Geriausios greitųjų kreditų įmonės – TOP 10

Greituosius kreditus teikiančios įmonės suteikia galimybę gauti paskolą, padedančią patenkinti Jūsų finansiniams poreikiams. Kiekviena įmonė turi nustatytas palūkanų normas bei gražinimo sąlygas ir terminus. Todėl, kaip ir su visais finansiniais sprendimais, būtina gerai išstudijuoti siūlomas sąlygas ir jas apsvarstyti. Norėdami padėti rasti geriausią įmonę, siūlančią palankiausias sąlygas, priklausomai nuo Jūsų poreikių, mes suteikiame išsamę informaciją apie kiekvieną įmonę ir mūsų nuomone, adekvatų, teikiamų paslaugų, įvertinimą.

Logotipas AprašymasĮvertinimasGreitųjų kreditų sumaTerminas
Finbee.lt paskolos

Finbee.lt paskolos

FinBee – tai įmonė, apimanti ne tik besiskolinančius, bet ir norinčius įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Dėl tokio verslo principo paskolos sąlygos gali tapti lankstesnės, vyksta aukcionai (derybos) dėl žemesnių palūkanų, o tai itin pravartu norintiems gauti paskolą. Ši platforma subalansuota norintiems skolintis kiek didesnes (nuo 300 €) sumas ir tikrai netiks mėgstantiems momentinius kreditus. Beje, turite būti nusiteikę, kad darbuotojai jūsų duomenis analizuoti ir finansuotojo ieškoti gali iki keleto dienų.

Nuo 300 iki 6000 Eur
Nuo 12 iki 60 mėn.
2 Vivus.lt paskolų sistema

Vivus.lt paskolų sistema

Tai greita paskola internetu, kuri skirta žmonėms, turintiems pastovių pajamų ir norintiems pasiskolinti didesnes, iki 3000 Eur sumas. Kadangi finansinė klientų padėtis yra tikrinama, tai nėra paskola bedarbiams ar studentams, kurių artimiesiems tenka nešti jų finansinę atsakomybę. Nors paskolos palūkanos yra tikrai nemažos, jas galima reguliuoti įmokas grąžinant kuo greitesniu terminu. Jei tai neįmanoma ir žinote, kad grąžinti pinigus vėluosite, visada galimas paskolos pratęsimas.

Nuo 75 iki 3000 Eur
Iki 36 mėn.
3 Eurokreditas.lt paskolos ir atsiliepimai

Eurokreditas.lt paskolos ir atsiliepimai

Eurokreditas.lt teikia kreditus iki 3000 eurų ir refinansavimą iki 5000 eurų. Nors teikiamų kreditų tipas yra tik vienas, svetainėje labai aiškiai išdėstytos sąlygos ir galimybės, patogi registracija, paskyros valdymas. Nors ši svetainė netiks norintiems didesnių paskolų su turto įkeitimu ir pan., norint gauti greitąjį kreditą ir šiltą, informatyvų konsultantų bendravimą, tai gali tapti puikiu skolinimosi būdu.

Iki 3000 Eur
Iki 24 mėn.
4 Mokilizingas paskola ir atsiliepimai

Mokilizingas paskola ir atsiliepimai

Mokilizngas.lt ypač patogus žmonėms, kurie dažnai perka daiktus ar skolinasi lizingo būdu. Bendrovė išduoda MOKILIZINGO korteles, kuriomis galima atsiskaitinėti ir bankomatuose išsiimti pinigų. Jei lizingas apmokamas iki kito mėnesio pabaigos, jam netaikomos palūkanos. Savitarnos sistema yra gan paprasta, greitai užpildoma, tad norėdami gauti paskolą ar lizingą užtruksite neilgai. Visgi imant paskolą iš šios svetainės turėtumėte būti pasiruošę delspinigiams už bent vieną pavėluotą grąžinimo dieną ir kai kuriais atvejais, galimai sudėtingai komunikacijai su konsultantais.

Nuo 50 iki 10 000 Eur
Iki 60 mėn.
5 Paskolos.lt kreditai ir atsiliepimai

Paskolos.lt kreditai ir atsiliepimai

Paskolos.lt turi platų paskolų portfelį, apimantį tiek greituosius SMS kreditus, tiek paskolas įkeičiant NT, kurios gali siekti iki 100 000 eurų. Patogu tai, kad vieną įmoką galima atidėti iki 3 kartų, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, kad tai reikia padaryti bent keletą dienų prieš nustatytą datą, nes kitaip skola bus perduota skolų išieškojimo skyriui. Iškilus klausimams ar nesklandumams teks apsišarvuoti kantrybe: susisiekimas su konsultantais ir jų problemų sprendimas gali užtrukti tikrai ilgai.

Nuo 500 iki 100 000 Eur
Iki 4 metų
6 Hipokredit atsiliepimai

Hipokredit atsiliepimai

Hipocredit.lt paslaugomis gali naudotis tik asmenys, turintys nekilnojamojo turto, kurį gali įkeisti, tad ši svetainė labiau tinkama norint skolintis didesnes pinigų sumas. Šaunu tai, kad kreditus gali gauti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys, o jų paraiškos ir turtas įvertinamas labai greitai, kas patogu norintiems, kad pinigai juos pasiektų kuo greičiau. Kadangi sutartys pasirašomos su notarais, įmonė padeda surasti reikiamus specialistus ir įforminti nekilnojamojo turto draudimą. Hipocredit.lt teikia lanksčias grąžinimo sąlygas bei refinansavimo galimybę, tad jei jau turite kreditų ar skolų, kurias norite padengti, galite taip pat kreiptis į šią bendrovę.

100–150 000 Eur
Nuo 3 mėn. iki 20 metų
7 Ecocredit.lt kreditai

Ecocredit.lt kreditai

Jau iš puslapio koncepcijos galima pasakyti, kad tai nedidelė skolinimosi agentūra. Jų pliusai – kiek mažesnės palūkanos ir malonus bendravimas, išaugantis iš siekio išlaikyti klientą. Vis dėlto, įmonės darbo laikas gana ribotas, paskolos pasiėmimo sistema kiek sudėtinga bei išdėstyta nepakankamai aiškiai.

Nuo 100 iki 1400
Iki 720 d.
8 Paskola23 autolizingas

Paskola23 autolizingas

Paskola23.lt – tai itin greitas ir patogus būdas gauti paskolą įkeičiant automobilį arba autolizingą. Paraiškos užpildamos labai paprastai, įvertinamos greitai, o pinigai pervedami tą pačią dieną. Norint didesnio kredito be užstato, ši įmonė netiks, nes tokio tipo paskolos teikiamos tik iki 600 eurų. Patogu tai, kad kreditą gali gauti ir su verslo liudijimu ar individualios veiklos pažyma dirbantys asmenys. Kiekviena paraiška vertinama individualiai, todėl gali tekti įrodyti savo gaunamas pajamas bei mokumą, kas užtruktų ilgėliau. Jei atitinkate visus kriterijus bei esate turto, kurį galite įkeisti, savininkas, tikėtina, kad pinigai Jūsų sąskaitą pasieks dar tą pačią dieną.

Iki 15 000 Eur
3–60 mėn.
9 Creditstar atsiliepimai

Creditstar atsiliepimai

Creditstar.lt teikia vartojimo kreditus iki 3000, kuriuos, kaip tvirtina jie patys, galima gauti vos per 15 min. nuo užklausos patvirtinimo. Visgi aptarnavimo laikas realybėje trunka kur kas ilgiau, nei žadama, klientus taip pat atbaido didelės palūkanos ir administravimo mokesčiai. Vienintelis pliusas – įmonės teikiama paslauga, leidžianti atsidaryti kredito sąskaitą, kurios kredito limitą galite naudoti, kai to prireikia. Užsiregistruoti, kad gautumėte sąskaitą, ir ją turėti neimant jokių kredito sąskaitos lėšų nieko nekainuoja ir nėra jokių administracinių mokesčių.

50–3000 Eur
3–48 mėn.
10 Credit24.lt kreditai

Credit24.lt kreditai

Kaip ir su daugeliu skolinimosi įmonių, reikėtų atidžiai perskaityti sąlygas, nes vėluojant sumokėti, išrašomos nemenkos baudos, todėl patariama pasinaudoti grąžinimo pratęsimo paslauga arba informuoti darbuotojus bei paprašyti jų ieškoti geriausio sprendimo. Labai džiugino tai, kad Credit24 iš tikrųjų pasiekiama bet kuriuo paros metu, o suteikiama informacija išdėstoma smulkiai bei aiškiai. Kreditų sumos yra gan didelės, o įmonė dažnai nereikalauja, kad klientas turėtų pastovų pajamų šaltinį, todėl paskola suteikiama ir bedarbiams, bei žmonėms nuo 18 metų, o tai sudaro keblumų tais atvejais, kai šie asmenys negali padengti įmokų ir nuo to kenčia artimieji.

Iki 3000 Eur
Iki 3 metų
Login/Register access is temporary disabled
Palyginti
  • Total (0)
Compare
GERIAUSIAS SAVAITĖS PASIŪLYMAS
2018 (C) Visos teisės saugomos.