Manopaskola.lt paskolų sistema

Manopaskola.lt paskolų sistema
Manopaskola.lt paskolų sistema

Atnaujinta - 2018.09.09
8.8 Bendras įvertinimas
ManoPaskola.lt

Sprendžiant iš įmonės koncepcijos bei klientų vertinimo, tai nėra tokia populiari paskolų teikimo įmonė, ji labiau prisišliejusi kaip dalis Kredito unijos. Vis dėlto, turimas lojalių klientų ratas bei pakankamai protingos palūkanos padeda jai išsiversti ir ganėtinai gerai aptarnauti savo klientus. Jei mėgstate, kai įmonės puslapyje randate visą reikiamą informaciją, čia to nesitikėkite ir pasiruoškite atakoms skambučiais ar el. paštu, nes atsakymus ne visada gausite iš karto.

8Expert Score
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
9.5Vartotojų įvertinimas
Naudojimasis svetaine
9.5
Siūlomų paslaugų kokybė
9.5
Klientų aptarnavimas
9.5
Privalumai
 • Galimos didesnės paskolų sumos;
 • Imant paskolą automobiliui, įmonė neatsižvelgia į jo pagaminimo metus;
 • Palūkanos nėra labai didelės;
 • Malonus bendravimas.
Trūkumai
 • Prasta komunikacija el. paštu;
 • Ribotas darbo laikas;
 • Neinformatyvi svetainė.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Žiūrėti geriausias paskolas

Mano Paskola – tai elektroninė Mano kredito unijos paskolų internetu paraiškų priėmimo sistema. Čia išduodami kreditai nuo 300 iki 10000 Eur, o jų grąžinimo terminas – iki 60 mėnesių.

Kaip gauti paskolą?

 • Paskolų skaičiuoklėje nustatykite paskolos tipą, terminą ir sumą bei pasirinkite laukelį Gauti paskolą;
 • Užpildykite paraišką bei kontaktinę informaciją;
 • Perveskite 0.01 Eur į manokreditas.lt banko sąskaitą;
 • Laukite patvirtinimo.

Paskolų rūšys:

 • Vartojimo paskolos. Įmonė suteikia vartojimo paskolas, kurioms gauti neprivalomas laidavimas, nereikalingas turto įkeitimas ar išlaidų ataskaitos. Tai patogus būdas patenkinti savo reikmes, už tai neatsiskaitant ir pasirenkant paskolos sumą, terminą bei galimybes;
 • Paskola automobiliui. Siūloma paskola automobiliui nereikalauja pradinio įnašo, automobilio įkeitimo, KASKO draudimo ar automobilio perregistravimo. Įmonė gali dengti 100 % automobilio vertės, o paskolos suma siekia 10000 Eur. Perkant automobilį, neribojamas jo amžius, taip pat suteikiama galimybė paskolą imti su sutuoktiniu.
 • Ilgalaikiai kreditai. Ilgalaikiai kreditai – tai paskolos rūšis, skirta ne gyvenamosios paskirties nekilnojamojo turto įsigijimui ar remontui, brangesnio kilnojamojo turtui įsigijimui, gydymo paslaugoms, studijų mokesčiui padengti bei verslui finansuoti. Sąlygos:
 1. Paskolos suma nuo 3000 Eur;
 2. Maksimalus terminas – iki 15 metų;
 3. Tai paskola įkeičiant nekilnojamąjį turtą;
 4. Paskolos suma siekia iki 80 % nuo įkeisto turto vertės.
 • Paskola būstui, skirta jo remontui. Paskola būsto remontui – tai dažnai iškylantis klausimas žmonėms, norintiems atnaujinti būstą. Manokreditas.lt siūlo paskolą būsto remontui ar įrengimui. Jums nereikės įkeisti nekilnojamojo turto, drausti gyvybės ar pateikti remonto išlaidas pagrįsiančių dokumentų.

Naudojimasis svetaine

mano paskola manopasola.lt

ManoPaskola.lt svetainė kukli, tvarkinga, tačiau kiek per daug monotoniška, trūksta vaizdinės medžiagos, kai kuriose skiltyse pateikiamas vien tekstas. Puslapyje išdėstyta pagrindinė informacija, neišsiplečiama. Norintiems smulkių aprašymų, jų gali pritrūkti, nėra D.U.K skilties, kuri tokias paslaugas teikiančioms įmonėms yra ganėtinai reikalinga.

Amžiaus cenzas

Paskolos teikiamos asmenims nuo 21 metų.

Aptarnavimas

Su klientais bendraujama maloniai, tačiau į užklausas atsakoma ne iš karto, gali tekti palaukti. Ši įmonė nedirba savaitgaliais.

Darbo laikas: I-IV 8:30-17:30 V 8:30-15:30.

Apmokėjimo būdai

Įmokas mokėti galite per el. bankininkystės sistemą arba atvykus į įmonės biurą.

Manopaskola.lt klientų atsiliepimai

Daugelis klientų skundžiasi labai neinformatyvia svetaine, tam tikrais atvejais jie turi skambinti arba rašyti, o tai pavyksta ne visada. Paskolų palūkanomis bei sąlygomis jie patenkinti ir tikina, kad su didelėmis problemomis nesusidūrė.

Rekvizitai

Telefono numeris: 8 698 10272;

El. paštas: info@manopaskola.lt;

Adresas: J. Savickio g. 4, LT-01108 Vilnius.

Palyginti kitas paskolas

1 komentaras
 1. 4.5
  Naudojimasis svetaine
  90
  Siūlomų paslaugų kokybė
  90
  Klientų aptarnavimas
  90

  Ačiū už šią apžvalgą! Apie manopaskola.lt, prieš tai nebuvau girdėjęs, kol neaptikau jūsų svetainės. Priešingai negu bobutes ir credit.lt paskolos, kurių reklamų visur pilna. “Mano paskola” man suteikė tikrai puikią konsultaciją, o ir sąlygos pasirodė priimtiniausios.

  + Pliusai: Malonus bendravimas ir palankiausios sąlygos iš visų įmonių su kuriomis teko konsultuotis.
  - Minusai: Kol kas tikrai negaliu pasakyti nieko blogo
  Naudinga(0) Nenaudinga(0)You have already voted this

  Palikite atsiliepimą

  Jūsų bendras įvertinimas

  Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

  “Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

   

  Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

   

  “Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

   

  © 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

  paskoluatsiliepimai.lt
  Login/Register access is temporary disabled