Lenndy

Jūsų patirtis+65
Jūsų patirtis+65
8.8 Bendras įvertinimas
Lenndy

Lenndy yra puikus pasirinkimas, jei ieškote P2P investavimo platformos. Bendrovė suteikia gana aukštas, 11–15 % palūkanas, kadangi investuojama į trumpalaikes paskolas, grąžą galima gauti iškart. Platforma suteikia galimybę investuoti mažas sumas (nuo 10 Eur) ir jas skirstyti po kelias skirtingas paskolas. Investuotojams patinka patogi svetainė, lengva registracija, malonus aptarnavimas. Nors kol kas įmonė turi aukštą reputaciją ir vykdo visus įsipareigojimus, reikėtų turėti omenyje, kad kiekvienas investuotojas prisiima riziką – indėliai čia neturi 100 % apsaugos nuo nuostolių ir nėra saugomi valstybės įstatymų ar apdrausti.

Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Patogi svetainė ir registracija
 • Galima investuoti sumas nuo 10 Eur
 • Automatinių investicijų funkcija
 • Palūkanos gali siekti iki 15 %
Trūkumai
 • Jei investuotojai nori parduoti paskolas, taikomas 5% mokestis už kiekvieną operaciją
 • Čia galima investuoti į trumpalaikes paskolas, todėl platforma netiks ieškantiems investicijų 12–36 mėn. laikotarpiui
 • Nors kol kas Lenndy įsipareigojimų vykdymas siekia 100 %, indėliai čia nėra saugomi valstybės įstatymų ar papildomai apdrausti.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Lenndy2016 m. Lietuvoje įsteigta P2P (angl. peer-to-peer) investavimo platforma, kuri vėliau savo veiklą perkėlė į Latviją. Ši platforma sujungia asmenis, turinčius papildomų lėšų ir ieškančius investavimo galimybių su žmonėmis, kuriems reikalinga paskola. Per Lenndy.com galima teikti paraiškas ir paskoloms verslui, ir vartojimo kreditams. Investuoti čia galima nuo 10 Eur, platforma suteikia galimybę vienu metu pinigus investuoti į skirtingas paskolas. Palūkanos siekia net 11–15 %.

Lenndy iš kitų P2P investavimo platformų skiriasi tuo, kad ji suteikia galimybę investuoti į jau suteiktas paskolas. Įmonė bendradarbiauja su 3 alternatyvaus skolinimo bendrovėmis – „First Finance“, „Simplefin“ ir „Daily Credit“, per kurias vyksta investavimo procesas. Tai be galo patogu, nes nereikia laukti, kol investavimo į paskolą etapas bus baigtas, besiskolinantys fiziniai arba juridiniai asmenys paskolas gauna žymiai greičiau, o investuotojai pelną gali skaičiuoti jau iškart.

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruokite Lenndy.com svetainėje. Tai galite padaryti net ir per „Google“ ar „Facebook“ paskyras.
 • Kai jūsų paskyra bus patvirtinta, pasirinkite paskolą, į kurią norite investuoti, pinigų sumą ir ją perveskite.
 • lenndy.com siūlo ir automatinio investavimo paslaugą funkciją, kuri leidžia automatiškai investuoti į paskolas. Jūs galite pasirinkti geriausią investavimo strategiją, kuri atitinka jūsų įprastus veiksmus programoje, o sistema automatiškai atrinks strategiškai tinkamus variantus ir taip sutaupys jūsų laiką, kurį skirtumėte ieškant geriausių galimybių investicijoms.
į viršų ↑

Kas gali investuoti ir kokie reikalavimai?

Lenndy platformoje gali investuoti bet kokie asmenys nuo 18 metų. Jiems tereikia susikurti investuotojo paskyrą, atlikti paskyros patvirtinimą ir rinktis paskolas, į kurias jie nori investuoti.

į viršų ↑

Rizika ir uždarbis

Per Lenndy platformą investuotojai gali uždirbti pakankamai aukštas, 11–15 % palūkanas. Platforma dirba su trumpalaikėmis ir vidutinės trukmės paskolomis, todėl jums nereikės laukti metus, kol gausite grąžą. Lenndy platformoje pažymėtos paskolos, kurioms suteikiama pinigų grąžinimo garantija. Jei skolininkas negrąžina pinigų 60 dienų, atsakinga skolinimo bendrovė grąžina investuotą pinigų sumą su palūkanomis. Visgi reikėtų įsidėmėti, kad Lenndy dirba kaip tarpininkas, todėl investicijos platformoje nėra papildomai apsaugotos – kiekvienas investuotojas prisiima pilną riziką ir atsakomybę.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Lenndy atsiliepimai

Svetainė yra patogi, jos dizainas modernus, lengvai valdomas. Meniu juosta neperkrauta, čia galima rasti vidinius puslapius su svarbiausia informacija, kuri gali dominti svetainės lankytoją. Mobili versija puikiai pritaikyta naršymui ir nesukelia jokių nepatogumų nei registruojantis, nei ieškant informacijos apie investavimo galimybes.

į viršų ↑

Klientų aptarnavimas

Kadangi svetainė ir registracijos forma pakankamai patogi, neturėtų kilti nesklandumų naudojantis visu jos funkcionalumu. Visgi jei kils klausimų, galima kreiptis į aptarnaujantį personalą. Jie pakankamai greitai ir išsamiai atrašo į el. laiškus, galbūt kiek sunkiau susisiekti telefonu, tačiau iš esmės bendravimas yra profesionalus ir malonus.

Darbo laikas: I–V – 9:00–17:00 val.

į viršų ↑

Atsiliepimai

Klientai platformą vertina pakankamai teigiamai, ypatingai daug gerų atsiliepimų susilaukia patogus svetainės valdymas, greita registracija ir tai, kad norint investuoti šioje platformoje nereikia turėti daug pinigų, o juos galima paskirstyti keliems projektams. Kiek nepatogu tai, jog Lenndy neturi oficialios antrinės rinkos, todėl yra gana sunku parduoti ar nusipirkti finansuojamas paskolas. Jei investuotojai nori parduoti paskolas, Lenndy taiko 5% mokestį už kiekvieną operaciją. Investuotojai negali prekiauti paskolomis už platformos ribų.

į viršų ↑

Lenndy rekvizitai

Lenndy, UAB

Telefonas Lietuvoje: +3706 772 4818

El. paštas: hello@lenndy.com

Adresas: Saltoniškių g. 12-2, Vilnius

1 komentaras
 1. Sveiki, ar yra galimybe registruotis,konsultuotis gyvai jusu atstovybeje,ar tik internetu. Aciu.

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general