Greitieji kreditai ir paskolos Rusijoje – TOP 10

Kiekvienas iš mūsų, tam tikru gyvenimo momentu, gali patirti finansinių problemų. Labai dažnai, skubios išlaidos reikalauja nedelsiant papildomų lėšų. Rusijoje yra daugybė įmonių, kurios savo veiklą vykdo būtent padėdamos žmonėms tokiose sudėtingose ​​situacijose. Žinoma, jie kiekviena tokia paslauga yra apmokestinama palūkanomis.

Siekiant padėti Jums pasirinkti geriausią greitąją paskolą, pateikiame dešimties geriausių Rusijos kreditorių sąrašą:

Atnaujinta – 2020.08.01
Įmonė AprašymasPaskolos dydisTerminasPalūkanos
eKapusta

eKapusta

44

Šio kreditoriaus teikiamų paskolų diapazonas gan platus: siekiantis nuo 400 iki 30 000 Rub. sumos. Vis dėlto, kai kurie prieš tai aptarti kreditoriai siūlo ir didesnes maksimalias sumas. Na, o minimali suma – pakankamai maža, todėl tinkama smulkioms finansinėms injekcijoms, iškilus nenumatytoms situacijoms. Pinigų pervedimas ir paraiškos įvertinimas užtruks tik 10 min. Taip pat, svarbu išskirti galimybę paimti paskolą bet kuriuo paros metu. Šiuos privalumus, vėlgi, lemia automatizuota paraiškų peržiūrėjimo sistema. Ji rizikinga kliento atžvilgiu, tad svarbu realistiškai vertinti savo kreditingumą.

iki 30000 ₽
iki 21 d.
Nuo 0%
2 Lime Zaim

Lime Zaim

39

Tai dar vienas kreditorius, skolinantis kiek didesnes sumas: iki 70 000 Rub. Svarbu pažymėti ir tai, kad lojaliems klientams įmonė siūlo 50 % nuolaidą palūkanoms (tiesa, tik padengus daugiau, nei 9 paskolas). Kiek mažesnės nuolaidos taikomos, padengus daugiau, nei tris ar šešias paskolas. Atitinkamai: 20 ir 35 %. Kitas privalumas – galimybė pratęsti skolos grąžinimo terminą 14-ai dienų. Tai kompanija, išeinanti už Rusijos Federacijos ribų. Turinti filialus Lenkijoje ir Pietų Afrikos Respublikoje. Šiuo metu naujiems klientams taikoma 0,00 % palūkanų norma.

iki 70000 ₽
iki 24 sav.
Nuo 0,5%
3 CreditPlus

CreditPlus

33

Ši įmonė patraukli savo operatyvumu. Dažniausiai, jeigu kliento kreditingumas yra geras, sprendimas dėl paskolos išdavimo priimamas kelių minučių bėgyje. Komunikacija su kreditoriumi – paprasta ir patogi. Paraišką kreditui gauti, galite pateikti iš bet kokio išmaniojo įrenginio, užpildyti ją kompiuteriu, pateikti skambučio metu. Klientų aptarnavimo centras veikia visą parą. Tai vidutines sumas skolinanti įmonė. Taigi, netiks norintiems stambios paskolos. Verta žinoti ir tai, kad paskolos, nuo 17 000 Rub., prieinamos tik besiskolinantiems pakartotinai. Pirmajam kreditui taikomos 0,00 % palūkanos.

iki 100000 ₽
iki 52 sav.
Nuo 0%
4 Konga.ru

Konga.ru

32

Nauja kompanija

2000 - 70000 ₽
iki 24 sav.
Nuo 1,5%
5 Oneclickmoney

Oneclickmoney

26

Vos tik apsilankius šio kreditoriaus svetainėje, pasirodo užklausos langas, užpildę kurį, sulauksite konsultanto skambučio. Tai patogu, kai nesinori pildyti paraiškos internetu ar tiesiog norisi gauti išsamesnės informacijos. Kreditorius teigia, kad patvirtina 97 % paraiškų. Taigi, galima daryti prielaidą, kad jis kiek atlaidžiau žiūri į kreditingumo trūkumus. Jūsų paraiška bus peržiūrėta per 7 minutes. Na, o iškilus klausimams, kontaktų centras atsako nedelsiant ir išsamiai. Šis kreditorius turi ir mobiliąją programėlę, kuria labai patogu naudotis. Deja, nuolaidų pirmajam kreditui nėra.

iki 30000 ₽
iki 21 d.
Nuo 2,23%.
6 Dozarplati.com

Dozarplati.com

23

Nauja kompanija

2000 - 100 000 ₽
iki 12 mėn.
Nuo 0,5%
7 Joymoney

Joymoney

20

Pirma paskola teikiama nemokamai, laikotarpiui iki 7 dienų. Tai yra: su 0 % palūkanomis. Kreditorius savo prisistatyme klientams deklaruoja pasitikėjimą jais. Taigi ir vienas kitas kreditingumo trūkumas – ne bėda. Na, o paskolos suteikimo ir reikalingų formalumų sutvarkymas užims tik 15 minučių. O, kreipiantis pakartotinai, atsakymo sulauksite 5 min. bėgyje. Šis kreditorius nereikalauja komisinių, užstato ar laiduotojų. Taigi, skolintis tikrai tampa kur kas lengviau. Galite sumokėti paskolą anksčiau arba pratęsti jos grąžinimo terminą. Apmokėdami paskolą anksčiau, dengiate tik faktiškai panaudotą sumą.

iki 60000 Rub.
iki 18 sav.
nuo 0,8 %.
8 GreenMoney

GreenMoney

19

Taip pat, kaip ir kai kurie konkurentai, „Greenmoney“ teikiamos paskolos yra vidutinio dydžio, siekiančios iki 25 000 Rub., tačiau, skirtingai nei kai kurių kitų kreditorių, šios bendrovės siūlomas maksimalus paskolos grąžinimo terminas yra trumpesnis. Siekia tik 30 d. Tiesa, „Greenmoney“ patikimiems savo klientams siūlo kur kas ilgesnį maksimalų paskolos grąžinimo terminą, siekiantį iki 168 d. Palūkanos tokiems klientams prasideda nuo 0,95 % į dieną. Šis kreditorius patrauklus ir savo operatyvumu. Reikiama suma pasieks Jus per 30 minučių nuo paraiškos užpildymo.

iki 25 000 Rub.
iki 168 d.
Nuo 0,95%
9 Web-zaim.ru

Web-zaim.ru

14

Nauja kompanija

1 500 - 30 000 ₽
1-30 d.
Nuo 0,00%
10 Microklad

Microklad

7

Dėl šiuolaikinių technologijų pritaikymo kreditoriaus veikloje, atsakymo sulauksite 5 min. bėgyje, po paraiškos užpildymo. Kadangi atsakymo pateikimas vyksta automatizuotu būdu, tai reiškia, kad pats skolininkas turėtų atsakingiau žvelgti į savo gebėjimą išsimokėti ir neigiamus kreditingumo aspektus. Žinoma, tai patogu, kai pinigų reikia nedelsiant. Skolinantis pakartotinai, kredito suteikimo sąlygos tampa vis patrauklesnės: paskolos dydis ir terminas išauga, o palūkanos mažėja. Taip pat, esant būtinybei, galima pratęsti paskolos grąžinimo terminą.

iki 30000 Rub.
iki 30 d.
Nuo 1%.

Taigi, mes pristatėme 10 įmonių, teikiančių vartojimo paskolas Rusijoje, sąrašą. Kiekviena iš jų turi tiek privalumų, tiek trūkumų. Įvairios įmonės siūlo skirtingas sąlygas, pvz., „Ekapusta“ ir „Greenmoney“ suteikia pirmąją paskolą nemokamai. Daugelis kompanijų turi lanksčias premijų ir nuolaidų sistemas (pavyzdžiui, „Moneyman“ ir „Ezaem“), leidžiančias refinansuoti  paskolas ir pasinaudoti kitomis skirtingomis savybėmis.

Taip pat skaitykite:

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general