Kreditai ir paskolos internetu bedarbiams nuo 18 metų

Bedarbystė – paplitusi problema. Vieni, neradę darbo ir praradę viltį, imasi laikinų darbų, už kuriuos negauna oficialių pajamų, kiti – realizuoja savo gebėjimus, užsiimdami kūrybine veikla, amatais. Šiuos žmones vienija tai, kad, siekdami gauti kreditą, jie negali dokumentaliai patvirtinti savo pajamų, ir, nepaisant to, kad pajamas gauna, yra priskiriami bedarbių kategorijai. Tačiau, vis dėlto, kreditai nedirbantiems taip pat teikiami. Žinoma, kreditoriai, visų pirma, atsižvelgs į tai, ar jiems naudinga suteikti finansinę paramą konkrečiam asmeniui. Pagrindinis jų rūpestis – kliento mokumas. Tad, neturint dokumentalaus pajamų įrodymo, teks kitaip pelnyti kreditoriaus palankumą. Apie tai plačiau pakalbėsime straipsnio pabaigoje, o dabar pateikiame kreditorių, teikiančių paskolas internetu bedarbiams, apžvalgą.

Kreditoriai teikiantys paskolas bedarbiams nuo 18 metų

1 Finbee.lt

Finbee.lt

Finbee.lt (UAB Finansų Bitė) – tai tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma. Skirtingai nei įprastos, paskolas teikiančios įmonės, ji veikia P2P principu, sąveikaujančiu tarp norinčių gauti paskolą ir ieškančių naujų investavimo ...
8.9
Rodyti daugiau + Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 5 metų terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 10%., vienkartinis kredito istorijos tikrinimas – 5.00 €, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 7.50%, mėnesinis administravimo mokestis – 0.25 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN – 18.18 proc. Grąžinama paskolos suma – 1366.20 €.
Finbee.lt paskola
FinBee – tai įmonė, apimanti ne tik besiskolinančius, bet ir norinčius įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Dėl tokio verslo principo paskolos sąlygos gali tapti lankstesnės, vyksta aukcionai (derybos) dėl žemesnių palūkanų, o tai itin pravartu norintiems gauti paskolą. Ši platforma subalansuota norintiems skolintis kiek didesnes (nuo 300 €) sumas ir tikrai netiks mėgstantiems momentinius kreditus. Beje, turite būti nusiteikę, kad darbuotojai jūsų duomenis analizuoti ir finansuotojo ieškoti gali iki keleto dienų.
Paslaugų kokybė
8.5
Teikiamos sąlygos
8.5
Klientų aptarnavimas
9.3
Privalumai
 • Kadangi dėl kliento pateiktos paskolos vyksta aukcionas, investuotojai varžosi, kuris pasiūlys mažesnes palūkanas. Tai reiškia, jog turite galimybę gauti pačias geriausias sąlygas ar net atmesti pasiūlymus, kurių palūkanos netenkina lūkesčių;
 • Galimybė skolintis ilgesniam laiko tarpui.
 • Teikiamos paskolos būstui, verslui, automobiliui ir kitoms reikmėms.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Svetainėje neaiškiai išdėstyta skolinimo sistema, tenka klaidžioti po puslapį.
 • Laukimas kol atsiras kliento poreikius atitinkantis investuotojas gali užtrukti keltą dienų.
2 Credit24.lt

Credit24.lt

Credit24 vartojamosios paskolos yra teikiamos iki 5000 Eur, o siūlomas grąžinimo terminas iki 3 metų, sudaro palankias sąlygas pinigus grąžinti mažesnėmis įmokomis. Kaip tai veikia? Pirmą kartą naudojantis Credit24 paslaugomis, ...
8.7
Rodyti daugiau + Pavyzdys: suteiktą 500 € kredito limitą grąžinus per 12 mėn., metinė palūkanų norma – 23,88%, minimali mėnesio įmoka – 47,25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27,09%, o bendra mokama suma 567,01 €. Paskolų pasiūlymai asmeniniai, todėl kainos gali skirtis.
Credit24.lt
Credit24 suteikia 90 dienų grąžinimo garantiją, ja pasinaudoję, galėsite grąžinti tik tiek, kiek pasiskolinote. Turintiems nemažai įsipareigojimų, galima paskola su turimų įsipareigojimų refinansavimu, o gaunantiems mažas pajamas, yra galimybė gauti paskolą, vertinant bendras šeimos pajamas. Kaip ir su daugelio skolinimosi įmonių, reikėtų atidžiai perskaityti sąlygas ir nevėluoti mokėti įmokų, nes skaičiuojami delspinigiai. Labai džiugino tai, kad Credit24 iš tikrųjų pasiekiama bet kuriuo paros metu, o suteikiama informacija išdėstoma smulkiai bei aiškiai.
Naudojimasis svetaine
9
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Credit24 dirba kiekvieną dieną iki 20 val., o klientus konsultuoja visą parą;
 • Greitas atsakomumas į iškilusius klausimus;
 • Patogi savitarnos sistema;
 • Paskolos teikiamos nuo 18 iki 75 m.
 • Lanksčiai vertinamos įvairių tipų pajamos (ne tik sodrinės).
Trūkumai
 • Už vėlavimą skaičiuojami delspinigiai.
 • Kartais stringanti sistema;
 • Paskola iki 5000 Eur.
3 SAVY paskola ir atsiliepimai

SAVY paskola ir atsiliepimai

GoSavy.com - tai virtuali paskolų platforma, veikianti pagal P2P (žmogus-žmogui) skolinimo internetu modelį. Įmonė pati neišduoda paskolų, ji veikia kaip tarpininkas, kuomet vartotojai skolina savo pinigus kitiems vartotojams. Čia ...
8.4
Rodyti daugiau + Skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama paskolos suma - 2404 €.
Gosavy.com
„Savy“ platforma patogi tuo, kad paskolos teikiamos P2P (žmogus-žmogui) principu, todėl galima susitarti dėl geresnių sąlygų, palūkanų dydis čia mažesnis nei įprastų paskolų įmonių. „Savy“ platformoje teikiamos tiek vartojimo (iki 19000 eurų) paskolos, tiek verslui (iki 500 000 eurų). Nors šis skolinimosi būdas ir patogesnis bei naudingesnis besiskolinančiajam, reikia susitaikyti su tuo, kad investuotojo paieška gali užtrukti, todėl platforma netiks tiems, kurie nori pinigus gauti čia ir dabar.
Naudojimasis svetaine
8.5
Siūlomų paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Kadangi platforma tik tarpininkas, o pinigus skolina žmogus-žmogui, galima suderinti lankstesnes sąlygas, geresnes palūkanas.
 • Patogi svetainė su aiškiai sudėliota informacija.
Trūkumai
 • Pasitaikančios klaidos sistemoje.
 • Kartais stinga operatyvumo sprendžiant problemas.
 • Gali užtrukti nemažai laiko, kol rasite finansuotoją.
4 Paskolos.lt

Paskolos.lt

Paskolos.lt teikia greitųjų kreditų, vartojimo paskolų ir paskolų su NT ar automobilio įkeitimu paslaugas. Priklausomai nuo paskolos tipo, galima skolintis nuo 300 iki 100 000 eurų. Paraiškos greitiesiems kreditams pildomos per įmonės ...
8.1
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.
Paskolos.lt
Paskolos.lt turi platų paskolų pasirinkimą, apimantį tiek greituosius SMS kreditus, tiek paskolas įkeičiant NT, kurios gali siekti iki 100 000 eurų. Patogu tai, kad vieną įmoką galima atidėti iki 3 kartų, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, kad tai reikia padaryti bent keletą dienų prieš nustatytą datą, nes kitaip skola bus perduota skolų išieškojimo skyriui. Iškilus klausimams ar nesklandumams teks apsišarvuoti kantrybe: susisiekimas su konsultantais ir jų problemų sprendimas gali užtrukti ilgai.
Naudojimasis svetaine
7.5
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Galimybė imti didesnes paskolas įkeičiant automobilį ar NT.
 • Atidus duomenų tikrinimas ir reikalavimai, kurie neleidžia paskolų imti bet kam.
Trūkumai
 • Šiek tiek „atgyvenusi“ svetainė ir informacijos joje trūkumas.
 • Sunku susisiekti su konsultantais tiek el. paštu, tiek telefonu.
 • Sistemos klaidos, kurias sprendžiant stinga greito reagavimo ir pagalbos.
5 SMSCredit.lt

SMSCredit.lt

SMSCredit.lt – skolinimo sistema, teikiama nuotoliniu būdu. Ką reikia žinoti, jei norite pasiimti paskolą? Greitasis kreditas teikiamas sumoms nuo 50 iki 750 Eur; Imant pirmąjį kreditą, suma turi būti ne didesnė, nei 300 Eur; ...
7.9
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 100 EUR, visa palūkanų suma – 6,16 EUR, administracinis mokestis – 1,20 EUR, metinė palūkanų norma – 74,95%, sutarties terminas – 30 dienų; bendra kredito gavėjo mokama suma – 107,36 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 137,3%.
SMSCredit.lt
SMScredit.lt – puiki galimybė norintiems nedidelės paskolos arba siekiantiems ją imti tik vieną kartą, nes šiuo atveju pirmasis kreditas teikiamas nemokamai. Galimas termino grąžinimo pratęsimas, kuris už tam tikrą sumą leidžia atidėti grąžinimo laikotarpį 30 dienų. Vis dėlto, ši įmonė specializuojasi siauresnėje srityje. Jei Jums reikalingas vartojimo kreditas didesnei sumai, jo SMScredit.lt nesuteiks. Čia išduodamos paskolos yra iki 750 Eur, o pirmąjį kartą negalima gauti daugiau nei 300 Eur. Vienintelis reikalavimas – neturėti skolų, o tai pritraukia didelį skaičių studentų ir bedarbių.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Nemokama paskola. Imant pirmąją paskolą iki 300 Eur, neskaičiuojamos palūkanos;
 • Paprasta ir aiški kredito paėmimo sistema;
 • Lengva pratęsti grąžinimo terminą;
 • Paskolos studentams ir moksleiviams. Amžiaus cenzas – kreditai nuo 18 metų.
 • Paskolos nedirbantiems. Prieš suteikiant paskolą, įmonė atsižvelgia į Jūsų įsiskolinimus, o ne į tuometines pajamas;
Trūkumai
 • Išduodamos sumos yra tik iki 750 Eur;
 • Pirmą kartą galima gauti ne daugiau nei 300 Eur;
 • Paskola išduodama praktiškai visiems, todėl tuo gali spekuliuoti ir žmonės, neturintys pajamų, ypač jaunesnio amžiaus atstovai ar bedarbiai.
Atnaujinta – 2020.04.01

„FinBee“

Šis kreditorius skolina nuo 300 iki 10 000 €. Nuo 12 iki 60 mėnesių trunkančiam paskolos grąžinimo laikotarpiui. Metinė „FinBee“ deklaruojama palūkanų norma yra nuo 6,41 %. Tai šiuolaikiškas kreditorius, veikiantis tarpusavio skolinimosi platformos principu. „FinBee“ Jūsų paskolą finansuoja dėl šios galimybės besivaržantys investuotojai. Dėl to, kad investuotojai priversti konkuruoti tarpusavyje, dėl galimybės finansuoti Jūsų paskolą, Jūs galite tikėtis kur kas mažesnių palūkanų, nei kitose įstaigose. Svarbiausios sąlygos, kurias privalote atitikti, turite būti vyresni nei 18 metų. , o pagrindinės Jūsų gaunamos pajamos neturėtų būti susijusios su pašalpomis. Tai gali netenkinti bedarbių, kuriems pašalpos – vienintelis pragyvenimo šaltinis. Tačiau, yra ir kita dalis asmenų, neturinčių faktinės darbovietės, tačiau dirbančių, pavyzdžiui, pagal verslo patentą ar individualios veiklos pažymą. Jiems paskola, greičiausiai, bus suteikta.

SAVY

Didžiausia tarpusavio skolinimosi platforma SAVY – tai pagal P2P (liet. žmogus žmogui) skolinimo internetu modelį veikiantis kreditorius. Šis principas leidžia suderinti palankesnes galimybes ir mokėti mažesnes palūkanas. Greitos paskolos bedarbiams, kaip ir kitiems asmenims, čia siekia nuo 300 iki 20 000 Eur. Tačiau, žinoma, kiekvienu individualiu atveju, skolinama suma gali skirtis. Metinė SAVY deklaruojama palūkanų norma yra nuo 8 %. Imantiems didesnę paskolą asmenims aktualus ilgas paskolos mokėjimo terminas, siekiantis iki 72 mėn. Tačiau nedirbantiems šis kreditorius, kaip ir bet kuris kitas tarpusavio skolinimosi platformos principu veikiantis finansinės paramos teikėjas, gali būti kiek nepatrauklus dėl galimai ilgesnio laiko, per kurį suteikiama paskola internetu, nes gali užtrukti tinkamo investuotojo paieškos.

Paskolos.lt

„Paskolos.lt“ teikiamos greitos paskolos bedarbiams, kaip ir kitiems klientams, siekia nuo 100 iki 5000 €. Be abejo, tikslią sumą, kurią galite pasiskolinti, sužinosite, tik pateikę savo asmens duomenis. Grąžinimo laikotarpis siekia nuo 2 mėn. iki 5 m. Tiesa, paraišką greitajam kreditui gauti, turėsite užpildyti „Paskolos.lt“ partnerių „SMSPinigai.lt“ tinklalapyje. Ir, imant būtent greitąjį kreditą, ne vartojimo paskolą, jo limitas – kiek mažesnis ir siekia 1000 €. Šis kreditorius nedirbantiems palankus dar ir tuo, kad siūlo paskolos grąžinimo termino pratęsimo galimybę. Tiesa, vienos įmokos mokėjimas gali būti pratęstas ne daugiau kaip tris kartus ir įvykdžius tam tikras, kreditoriaus numatytas sąlygas. Kitas kreditoriaus išskiriamas aspektas: paskolos įmokos sumokėjimo galimybės suteikimas kitam asmeniui. Todėl, klientui laikinai patiriant finansinių keblumų, kas labai tikėtina, neturint pastovaus pajamų šaltinio, įmoką gali sumokėti kitas asmuo. Taip pat, tik įvykdęs atitinkamus reikalavimus.

SMSCredit.lt

Šis kreditorius teikia nedidelius kreditus: nuo 50 iki 750 €. Nuo 14 iki 30 dienų grąžinimo laikotarpiui. Be abejo, kredito limitas kiekvienam klientui nustatomas individualiai. Tai labai palanku tiems bedarbiams, kuriems staiga iškilo būtinybė įveikti trumpalaikius finansinius sunkumus. Beje, paskolos grąžinimo terminą, esant būtinybei, galima prasitęsti arba atidėti. Kadangi greitieji kreditai – nedideli, jie išduodami be užstato ir laiduotojų.  Šis kreditorius, skirtingai, nei kai kurie kiti, neapriboja bedarbio kliento galimybių gauti paskolą internetu, priklausomai nuo jo turimų pajamų šaltinio. Kai kiti kreditoriai neteikia paskolų nedirbantiems, kurių pajamos susijusios su pašalpomis, „SMSCredit.lt“, viso labo, pažymi, kad: klientas turi turėti pastoviai gaunamų pajamų šaltinį. Kokios tai pajamos – nekonkretizuojama. Kita sąlyga, kuri taikoma bene visų kreditorių – asmuo turi būti 18–70 metų amžiaus.

Paskola23.lt

„Paskola23.lt“ teikia paskolas nuo 500 iki 15 000 € su automobilio įkeitimu arba nuo 150 iki 600 € – be užstato. Grąžinimo laikotarpiai – atitinkamai: nuo 3 iki 60 mėn. ir nuo 2 iki 18 mėn. Šis kreditorius akcentuoja lankstesnes skolinimo sąlygas, nei kitose bendrovėse. Todėl į „Paskola23.lt“ gali kreiptis asmenys: kurie negavo paskolos banke; kurie turi nepalankią kredito istoriją (tiesa, tinklalapyje pažymima, kad paskola gali būti suteikta net ir turint skolų telekomunikacijų bendrovėms, tačiau tai nereiškia, kad šis kreditorius užmerks akis prieš stambesnes kredito istorijos dėmes); asmenims, dirbantiems su verslo liudijimu. Jo teikiamų paskolų grąžinimo garantija bus Jūsų automobilis, nes „Paskola23.lt“ kreditai nedirbantiems, kaip ir kitiems asmenims, teikiami su automobilio užstatu.

Kita aktuali informacija bedarbiams, ieškantiems tinkamos paskolos

Kartais, siekiant gauti paskolą, net jei jos dydis neženklus, nedirbantiems asmenims gali tekti papildomai patvirtinti savo mokumą. Tokiu atveju, kai kurie kreditoriai prašo klientų pasirūpinti laiduotoju arba užstatyti vienos ar kitos rūšies turtą. Tokios priemonės gali tapti patikimu pagrindu kredito įmonei patikėti rimtais kliento ketinimais laiku grąžinti paskolą. Kitas svarbus aspektas, kurį dažnai pabrėždavome ir kreditorių apžvalgoje, yra tas, kad kreditoriai, suteikdami paskolą internetu bedarbiams, visada individuliai atsižvelgia į kiekvieną konkretų atvejį. Kadangi skiriasi skirtingų kreditorių vidaus politika, darbo standartai ir turima patirtis rinkoje, gali būti, kad nesuteikus paskolos vienam kreditoriui, nereikia nuleisti rankų ir kreiptis į kitus. Kaip jau minėjome, kai kurie iš jų vadovaujasi lankstesniais kreditavimo principais.

Tačiau, lankstesni principai – anaiptol nereiškia neatsakingo požiūrio į paskolos suteikimą, matydamas tikrai skylėtą kredito istoriją greitos paskolos bedarbiams nesuteiks joks kreditorius. Kitas patarimas, kurį verta turėti omenyje: jeigu Jums jau teko imti paskolą ir grąžinti ją, bei mokėti mėnesines įmokas sekėsi sklandžiai, patartina pakartotinai kreiptis pas tą patį kreditorių, nes tikimybė gauti pakartotiną kreditą – kur kas didesnė. O Jūsų teigiama bendradarbiavimo patirtis taps Jūsų privalumu. Tačiau, jeigu praėjusį kartą grąžinti paskolą sekėsi sunkiai, ar neturite paskolų ėmimo patirties, verta labai atidžiai rinktis būsimąjį kreditorių. Kreditai bedarbiams dabar nebėra retenybė, tačiau klientas turi būti suinteresuotas ir pasiruošti galimam pokalbiui su kreditoriumi. Išsianalizuoti turimus argumentus, įvertinti savo jėgas ir pasirinkti priimtiniausią variantą.

DUK

Kokios galimybės bedarbiams, norintiems gauti paskolą?

Būtent šiame straipsnyje pateiktos įmonės, apklausos metu, teigė kad tokia galimybė yra, pvz.: turint laiduotoją, užstatant automobilį ar kitą turtą. Detaliau apie tai rašome pačiame straipsnyje.

Kokia maksimali paskolos suma, kurią gali gauti nedirbantys asmenys?

Paskolos suma stipriai svyruoja, priklausomai nuo paskolos įmonės sąlygų ir Jūsų užstatomo turto vertės, ar laiduotojo uždarbio. Ši suma gali svyruoti nuo 50 iki 20 000 Eur.

Kurie kreditoriai gali suteikti paskolos bedarbiams?

Kaip jau minėjome, paskolas gauti bedarbiams nėra toks paprastas procesas, kaip dirbantiems asmenims, tačiau šiame straipsnyje pateiktos įmonės teigė, jog tokią galimybę gali suteikti, tačiau kiekviena situacija įvertinama individualiai.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.


Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.


“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.


© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Login/Register access is temporary disabled