Mokilizingas

Mokilizingas
Mokilizingas

8.1 Bendras įvertinimas
Mokilizingas.lt

Mokilizngas.lt ypač patogus žmonėms, kurie dažnai perka daiktus ar skolinasi lizingo būdu. Bendrovė išduoda MOKILIZINGO korteles, kuriomis galima atsiskaitinėti ir bankomatuose išsiimti pinigų. Jei lizingas apmokamas iki kito mėnesio pabaigos, jam netaikomos palūkanos. Savitarnos sistema yra gan paprasta, greitai užpildoma, tad norėdami gauti paskolą ar lizingą užtruksite neilgai. Visgi imant paskolą iš šios svetainės turėtumėte būti pasiruošę delspinigiams už bent vieną pavėluotą grąžinimo dieną ir kai kuriais atvejais, galimai sudėtingai komunikacijai su konsultantais.

8.1Mūsų įvertinimas
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
7.6Vartotojų įvertinimas
Naudojimasis svetaine
7.7
Siūlomų paslaugų kokybė
7.5
Klientų aptarnavimas
7.7
Privalumai
 • Palyginti nedidelės palūkanos.
 • Galimybė išsiimti MOKILIZINGO kortelę, kuria galima atlikti atsiskaitymus, nusiimti pinigų.
 • Patogi savitarnos sistema.
 • Kreditus galima pasiimti dviese su šeimos nariu ar draugu.
 • Lojaliems klientams taikomos nuolaidos.
Trūkumai
 • Svetainėje teigiama, kad sudarius 24 mėn. sutartį, palūkanos yra 0 %, tačiau taikomi kiti mokesčiai, sudarantys nemažą procentą, todėl kai kurie lankytojai taip gali susiklaidinti.
 • Trūksta išsamesnės informacijos svetainėje.
 • Ilgas atsakymo el. paštu laikas, sudėtinga susisiekti su konsultantais.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

MOKILIZINGAS.lt – tai lizingus ir paskolas teikianti bendrovė, įsikūrusi dar 1999 metais, kuomet pradėjo veikti tuometinis „Snoro lizingas“. Čia galima skolintis sumas nuo 300 iki 15 000 eurų, o sudarius 24 mėn. sutartį, taikoma 0 % palūkanų norma. Nepaisant to, įmonė paskoloms taiko kitus mokesčius, tokius kaip mėnesinį sutarties mokestį, siekiantį 0,80 % skolintos sumos ir BVKKMN (bendrą vartojimo kredito kainos metinę grąžinimo normą), kurios dydis apie 18,94 %.

Kaip tai veikia?

 • Norintieji imti paskolą arba lizingą, kuris didesnis nei 5000 eurų, turi prisiregistruoti savitarnoje.
 • Savitarnoje pateikiami duomenys apie save: asmens kodas, mėnesinės pajamos, įsipareigojimai bankams, kitoms paskolas teikiančioms bendrovėms ir pan.
 • Pagal surinktus duomenis klientui išsiunčiamas pasiūlymas.
 • Pasirašoma sutartis ir pervedami pinigai.
 • Lizingus iki 5000 eurų galima gauti užsisakius MOKILIZINGO kortelę.
 • Kortelę galima užsisakyti savitarnoje, telefonu 1885 arba el. paštu info@mokilizingas.lt.
 • Kortele galėsite atsiskaityti visose prekybos vietose arba bankomate nusiimti norimą pinigų sumą.
 • Kortele pasiskolintus pinigus grąžinant iki kito mėnesio pabaigos, jums nebus taikomos palūkanos.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Ar galimas paskolos grąžinimas ir pratęsimas?

Savitarnoje rasite įmokų kalendorių, pagal kurį galėsite atsiskaityti. Jei norite paskolą ar lizingą grąžinti anksčiau, turite susisiekti su Mokilizingas.lt, kuris pateiks individualų grąžinimo pasiūlymą.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Mokilizingas paskolos

Svetainė šiuolaikiška, užkrovimo greitis geras, patogus ir aiškus valdymo meniu, paskolų bei lizingų skaičiuoklės. Visgi kai kur trūksta platesnės informacijos, praktiškai visos sąlygos ir naudojimosi būdai pateikti D.U.K., kur atsakymai labai trumpi, o norint gauti daugiau informacijos siūloma registruotis savitarnoje.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Atsakymas į laiškus trunka iki 3 darbo dienų, kas yra pakankamai ilgas laiko tarpas, konsultantų bendravimas telefonu malonus, tačiau el. paštu pateikiami atsakymai taip pat galėtų būti detalesni. Patogu tai, kad sutartį pasirašius iki 20:00 val., pinigai pervedami per 30 min.

Darbo laikas: I-V8.00 – 19.00, VI-VII nedarbo dienos.

į viršų ↑

Koks tipinis paskolos pavyzdys?

kolinantis 1600 €, kai sutartis sudaroma 36 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 2,00 % (galima maksimali metinė palūkanų norma – 9,9 %), sutarties sudarymo mokestis – 7,00 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,75 %, BVKKMN – 24,25 %, bendra mokėtina suma – 2197,08 €, mėnesio įmoka – 61,03 €. Galima paskolos minimali BVKKMN – 17,53%, maksimali BVKKMN – 33,36%.

į viršų ↑

Kokie galima apmokėjimo būdai?

Galima atsiskaityti el. bankininkyste arba „Maxima“ kasose, „Lietuvos spaudos“ kioskuose bei „Narvesen“ parduotuvėse, Lietuvos pašto ir Pay post skyriuose, Spaudos kioskuose, „Perlas“ terminaluose bei SWEDBANK, SEB ir LUMINOR bankų skyriuose.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientams patinka galimybė įsigyti MOKILIZINGO kortelę bei didesnės paskolų žirklės nei kitose įmonėse. Vis dėlto nemažai žmonių skundžiasi, kad dažnai pasitaiko sistemos klaidų, labai sunku prisiskambinti telefonu, o pavėlavus apmokėti grąžinimą, be jokio perspėjimo ateina delspinigiai.

į viršų ↑

Kokie Mokilizingas rekvizitai?

Telefonas: +370 700 55 888

El. paštas: info@mokilizingas.lt

Adresas: Kareivių g. 11B, Vilnius.

2 komentarai
Rodyti visus Naudingiausias Aukščiausias įvertinimas Žemiausias įvertinimas Palikite savo atsiliepimą
 1. 5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Siūlomų paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Jau keli metai naudojuosi Mokilizingas paslaugomis ir iki šiol neteko nusivilti. Malonus aptarnavimas ir puikus požiūris į klientą, visada padės ir pakonsultuos.

  + Pliusai: Malonus aptarnavimas Patogus paskolos grąžinimas
  - Minusai: Norėtųsi daugiau nuolaidų seniem klientams
  Naudinga(0) Nenaudinga(0)You have already voted this
 2. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  Esu labai nepatenintas mokilizingo paslaugomis uz dvieju dienu pavelavoma man reikejo susimoketi 6 eurus, tai yra apsurdas, pirkau preke uz 60 euru, o jie man tokia bauda ikale uz 2 dienas pavelavimo, nejaugi taip sunku zinute pries dienavparasyti ar i emeila pries diena parasyti, labai esu nepatenkintas ir atsisakysiu ju paslaugu ir kitiems nepatariu naudotis ju paslaugomis, kazkoks apsurdas uz 2 dienas pavelavomo 6 eurai jie yra plesikai, niekam nerekomenduju tureti su jais reikalu

  Naudinga(0) Nenaudinga(0)You have already voted this

  Palikite atsiliepimą

  Jūsų bendras įvertinimas

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  “Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

   

  Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

   

  “Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

   

  © 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

  Paskoluatsiliepimai.lt
  Login/Register access is temporary disabled