Greitas kreditas

Greitas kreditas
Greitas kreditas

7 Bendras įvertinimas
Greitas kreditas

"Greitas kreditas" teikia pakankamai nedideles vartojimo paskolas, kurios skaidomos į keletą rūšių. Tai trumpalaikiai kreditai iki 1000 Eur, kreditai su grąžinimo terminu iki 3000 Eur sumai ir SMS kreditai. Nors paskolos skaičiuoklė ir įmokų grąžinimo grafikas atrodo labai aiškus ir patogus, o svetainėje nurodytas sutarties šablonas, jame aiškiai nenurodomi administraciniai mokesčiai, kurie pasimato tik vėliau. Kiek stringa darbuotojų komunikacija, iš jų ne visada galima sulaukti greito ir išsamaus atsakymo.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
  • Trumpalaikiai kreditai.
  • SMS kreditai.
  • Patogi paskolų skaičiuoklė.
Trūkumai
  • Paslėpti administravimo mokesčiai.
  • Ne itin patogi ir išsami svetainė.
  • Kartais per ilgas atsakymo el. paštu laikas.
Palikite savo atsiliepimą

Palyginti kitas įmones

Greitas kreditas – skolinimo nuotoliniu būdu platforma, kuri teikia dviejų tipų paskolas: kreditus su grąžinimo grafiku ir trumpalaikius kreditus. Kreditai su grafiku teikiami iki 3000 Eur sumoms, o maksimalus grąžinimo terminas – 36 mėn. Trumpalaikiai kreditai teikiami iki 1000 Eur paskoloms, 55 dienų grąžinimo laikotarpiui. Greitaskreditas.lt taip pat siūlo SMS paskolas. Bet kokio tipo kreditai šioje platformoje yra teikiami LR piliečiams, kurie dirba arba gauna pastovias pajamas, neturi nepadengtų skolų, o vidutinės šeimos įmokos ir turimi finansiniai įsipareigojimai sudaro ne daugiau kaip 40 % visų pajamų.

Kaip tai veikia?

  • Kad gautumėte kreditą internetu, jums reikia užsiregistruoti svetainėje, prisijungti prie sistemos, pasirinkti pageidaujamą sumą ir grąžinimo terminą, susipažinti su Vartojimo kredito Bendrosiomis bei Specialiosiomis sąlygomis, kurios išsiunčiamos į Jūsų elektroninį paštą, bei patvirtinti vartojimo kredito sutartį.
  • Kreditai SMS žinute teikiami vartotojams, kurie jau užsiregistravę svetainės sistemoje. Savo asmeninės paskyros nustatymuose įjunkite skolinimosi SMS žinute funkciją ir išsiųskite paraišką į mob. telefono numerį +370 689 89117.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Greitas kreditas teikia kredito grąžinimo pratęsimo paslaugą. Tai padarysite per savitarnos sistemą, o išsamesnes instrukcijas rasite D.U.K skiltyje.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Greitas kreditas atsiliepimai

Iš pažiūros svetainė atrodo ganėtinai paprasta ir aiški, pagrindiniame puslapyje išdėstyta labai patogi paskolų skaičiuoklė. Visgi naršant giliau, randama nemažai jau pasenusios, neatnaujintos informacijos, kuri gali klaidinti vartotoją. Kai kur vidiniai puslapiai išdėstyti neatsižvelgiant į vartotojo įpročius, juos sunku iškart pastebėti. Svetainėje nėra įdiegto SSL sertifikato, patvirtinančio svetainės tapatybę ir saugumą. Nėra paieškos laukelio, kuris pagerintų puslapio navigaciją, ne iki galo išdirbti, ne visada aiškūs atsakymai į DUK. Gerai tai, kad svetainėje yra lengvai randama sutartis, kurią kiekvienas potencialus klientas gali išsinagrinėti dar prieš teikdamas paraišką.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas greitas, jei viskas vyksta sklandžiai ir pavyksta užpildyti visus reikiamus duomenis kredito paraiškai pateikti. Visgi norint susisiekti su darbuotojais, gali tekti apsišarvuoti kantrybe. Konsultantai nelinkę daug bendrauti, į klausimus el. paštu atsako lakoniškai.

Darbo laikas: I–V 8:00–17:00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Paskolas galite grąžinti į svetainėje nurodytas banko sąskaitas arba per AB „Lietuvos paštas“. Turėkite omenyje, kad mokant įmokas pašte, jas Greitaskreditas.lt gaus tik kitą dieną, tad jei norite laiku įvykdyti savo įsipareigojimus, mokėjimą atlikite bent viena diena anksčiau, nei sueina kredito grąžinimo terminas.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientams itin patogi trumpalaikių kreditų su iki 55 dienų grąžinimu paslauga, kurios palūkanos mažesnės ir sąlygos geresnės. Taip pat kredito gavimui taikomi administraciniai mokesčiai, kurių nenurodo svetainėje esančios sąlygos, todėl būtinai pasidomėkite šia dalimi ir įsivertinkite bendrą paskolos grąžinimo sumą su visais mokesčiais.

į viršų ↑

Greitas kreditas rekvizitai

Telefonas: +370 601 74060

El. paštas: info@greitaskreditas.lt

Adresas: Kuršių g. 7, Kaunas

Palyginti 10 geriausių

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general