General Financing

General Financing
General Financing

8 Bendras įvertinimas
General Financing

„General Financing“ yra ilgai veikianti įmonė, kuri teikia vartojimo kreditus ir lizingo paslaugas. Čia galima gauti paskolą sumai iki 25 000 Eur, maksimaliam 7 metų laikotarpiui. Bendrovė taip pat siūlo refinansavimo galimybę. Nors įmonės svetainė truputėlį per daug apkrauta ir nėra patogi vartotojui, „General Financing“ turi puikią sistemą paraišką kreditui pateikti internetu. Kad patogu būtų visiems, veikia ir fiziniai bendrovės filialai, žmonės gali susitarti dėl konsultanto atvykimo į jam patogią vietą.

8Mūsų įvertinimas
Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
9
5.3Vartotojų įvertinimas
Naudojimasis svetaine
4
Paslaugų kokybė
2
Klientų aptarnavimas
10
Privalumai
 • Paskolos iki 25 000 Eur, grąžinimas – iki 7 metų
 • Platus fizinių filialų tinklas
 • Galimybė kreditą greitai gauti internetu
Trūkumai
 • Svetaine naudotis gana sudėtinga
 • Svetainėje trūksta aiškumo dėl paskolų sąlygų
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Kas yra General Financing?

„General Financing“ – 2005 metais įkurta bendrovė, kuri teikia pirkimo išsimokėtinai paslaugas ir vartojimo kreditus iki 25 000 Eur. Paraišką paskolai galima užpildyti internetu ir atsakymą dėl vartojimo kredito gauti iš karto. Maksimalus mokėjimo terminas – iki 7 metų, skolinantis nereikia įkeisti turto, o klientai gali naudotis vienu plačiausių įmokų surinkimo tinklu. Paskolų bendrovė teikia pirkimo išsimokėtinai internetu paslaugą, kuri leidžia greitai ir paprastai įsigyti bet kurią prekę iki 3 000 Eur. Su „General Financing“ lizingo paslauga taip pat galėsite įsigyti bet kokį daiktą, kurio vertė yra nuo 50 Eur iki 15 000 Eur, ir imti juo naudotis iškart.

Kreditai gali būti suteikiami pastovias pajamas ar išmokas gaunantiems Lietuvos piliečiams. Kliento mokumą automatiškai įvertina „General Financing“ informacinė sistema ir pranešimu nurodo priežastį, dėl kurios negali būti suteiktas kreditas. Tai gali būti nepakankamos pajamos, įsiskolinimas kitoms įstaigoms, per trumpas darbo stažas paskutinėje darbovietėje, bloga asmens kredito istorija ar kitos priežastys.

į viršų ↑

Kaip tai veikia?

 • Užpildote paraišką ir pateikiate ją konsultantui.
 • Atsakymą dėl kredito suteikimo gausite per kelias minutes.
 • Pinigai į jūsų banko sąskaitą bus pervesti tą pačią dieną, jei sandorį sudarysite darbo dienomis iki 16:30 val. Jei kredito sutartį pasirašysite po 16:30 val. (penktadieniais po 15:30 val.) ar savaitgalį ir švenčių dienomis, pinigai į jūsų sąskaitą bus pervesti ne vėliau kaip kitą darbo dieną iki 10 val.
 • Kreditą taip pat galite pasiimti klientų aptarnavimo skyriuose arba suplanuoti susitikimą, kad „General Financing“ atstovai atvyktų pas jus.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Vartotojai gali pasirinkti patogiausią vartojimo kredito įmokos mokėjimo dieną, o pirmąją įmoką galima atidėti iki 3 mėnesių.

į viršų ↑

Refinansavimas

Įmonė teikia refinansavimo paslaugą. Refinansuodami jūs perkeliate turimas paskolas į „General Financing“. Taip perkeldami vieną ar kelis turimus finansinius įsipareigojimus, galite pakeisti jų sąlygas: sumažinti bendrą įmokos dydį, perskaičiuoti palūkanas ir pasirinkti patogią įmokų mokėjimo mėnesio dieną bei atidėti pirmąją įmoką iki 3 mėnesių.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

General Financing Apžvalga ir Atsiliepimai

Svetainės dizainas šiuolaikiškas, informacijos išdėstymas pakankamai aiškus. Tačiau ji turi daug vidinių puslapių ir nukreipimų, kurie naudojimąsi daro sudėtingesnį. Nėra paprasta rasti DUK skiltį, aprašymą apie įmonę, skirtingi paskolų tipai stipriai išskaidyti, todėl norint susidėlioti visą reikiamą informaciją, gali tekti užtrukti ilgiau.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas profesionalus, įmonė greitai reaguoja į užklausas ir pateikia išsamią informaciją apie savo teikiamas paslaugas. Skambinant telefonu gali tekti kiek palaukti, tačiau jei norite iškart pildyti paraišką kreditui, galite tikėtis greito jo įvertinimo.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai vertina tai, kad „General Financing“ teikia platų paslaugų spektrą ir galimybę paskolą pasiimti pakankamai ilgam laikotarpiui. Juos džiugina greitas aptarnavimas ir galimybė konsultuotis fiziniuose filialuose. Jie taip pat siūlo visada gerai įsiskaityti į sąlygas, o jei atsirado nesklandumų, būtinai kreiptis į konsultantus, nes kitaip gali tekti mokėti delspinigius ar kitus papildomus mokesčius už sutarties sąlygų nesilaikymą.

į viršų ↑

Paskolos pavyzdys

Skolinantis 10 000 Eur sumą ir sutartį sudarant 46 mėn. metinė palūkanų norma – 15,60 % (atitinkamai mėnesinė palūkanų norma – 1,3 %), sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis tvarkymo mokestis – 0,20 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 21,23 %, mėnesio įmoka – 310,21 Eur (paskutinė įmoka – 309,77 Eur), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 14 269,22Eur.

į viršų ↑

General Financing Rekvizitai

Trumpasis numeris: 1851

El. paštas: info@gf.lt

Adresas: Perkūnkiemio g. 3, 6 aukštas, LT-12127 Vilnius

1 komentaras
 1. 2.65
  Naudojimasis svetaine
  40
  Paslaugų kokybė
  20
  Klientų aptarnavimas
  100

  Jei esi ūkininkas tai turesi bėda, ne taip paprasta viskas, reikia kruva popieriu turėt apie kurios svetaineje niekur nėra, ir neaisku ko ten prašo, ir daug bereikalingu popieriu, kuriu niekur niekas neprašo. O dar sako paprastai gausi lizinga

  + Pliusai: Malonūs darbuotuojai
  Naudinga(10) Nenaudinga(0)You have already voted this

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general