Geriausi greitieji kreditai Rusijoje – TOP 10

Greituosius kreditus teikiančios įmonės Rusijoje suteikia galimybę gauti paskolą, padedančią patenkinti Jūsų finansiniams poreikiams. Kiekviena įmonė turi nustatytas palūkanų normas bei gražinimo sąlygas ir terminus. Todėl, kaip ir su visais finansiniais sprendimais, būtina gerai išstudijuoti siūlomas sąlygas ir jas apsvarstyti. Norėdami padėti rasti geriausią kreditorių, siūlantį palankiausias sąlygas, priklausomai nuo Jūsų poreikių, mes suteikiame išsamią informaciją apie kiekvieną įmonę ir mūsų nuomone, adekvatų, teikiamų paslaugų, įvertinimą.

Atnaujinta – 2019.01.01
Pasidalinkite
ĮmonėAprašymasPaskolos dydisTerminasPalūkanos
Oneclickmoney

Oneclickmoney

105

Vos tik apsilankius šio kreditoriaus svetainėje, pasirodo užklausos langas, užpildę kurį, sulauksite konsultanto skambučio. Tai patogu, kai nesinori pildyti paraiškos internetu ar tiesiog norisi gauti išsamesnės informacijos. Kreditorius teigia, kad patvirtina 97 % paraiškų. Taigi, galima daryti prielaidą, kad jis kiek atlaidžiau žiūri į kreditingumo trūkumus. Jūsų paraiška bus peržiūrėta per 7 minutes. Na, o iškilus klausimams, kontaktų centras atsako nedelsiant ir išsamiai. Šis kreditorius turi ir mobiliąją programėlę, kuria labai patogu naudotis. Deja, nuolaidų pirmajam kreditui nėra.

iki 30 000 Rub.
iki 21 d.
Nuo 2,23%.
2 GreenMoney

GreenMoney

89

Taip pat, kaip ir kai kurie konkurentai, „Greenmoney“ teikiamos paskolos yra vidutinio dydžio, siekiančios iki 24 000 Rub., tačiau, skirtingai nei kai kurių kitų kreditorių, šios bendrovės siūlomas maksimalus paskolos grąžinimo terminas yra trumpesnis. Siekia tik 30 d. Tiesa, „Greenmoney“ patikimiems savo klientams siūlo kur kas ilgesnį maksimalų paskolos grąžinimo terminą, siekiantį iki 180 d. Palūkanos tokiems klientams prasideda nuo 0,95 % į dieną. Šis kreditorius patrauklus ir savo operatyvumu. Reikiama suma pasieks Jus per 30 minučių nuo paraiškos užpildymo.

iki 24 000 Rub.
iki 180 d.
Nuo 0,95%
3 Lime Zaim

Lime Zaim

85

Tai dar vienas kreditorius, skolinantis kiek didesnes sumas: iki 70 000 Rub. Svarbu pažymėti ir tai, kad lojaliems klientams įmonė siūlo 50 % nuolaidą palūkanoms (tiesa, tik padengus daugiau, nei 9 paskolas). Kiek mažesnės nuolaidos taikomos, padengus daugiau, nei tris ar šešias paskolas. Atitinkamai: 20 ir 35 %. Kitas privalumas – galimybė pratęsti skolos grąžinimo terminą 14-ai dienų. Tai kompanija, išeinanti už Rusijos Federacijos ribų. Turinti filialus Lenkijoje ir Pietų Afrikos Respublikoje. Šiuo metu naujiems klientams taikoma 0,00 % palūkanų norma.

iki 70 000 Rub.
iki 168 d.
Nuo 1,8%
4 MoneyMan

MoneyMan

85

Šis kreditorius vilioja patraukliu pasiūlymu, pirmąjį kreditą, kurio terminas siekia iki 15 dienų, skolinti nemokamai, t. y. su 0,00 % palūkanomis. Tačiau, net ir maksimalios „Moneyman“ palūkanos nėra gąsdinančios. Jos siekia 2,20 % į dieną. Žavi šiuolaikiškas ir originalus svetainės dizainas, patogi navigacija joje, bei žaismingas informacijos pateikimas. Dar vienas palankus aspektas – operatyvumas. Paraiškos užpildymas truks iki 10 min., o jos įvertinimas – vos iki 1 min. „Moneyman“ turėtų patikti norintiems didesnės paskolos. Maksimali skolinama suma čia siekia 70 000 Rub.

iki 70 000 Rub.
18 savaičių
Nuo 0,80%
5 CreditPlus

CreditPlus

84

Ši įmonė patraukli savo operatyvumu. Dažniausiai, jeigu kliento kreditingumas yra geras, sprendimas dėl paskolos išdavimo priimamas kelių minučių bėgyje. Komunikacija su kreditoriumi – paprasta ir patogi. Paraišką kreditui gauti, galite pateikti iš bet kokio išmaniojo įrenginio, užpildyti ją kompiuteriu, pateikti skambučio metu. Klientų aptarnavimo centras veikia visą parą. Tai vidutines sumas skolinanti įmonė. Taigi, netiks norintiems stambios paskolos. Verta žinoti ir tai, kad paskolos, nuo 17 000 Rub., prieinamos tik besiskolinantiems pakartotinai. Pirmajam kreditui taikomos 0,00 % palūkanos.

iki 30 000 Rub.
Iki 24 savaičių
Nuo 0,65%
6 Microklad

Microklad

80

Dėl šiuolaikinių technologijų pritaikymo kreditoriaus veikloje, atsakymo sulauksite 5 min. bėgyje, po paraiškos užpildymo. Kadangi atsakymo pateikimas vyksta automatizuotu būdu, tai reiškia, kad pats skolininkas turėtų atsakingiau žvelgti į savo gebėjimą išsimokėti ir neigiamus kreditingumo aspektus. Žinoma, tai patogu, kai pinigų reikia nedelsiant. Skolinantis pakartotinai, kredito suteikimo sąlygos tampa vis patrauklesnės: paskolos dydis ir terminas išauga, o palūkanos mažėja. Taip pat, esant būtinybei, galima pratęsti paskolos grąžinimo terminą.

iki 30 000 Rub.
iki 30 d.
Nuo 1%.
7 Ezaem

Ezaem

52

Šio kreditoriaus skolinama maksimali suma nėra didelė. Ji siekia 15 000 Rub. Taigi tiks tais nenumatytais atvejais, kai pritrūksta pinigų, o algos data dar gana tolima, ar norint prisidurti prie brangesnio pirkinio. Patrauklus ir informatyvus titulinis puslapis, kuriame keliais sakiniais, vaizdžiai ir žaismingai nusakomos visos svarbiausios sąlygos. Svarbu pažymėti, kad pirmasis šio kreditoriaus kreditas – nemokamas. Taip pat, taikomos nuolaidos komisiniams, kreipiantis pakartotinai. Beje, kiekviena tolesnė paskola – 3 % pigesnė. Na, o pinigai, daugeliu atveju, pasiekia klientą bet kuriuo paros metu.

iki 15 000 Rub.
iki 30 d.
Nuo 1,64%
8 Joymoney

Joymoney

46

Pirma paskola teikiama nemokamai, laikotarpiui iki 7 dienų. Tai yra: su 0 % palūkanomis. Kreditorius savo prisistatyme klientams deklaruoja pasitikėjimą jais. Taigi ir vienas kitas kreditingumo trūkumas – ne bėda. Na, o paskolos suteikimo ir reikalingų formalumų sutvarkymas užims tik 15 minučių. O, kreipiantis pakartotinai, atsakymo sulauksite 5 min. bėgyje. Šis kreditorius nereikalauja komisinių, užstato ar laiduotojų. Taigi, skolintis tikrai tampa kur kas lengviau. Galite sumokėti paskolą anksčiau arba pratęsti jos grąžinimo terminą. Apmokėdami paskolą anksčiau, dengiate tik faktiškai panaudotą sumą.

iki 60 000 Rub.
iki 18 savaičių.
nuo 0,8 %.
9 Zaymer

Zaymer

44

Tai iš tiesų išskirtinis kreditorius. Jo svetainėje teigiama, kad tai online būdu dirbantis kreditų „robotas“, nedelsiant suteiksiantis Jums paskolą, automatiniu režimu. Vos per 4 minutes, neišeinant iš namų, su bet kokia kredito istorija. Beje, svetainėje žadama, kad trūkumų turinčios kredito istorijos automatiškai „patobulinamos“ po kiekvienos sėkmingai grąžintos paskolos. Vėlgi, reikia perspėti dėl tokiu principų veikiančių kreditorių – visą atsakomybę už savo mokumą privalote nešti ant savo pečių ir būti savikritiškais. Suteikiamos paskolos siekia nuo 2000 iki 30 000 Rub.

iki 30 000 Rub.
iki : 30 d.
Nuo 0,66%
10 eKapusta

eKapusta

23

Šio kreditoriaus teikiamų paskolų diapazonas gan platus: siekiantis nuo 400 iki 30 000 Rub. sumos. Vis dėlto, kai kurie prieš tai aptarti kreditoriai siūlo ir didesnes maksimalias sumas. Na, o minimali suma – pakankamai maža, todėl tinkama smulkioms finansinėms injekcijoms, iškilus nenumatytoms situacijoms. Pinigų pervedimas ir paraiškos įvertinimas užtruks tik 10 min. Taip pat, svarbu išskirti galimybę paimti paskolą bet kuriuo paros metu. Šiuos privalumus, vėlgi, lemia automatizuota paraiškų peržiūrėjimo sistema. Ji rizikinga kliento atžvilgiu, tad svarbu realistiškai vertinti savo kreditingumą.

iki 30 000 Rub.
iki 21 d.
Nuo 1,7%
paskoluatsiliepimai.lt
Login/Register access is temporary disabled
Palyginti
  • Total (0)
Compare