Greitieji kreditai ir paskolos Anglijoje – TOP 10

Žmonės dirbantiems ir gyvenantiems Anglijoje, kurie jaučiasi suvaržytiems finansinių problemų, kai trūksta pinigų sumokėti nuomai, energijos sąskaitai ar tiesiog norintiems investuoti, pagalbą suteikia greitų paskolų įmonės. Apačioje sudarėme sąrašą tų, kurios teikia geriausias sąlygas. Bet prieš imdami paskolą visada perskaitykite informaciją ją teikiančios įmonės interneto svetainėje, pasitikslinkite, kokia bus Jūsų palūkanų norma, grąžinimo galimybes bei įsitikinkite, jog galėsite sumokėti laiku.

Čia rasite dešimt geriausių mūsų rekomenduojamų greitųjų kreditų ir trumpalaikių paskolų:

Atnaujinta – 2019.07.01
ĮmonėAprašymasPaskolos dydisTerminasPalūkanos
Peachy

Peachy
45

Peachy yra tiesioginis skolintojas, kuris siūlo trumpalaikes paskolas nuo £100 iki £1000, kad patenkintų savo klientų skubius finansinius poreikius. Galite pateikti paraišką internetu, telefonu ar planšete, visai nesvarbu, nes bet kokiu atveju pinigai bus pervesti klientui valandos laikotarpyje. Peachy trumpalaikės paskolos gali būti teikiamos nuo 1 iki 12 mėnesių.

iki £1000
iki 12 mėn.
274%
2 THL Direct

THL Direct
41

THL Direct siūlo greitas, trumpalaikes paskolas nuo £ 125 iki £ 500 su 0,8 proc palūkanomis nuo skolinamos sumos. Nėra išankstinių mokesčių, pavėluotų mokesčių, delspinigių ar įsipareigojimų neįvykdymo mokesčių. Tačiau pirmą kartą skolininkai gali gauti tik £ 125. Pinigai išmokami tiesiogiai iš THL Direct į Jūsų banko sąskaitą. Ši įmonė taip pat siūlo galimybę pasirinkti ar norite atlikti grąžinimus kas savaitę ar kas mėnesį.

£125 - £500
3 mėn.
292%
3 Creditstar UK

Creditstar UK
39

Creditstar yra bendrovė teikianti greituosius kreditus. Jai pateikti paraišką trunka ne ilgiau kaip 10 minučių ir kredito gavimo patvirtinimas užtrunka mažiau nei valandą. Nauji kredito gavėjai gali pasiskolinti iki 300 svarų sterlingų, o senesni klientai gali pasiskolinti iki 700 svarų sterlingų, grąžinant kreditą per 6 mėnesius.

iki £700
iki 6 mėn
274%
4 QuickQuid

QuickQuid
26

Quickquid yra paskolų bendrovės partneris Pounds to Pocket ir specializuojasi trumpalaikėse paskolose bei leidžia klientams gauti paskolą per kelias minutes. Naudinga funkcija, kurios neturi kitos paskolų bendrovės savo svetainėse, yra gyvas pokalbis su kamera, jei klientui reikia pagalbos, nuo pirmadienio iki sekmadienio. Quickquid svetainėje Jūsų asmeniniai duomenys yra apsaugoti per Secure Socket Layer (SSL), jie taip pat užtikrina, jog Jūsų konfidencialūs duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims.

iki £700
iki 3 mėn.
274%
5 Cashfloat

Cashfloat
25

Cashfloat yra atsakingas tiesioginis greitųjų kreditų teikėjas, aptarnavęs daugiau nei 40 000 klientų. Ši bendrovė skiria daug dėmesio klientams turintiems blogo kredito grąžinimo istoriją ir stengiasi padėti ją pagerinti, prieš tai įsitikindama, jog pasirinkta paskolos rūšis yra klientui prieinama. Cashfloat taip pat naudojasi naujausia programa „Money on Demand“, kuria klientai gali potogiai kontroliuoti savo sąskaitą ir pinigus.

iki £1100
iki 3 mėn.
270%
6 Mr Lender

Mr Lender
25

Mr. Lender yra konkuruojanti trumpalaikių paskolų bendrovė, turinti Trustpilot 9,6 reitingą, o 2018 m. laimėjo „Klientų aptarnavimo čempioną“ Vartojimo kreditų apdovanojimuose. Su Mr. Lender nėra jokių išankstinių mokesčių imant paskolą ir nėra jokių mokesčių už trūkstamus mokėjimus. Jie taip pat turi informatyvią svetainę, kurioje dažnai rašomi straipsniai apie pinigų taupymą, atsakingą skolinimą ir kitas svarbias finansines naujienas.

iki £1000
iki 6 mėn
292%
7 Lending Stream

Lending Stream
19

Leading Sream pradėjo veiklą 2008 m., teikdami trumpalaikes paskolas 6 mėnesių grąžinimo laikotarpiui. Jų klientai yra iš visos Jungtinės Karalystės, o vidutinis amžius - 32 metai. Tačiau jie nesuteikia greitųjų kreditų, jei mato, kad klientas neturės galimybių gražinti kredito laiku. Prieš patvirtindami paskolų paraiškas, jie atlieka duomenų analizes.

iki £1500
iki 6 mėn.
292%
8 Sunny

Sunny
16

Sunny greitai ir lanksčiai teikia paskolas nuo £100 iki £2500. Jie turi puikų Trustpilot reitingą: 9.1/10. Jei gražinsite paskolą anksčiau, sutaupysite mokėdami palūkanas ir turėsite 5 dienas persigalvoti, kai gausite pinigus. Sunny turi Jungtinėje Karalystėje įsikūrusią klientų aptarnavimo tarnybą, kuri dirba nuo pirmadienio iki sekmadienio.

iki £2500
iki 12 mėn.
292%
9 Piggy Bank

Piggy Bank
14

Piggy Bank yra trumpalaikių paskolų teikėjas. Jie turi naudingą DUK savo tinklalapyje, kad atsakytų į klientų dažniausiai užduodamus klausimus. Yra galimybė paskolą grąžinti anksčiau, leidžianti sutaupyti mokant palūkanas. Taip pat jie turi naudingą mokėjimo priminimo pranešimo paslaugą. Piggy Bank klientų aptarnavimo tarnyba dirba nuo pirmadienio iki šeštadienio.

iki £1500
iki 5 mėn.
282%
10 Myjar

Myjar
8

Myjar yra trumpalaikių paskolų tiekėja, turinti patrauklią lankytojo akiai svetainę. Ji veiklą pradėjo 2008 m., patvirtino daugiau nei 2 mln. paskolų ir paskolino daugiau nei 500 mln. savo klientams. Myjar leidžia žmonėms pasiskolinti pinigus ir pasirinkti sau tinkamą grąžinimo planą. Paskolos gali siekti iki 900 svarų sterlingų 3 mėnesių laikotarpiui ar iki 7200 svarų sterlingų 2 metų laikotarpiui. Jų Trustpilot reitingas yra 9,1 iš 10.

iki £2000
iki 12 mėn.
277%

Kaip matote, yra įvairių greitųjų kreditų ir trumpalaikių paskolų bendrovių, siūlančių patrauklias sąlygas pvz. be išankstinių mokesčių (Mr. Lender ir Piggy Bank), su kuriomis sutaupysite jei grąžinsite paskolą anksčiau. Dėl 7 dienų klientų aptarnavimo ir lanksčių grąžinimo terminų šios bendrovės yra labai populiarios, prireikus greitų pinigų.

Taip pat skaitykite:

paskoluatsiliepimai.lt
Login/Register access is temporary disabled