Kaip vyksta greitųjų kredito įmonių analizė?

 1. Visų pirma, internetinėje erdvėje randama paskolas teikiančios įmonės svetainė. Atkreipiamas dėmesys į paskolų teikimo sumos bei grąžinimo terminų ribas, palūkanas, nagrinėjama paskolų skaičiuoklė (jei puslapyje tokia yra).
 2. Apžvelgus pagrindinį puslapį ir svarbiausią informaciją, tikrinamos ir kitokio pobūdžio paskolų teikimo galimybės: refinansavimas, turto įkeitimas, greitieji kreditai SMS žinute ir pan.
 3. Analizuojamos paskolos teikimo sąlygos: kokie asmenys gali prašyti kredito, ar nėra paslėptų administravimo mokesčių, kokiais būdais galima pasiimti paskolą, per kokį laikotarpį ji suteikiama ir pan.
 4. Labai svarbus ir tinklapio turinio pateikimas. Analizuojamas jo informatyvumas, skilčių išdėstymas, D.U.K., pagrindinio puslapio funkcionalumas ir kiti aspektai, kurie leidžia įvertinti naudojimąsi svetaine bei jos patogumą.
 5. Atidžiai peržvelgiama informacija apie grąžinimą: ar galimas jo pratęsimas, kokios sąlygos norint paskolą atiduoti anksčiau nurodyto termino, kokiu būdu apie galimą vėlavimą klientai privalo informuoti paskolas teikiančios įmonės darbuotojus.
 6. Tikrinami paskolos mokėjimo būdai: bankai, internetinės bankininkystės, atsiskaitymas prekybos centruose, Lietuvos pašte ir t. t.
 7. Kad būtų įvertinta klientų aptarnavimo sistemos kokybė, su paskolas teikiančios įmonės darbuotojais vienokiais ar kitokiais klausimais bandoma susisiekti el. paštu, telefonu ar tiesioginiu pokalbių langu (jei svetainėje randamas toks funkcionalumas). Taip tikrinamas ne tik atsakomumo greitis, bet ir komunikaciniai įgūdžiai, gebėjimas operatyviai reaguoti į kliento poreikius.
 8. Atsižvelgiama ir į įmonės paslaugomis jau pasinaudojusių klientų atsiliepimus bei vertinimus – tai padeda išsiaiškinti, ar įmonė veikia sąžiningai, kaip joje tvarkomasi su įmokų vėlavimu, koks klientų požiūris į darbuotojų bendravimą, sąlygų išdėstymą pan.
 9. Įvertinami kreditus teikiančios įmonės pliusai ir minusai, apimantys pagrindines savybes, į kurias privalu atkreipti dėmesį prieš naudojantis jų paslaugomis.
 10. Kad palyginti paskolas teikiančias įmones būtų paprasčiau, pagal pagrindinius vertinimo kriterijus sudaroma lentelė, kurioje nurodoma palūkanų norma, refinansavimo, paskolos automobiliui, NT galimybės, amžiaus cenzas, darbo laikas, pagrindiniai įmonės privalumai ir kt. O naudojimasis svetaine, siūlomų paslaugų kokybė ir bendravimas su klientais reitinguojami dešimtbalėje sistemoje. Taigi, kiekvienas šių kriterijų turi po trečdalį galutinio balo reikšmės, o pastarasis nurodo bendrą puslapyje išanalizuotų paskolų įmonių įvertinimą.

DĖMESIO! Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

Login/Register access is temporary disabled
Palyginti
 • Total (0)
Compare
GERIAUSIAS SAVAITĖS PASIŪLYMAS
2018 (C) Visos teisės saugomos.