Finbee.lt

Finbee.lt
Finbee.lt

8.8 Bendras įvertinimas
Finbee.lt paskola

FinBee – tai įmonė, apimanti ne tik besiskolinančius, bet ir norinčius įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Dėl tokio verslo principo paskolos sąlygos gali tapti lankstesnės, vyksta aukcionai (derybos) dėl žemesnių palūkanų, o tai itin pravartu norintiems gauti paskolą. Ši platforma subalansuota norintiems skolintis kiek didesnes (nuo 300 €) sumas ir tikrai netiks mėgstantiems momentinius kreditus. Beje, turite būti nusiteikę, kad darbuotojai jūsų duomenis analizuoti ir finansuotojo ieškoti gali iki keleto dienų.

Paslaugų kokybė
8.5
Teikiamos sąlygos
8.5
Klientų aptarnavimas
9.3
Privalumai
 • Kadangi dėl kliento pateiktos paskolos vyksta aukcionas, investuotojai varžosi, kuris pasiūlys mažesnes palūkanas. Tai reiškia, jog turite galimybę gauti pačias geriausias sąlygas ar net atmesti pasiūlymus, kurių palūkanos netenkina lūkesčių;
 • Galimybė skolintis ilgesniam laiko tarpui.
 • Teikiamos paskolos būstui, verslui, automobiliui ir kitoms reikmėms.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Svetainėje neaiškiai išdėstyta skolinimo sistema, tenka klaidžioti po puslapį.
 • Laukimas kol atsiras kliento poreikius atitinkantis investuotojas gali užtrukti keltą dienų.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Finbee.lt (UAB Finansų Bitė) – tai tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma. Skirtingai nei įprastos, paskolas teikiančios įmonės, ji veikia P2P principu, sąveikaujančiu tarp norinčių gauti paskolą ir ieškančių naujų investavimo galimybių. Tai reiškia, jog pati įmonė veikia tik kaip tarpininkas, o pinigus žmonės skolina vieni kitiems. Įmonė siūlo paskolas nuo 300 iki 6000 10 000 €, o jų grąžinimo terminas gali siekti 60 mėn. Paskola suteikiama su šiomis sąlygomis:

 • Jei padalijus visų kreditų ir palūkanų sumą iš kredito trukmės, pagal visus įsipareigojimus finansų įstaigoms, paskolos dydis sudaro ne daugiau kaip 40 % vartojimo kredito gavėjo namų ūkio tvarių pajamų.
 • Klientai turi būti vyresni nei 18 metų amžiaus.
 • Pagrindinės klientų gaunamos pajamos turi būti nesusiję su pašalpomis.

Kaip tai veikia?

 • Norintys pasiskolinti pinigų užpildo paraišką, kurioje nurodo pageidaujamą sumą bei grąžinimo laikotarpį.
 • Pagal nustatytus kriterijus, FinBee darbuotojai patikrina kiekvieno pretendento į paskolą kredito istoriją ir priima sprendimą dėl paraiškos patvirtinimo.
 • Investuotojai peržiūri užpildytas paraiškas ir išsirenka, kurias norėtų finansuoti.
 • Palūkanų normas nustato investuotojai, tarpusavyje varžydamiesi atvirkštinio aukciono būdu (konkuruoja mažindami palūkanų normą). Tuomet kredito gavėjas nusprendžia, ar sutikti su jo kreditui siūlomomis palūkanomis, ar jas atmesti.
 • Prieš pervedant pinigus, investuotojai ir kredito gavėjai pasirašo sutartį.
 • FinBee pasirašo sutartį su kiekvienu kredito gavėju. Sutarties pasirašymo metu Kredito gavėjas privalo pateikti galiojantį asmens dokumentą. Šios sutarties pasirašymo proceso tikslas yra gyvai patikrinti kredito gavėjo asmens tapatybę ir užkirsti kelią apgaulėms.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • automobilio įsigijimui;
 • būsto remontui;
 • verslui;
 • kitiems poreikiams.
į viršų ↑

Refinansavimas

FinBee suteikia refinansavimo galimybę, kurios metu galima sujungti turimas skolas, subalansuojant jų palūkanų naštą ir / arba pratęsiant paskolos grąžinimo terminą. Be įprasto refinansavimo, skolinimosi platforma siūlo ir paskolas kreditinės kortelės refinansavimui.

į viršų ↑

Kredito grąžinimas ir pratęsimas

UAB Finansų bitė suteikia galimybę imti trumpalaikes ir ilgalaikes paskolas. Esant reikalui, grąžinimo terminą galima ir pratęsti, tačiau apie tai darbuotojus privalote informuoti iš anksto. Taip pat galimas ir išankstinis paskolos grąžinimas mokant visą sumą iš karto arba dalimis.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

FinBee Paskolų Atsiliepimai

Nors svetainės dizainas patrauklus, informacija išdėstyta nepakankamai aiškiai. Atsakymai į D.U.K. siauri, lakoniški, svarbiausios skiltys ir aspektai išmėtyti po visą puslapį, tad norint išsiaiškinti visas sąlygas ir galimybes, reikia sugaišti nemažai laiko klaidžiojant po puslapį. Nepaisant to, paskolų ir investavimo aukcionas tikrai traukią akį ir patį skolinimosi faktą daro smagesnį bei šiuolaikiškesnį. Taip pat džiugina ir smulkios pavyzdžių lentelės, paaiškinančios refinansavimo naudą, gerai, kad svetainėje yra paskolų skaičiuoklė, leidžianti įsivaizduoti galimas palūkanų ribas.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Bendraujant su aptarnaujančiu personalu jaučiasi, jog kolektyvas jaunas, sukalbamas. Tiesa, prisiskambinti gali pavykti ne iš karto, tačiau el. paštu atsakoma ganėtinai operatyviai. Darbo laikas: I–V – 8:00–20:00 val., V–VII –10:00–16:00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Atsiskaityti galite banko pavedimu ar el. bankininkyste, visos pinigų operacijos vyksta į „Citadelės“ banką.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Kadangi tai inovatyvus skolinimosi būdas, kai kurie klientai teigė, jog jie ne iki galo suvokė veikimo principą. Tačiau daugeliui patiko idėja, jog paskolos talpinamos į aukcioną, o palūkanas siūlo patys investuotojai. Palyginti su kitomis paskolas teikiančiomis įmonėmis, FinBee taiko ne tokias aukštas palūkanas, o ilgesnis grąžinimo terminas (iki 5 m.) suteikia daugiau laisvės.

į viršų ↑

Finbee rekvizitai

Telefonas: 8 521 99589;

El. paštas: support@finbee.com;

Adresas: Šv. Ignoto g. 5, Vilnius.

Žiūrėti pasiūlymą

Pasidalinkite
3 Komentarai
Rodyti visus Aukščiausias įvertinimas Žemiausias įvertinimas Palikite savo atsiliepimą
 1. 4.8
  Paslaugų kokybė
  100
  Teikiamos sąlygos
  90
  Klientų aptarnavimas
  100

  Finbee paslaugomis naudojausi pirmą kartą, tačiau likau tikrai patenkinta. Vienas minusas, jog pirmąjam kreditui nėra nemokamo pasliūlymo, tačiau palūkanos gan žmoniškos. O ir mane atarnavusi darbuotoja pasirodė maloni ir profesionali, ne taip kaip kitose įmonėse.

  + Pliusai: Malonus ir greitas aptarnavimas Labai palankios sąlygos
  - Minusai: Palūkanos žmoniškos, tačiau galėtų būti ir dar mažesnės, bent jau pirmąjai paskolai :).
 2. 0.8
  Paslaugų kokybė
  20
  Teikiamos sąlygos
  20
  Klientų aptarnavimas
  10

  Saraskino kontora.
  Aptarnavimas telefonu tragiskas.
  Palukanos kurios yra siulomos internete neatitinka ju pasiulytu.
  Atidavus paskola anksciau laiko yra taikomas sutarties keitimo mokestis. Vien trukumai

 3. 0.5
  Paslaugų kokybė
  10
  Teikiamos sąlygos
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  .

  + Pliusai: .
  - Minusai: Norint gražinti anksčiau reikia laukti virš 24h kol suskaičioja kiek da like sumokėti. Viskas pas juos taip lietai vyksta. Palukanos kosmosas.

  Palikite atsiliepimą

  Jūsų bendras įvertinimas

  Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

  paskoluatsiliepimai.lt
  Login/Register access is temporary disabled
  Palyginti
  • Total (0)
  Compare