Kreditai ir paskolos internetu bedarbiams nuo 18 metų

Bedarbystė – paplitusi problema. Vieni, neradę darbo ir praradę viltį, imasi laikinų darbų, už kuriuos negauna oficialių pajamų, kiti – realizuoja savo gebėjimus, užsiimdami kūrybine veikla, amatais. Šiuos žmones vienija tai, kad, siekdami gauti kreditą, jie negali dokumentaliai patvirtinti savo pajamų, ir, nepaisant to, kad pajamas gauna, yra priskiriami bedarbių kategorijai. Tačiau, vis dėlto, kreditai nedirbantiems taip pat teikiami. Žinoma, kreditoriai, visų pirma, atsižvelgs į tai, ar jiems naudinga suteikti finansinę paramą konkrečiam asmeniui. Pagrindinis jų rūpestis – kliento mokumas. Tad, neturint dokumentalaus pajamų įrodymo, teks kitaip pelnyti kreditoriaus palankumą. Apie tai plačiau pakalbėsime straipsnio pabaigoje, o dabar pateikiame kreditorių, teikiančių paskolas internetu bedarbiams, apžvalgą.

Kreditoriai teikiantys paskolas bedarbiams nuo 18 metų

KreditoriusĮvertinimasPaskola bedarbiamsAmžiaus cenzas
Finbee.lt
Nuo 18 m.
2 Credit24.lt
Nuo 18 metų
3 SAVY paskola ir atsiliepimai
Nėra
4 Paskola23
Nėra
5 Mokilizingas
Nėra
6 Paskolos.lt
Nuo 18, 20 arba 24 metų (priklausomai nuo imamos paskolos tipo)
7 SMSCredit.lt
Nuo 18 metų

„FinBee“

Šis kreditorius skolina nuo 300 iki 10 000 €. Nuo 12 iki 60 mėnesių trunkančiam paskolos grąžinimo laikotarpiui. Metinė „FinBee“ deklaruojama palūkanų norma yra nuo 6,41 %. Tai šiuolaikiškas kreditorius, veikiantis tarpusavio skolinimosi platformos principu. „FinBee“ Jūsų paskolą finansuoja dėl šios galimybės besivaržantys investuotojai. Dėl to, kad investuotojai priversti konkuruoti tarpusavyje, dėl galimybės finansuoti Jūsų paskolą, Jūs galite tikėtis kur kas mažesnių palūkanų, nei kitose įstaigose. Svarbiausios sąlygos, kurias privalote atitikti, turite būti vyresni nei 18 metų. , o pagrindinės Jūsų gaunamos pajamos neturėtų būti susijusios su pašalpomis. Tai gali netenkinti bedarbių, kuriems pašalpos – vienintelis pragyvenimo šaltinis. Tačiau, yra ir kita dalis asmenų, neturinčių faktinės darbovietės, tačiau dirbančių, pavyzdžiui, pagal verslo patentą ar individualios veiklos pažymą. Jiems paskola, greičiausiai, bus suteikta.

Paskola23.lt

„Paskola23.lt“ teikia paskolas nuo 500 iki 15 000 € su automobilio įkeitimu arba nuo 150 iki 600 € – be užstato. Grąžinimo laikotarpiai – atitinkamai: nuo 3 iki 60 mėn. ir nuo 2 iki 18 mėn. Šis kreditorius akcentuoja lankstesnes skolinimo sąlygas, nei kitose bendrovėse. Todėl į „Paskola23.lt“ gali kreiptis asmenys: kurie negavo paskolos banke; kurie turi nepalankią kredito istoriją (tiesa, tinklalapyje pažymima, kad paskola gali būti suteikta net ir turint skolų telekomunikacijų bendrovėms, tačiau tai nereiškia, kad šis kreditorius užmerks akis prieš stambesnes kredito istorijos dėmes); asmenims, dirbantiems su verslo liudijimu. Jo teikiamų paskolų grąžinimo garantija bus Jūsų automobilis, nes „Paskola23.lt“ kreditai nedirbantiems, kaip ir kitiems asmenims, teikiami su automobilio užstatu.

„Mokilizingas“

„Mokilizingas“ teikia paskolas internetu, nuo 50 iki 15 000 € sumai. Nuo 3 mėnesių iki 60 mėnesių grąžinimo laikotarpiui. Tiesa, kiekvienas klientas, kaip ir bet kurio kito kreditoriaus, „Mokilizingo“ yra tikrinamas. Todėl, yra tikimybė negauti paskolos dėl: nepakankamų pajamų; per didelių namų ūkio finansinių įsipareigojimų; įsiskolinimų kitoms įstaigoms; per trumpo darbo stažo paskutinėje darbovietėje ar blogos kredito istorijos. „Mokilizingas“ teikia išskirtinę greitųjų kreditų rinkoje paslaugą, leidžiančią finansinį įsipareigojimą prisiimti drauge su partneriu, tai gali būti labai pravartu nedirbantiems, kurių antroji pusė – oficialiai dirbantis asmuo.

Paskolos.lt

„Paskolos.lt“ teikiamos greitos paskolos bedarbiams, kaip ir kitiems klientams, siekia nuo 100 iki 5000 €. Be abejo, tikslią sumą, kurią galite pasiskolinti, sužinosite, tik pateikę savo asmens duomenis. Grąžinimo laikotarpis siekia nuo 2 mėn. iki 5 m. Tiesa, paraišką greitajam kreditui gauti, turėsite užpildyti „Paskolos.lt“ partnerių „SMSPinigai.lt“ tinklalapyje. Ir, imant būtent greitąjį kreditą, ne vartojimo paskolą, jo limitas – kiek mažesnis ir siekia 1000 €. Šis kreditorius nedirbantiems palankus dar ir tuo, kad siūlo paskolos grąžinimo termino pratęsimo galimybę. Tiesa, vienos įmokos mokėjimas gali būti pratęstas ne daugiau kaip tris kartus ir įvykdžius tam tikras, kreditoriaus numatytas sąlygas. Kitas kreditoriaus išskiriamas aspektas: paskolos įmokos sumokėjimo galimybės suteikimas kitam asmeniui. Todėl, klientui laikinai patiriant finansinių keblumų, kas labai tikėtina, neturint pastovaus pajamų šaltinio, įmoką gali sumokėti kitas asmuo. Taip pat, tik įvykdęs atitinkamus reikalavimus.

SAVY

Didžiausia tarpusavio skolinimosi platforma SAVY – tai pagal P2P (liet. žmogus žmogui) skolinimo internetu modelį veikiantis kreditorius. Šis principas leidžia suderinti palankesnes galimybes ir mokėti mažesnes palūkanas. Greitos paskolos bedarbiams, kaip ir kitiems asmenims, čia siekia nuo 300 iki 20 000 Eur. Tačiau, žinoma, kiekvienu individualiu atveju, skolinama suma gali skirtis. Metinė SAVY deklaruojama palūkanų norma yra nuo 8 %. Imantiems didesnę paskolą asmenims aktualus ilgas paskolos mokėjimo terminas, siekiantis iki 72 mėn. Tačiau nedirbantiems šis kreditorius, kaip ir bet kuris kitas tarpusavio skolinimosi platformos principu veikiantis finansinės paramos teikėjas, gali būti kiek nepatrauklus dėl galimai ilgesnio laiko, per kurį suteikiama paskola internetu, nes gali užtrukti tinkamo investuotojo paieškos.

SMSCredit.lt

Šis kreditorius teikia nedidelius kreditus: nuo 50 iki 750 €. Nuo 14 iki 30 dienų grąžinimo laikotarpiui. Be abejo, kredito limitas kiekvienam klientui nustatomas individualiai. Tai labai palanku tiems bedarbiams, kuriems staiga iškilo būtinybė įveikti trumpalaikius finansinius sunkumus. Beje, paskolos grąžinimo terminą, esant būtinybei, galima prasitęsti arba atidėti. Kadangi greitieji kreditai – nedideli, jie išduodami be užstato ir laiduotojų.  Šis kreditorius, skirtingai, nei kai kurie kiti, neapriboja bedarbio kliento galimybių gauti paskolą internetu, priklausomai nuo jo turimų pajamų šaltinio. Kai kiti kreditoriai neteikia paskolų nedirbantiems, kurių pajamos susijusios su pašalpomis, „SMSCredit.lt“, viso labo, pažymi, kad: klientas turi turėti pastoviai gaunamų pajamų šaltinį. Kokios tai pajamos – nekonkretizuojama. Kita sąlyga, kuri taikoma bene visų kreditorių – asmuo turi būti 18–70 metų amžiaus.

Kita aktuali informacija bedarbiams, ieškantiems tinkamos paskolos

Kartais, siekiant gauti paskolą, net jei jos dydis neženklus, nedirbantiems asmenims gali tekti papildomai patvirtinti savo mokumą. Tokiu atveju, kai kurie kreditoriai prašo klientų pasirūpinti laiduotoju arba užstatyti vienos ar kitos rūšies turtą. Tokios priemonės gali tapti patikimu pagrindu kredito įmonei patikėti rimtais kliento ketinimais laiku grąžinti paskolą. Kitas svarbus aspektas, kurį dažnai pabrėždavome ir kreditorių apžvalgoje, yra tas, kad kreditoriai, suteikdami paskolą internetu bedarbiams, visada individuliai atsižvelgia į kiekvieną konkretų atvejį. Kadangi skiriasi skirtingų kreditorių vidaus politika, darbo standartai ir turima patirtis rinkoje, gali būti, kad nesuteikus paskolos vienam kreditoriui, nereikia nuleisti rankų ir kreiptis į kitus. Kaip jau minėjome, kai kurie iš jų vadovaujasi lankstesniais kreditavimo principais.

Tačiau, lankstesni principai – anaiptol nereiškia neatsakingo požiūrio į paskolos suteikimą, matydamas tikrai skylėtą kredito istoriją greitos paskolos bedarbiams nesuteiks joks kreditorius. Kitas patarimas, kurį verta turėti omenyje: jeigu Jums jau teko imti paskolą ir grąžinti ją, bei mokėti mėnesines įmokas sekėsi sklandžiai, patartina pakartotinai kreiptis pas tą patį kreditorių, nes tikimybė gauti pakartotiną kreditą – kur kas didesnė. O Jūsų teigiama bendradarbiavimo patirtis taps Jūsų privalumu. Tačiau, jeigu praėjusį kartą grąžinti paskolą sekėsi sunkiai, ar neturite paskolų ėmimo patirties, verta labai atidžiai rinktis būsimąjį kreditorių. Kreditai bedarbiams dabar nebėra retenybė, tačiau klientas turi būti suinteresuotas ir pasiruošti galimam pokalbiui su kreditoriumi. Išsianalizuoti turimus argumentus, įvertinti savo jėgas ir pasirinkti priimtiniausią variantą.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled