Paskolos dirbantiems užsienyje

Ne visada ir ne kiekvienas sugeba savo gimtojoje šalyje rasti gerai apmokamą darbą, arba gauti galimybę įsidarbinti, apskritai. Juk mūsų šalyje nedarbo lygis pakankamai aukštas. Būna ir tokių atvejų, kai gaunamas darbo pasiūlymas užsienyje, kuris yra pernelyg viliojantis, kad būtų svarstoma galimybė pasilikti gimtinėje. Na, o iškilus būtinybei gauti papildomų pajamų, emigravę ar tik laikinai užsienyje (pvz., Anglijoje ar Norvegijoje) dirbantys asmenys kelia klausimą, ar bus galimybė jiems sulaukti finansinės paramos gimtojoje šalyje.

Tai tapo itin aktualu pastaraisiais metais, kai emigracija Lietuvoje nė kiek nemažėja. Anot statistikos departamento, 2017 m. emigravusiųjų iš Lietuvos nuolatinių šalies gyventojų skaičius siekė 47,9 tūkst. Na, o nedarbo lygis 2017 m. šalyje buvo 7,1 proc. O žinant tai, kad valstybės politikų priemonės, pasitelkiamos šiems rodikliams mažinti, nėra itin efektyvios, akivaizdu, kad paskolų bei kreditų poreikis asmenims, dirbantiems užsienyje, ateityje tik augs. Todėl jau atsiranda įmonių, teikiančių tokias paskolas kiek švelnesnėmis sąlygomis.

Kaip gauti paskolą asmenims dirbantiems užsienyje?

Pradėkime nuo to, kad visus užsienyje dirbančius lietuvius reiktų išskirti į dvi grupes: 1 . Emigrantai gyvenantys ir dirbantys užsienyje ir gaunantys pajamas į tos šalies banko sąskaitą. 2. Užsienyje dirbantys lietuviai, nuolatinę gyvenamąją vietą deklaravę Lietuvoje ir gaunantys pajamas į lietuvišką sąskaitą.

Jeigu priklausote pirmajai grupei, žiūrėkite skyrių: 2. Užsienio kreditoriai teikiantys paskolas dirbantiems ir gyvenantiems užsienyje.

Asmenims, kurie nebėra nuolatiniai Lietuvos gyventojai, gauti kreditą lietuviškoje įmonėje, praktiškai, neįmanoma. Taip yra todėl, kad daugelis kreditų įmonių, teikiančių paskolas ar greituosius kreditus užsienyje dirbantiems asmenims, reikalauja, kad pastarieji atlyginimą gautų į lietuvišką sąskaitą ir būtų deklaravę gyvenamąją vietą Lietuvoje. Kitaip tariant, būtų nuolatiniais Lietuvos gyventojais. Kredito įmonės taip pat reikalauja, kad būtinai dirbtumėte lietuviškoje įmonėje. Visi šie reikalavimai skirti kreditoriaus saugumo užtikrinimui.

Jeigu dirbate užsienio įmonėje ir pajamas gaunate į kitos šalies sąskaitą, Lietuvos kreditoriai neturės galimybės patikrinti Jūsų kreditingumo. Ypač, jeigu dirbate ne euro zonos šalyse. Ši problema kyla dėl to, kad tokios šalys nesidalina informacija apie jose gyvenančius mokesčių mokėtojus. Be abejo, tokia situacija Lietuvos kreditoriams – nepriimtina, nes jie negali būti užtikrinti kliento mokumu.

į viršų ↑

Užsienio kreditoriai teikiantys paskolas dirbantiems ir gyvenantiems užsienyje

Spauskite ant Jus dominančios šalies nuorodos ir rasite geriausių įmonių sąrašą su išsamiu aprašymu:

Geriausi kreditoriai Anglijoje

Geriausi kreditoriai Rusijoje

Geriausi kreditoriai Ukrainoje

Geriausi kreditoriai Latvijoje

Geriausi kreditoriai Lenkijoje

į viršų ↑

Lietuvos kreditoriai teikiantys paskolas dirbantiems užsienyje (pvz. Anglijoje ar Norvegijoje)

KreditoriusĮvertinimasSuma
TF Bank LT
1000–10000 Eur
2 Mokilizingas
Nuo 300 iki 15 000 Eur
3 Bobutės paskola
Nuo 50 iki 5000 Eur

Šis kreditorius teikia paskolas asmenims, turintiems automobilį, kaip užstatą priimdami būtent šią nuosavybę. „Paskola23“, bent jau Lietuvoje dirbantiems skolininkams, dažnai tampa gelbėjimosi šiaudu, jeigu pastarieji turi kiek blogesnę kredito istoriją ar paskolos negavo kituose bankuose. Žinoma, tai nereiškia, kad šis kreditorius teikia paskolas visiems norintiems, netikrindamas jų kreditingumo. Bet kuri kredito įstaiga suinteresuota kliento mokumu. Na, o asmenys dirbantys užsienyje tikrinami dar atidžiau.

Jeigu Jus domina paskola automobilio pirkimui ir dirbate užsienyje, „Paskola23“ pareikalaus pateikti pajamas patvirtinančius dokumentus: darbo sutartį ir išrašą, su matomomis pajamomis, už paskutinius 6 mėn. Taip pat, privalote turėti deklaruotą gyvenamąją vietą Lietuvoje ir galiojantį Vairuotojo pažymėjimą. Tokiu atveju, automobilis bus registruojamas įmonės vardu, o Jūs būsite nurodytas kaip automobilio valdytojas. Paskolos pinigai bus pervesti į pardavėjo sąskaitą po automobilio perregistravimo Regitroje.

Žiūrėti

Šis kreditorius pabrėžia, kad, norint gauti paskolą, nėra svarbu, kurioje valstybėje šiuo metu gyvenate. Jo nuostatuose teigiama, kad: preliminariai paskolas gali gauti fiziniai asmenys, kurie yra 18–65 metų amžiaus, 4 mėnesius ir daugiau oficialiai dirbantys pagal darbo sutartis Lietuvoje. Tai reiškia, kad paskolas „Bobutės paskola“ teikia ir užsienyje dirbantiems, Lietuvoje registruotų įmonių darbuotojams.

Be abejo, klientas, siekiantis gauti šio kreditoriaus paskolas, turi neturėti pradelstų įsiskolinimų, o jo turimi finansiniai įsipareigojimai turėtų neviršyti 40% gaunamų pajamų. Galima išskirti ir patogų komunikavimą su šiuo kreditoriumi. Kai kurie kreditoriai šį procesą ganėtinai apsunkina, neleisdami visų operacijų užbaigti internetu (toks yra antrojo mūsų pristatomo kreditoriaus trūkumas). Na, o „Bobutės paskolos“ darbuotojai pateiks Jums atsakymą sms žinute ir el. paštu, įvertinę Jūsų pajamas ir turimus įsipareigojimus. Tai patogu ir operatyvu.

Žiūrėti

Šis kreditorius sutinka teikti kreditus asmenims, dirbantiems užsienyje, pagal neterminuotą darbo sutartį ir išdirbusiems 4 pilnus mėnesius dabartinėje darbovietėje. Vis dėlto, kaip ir minėjome straipsnio įžangoje, tokie asmenys atlyginimą turėtų gauti į lietuvišką banko sąskaitą. Jeigu klientas atitinka visus minėtus kriterijus, „Mokilizingas“ imasi vertinti būsimo kliento kreditingumą ir sprendžia dėl paskolos suteikimo.

Svarbu žinoti ir tai, kokių dokumentų reikia, norint kreiptis dėl paskolos suteikimo šioje bendrovėje. Reikalaujama pateikti:

 • Darbo sutarties kopiją;
 • Lietuviškos banko sąskaitos išrašą už 4 paskutinius mėnesius su banko antspaudu;
 • Paraišką internetu paskolai gauti. Tai lengvai padarysite, apsilankę bendrovės tinklalapyje.

Asmenims dirbantiems užsienyje ir atlyginimą gaunantiems į užsienio banko sąskaitą, šis kreditorius paskolų neteikia.

Žiūrėti

Kaip ir kiti kreditoriai, „TFBankas“ teikia paskolas asmenims, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublika. Taip pat, šis kreditorius išskiria būtinybę turėti gerą kredito istoriją ir turėti oficialias pajamas Lietuvos Respublikoje. Tai reiškia, kad klientų, siekiančių gauti paskolą „TFBanke“, darbo užmokestis turi būti gaunamas į lietuvišką sąskaitą. Privaloma pateikti tai patvirtinantį banko išrašą. Iš privalomų dokumentų, įmonė taip pat reikalauja pateikti darbo sutartį, kuri turi būti neterminuota.

Tiesa, verta prisiminti mūsų minėtą, kiek nepatogų galutinį komunikavimo su šiuo kreditoriumi procesą. Tai sakydami, turime omenyje kiek ištemptą ir komplikuotą dokumentų pasirašymo procesą. Nėra galimybės visko užbaigti, vien naudojantis internetu. Šis procesas atrodo taip: Jums pasirašius per kurjerius atsiųstą kredito sutartį, ir persiuntus ją atgal kreditoriui, jis 2 d. d. bėgyje perves kredito lėšas į Jūsų banko sąskaitą. Tiek pats susirašinėjimas, tiek ilgesnis pinigų pervedimo į kliento sąskaitą laikas yra kiek nepatogus.

Žiūrėti

į viršų ↑

Gauti paskolas užsienyje dirbantiems asmenims – įmanoma

Kreditoriai akcentuoja, kad jų paslaugomis gali naudotis nuolatiniai Lietuvos gyventojai. Taigi laikiniems emigrantams, norintiems gauti paskolą Lietuvos įmonėse, svarbu turėti deklaruotą gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje. Žinoma, taip pat svarbu, kad jų pajamos būtų gaunamos į lietuvišką sąskaitą. Ir, nepaisant to, kad šiuo metu kreditorių, teikiančių paskolas dirbantiems užsienyje, nėra daug, norėdami gauti paskolą, galite kreiptis į mūsų išvardintus kreditorius, sutinkančius tai padaryti.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   “Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

    

   Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

    

   “Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

    

   © 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled