First Finance LT

First Finance LT
First Finance LT

8 Bendras įvertinimas
First Finance LT

Firstfinance.lt teikia 4 rūšių paskolas verslui. Tai sąskaitų finansavimas, paskolos apyvartinėms lėšoms ir paskolos įkeičiant NT arba automobilį. Įmonės darbuotojai bendrauja gana maloniai, tačiau derinant sąlygas jos ne visuomet yra skaidrios. Į paraiškas ne visuomet atsakoma per žadėtą laikotarpį. Svetainė patogi, turi aiškią paskolų skaičiuoklę, palūkanos pakankamai nedidelės.

Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7.5
Privalumai
  • Platus paskolų verslui spektras.
  • Sąlyginai nedidelės palūkanos.
  • Patogi svetainė.
Trūkumai
  • Paskolos teikiamos tik juridiniams asmenims.
  • Kartais trūksta aiškumo nurodytose sąlygose.
Palikite savo atsiliepimą

Firstfinance.lt specializuojasi paskolų verslui teikime. Bendrovė siūlo platų įvairių paskolų pasirinkimą, į kurį įeina sąskaitų finansavimas, paskolos apyvartinėms lėšoms ir paskolos su NT arba automobilio įkeitimu. Paskolos dydis ir grąžinimo terminas derinamas individualiai, įvertinus įmonės finansinę situaciją ir kredito grąžinimo galimybes.

Kaip tai veikia?

  • Įmonė turi užpildyti paraišką paskolai gauti.
  • Per 48 val. su bendrove susisiekia Firstfinance.lt darbuotojai, kurie pakviečia jos atstovą aptarti paskolos sąlygas.
  • Įvertinus paskolos sąlygas ir kredito grąžinimo galimybes pasirašoma paskolos sutartis.
  • Paskolos suma išmokama netrukus, po sutarties pasirašymo.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Įmonė suteikia galimybę atidėti paskolos mokėjimą iki 36 mėnesių ir už šį laikotarpį mokėti tik palūkanas.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

First Finance LT

Svetainė ganėtinai aiški, turi puikią, lengvai pildomą paskolų internetu skaičiuoklę, čia trumpai ir aiškiai išdėstytos visos sąlygos. Vietomis trūksta daugiau informacijos arba DUK skilties, kai kur informacija šokinėja ir yra sudėliota ne visai logine seka. Dizaine naudojamos nekokybiškos, nepakankamos raiškos nuotraukos kiek rėžia akį, tačiau ikonėlės ir teksto išdėstymas bei stilistika neapkrauna, leidžia lengvai viską perskaityti ir įsisavinti.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Po paraiškos paskolai pateikimo darbuotojai per 48 val. susisiekia ne visuomet, tačiau jie noriai atsiliepia į skambučius ir papasakoja apie bendrovės veiklą. Komanda pakankamai draugiška, jei kažko nežino, išsiaiškina ir patikslina detales.

Darbo laikas: I–V 08:00–17:00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Pagal susitarimą.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai įmonę vertina dvejopai. Vieni džiaugiasi nedidelėmis palūkanomis ir sako, kad tai puiki išeitis, kai verslui reikia finansavimo. Kiti teigia, kad sudarant sutartis sąlygos nebuvo išdėstytos aiškiai, būta sukčiavimo atvejų, trūksta aiškumo, o esant problemai, sunku susisiekti ir viską išsiaiškinti su darbuotojais ar vadovybe.

į viršų ↑

Firstfinance.lt Rekvizitai

Telefonas: +3706 552 9999

Adresas: Saltoniškių g. 12, Vilnius

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general