Paskolos dirbantiems užsienyje

Ne visada ir ne kiekvienas sugeba savo gimtojoje šalyje rasti gerai apmokamą darbą, arba gauti galimybę įsidarbinti, apskritai. Juk mūsų šalyje nedarbo lygis pakankamai aukštas. Būna ir tokių atvejų, kai gaunamas darbo pasiūlymas užsienyje, kuris yra pernelyg viliojantis, kad būtų svarstoma galimybė pasilikti gimtinėje. Na, o iškilus būtinybei gauti papildomų pajamų, emigravę ar tik laikinai užsienyje (pvz., Anglijoje ar Norvegijoje) dirbantys asmenys kelia klausimą, ar bus galimybė jiems sulaukti finansinės paramos gimtojoje šalyje.

Tai tapo itin aktualu pastaraisiais metais, kai emigracija Lietuvoje nė kiek nemažėja. Anot statistikos departamento, 2017 m. emigravusiųjų iš Lietuvos nuolatinių šalies gyventojų skaičius siekė 47,9 tūkst. Na, o nedarbo lygis 2017 m. šalyje buvo 7,1 proc. O žinant tai, kad valstybės politikų priemonės, pasitelkiamos šiems rodikliams mažinti, nėra itin efektyvios, akivaizdu, kad paskolų bei kreditų poreikis asmenims, dirbantiems užsienyje, ateityje tik augs. Todėl jau atsiranda įmonių, teikiančių tokias paskolas kiek švelnesnėmis sąlygomis.

Kaip gauti paskolą asmenims dirbantiems užsienyje?

Pradėkime nuo to, kad visus užsienyje dirbančius lietuvius reiktų išskirti į dvi grupes: 1 . Emigrantai gyvenantys ir dirbantys užsienyje ir gaunantys pajamas į tos šalies banko sąskaitą. 2. Užsienyje dirbantys lietuviai, nuolatinę gyvenamąją vietą deklaravę Lietuvoje ir gaunantys pajamas į lietuvišką sąskaitą.

į viršų ↑

1. Paskolos dirbantiems ir gyventiems užsienyje

Paskolos Švedijoje

1 Expresskredit
Pavyzdys: už paimą 15 000 SEK kreditą 12 mėnesių laikotarpiui, kai kreditas yra minimaliai grąžinamas per pirmuosius 11 mėnesių, o likusi kredito dalis per paskutinį mėnesį, faktinė palūkanų norma yra 56,73%. Iš viso grąžinama 20 996 SEK (apie 1750 SEK per mėnesį).
2 SMSPengar
Tipinis paskolos pavyzdys: pasiskolinus 15 000 SEK, 12 mėnesių laikotarpiui / 12 įmokų. SEK 320 / Avi.avg. 35 SEK (35x12, iš viso 420 SEK) / Išmokėjimo mokestis 49 SEK / mėnesio suma 1750 SEK (vidutinė) / Bendra grąžinama suma 20 996 SEK / Kintama palūkanų norma 39,3% / Efektyvi palūkanų norma 56,73%.

Paskolos Vokietijoje

1 Vexcash
Tipinis pavyzdys: pasiskolinus 1000 Eur, 90 dienų laikotarpiui, efektyvi metinė palūkanų norma (fiksuota): 14,82%, debeto palūkanų norma (13,90%), bendra grąžinama suma: 1023,26 EUR.

Asmenims, kurie nebėra nuolatiniai Lietuvos gyventojai, gauti kreditą lietuviškoje įmonėje, praktiškai, neįmanoma. Taip yra todėl, kad daugelis kreditų įmonių, teikiančių paskolas ar greituosius kreditus užsienyje dirbantiems asmenims, reikalauja, kad pastarieji atlyginimą gautų į lietuvišką sąskaitą ir būtų deklaravę gyvenamąją vietą Lietuvoje. Kitaip tariant, būtų nuolatiniais Lietuvos gyventojais. Kredito įmonės taip pat reikalauja, kad būtinai dirbtumėte lietuviškoje įmonėje. Visi šie reikalavimai skirti kreditoriaus saugumo užtikrinimui.

Jeigu dirbate užsienio įmonėje ir pajamas gaunate į kitos šalies sąskaitą, Lietuvos kreditoriai neturės galimybės patikrinti Jūsų kreditingumo. Ypač, jeigu dirbate ne euro zonos šalyse. Ši problema kyla dėl to, kad tokios šalys nesidalina informacija apie jose gyvenančius mokesčių mokėtojus. Be abejo, tokia situacija Lietuvos kreditoriams – nepriimtina, nes jie negali būti užtikrinti kliento mokumu.

į viršų ↑

2. Paskolos dirbantiems užsienyje, bet gyvenantiems Lietuvoje

1 Moneytree.lt – “Pinigų medis”

Moneytree.lt – “Pinigų medis”

Moneytree.lt – nauja, 2020 m. veiklą pradėjusi paskolų bendrovė, kuri klientams siūlo paprastą būdą pasiskolinti internetu ar Vilniuje įsikūrusiuose aptarnavimo skyriuose. Čia teikiamos vartojimo paskolos iki 5000 Eur, maksimalus pinigų ...
8.5
Įvertinimas ↓ Skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 80.07 €, MPN – 10%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14.6% (išdalinamas grafike), bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 24.6%, visa grąžinimo suma – 1006 €.
Moneytree.lt - "Pinigų medis"
Moneytree.lt yra nauja paskolų bendrovė, teikianti smulkesnius kreditus iki 5000 Eur. Tai puiki galimybė pasiskolinti, jei atsirado netikėtų asmeninių išlaidų, reikia pinigų vestuvėms, automobiliui, remontui ar pan. Skolintis čia gali asmenys nuo 18 metų, mėnesinės palūkanos siekia 1,25 %, bendrovė suteikia refinansavimo galimybę. Aptarnavimas profesionalus, kokybiškas, registracijos procesas paprastas ir aiškus. Kadangi bendrovė veikia dar neseniai, kol kas nėra klientų atsiliepimų ir jų paslaugų vertinimo, kas gal būt gali atbaidyti naujus vartotojus. Tačiau Lietuvos banko duomenimis Moneytree.lt - UAB "Šeili" iki šiol neturi nei vieno skundo ar vartotojų iškelto ginčo, o tai geras ženklas. Kadangi įmonė siūlo vienas mažiausių palūkanų greitųjų kreditų rinkoje, ji gali būti puikus pasirinkimas prireikus nedidelės paskolos.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8.5
Privalumai
 • Vienos mažiausių palūkanų lyginant su kitomis kreditų bendrovėmis;
 • Profesionalus aptarnavimas;
 • Paskolos suteikimas užtrunka iki vienos darbo dienos.
Trūkumai
 • Įmonė dar pakankamai nauja, todėl mažai klientų atsiliepimų;
 • Neišsami D.U.K. skiltis;
 • Paskola iki 5000 Eur.
2 TF Bank LT

TF Bank LT

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą TFBank.lt teikia vartojimo kreditus nuo 1000 iki 10000 Eur, o ilgiausias galimas paskolos grąžinimo laikotarpis – 72 mėn. TF Bank AB kompanija įkurta Švedijoje, dar 1987 metais, ją kontroliuoja Švedijos finansų ...
8.3
Įvertinimas ↓ Pavyzdys: skolinantis 3000 €, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 104,49 €, metinė palūkanų norma – 6,90 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,4%, BVKKMN – 16,52 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3761,79 €
TF Bank
TFBank.lt teikia vartojimo kreditus iki 10000 Eur, todėl netiks norintiems gauti paskolą didesnei sumai. Paskolas gali gauti asmenys nuo 22 metų, turintys nuolatines pajamas. Svetainėje aiškiai nurodomos paskolos suteikimo sąlygos, ja paprasta naudotis. Su įmone bendrauti galėsite tik skambučiais ir el. paštu, sutartys atsiunčiamos naudojantis kurjerių paslaugomis. Taip pat, kiekvieną mėnesį taikomas administravimo mokestis, kuris yra 6,9 Eur, o delsiant atiduoti pinigus ir apie tai neinformavus banko, jums skaičiuosis delspinigiai, skaičiuojami pagal įstatymų numatyta tvarka, t.y 0.05% už kiekvieną pradelstą mokėti dieną.
Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7.5
Privalumai
 • Patogi svetainė.
 • Aiškios kredito suteikimo sąlygos.
Trūkumai
 • Įmonė neturi fizinio padalinio, todėl komunikuoti galima tik telefonu arba el. paštu.
 • Delspinigiai - 0.05% už kiekvieną pradelstą įmokos mokėjimo dieną.
3 Bobutės paskola

Bobutės paskola

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą Bobutės paskola – tai greitųjų paskolų įmonė, suteikianti paskolas nuo 50 € iki 5000 €, 3–48 mėn. laikotarpiui. Galima skolintis be jokio užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų. Paskolos išduodamos fiziniams ...
8.2
Įvertinimas ↓ Pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.
Bobutės Paskola
Bobutės paskola – tai greitas būdas, jei trūksta pinigų ir jų reikia gauti greitai. Ji skirta iki 5000 € siekiančioms sumoms, tačiau skolintis apsimoka tik tuomet, jei jums reikalinga nedidelė paskola – mat, įmonė apskaičiuoja ganėtinai dideles palūkanas. Šaunu tai, jog čia visada rasite akcijų, galite atidėti mokėjimus ar pirmą paskolą iki 200 € gauti nemokamai. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – įmonė neprimina, jog artėja paskolos grąžinimo terminas, o vėluojant, gali tekti ilgai bylinėtis teismuose.
Naudojimasis svetaine
8
Atsakomumas
8
Bendravimas su klientais
8
Privalumai
 • Galima atidėti paskolos grąžinimą.
 • 500 € paskolai taikoma 60 % nuolaida (trukmė – 18 mėn.).
 • 1200 € paskolai taikoma 35 % nuolaida.
 • Paskolą galima gauti net 3 būdais: internetu, telefonu ir aptarnavimo skyriuje Vilniuje.
Trūkumai
 • Skolinantis didesnę sumą, itin aukštos palūkanos.
 • Už skolas antstoliams perduoda neperspėję.
 • Išankstinis grąžinimas taikomas tik tuomet, kai grąžinate visą paskolą iš karto.
4 Mokilizingas

Mokilizingas

MOKILIZINGAS.lt – tai lizingus ir paskolas teikianti bendrovė, įsikūrusi dar 1999 metais, kuomet pradėjo veikti tuometinis „Snoro lizingas“. Čia galima skolintis sumas nuo 300 iki 15 000 eurų. Nepaisant to, įmonė paskoloms taiko kitus ...
8
Įvertinimas ↓ Pavyzdys: Skolinantis 2000 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.90 %, mėnesio sutarties mokestis - 0.70 %, BVKKMN – 27.12 %, bendra mokėtina suma – 2543.52 €, mėnesio įmoka – 105.98 €.
Mokilizingas.lt
Mokilizngas.lt ypač patogus žmonėms, kurie dažnai perka daiktus ar skolinasi lizingo būdu. Bendrovė išduoda MOKILIZINGO korteles, kuriomis galima atsiskaitinėti ir bankomatuose išsiimti pinigų. Jei lizingas apmokamas iki kito mėnesio pabaigos, jam netaikomos palūkanos. Savitarnos sistema yra gan paprasta, greitai užpildoma, tad norėdami gauti paskolą ar lizingą užtruksite neilgai. Visgi imant paskolą iš šios svetainės turėtumėte būti pasiruošę delspinigiams už bent vieną pavėluotą grąžinimo dieną ir kai kuriais atvejais, galimai sudėtingai komunikacijai su konsultantais.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Palyginti nedidelės palūkanos.
 • Galimybė išsiimti MOKILIZINGO kortelę, kuria galima atlikti atsiskaitymus, nusiimti pinigų.
 • Patogi savitarnos sistema.
 • Kreditus galima pasiimti dviese su šeimos nariu ar draugu.
 • Lojaliems klientams taikomos nuolaidos.
Trūkumai
 • Trūksta išsamesnės informacijos svetainėje.
 • Gali tekti ilgai laukti atsakymo el. paštu;

TFBank

Kaip ir kiti kreditoriai, „TFBankas“ teikia paskolas asmenims, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublika. Taip pat, šis kreditorius išskiria būtinybę turėti gerą kredito istoriją ir turėti oficialias pajamas Lietuvos Respublikoje. Tai reiškia, kad klientų, siekiančių gauti paskolą „TFBanke“, darbo užmokestis turi būti gaunamas į lietuvišką sąskaitą. Privaloma pateikti tai patvirtinantį banko išrašą. Iš privalomų dokumentų, įmonė taip pat reikalauja pateikti darbo sutartį, kuri turi būti neterminuota.

Tiesa, verta prisiminti mūsų minėtą, kiek nepatogų galutinį komunikavimo su šiuo kreditoriumi procesą. Tai sakydami, turime omenyje kiek ištemptą ir komplikuotą dokumentų pasirašymo procesą. Nėra galimybės visko užbaigti, vien naudojantis internetu. Šis procesas atrodo taip: Jums pasirašius per kurjerius atsiųstą kredito sutartį, ir persiuntus ją atgal kreditoriui, jis 2 d. d. bėgyje perves kredito lėšas į Jūsų banko sąskaitą. Tiek pats susirašinėjimas, tiek ilgesnis pinigų pervedimo į kliento sąskaitą laikas yra kiek nepatogus.

Žiūrėti

Bobutės paskola

Šis kreditorius pabrėžia, kad, norint gauti paskolą internetu, nėra svarbu, kurioje valstybėje šiuo metu gyvenate. Jo nuostatuose teigiama, kad: preliminariai paskolas gali gauti fiziniai asmenys, kurie yra 18–65 metų amžiaus, 4 mėnesius ir daugiau oficialiai dirbantys pagal darbo sutartis Lietuvoje. Tai reiškia, kad paskolas „Bobutės paskola“ teikia ir užsienyje dirbantiems, Lietuvoje registruotų įmonių darbuotojams.

Be abejo, klientas, siekiantis gauti šio kreditoriaus paskolas, turi neturėti pradelstų įsiskolinimų, o jo turimi finansiniai įsipareigojimai turėtų neviršyti 40% gaunamų pajamų. Galima išskirti ir patogų komunikavimą su šiuo kreditoriumi. Kai kurie kreditoriai šį procesą ganėtinai apsunkina, neleisdami visų operacijų užbaigti internetu (toks yra antrojo mūsų pristatomo kreditoriaus trūkumas). Na, o „Bobutės paskolos“ darbuotojai pateiks Jums atsakymą sms žinute ir el. paštu, įvertinę Jūsų pajamas ir turimus įsipareigojimus. Tai patogu ir operatyvu.

Žiūrėti

Mokilizingas

Šis kreditorius sutinka teikti kreditus asmenims, dirbantiems užsienyje, pagal neterminuotą darbo sutartį ir išdirbusiems 4 pilnus mėnesius dabartinėje darbovietėje. Vis dėlto, kaip ir minėjome straipsnio įžangoje, tokie asmenys atlyginimą turėtų gauti į lietuvišką banko sąskaitą. Jeigu klientas atitinka visus minėtus kriterijus, „Mokilizingas“ imasi vertinti būsimo kliento kreditingumą ir sprendžia dėl paskolos suteikimo.

Svarbu žinoti ir tai, kokių dokumentų reikia, norint kreiptis dėl paskolos suteikimo šioje bendrovėje. Reikalaujama pateikti:

 • Darbo sutarties kopiją;
 • Lietuviškos banko sąskaitos išrašą už 4 paskutinius mėnesius su banko antspaudu;
 • Paraišką internetu paskolai gauti. Tai lengvai padarysite, apsilankę bendrovės tinklalapyje.

Asmenims dirbantiems užsienyje ir atlyginimą gaunantiems į užsienio banko sąskaitą, šis kreditorius paskolų neteikia.

Žiūrėti

Paskola23

Šis kreditorius teikia paskolas asmenims, turintiems automobilį, kaip užstatą priimdami būtent šią nuosavybę. „Paskola23“, bent jau Lietuvoje dirbantiems skolininkams, dažnai tampa gelbėjimosi šiaudu, jeigu pastarieji turi kiek blogesnę kredito istoriją ar paskolos negavo kituose bankuose. Žinoma, tai nereiškia, kad šis kreditorius teikia paskolas visiems norintiems, netikrindamas jų kreditingumo. Bet kuri kredito įstaiga suinteresuota kliento mokumu. Na, o asmenys dirbantys užsienyje tikrinami dar atidžiau.

Jeigu Jus domina paskola automobilio pirkimui ir dirbate užsienyje, „Paskola23“ pareikalaus pateikti pajamas patvirtinančius dokumentus: darbo sutartį ir išrašą, su matomomis pajamomis, už paskutinius 6 mėn. Taip pat, privalote turėti deklaruotą gyvenamąją vietą Lietuvoje ir galiojantį Vairuotojo pažymėjimą. Tokiu atveju, automobilis bus registruojamas įmonės vardu, o Jūs būsite nurodytas kaip automobilio valdytojas. Paskolos pinigai bus pervesti į pardavėjo sąskaitą po automobilio perregistravimo Regitroje.

Žiūrėti

Gauti paskolas užsienyje dirbantiems asmenims – įmanoma

Kreditoriai akcentuoja, kad jų paslaugomis gali naudotis nuolatiniai Lietuvos gyventojai. Taigi laikiniems emigrantams, norintiems gauti paskolą Lietuvos įmonėse, svarbu turėti deklaruotą gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje. Žinoma, taip pat svarbu, kad jų pajamos būtų gaunamos į lietuvišką sąskaitą. Ir, nepaisant to, kad šiuo metu kreditorių, teikiančių paskolas dirbantiems užsienyje, nėra daug, norėdami gauti paskolą, galite kreiptis į mūsų išvardintus kreditorius, sutinkančius tai padaryti.

Atnaujinta – 2020.09.01

Pasidalinkite

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general