Paskolos būsto remontui

Namų ar buto remontas – ganėtinai daug išlaidų reikalaujanti sritis. Toli gražu, ne visi gyventojai, besiruošiantys daryti remontą, uždirba, tiek, kad užtektų lėšų greitam remontui atlikti. Dėl pinigų trūkumo remontas gali virsti ir „amžinu“. Siekdami to išvengti, vis daugiau žmonių nusprendžia palengvinti remonto pradžią ar pagreitinti jo pabaigą, paimdami paskolą būsto remontui. Ir tai yra labai reali ir logiška išeitis.

Juk kur kas palankiau tam tikrą pinigų sumą atidėti mėnesinėms įmokoms už jau suteiktą paskolą, nei tiek pat atidėdinėti vis laukiant, kol susikaups atitinkama suma. Žinoma, paėmus paskolą, tenka mokėti palūkanas, bet dabartiniai kreditoriai, konkuruodami vieni su kitais, siūlo vis palankesnes palūkanų normas ir sudaro kitas palankias sąlygas, palengvinančias piniginę naštą ar tiesiog naudojimąsi gautomis pajamomis. Tikimės, kad šis straipsnis padės apsispręsti, kuris iš šios finansų rinkos žaidėjų palankiausias Jums. O paimta paskola būsto remontui suteiks galimybę atnaujinti namus, negaištant brangaus laiko.

Geriausiai įvertintos kompanijos teikiančios paskolas būsto remontui

KreditoriaiĮvertinimasPaskola būsto remontui
Finbee.lt
2 Paskolų klubas
3 SAVY paskola ir atsiliepimai
4 Mokilizingas
5 Hipokredit

Neskubėkite rinktis konkretaus kreditoriaus

Kiekvienas besiskolinantis asmuo trokšta mažiausių palūkanų ir palankiausių sutarties sąlygų. Todėl neverta kreiptis į pirmąjį kreditorių, kurio pasiūlymą atradote, ieškodami informacijos. Svarbu išstudijuoti kuo daugiau galimų paskolos variantų ir juos siūlančių kreditorių. Šiame straipsnyje ir bandysime tai padaryti. Taigi susipažinkime iš arčiau su keliais skirtingais finansų rinkos žaidėjais, siūlančiais paskolas būsto remontui.

Įmonių, teikiančių paskolas būsto remontui, apžvalga:

FinBee

„FinBee“ – tai tarpusavio skolinimosi platforma. Joje galite gauti paskolą nuo 300 iki 10 000 Eur. Pats kreditorius išskiria mažas palūkanų normas. To pasiekti padeda šio kreditoriaus veiklos modelis. „FinBee“ paslaugomis naudojasi ne tik norintys pasiskolinti, bet ir siekiantys investuoti savo lėšas asmenys. Dėl to „FinBee“ sprendimas, suteikti Jums paskolą būsto remontui, ar ne, gali užtrukti.

Vis dėlto, šis veiklos modelis – ir privalumas, nes šioje platformoje investavę žmonės, galintys tapti Jūsų paskolos teikėjais, varžosi tarpusavyje dėl galimybės suteikti Jums kreditą palankiausiomis sąlygomis. Užėję į „FinBee“ puslapį, Jūs galite susipažinti su investuotojais, jų siūlomomis sąlygomis, reitingu, rizikos kategorija ir kitais aktualiais faktoriais.

SAVY

Šis kreditorius išsiskiria mažesnėmis palūkanomis, nei kitose greitųjų kreditų įmonėse. Be to, SAVY veikia P2P (žmogus-žmogui) principu, todėl šis kreditorius gali klientams pasiūlyti kur kas palankesnes skolinimosi sąlygas. Paskolos būsto remontui čia siekia nuo 300 iki 19 000 Eur. Taigi galite skolintis ir pritrūkę nedidelės sumos remonto pabaigimui, ar tenorėdami padaryti neženklius kosmetinius pakeitimus, tiek planuodami rimtą remontą. Metinė palūkanų norma, kurią deklaruoja SAVY, yra nuo 8%.

Palankus paskolos mokėjimo terminas, siekiantis iki 72 mėn. Tai aktualu besiskolinantiems didesnę sumą. Dar vienas privalumas, kurį savo svetainėje akcentuoja šis kreditorius, yra tas, kad per SAVY galite skolintis namų remontui be pradinio įnašo ar turto įkeitimo. Vis dėlto, kaip ir kitose tarpusavio skolinimosi platformose, gali užtrukti, kol bus surastas tinkantis ir norintis suteikti Jums paskolą investuotas, todėl tiems klientams, kuriems pinigų reikia nedelsiant, toks skolinimosi būdas gali netikti. Tačiau, žmogus-žmogui principas lemia tai, kad yra galimybė suderinti lankstesnes sąlygas bei geresnes palūkanas.

MOKILIZINGAS

Teikia paskolas būsto remontui, siekiančias nuo 2000 iki 10 000 Eur. Išsimokėti galėsite per laikotarpį nuo 24 mėn. iki 60 mėn. O jeigu atsiras palanki galimybė, galėsite paskolą išsimokėti ir anksčiau. Atsakymą dėl paskolos MOKILIZINGAS suteikia per kelias minutes. Jums tereikia prisijungti prie savitarnos ir užpildyti duomenis apie save: asmens kodas, mėnesinės pajamos, įsipareigojimai bankams. Tai atlikus, esant teigiamam kreditoriaus sprendimui, pinigai Jus pasieks per 30 min., jei sutartį sudarysite iki 20 val.

Siekdamas palengvinti klientų naudojimąsi išduotomis lėšomis, šis kreditorius išduoda MOKILIZINGO korteles, kuriomis galima atsiskaitinėti ir bankomatuose išsiimti pinigų. Tai, iš dalies, patogu siekiant visada kontroliuoti remonto reikmėms gautas lėšas. Turėdami jas atskiroje kortelėje, išvengsite pagundų šia lėšas leisti kitoms reikmėms, nors, žinoma, niekas to daryti neuždraus.

Hipocredit

Šis kreditorius tiks asmenims, kurie užsimojo padaryti kapitalinį remontą, reikalaujantį itin didelių investicijų, ir turintiems nekilnojamojo turto, kurį galėtų įkeisti. „Hipocredit“ teikia didesnes paskolas nuo 1000 iki 150 000 eurų sumoms. Paskola gali siekti iki 75 % įkeisto nekilnojamojo turto rinkos vertės. O grąžinimo terminas – iki 20 metų. Be to, šis kreditorius siūlo itin mažas palūkanas. „Hipocredit“ teigimu, jie gali suteikti iki 5 kartų pigesnę paskolą lyginant su populiariausiomis vartojimo kreditų bendrovėmis.

Žinoma, šiai palankiai sąlygai yra ženkli atsvara – Jūsų įkeistas turtas. Tačiau užstatytas turtas konfiskuojamas itin retai, nes ir patys besiskolintieji į įsipareigojimus žiūri kur kas atsakingiau, nei greitųjų kredito bendrovių skolininkai. O iškilus problemoms, „Hipocredit“ darbuotojai stengiasi padėti jas išspręsti. Vis dėlto, elementaru, kad vėluodami grąžinti įmoką, turėsite mokėti delspinigius. Jie sudaro 0,05% per dieną nuo kredito sumos. Vis dėlto, dėl palankių skolinimosi sąlygų, mažų palūkanų ir malonaus aptarnavimo, „Hipocredit“ klientai šį kreditorių vertina itin palankiai.

Kokie yra skolinimosi remontui būdai?

 • Paskola būsto remontui

Žinoma, populiariausias būdas pasiskolinti remontui, yra tikslinė, būtent būsto remontui skirta paskola. Jūs galėsite už gautas lėšas įsigyti statybinių prekių, reikalingų įrankių, pasisamdyti darbininkus, gauti lėšų būsto renovacijai (pakeisti langus, duris ir pan.) bei atnaujinti namų interjerą ar eksterjerą, įsigyti buitinės technikos. Ši paskola, dažniausiai,  suteikiama be pradinio įnašo. Tačiau, kai kuriais atvejais, kreditoriai gali iškelti sąlygą, kad gautas lėšas galite išleisti tik išskirtinai su remontu susijusioms reikmėms. Retais atvejais, skolinantis itin didelę sumą, gali tekti įkeisti nekilnojamąjį turtą.

 • Vartojamoji paskola

Tuo tarpu, vartojamoji paskola suvaržymų, susijusių su pinigų panaudojimu vienam ar kitam tikslui, neturi. Tačiau ji yra kur kas mažesnė. Vis dėlto, jeigu neplanuojate kapitalinio remonto ar daug investicijų reikalaujančių renovacijos darbų, ši paskolos rūšis Jums puikiai tiks. Ją taip pat įsigysite be pradinio įnašo, tik nebūsite suvaržyti konkretaus nurodyto tikslo, kuriam galite leisti gautas lėšas. Taigi, bus lengviau disponuoti gautomis lėšomis. Tačiau dėl vartojimo paskolos specifikos, kai nėra konkrečios panaudojimo sferos bei nereikalingas turto įkeitimas, palūkanos, kurias įsipareigosite mokėti, bei paskolos kaina gali būti šiek tiek didesnė.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled