Greitieji kreditai ir paskolos Anglijoje – TOP 10

Žmonės dirbantiems ir gyvenantiems Anglijoje, kurie jaučiasi suvaržytiems finansinių problemų, kai trūksta pinigų sumokėti nuomai, energijos sąskaitai ar tiesiog norintiems investuoti, pagalbą suteikia greitų paskolų įmonės. Apačioje sudarėme sąrašą tų, kurios teikia geriausias sąlygas. Bet prieš imdami paskolą visada perskaitykite informaciją ją teikiančios įmonės interneto svetainėje, pasitikslinkite, kokia bus Jūsų palūkanų norma, grąžinimo galimybes bei įsitikinkite, jog galėsite sumokėti laiku.

Čia rasite dešimt geriausių mūsų rekomenduojamų greitųjų kreditų ir trumpalaikių paskolų:

Atnaujinta – 2020.01.01
Įmonė AprašymasPaskolos dydisTerminasPalūkanos
THL Direct

THL Direct

49

THL Direct siūlo greitas, trumpalaikes paskolas nuo £ 125 iki £ 500 su 0,8 proc palūkanomis nuo skolinamos sumos. Nėra išankstinių mokesčių, pavėluotų mokesčių, delspinigių ar įsipareigojimų neįvykdymo mokesčių. Tačiau pirmą kartą skolininkai gali gauti tik £ 125. Pinigai išmokami tiesiogiai iš THL Direct į Jūsų banko sąskaitą. Ši įmonė taip pat siūlo galimybę pasirinkti ar norite atlikti grąžinimus kas savaitę ar kas mėnesį.

£125 - £500
3 mėn.
292%
2 Peachy

Peachy

48

Peachy yra tiesioginis skolintojas, kuris siūlo trumpalaikes paskolas nuo £100 iki £1000, kad patenkintų savo klientų skubius finansinius poreikius. Galite pateikti paraišką internetu, telefonu ar planšete, visai nesvarbu, nes bet kokiu atveju pinigai bus pervesti klientui valandos laikotarpyje. Peachy trumpalaikės paskolos gali būti teikiamos nuo 1 iki 12 mėnesių.

iki £1000
iki 12 mėn.
274%
3 Creditstar UK

Creditstar UK

39

Creditstar yra bendrovė teikianti greituosius kreditus. Jai pateikti paraišką trunka ne ilgiau kaip 10 minučių ir kredito gavimo patvirtinimas užtrunka mažiau nei valandą. Nauji kredito gavėjai gali pasiskolinti iki 300 svarų sterlingų, o senesni klientai gali pasiskolinti iki 700 svarų sterlingų, grąžinant kreditą per 6 mėnesius.

iki £700
iki 6 mėn
274%
4 Cashfloat

Cashfloat

27

Cashfloat yra atsakingas tiesioginis greitųjų kreditų teikėjas, aptarnavęs daugiau nei 40 000 klientų. Ši bendrovė skiria daug dėmesio klientams turintiems blogo kredito grąžinimo istoriją ir stengiasi padėti ją pagerinti, prieš tai įsitikindama, jog pasirinkta paskolos rūšis yra klientui prieinama. Cashfloat taip pat naudojasi naujausia programa „Money on Demand“, kuria klientai gali potogiai kontroliuoti savo sąskaitą ir pinigus.

iki £1100
iki 3 mėn.
270%
5 QuickQuid

QuickQuid

26

QuickQuid yra paskolų bendrovės partneris Pounds to Pocket ir specializuojasi trumpalaikėse paskolose bei leidžia klientams gauti paskolą per kelias minutes. Naudinga funkcija, kurios neturi kitos paskolų bendrovės savo svetainėse, yra gyvas pokalbis su kamera, jei klientui reikia pagalbos, nuo pirmadienio iki sekmadienio. QuickQuid svetainėje Jūsų asmeniniai duomenys yra apsaugoti per Secure Socket Layer (SSL), jie taip pat užtikrina, jog Jūsų konfidencialūs duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims.

iki £700
iki 3 mėn.
274%
6 Mr Lender

Mr Lender

25

Mr. Lender yra konkuruojanti trumpalaikių paskolų bendrovė, turinti Trustpilot 9,6 reitingą, o 2018 m. laimėjo „Klientų aptarnavimo čempioną“ Vartojimo kreditų apdovanojimuose. Su Mr. Lender nėra jokių išankstinių mokesčių imant paskolą ir nėra jokių mokesčių už trūkstamus mokėjimus. Jie taip pat turi informatyvią svetainę, kurioje dažnai rašomi straipsniai apie pinigų taupymą, atsakingą skolinimą ir kitas svarbias finansines naujienas.

iki £1000
iki 6 mėn
292%
7 Lending Stream

Lending Stream

20

Leading Sream pradėjo veiklą 2008 m., teikdami trumpalaikes paskolas 6 mėnesių grąžinimo laikotarpiui. Jų klientai yra iš visos Jungtinės Karalystės, o vidutinis amžius - 32 metai. Tačiau jie nesuteikia greitųjų kreditų, jei mato, kad klientas neturės galimybių gražinti kredito laiku. Prieš patvirtindami paskolų paraiškas, jie atlieka duomenų analizes.

iki £1500
iki 6 mėn.
292%
8 Sunny

Sunny

17

Sunny greitai ir lanksčiai teikia paskolas nuo £100 iki £2500. Jie turi puikų Trustpilot reitingą: 9.1/10. Jei gražinsite paskolą anksčiau, sutaupysite mokėdami palūkanas ir turėsite 5 dienas persigalvoti, kai gausite pinigus. Sunny turi Jungtinėje Karalystėje įsikūrusią klientų aptarnavimo tarnybą, kuri dirba nuo pirmadienio iki sekmadienio.

iki £2500
iki 12 mėn.
292%
9 Piggy Bank

Piggy Bank

14

Piggy Bank yra trumpalaikių paskolų teikėjas. Jie turi naudingą DUK savo tinklalapyje, kad atsakytų į klientų dažniausiai užduodamus klausimus. Yra galimybė paskolą grąžinti anksčiau, leidžianti sutaupyti mokant palūkanas. Taip pat jie turi naudingą mokėjimo priminimo pranešimo paslaugą. Piggy Bank klientų aptarnavimo tarnyba dirba nuo pirmadienio iki šeštadienio.

iki £1500
iki 5 mėn.
282%
10 Myjar

Myjar

8

Myjar yra trumpalaikių paskolų tiekėja, turinti patrauklią lankytojo akiai svetainę. Ji veiklą pradėjo 2008 m., patvirtino daugiau nei 2 mln. paskolų ir paskolino daugiau nei 500 mln. savo klientams. Myjar leidžia žmonėms pasiskolinti pinigus ir pasirinkti sau tinkamą grąžinimo planą. Paskolos gali siekti iki 900 svarų sterlingų 3 mėnesių laikotarpiui ar iki 7200 svarų sterlingų 2 metų laikotarpiui. Jų Trustpilot reitingas yra 9,1 iš 10.

iki £2000
iki 12 mėn.
277%

Kaip matote, yra įvairių greitųjų kreditų ir trumpalaikių paskolų bendrovių, siūlančių patrauklias sąlygas. Dėl 7 dienų per savaitę klientų aptarnavimo ir lanksčių grąžinimo terminų šios bendrovės yra labai populiarios, prireikus greitų pinigų.

DUK

Kokie reikalavimai norintiems gauti paskolą UK?

Šiame straipsnyje pateiktos įmonės teikia paskolas tiems, kurie yra dirbantys ir nuolatinę gyvenamąją vietą UK turintys asmenys. Taip pat turite turėti banko sąskaitą UK. Kai kurios paskolų įmonės gali pareikalauti peržiūrėti Jūsų kreditingumą ir kredito istoriją. Jei pajamas gaunate į lietuvišką sąskaitą, tuomet žiūrėkite mūsų skyrelį, paskolos užsienyje dirbantiems asmenims.

Kokiai sumai galima gauti paskolą?

Šie kreditoriai teikia paskolas nuo £100 iki £2500.

Kokiam laikotarpiui išduodamos paskolos?

Paskolos išduodamos nuo 1 iki 12 mėnesių laikotarpiui, priklausomai nuo imamos paskolos sumos.

Kokios metinės palūkanos?

Paprastai metinės palūkanos svyruoja nuo 270% iki 292%, priklausomai nuo paskolos sumos ir laikotarpio per kurį žadate ją gražinti. Tačiau šios palūkanos gali kisti priklausomai nuo tuo metu paskolos įmonės teikiamų pasiūlymu, tad gerai pasidomėkite prieš įsipareigodami.

Taip pat skaitykite:

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

 

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

 

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

 

© 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Login/Register access is temporary disabled