Ilgalaikės paskolos

Mūsų dienomis sunku įsivaizduoti besivystančią šalies ekonomiką be paskolų bei greitųjų kreditų įmonių. Skolinimas tapo gana pažįstama ir prieinama procedūra, kurią naudoja vis daugiau ir daugiau žmonių. Bankai bei smulkesni kreditoriai kasdien pritraukia daugybę naujų klientų, siūlydami įvairias skolinimo programas įvairioms piliečių kategorijoms. Ilgalaikės paskolos yra pelningesnės šalies ekonomikai apskritai. Tai yra tos paskolos, suteiktos daugiau nei 2–3-iems metams. Tiesa, mažesni ilgalaikiai kreditai gali prasidėti ir nuo 6 mėnesių.

Įmonės kuriose galima gauti paskolą bent iki 60-ties mėnesių.

KreditoriaiĮvertinimasIšdavimo terminas
Finbee.lt
12-60 mėn.
2 Paskolų klubas
Iki 60 mėn.
3 SAVY paskola ir atsiliepimai
Iki 10 metų
4 TF Bank LT
12–72 mėn.
5 Paskolos.lt
Iki 4 metų
6 Mokilizingas
Iki 60 mėn.
7 Hipokredit
Iki 20 metų
8 Ecocredit.lt
Iki 720 d.

Ilgalaikių paskolų suteikimo greitųjų kreditų įmonėse mechanizmas nėra sudėtingas, nes visas šių bendrovių darbas yra nukreiptas į tai, kad skolininkas gautų prašomus pinigus be didelių pastangų ir gausybės popierių pildymo. Galite kreiptis į įmonės, kuri siūlo ilgalaikius kreditus, biurą arba pateikti prašymą internetu. Tačiau, prieš priimdami galutinį sprendimą dėl paskolos pasirinkimo, turėtumėte atidžiai išnagrinėti esamus pasiūlymus rinkoje ir pasirinkti pelningiausią.

Teigiamų atsakymų, susijusių su ilgalaikių paskolų išdavimu, greitųjų kreditų įmonėse procentas yra didelis. Tikimybė, kad Jūsų prašymas bus atmestas, palyginus, maža. Žinoma, tam Jūs privalote atitikti tam tikrus kriterijus:

 • Turėti gerą kredito istoriją;
 • Turėti pastovių pajamų;
 • Jūsų turimos pajamos turėtų būti didesnės, nei siekiant gauti trumpalaikį, kelis šimtus siekiantį kreditą;
 • Jeigu skolinatės itin didelę sumą, kreditorius gali pareikalauti užstato.

Kiekviena kreditų įstaiga turi minimalius reikalavimus skolininkui, paskolos gavimo ir grąžinimo sąlygas. Taigi, prieš pasirašydami sutartį, turėtumėte atidžiai išnagrinėti visus Jums rūpimus klausimus, ypač susijusius su nuobaudomis už laiku nesumokėtas įmokas, nes jos gali būti labai didelės. Lygiai taip pat svarbu susipažinti ne tik su konkretaus kreditoriaus sąlygomis, bet ir su skirtingų kreditorių pasiūlymais ilgalaikėms paskoloms gauti.

į viršų ↑

Reikalavimai skolininkams

Pinigų gali prireikti bet kuriuo metu ir visiems, taigi greitųjų kreditų įmonės neretai praplečia galimų skolininkų ratą, įtraukdami ir tas asmenų grupes, kurių finansinė būklė nėra itin stabili. Tai paaiškina, kodėl tarp nuolatinių ir laikinų įmonių klientų galima sutikti ne tik fiksuotą atlyginimą gaunančius skolininkus, bet ir pensininkus, studentus, ir net bedarbius. Amžius taip pat nėra didelė kliūtis. Žemiausia riba yra 18 metų. Tiesa, tokias lengvatas, nepakankamai stabilias pajamas gaunantiems gyventojams, kreditoriai labiau linkę taikyti smulkių paskolų ir greitųjų kreditų sferoje. Jeigu Jus domina ilgalaikė paskola, Jūsų pajamos turėtų būti ganėtinai respektabilios.

į viršų ↑

Į ką atsižvelgti, imant ilgalaikę paskolą?

Svarbu suprasti, kad būtina domėtis konkrečių kreditorių sąlygomis, taikomomis ilgalaikėms paskoloms. Todėl, renkantis paskolos teikėją, verta skirti ypatingą dėmesį palūkanų normai ir galimoms nuolaidoms, kurios yra orientuotos tiek į nuolatinius, tiek į naujus klientus. Kreditoriai neretai praktikuoja akcijas, pvz., nulinę metinę palūkanų normą tiems, kurie ima paskolą pirmą kartą, arba palūkanų mažinimą, kreipiantis pakartotinai. Žinoma, pastarajai sąlygai užtikrinti, privalote būti laiku grąžinęs ankstesnes skolas ir nevėlavęs mokėti įmokas.

Laiku mokamos įmokos, apskritai, labai svarbus aspektas, kurį kreditoriai būtinai vertina, tikrindami Jūsų kreditingumą. Čia tampa svarbūs bet kokie finansiniai įsipareigojimai ir laiku atlikti jų padengimai. Turėkite omenyje, kad netgi laiku mokamos telekomunikacijų sąskaitos yra didelis privalumas, tikrinant Jūsų mokumą bei kreditingumą. Taigi, svarbu iš anksto ruoštis ilgalaikės paskolos gavimui ir stengtis nepamiršti nė mažiausių finansinių sutarčių ir savalaikio jų vykdymo.

į viršų ↑

Ilgalaikių paskolų privalumai ir trūkumai

Svarbus ilgalaikių paskolų, kurias teikia greitųjų kreditų įmonės, pranašumas yra greitas dokumentų apdorojimas. Kartais sprendimas priimamas per pusvalandį ar dar greičiau. Banke tokia procedūra trunka keletą dienų. Tiesa, jeigu norite mažesnių palūkanų, ir planuojate kreiptis į tarpusavio skolinimosi platformas, sprendimo gali tekti palaukti ilgiau. Taip yra todėl, kad užtrunka akcininkų, norinčių investuoti į Jūsų paskolą, apsisprendimas dėl to, teikti Jums paskolą, ar ne. Na, o vėliau, atsiradus akcininkų, kurie pageidauja finansuoti Jūsų paskolą, kurį laiką užtrunka ir aukcionas, kuriame jie varžosi tarpusavyje, siūlydami Jums kuo palankesnes sąlygas.

Be to, norint gauti paskolą, nereikia ieškoti laiduotojų dažnai nereikalingas ir užstatas, bei draudimas planuojamam įsigyti turtui, kas yra įprasta bankuose. Dar vienas privalumas – ilgalaikių paskolų lankstumas. Daugelis kreditorių sudaro galimybes pratęsti paskolos grąžinimo terminą ar padidinti skolinamą sumą.

Na, o ilgalaikių paskolų trūkumai, be abejo, susiję su ganėtinai apribotu klientų, pretenduojančių gauti ilgalaikę paskolą, ratu bei labai griežtu jų kreditingumo tikrinimu. Tačiau tai neturėtų trukdyti sąžiningai prisiimtus finansinius įsipareigojimus vykdantiems asmenims. Geras kreditingumo reitingas ženkliai padidina maksimalią kreditoriaus pavyzdingam klientui išduodamą sumą.

Dar vienas trūkumas slypi pačiame tokių paskolų apibrėžime. Ilgalaikės palūkanos suteikiamos ilgam laikotarpiui, tai reiškia, kad Jūs prisiimate svarią atsakomybę ilgam laikui ir būsite susaistyti jos. Žinoma, kilus problemoms darbe ar suprastėjus finansinei padėčiai, įmanoma tartis su kreditoriumi. Galbūt Jums bus leista laikinai pristabdyti įmokas. Tačiau, bet kokiu atveju, niekam nėra malonu įklimpti į skolų liūną. Todėl, prieš imdami ilgalaikę paskolą, gerai apgalvokite savo mokumą.

Prie trūkumų galima priskirti ir kai kurių kreditorių išmanumą, reklamuojant paskolas, kai nenurodoma nemaža dalis kliento laukiančių mokesčių (tokių, kaip administravimo bei sutarties sudarymo mokestis ir kt.). Tačiau, tai tik niuansai, kurių žalos galima išvengti atidžiai skaitant paskolos sutartį. Būdami atidūs, greičiausiai, liksite patenkinti sudarytomis sąlygomis. Dar vienas privalumas yra tas, kad ilgalaikių paskolų gavėjai dažnai įsipareigoja keletui ar keliolikai metų, o tai lemia mažesnes palūkanas, nei trumpalaikių ir mažos vertės kreditų. Taigi privalumų daug. Žinoma, svarbiausia skolintis atsakingai, kiek galima detaliau susipažinus su kreditoriumi, perskaičius atsiliepimus apie jį. Tada ir galimi trūkumai taps mažesni.

į viršų ↑

Ilgalaikės paskolos internetu

Kaip ir minėjome, ieškant patikimo kreditoriaus, svarbu atsižvelgti į daugelį aspektų (palūkanų normą; ne visada atvirai pateikiamus mokesčius; paskolos grąžinimo ir pratęsimo sąlygas; kreditoriaus patikimumą ir kt.), todėl labai patogu visa tai sužinoti vienoje vietoje. Kadangi, Benjamin`o Franklin`o žodžiais tariant, „Laikas – pinigai“, mes pasirūpinome, kad Jums nereikėtų klaidžioti, ieškant visų įmanomų kreditorių, ir turėtumėte galimybę susipažinti su juos pristatančiais aprašymais bei klientų atsiliepimais.

Tai taupys ne tik Jūsų laiką, bet ir pastangas, bei padės palyginti visų kreditorių sąlygas ir išsirinkti palankiausią ilgalaikės paskolos teikėją. Tiesioginės nuorodos į kreditorių svetaines leis Jums susipažinti su jais dar iš arčiau. Taip pat, galėsite pasverti kiekvieną įmonę pagal tai, kiek jos atitinka Jūsų poreikius. Kadangi kreditavimo rinkoje itin daug žaidėjų, toks būdas taupyti savo laiką yra itin palankus. Juk naršant internete, ne visada įmanoma atrasti visus finansų rinkos dalyvius.

Ir pabaigai. Nepamirškite, kad finansinės įstaigos privalo perduoti informaciją apie lėšų srautą Jūsų sąskaitoje agentūroms, dalyvaujančioms surenkant duomenis apie Jūsų kreditingumą. Jei sąžiningai ir laiku atliksite mokėjimus, išlaikysite savo kredito reitingą aukščiausiose pozicijose. Tokiu būdu, prisiimtas ilgalaikis įsipareigojimas padės pagerinti Jūsų kredito istoriją. O tai gali praversti skolinantis ateityje.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled