Greitieji kreditai ir paskolos Latvijoje – TOP 10

Kad ir kur gyventume, tam tikru mūsų gyvenimo momentu galime patirti pinigų trūkumą ir mums gali prireikti finansinės pagalbos. Šiuo tikslu daugelis įmonių teikia greitąsias paskolas. Šiame straipsnyje mes pateiksime 10 paskolų bendrovių Latvijoje sąrašą, kurios padės Jums lengviau įveikti finansinius sunkumus. Kiekviena iš jų turi privalumų bei trūkumų ir žinodami juos bei atsižvelgdami į savo finansinę padėtį, galėsite pasirinkti labiausiai tinkamą kreditą savo konkrečiai situacijai.

1 Sefinance

Sefinance

Sefinance yra bendrovė, įregistruota vartotojų teisių apsaugos centre. Ji teikia kelias paskolas: vartojimo paskolas, automobilių lizingą, paskolas su turto įkeitimu, refinansavimo paslaugą. Palūkanų normos skiriasi priklausomai nuo sumos ir termino: nuo 2,9% su turto užstatu ir 17,9% refinansavimo paslaugai.
Jūsų patirtis+78
2 Banknote

Banknote

Banknote - tai skubias paskolas teikianti įmonė tiek internetu, tiek savo filialuose. Vartojimo paskolos suteikiamos nemokamai 30-čiai dienų. Norėdami gauti paskolą, turite būti 20-80 metų Latvijos gyventojas. Galite gauti vartojimo paskolas, pirmaeiles paskolas ir paskolas su užstatu. Išankstinio grąžinimo atveju palūkanos mokamos tik už tas dienas, kai klientas naudojasi paskola. Taip pat galima pakeisti mėnesio grąžinimo sumą bei pratęsti paskolos terminą.
Jūsų patirtis+65
3 Bino LV

Bino LV

Bino veikia pagal pramonės standartus ir yra Latvijos Alternatyvių Finansinių Paslaugų asociacijos narė. Palūkanų norma nėra taikoma už pirmąją 500 EUR paskolą. Bino teikia greitas paskolas 20-75 metų Latvijos piliečiams. Norėdamas gauti paskolą klientas neturėtų turėti jokių ankstesnių skolų pažeidimų ar vėlavimų. Taip pat būtina turėti banko sąskaitą ir aktyvų mobiliojo telefono numerį. Jei neįmanoma laiku grąžinti paskolos, už atitinkamą mokestį, klientas mokėjimus gali iki 30 dienų.
Jūsų patirtis+61
4 VIZIA

VIZIA

VIZIA teikia paskolas latviams, kurių amžius siekia 20–80 metus. Būtina turėti aktyvų mobiliojo telefono numerį ir banko sąskaitą. Jei klientas grąžina paskolą pirmu mokėjimu, palūkanos neskaičiuojamos. Taip pat klientas iš anksto gali pakeisti kito mokėjimo datą.
Jūsų patirtis+40
5 Ferratum.lv

Ferratum.lv

„Ferratum Group“ yra Suomijoje įsteigta tarptautinė kompanija, veikianti 25 šalyse visame pasaulyje, įskaitant Latviją nuo 2007 metų. „Ferratum“ siūlo kreditus ir trumpalaikes paskolas iki 2000 eurų be garanto ir be užstato. Ferratum paskolos suteikiamos 19–75 metų asmenis. Šis skolintojas nesuteikia galimybės pratęsti paskolą, tačiau siūlo kredito liniją, kuri veikia panašiai kaip kredito kortelės. Dienos palūkanų mokėjimas skaičiuojamas tik už panaudotą sumą. „Ferratum“ taip pat siūlo galimybę kreiptis dėl nemokamo dviejų mėnesių trukmės kredito.
Jūsų patirtis+33
6 CreditOn LV

CreditOn LV

CreditOn teikia 3 rūšių paskolas: trumpalaikes paskolas (iki 700 eurų iki 30 dienų), kredito liniją (iki 2000 € iki 4 metų) ir klientų kreditą (iki 4000 € iki 4 metų). CreditOn yra labai stabili įmonė, turinti vartotojų teisių apsaugos centro licenciją. Ji taip pat yra Latvijos Alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos narė.
Jūsų patirtis+32
7 Moneza.lv

Moneza.lv

Moneza siūlo vartojimo kreditą, automobilių paskolas, paskolas savišvietai, namų remontui, buitinei technikai ar kelionėms (su geresnėmis palūkanų normomis), trumpalaikes paskolas ir greituosius kreditus. Vartojimo kreditas gali būti teikiamas internetu, kurį gali gauti asmenys nuo 20 iki 70 metų, turintys oficialiąsias pajamas. Vartojimo kreditą galima gauti nuo 6 mėnesių iki 5 metų paskoloms, nuo 200 iki 5000 eurų sumai.
Jūsų patirtis+27
8 Kreditsplus.lv

Kreditsplus.lv

KreditPlus yra greitųjų kreditų skolintojas ir Latvijos alternatyvių finansinių paslaugų asociacijos narys. Paskolos nuo 200 iki 2000 eurų yra prieinamos 21–65 metų amžiaus Latvijos gyventojams be užstato ar garantijos. Taip pat galima sudaryti kredito liniją. Jei skolininkas turi sąskaitą SEB banke, paskolos suma gali būti pervestą į banko sąskaitą per 15 minučių.
Jūsų patirtis+25
9 Ladyloan LV

Ladyloan LV

Paskolų rinkoje Ladyloan yra vadinama „moteriška skolintoja“ - ji orientuota į moterų auditoriją. Kaip ir CreditOn, ji siūlo 3 rūšių mikrokreditus: trumpalaikę paskolą (iki 500 eurų laikotarpiui iki 30 dienų), kredito liniją (iki 2000 eurų iki 4 metų) ir vartojimo kreditą (iki 4000 eurų iki 4 metų). Su Ladyloan, Jūs galite būti 100% tikri, kad Jūsų asmens duomenys yra apsaugoti, nes užtikrinamas pateiktos informacijos konfidencialumas.
Jūsų patirtis+23
10 Credit 24 LV

Credit 24 LV

Credit24 yra Latvijos bendrovė, teikianti greitąsias paskolas. Jos pranašumas yra 0%, palūkanų norma kredito linijai iki 60 dienų. Paraiškos peržiūrimos kasdien nuo 8 iki 22 val. Ši paslauga teikia papildomas MIERS paslaugas, leidžiančias klientams pasinaudoti „paskolos laisvos dienos“ paslauga, jei jie negali laiku atlikti mokėjimų. Norint naudotis šią paslauga būtina atlikti bent 3 mokėjimus prieš tai. Ši paslauga kainuoja 2,95 eurus.
Jūsų patirtis+22

Atnaujinta – 2020.10.01

Akivaizdu, kad konkurencija Lietuvos paskolų rinkoje skatina kiekvieną iš šių bendrovių pasiūlyti išskirtinę sąlygas. Kai kurie iš jų siūlo nemokamą paskolų pasirinkimą naujiems klientams (pvz. Bino arba Banknot). Kitos siūlo paskolas už užstatą, kas suteikia didesnes garantijas (pvz. Sefinance ir Banknote). Potencialūs kredito gavėjai gali lengviau pasirinkti bendrovę, jei žino aukščiau išvardytas bendrovių sąlygas.

Taip pat skaitykite:

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general