Kaip patikrinti, ar paslaugas teikianti įmonė yra patikima?

Jeigu neesate tikri, jog greitųjų kreditų tiekėjas ar bet kokia kita įmonė yra patikima, prieš atliekant bet kokias pinigines operacijas ar sudarant sutartis, visada verta jas patikrinti. Šiam tikslui įgyvendinti, pateikiame 6 būdus:

1. Patikrinkite paskolų ar kredito bendrovės internetinį puslapį

  • Svarbu patikrinti, ar yra suteikti bendrovės kontaktai (telefono numeris ir adresas). Jei nerandate šios informacijos, tai turėtų būti viena iš raudonų vėliavų reiškiančių, kad jeigu nėra kaip susisiekti su bendrove, ji tikriausiai yra neteisėta ir nelegali. Tačiau reikia žinoti, kad el. pašto adresas nors ir naudojamas kaip kontaktinė informacija, jis nėra patikimumo rodiklis – jį gauti gali bet kas, todėl sukurti netikrą adresą bendrovės vardu yra labai lengva. Tad sekantis žingsnis yra pabandyti su jais susisiekti. Jai darbo valandomis niekas neatsako, tai negeras ženklas.
  • Įsitikinkite jog svetainės adresas prasideda https:// . Naršyklės adreso laukelyje taip pat turėtų būti rodomas spynos simbolis.

kaip patikrinti, jog svetainė patikima

  • Patikrinkite ar yra svetainėje yra svarbūs puslapiai “Privatumo politika”, “Apie mus” ir pan.
  • Jei skaitydami įmonės tekstą matote daug gramatinių klaidų ar atrodo, jog tekstas rašytas ne lietuvio, didelė tikimybė, kad svetainėje yra tiesiog kopija kitos užsienio svetainės, išversta automatiniu vertėju.

2. „Pagooglinkite“ bendrovės pavadinimą

Tai yra vienas iš paprasčiausių žingsnių, norint įsitikinti bendrovės patikimumu. Jei kompanija yra nepatikima, įvedus jos pavadinimą į „Google“ paieškos sistemą, turėtų pasirodyti daugybė įvairių straipsnių naujienų portaluose ar kituose internetiniuose puslapiuose, kurie sufleruotų, jog minima bendrovė nėra patikima ar apgaudinėja žmones, nes apgauti žmonės dažnai pasirenka viešumą norėdami įspėti kitus. Internete taip pat galima rasti ne tik neigiamos informacijos. „Google“ paieškoje galima rasti ir rekomendacinių ar tiesiog aprašomųjų straipsnių, kurie suteiktų daugiau informacijos apie bendrovę ir padėtų apsispręsti.

3. Pasiteiraukite artimųjų ar pažįstamų žmonių nuomonės

Daugelis žmonių prieš kreipdamiesi dėl paskolos ar kredito į tam tikrą bendrovę mėgsta padiskutuoti šia tema su žmonėmis, kurie jau yra praėję pro visą paskolos prašymo ir skolinimosi eigą. Prieš pasirenkant jums tinkamą bendrovę rekomenduojama paklausinėti artimųjų, kokios bendrovės jau yra išbandytos ir patikimos. Tokiu būdu tikimybė susidurti su nepatikima bendrove sumažėja beveik iki nulio, nes juk niekas nerekomenduos tų, kurie gali jus apgauti.

4. Skaitykite vartotojų atsiliepimus internete

Šiuo būdu taip pat nereikėtų aklai pasitikėti – atsiliepimus apie kredito ar paskolų bendroves gali parašyti bet kas – netgi nepatikimos bendrovės, kuria jūs domitės, savininkai ar darbuotojai, kurie stengiasi pritraukti kuo daugiau potencialių klientų ir iš jų išvilioti pinigus ar kaip nors kitaip pakenkti. Tačiau rekomenduotina atkreipti dėmesį į neigiamus komentarus, jeigu įmonė nepatikima, dažniausiai rasite bent kelis nusiskundimus apie bendrovės paslaugas. Atsiliepimus apie paskolas teikiančias įmone galite rasti mūsų internetinės svetainės paskoluatsiliepimai.lt apžvalgų skiltyse. Visų kitų įmonių – rekvizitai.lt.

5. Sužinokite pagrindinę kredito ar paskolos bendrovės informaciją

Bene vienas iš svarbiausių ir labiausiai patikimų būdų norint sužinoti, ar bendrovė yra patikima, tai sužinoti apie ją kuo daugiau įmanomos informacijos. Tai galite padaryti rekvizitai.lt ar manocreditinfo.lt internetiniuose puslapiuose. Svetainėje „Rekvizitai“ galite rasti ne tik atsiliepimus, bet ir tokią informaciją kaip bendrovės kontaktai, įmonės kodas, darbuotojų skaičius ir t. t. Šio internetinio puslapio pagalba taip pat galite „pasikapstyti“ šiek tiek giliau: galima sekti darbuotojų skaičiaus kitimą, taip pat patikrinti, ar jus dominanti įmonė turi kokių nors skolų, sužinoti pagrindinė informaciją apie jos vadovą ir pačią įmonę.

6. Palyginkite kelias skirtingas bendroves, suteikiančias paskolas

Jeigu galvojate, kad tam tikra pinigų skolinimo ar paskolų bendrovė jums atrodo visai tinkama, tačiau kelia šiokių tokių abejonių, palyginkite ją su jos konkurentėmis. Dažniausiai nepatikimos ar net oficialiai neegzistuojančios bendrovės savo potencialiems „klientams“ siūlo gerokai geresnes sąlygas ir mažesnius mokesčius, nei realios ir patikimos. Idealiausia yra palyginti ne dviejų, o daugiau įmonių siūlomas sąlygas ir informaciją ir taip gauti dar tikslesnius duomenis. Tai galite padaryti patys arba pasinaudoti internetinio puslapio paskoluatsiliepimai.lt palyginimo lentelėmis, kurios paspartins ir palengvins visą procesą.

Taigi yra tikrai nemažai būdų, norint įsitikinti, kad paskolų ar kredito bendrovė yra patikima. Tereikia nepagailėti šiek tiek laiko ir pastangų, kad vėliau nereikštų gailėtis ir investuoti dar daugiau laiko ar net pinigų sprendžiant problemas.

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general