Moneytree.lt – “Pinigų medis”

Moneytree.lt – “Pinigų medis”
Moneytree.lt – “Pinigų medis”

8.7 Bendras įvertinimas
Moneytree.lt - "Pinigų medis"

Moneytree.lt yra nauja paskolų bendrovė, teikianti smulkesnius kreditus iki 5000 Eur. Tai puiki galimybė pasiskolinti, jei atsirado netikėtų asmeninių išlaidų, reikia pinigų vestuvėms, automobiliui, remontui ar pan. Skolintis čia gali asmenys nuo 18 metų, mėnesinės palūkanos siekia 1,25 %, bendrovė suteikia refinansavimo galimybę. Aptarnavimas profesionalus, kokybiškas, registracijos procesas paprastas ir aiškus. Kadangi bendrovė veikia dar neseniai, kol kas nėra klientų atsiliepimų ir jų paslaugų vertinimo, kas gal būt gali atbaidyti naujus vartotojus. Tačiau Lietuvos banko duomenimis Moneytree.lt - UAB "Šeili" iki šiol neturi nei vieno skundo ar vartotojų iškelto ginčo, o tai geras ženklas. Kadangi įmonė siūlo vienas mažiausių palūkanų greitųjų kreditų rinkoje, ji gali būti puikus pasirinkimas prireikus nedidelės paskolos.

Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8.5
Privalumai
  • Vienos mažiausių palūkanų lyginant su kitomis kreditų bendrovėmis;
  • Profesionalus aptarnavimas;
  • Paskolos suteikimas užtrunka iki vienos darbo dienos.
Trūkumai
  • Įmonė dar pakankamai nauja, todėl mažai klientų atsiliepimų;
  • Neišsami D.U.K. skiltis;
  • Paskola iki 5000 Eur.
Palikite savo atsiliepimą

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Moneytree.lt – nauja, 2020 m. veiklą pradėjusi paskolų bendrovė, kuri klientams siūlo paprastą būdą pasiskolinti internetu ar Vilniuje įsikūrusiuose aptarnavimo skyriuose. Čia teikiamos vartojimo paskolos iki 5000 Eur, maksimalus pinigų grąžinimo terminas – 60 mėn. Bendrovė paraiškas įvertina ir atsakymą suteikia per 24 val., o paskolos išduodamos asmenims nuo 18 metų. Kiekvieną paraišką Moneytree.lt vertina individualiai, įvertindami asmens nuolatines pajamas, turimus įsiskolinimus ir kitą svarbią informaciją.

Kaip tai veikia?

  • Paskolos skaičiuoklėje pasirinkite norimą sumą, terminą ir spauskite “Gauti pasiūlymą”.
  • Patvirtinkite tapatybę. Tai padaryti galima nuotoliniu būdu pasirašant elektroniniais būdais arba nuvykus į aptarnavimo skyrių. Patvirtinus tapatybę, jums bus sukurta paskyra savitarnos portale.
  • Pasiūlymą gausite el. paštu ir galėsite peržiūrėti savitarnos portale.
  • Sudaryti sutartį galima nuotoliniu būdu arba atvykstant fiziškai. Pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą arba išmokėti grynaisiais pinigai aptarnavimo skyriuose.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Paskolą bet kada be jokių užslėptų mokesčių galima grąžinti anksčiau termino. Tokiu atveju apmokami mokėtini mokesčiai, susikaupę iki išankstinio grąžinimo dienos. Dėl mokėjimo pratęsimo kiekvienas klientas turėtų kreiptis į bendrovės darbuotojus ir sąlygas suderinti individualiai.

į viršų ↑

Refinansavimas

Įmonė teikia refinansavimo galimybę. Kaip viskas vyksta?

Užpildote prašymą paskolai ir pažymite, kad jus domina refinansavimo galimybė. Gavusi duomenis, bendrovė peržiūrės, ar gali suteikti geresnes sąlygas ir pateiks jums pasiūlymą. Patvirtinus pasiūlymą, Moneytree.lt atsiskaitys su dabartiniais kreditoriais tiesiogiai, todėl neturėsite atlikti jokių papildomų veiksmų.

į viršų ↑

Tipinis pavyzdys

Skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 80.07 €, MPN – 10%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14.6% (išdalinamas grafike), bendra vartojimo kredito kaina – 24.6%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1006 €.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Moneytree.lt - Pinigų medis atsiliepimai

Svetainė švari, tvarkinga, visa esminė informacija sudėta į pagrindinį puslapį, paskolos skaičiuoklė itin patogi. Registracija greita, iš esmės labai nesiskiria nuo kitų panašių kredito bendrovių, pakanka patvirtinti savo tapatybę ir jau turite savo profilį, kuris leidžia teikti paraiškas paskoloms gauti. Puslapis pritaikytas juo naudotis ir išmaniuoju telefonu. Kadangi svetainė neturi daug skirtingų skilčių, joje galima naviguoti patogiai ir rasti visą reikiamą informaciją. Tiesa, D.U.K. yra kiek neišsamus, į jį nesudėti visi aktualiausi klausimai, todėl norint sužinoti daugiau, reikėtų susisiekti su įmonės darbuotojais.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Paskolos įvertinamos per dieną, kaip ir žadama; sudėtingiau, jei jos pateikiamos savaitgalį – tuomet galima tikėtis sulaukti patvirtinimo kitą darbo dieną. Komanda bendrauja profesionaliai, gali patarti iškilusiais klausimais, greitai atsako tiek el. paštu, tiek telefonu.

Darbo laikas: I–V 09:00–19:00 val.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Kadangi įmonė veikia pakankamai neseniai, klientai dar nėra palikę atsiliepimų. Lietuvos banko duomenimis, ši įmonė kol kas neturi nei vieno iškelto skundo ar ginčo su vartotojais.

Šią dalį su laiku papildysime.

į viršų ↑

Moneytree.lt Rekvizitai

“Pinigų Medis” – Šeili, UAB

Telefonas: +370 631 5735

Adresas: Gynėjų g. 14, Vilnius

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Jūsų bendras įvertinimas

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general