.

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general