Paskolos dirbantiems užsienyje

Ne visada ir ne kiekvienas sugeba savo gimtojoje šalyje rasti gerai apmokamą darbą, arba gauti galimybę įsidarbinti, apskritai. Juk mūsų šalyje nedarbo lygis pakankamai aukštas. Būna ir tokių atvejų, kai gaunamas darbo pasiūlymas užsienyje, kuris yra pernelyg viliojantis, kad būtų svarstoma galimybė pasilikti gimtinėje. Na, o iškilus būtinybei gauti papildomų pajamų, emigravę ar tik laikinai užsienyje (pvz., Anglijoje ar Norvegijoje) dirbantys asmenys kelia klausimą, ar bus galimybė jiems sulaukti finansinės paramos gimtojoje šalyje.

Tai tapo itin aktualu pastaraisiais metais, kai emigracija Lietuvoje nė kiek nemažėja. Anot statistikos departamento, 2017 m. emigravusiųjų iš Lietuvos nuolatinių šalies gyventojų skaičius siekė 47,9 tūkst. Na, o nedarbo lygis 2017 m. šalyje buvo 7,1 proc. O žinant tai, kad valstybės politikų priemonės, pasitelkiamos šiems rodikliams mažinti, nėra itin efektyvios, akivaizdu, kad paskolų bei kreditų poreikis asmenims, dirbantiems užsienyje, ateityje tik augs. Todėl jau atsiranda įmonių, teikiančių tokias paskolas kiek švelnesnėmis sąlygomis.

Kaip gauti paskolą asmenims dirbantiems užsienyje?

Pradėkime nuo to, kad visus užsienyje dirbančius lietuvius reiktų išskirti į dvi grupes: 1 . Emigrantai gyvenantys ir dirbantys užsienyje ir gaunantys pajamas į tos šalies banko sąskaitą. 2. Užsienyje dirbantys lietuviai, nuolatinę gyvenamąją vietą deklaravę Lietuvoje ir gaunantys pajamas į lietuvišką sąskaitą.

Jeigu priklausote pirmajai grupei, žiūrėkite skyrių: 2. Užsienio kreditoriai teikiantys paskolas dirbantiems ir gyvenantiems užsienyje.

Asmenims, kurie nebėra nuolatiniai Lietuvos gyventojai, gauti kreditą lietuviškoje įmonėje, praktiškai, neįmanoma. Taip yra todėl, kad daugelis kreditų įmonių, teikiančių paskolas ar greituosius kreditus užsienyje dirbantiems asmenims, reikalauja, kad pastarieji atlyginimą gautų į lietuvišką sąskaitą ir būtų deklaravę gyvenamąją vietą Lietuvoje. Kitaip tariant, būtų nuolatiniais Lietuvos gyventojais. Kredito įmonės taip pat reikalauja, kad būtinai dirbtumėte lietuviškoje įmonėje. Visi šie reikalavimai skirti kreditoriaus saugumo užtikrinimui.

Jeigu dirbate užsienio įmonėje ir pajamas gaunate į kitos šalies sąskaitą, Lietuvos kreditoriai neturės galimybės patikrinti Jūsų kreditingumo. Ypač, jeigu dirbate ne euro zonos šalyse. Ši problema kyla dėl to, kad tokios šalys nesidalina informacija apie jose gyvenančius mokesčių mokėtojus. Be abejo, tokia situacija Lietuvos kreditoriams – nepriimtina, nes jie negali būti užtikrinti kliento mokumu.

į viršų ↑

Užsienio kreditoriai teikiantys paskolas dirbantiems ir gyvenantiems užsienyje

Spauskite ant Jus dominančios šalies nuorodos ir rasite geriausių įmonių sąrašą su išsamiu aprašymu:

Geriausi kreditoriai Anglijoje

Geriausi kreditoriai Rusijoje

Geriausi kreditoriai Ukrainoje

Geriausi kreditoriai Latvijoje

Geriausi kreditoriai Lenkijoje

į viršų ↑

Lietuvos kreditoriai teikiantys paskolas dirbantiems užsienyje (pvz. Anglijoje ar Norvegijoje)

1 TF Bank LT

TF Bank LT

TFBank.lt teikia vartojimo kreditus nuo 1000 iki 10000 Eur, o ilgiausias galimas paskolos grąžinimo laikotarpis – 72 mėn. TF Bank AB kompanija įkurta Švedijoje, dar 1987 metais, ją kontroliuoja Švedijos finansų priežiūros tarnyba ...
8.1
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 3000 €, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, mėnesio įmoka – 104,49 €, metinė palūkanų norma – 6,90 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,4%, BVKKMN – 16,52 %, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3761,79 €
TF Bank
TFBank.lt teikia vartojimo kreditus iki 10000 Eur, todėl netiks norintiems gauti paskolą didesnei sumai. Paskolas gali gauti asmenys nuo 22 metų, turintys nuolatines pajamas. Svetainėje aiškiai nurodomos paskolos suteikimo sąlygos, ja paprasta naudotis. Su įmone bendrauti galėsite tik skambučiais ir el. paštu, sutartys atsiunčiamos naudojantis kurjerių paslaugomis. Taip pat, kiekvieną mėnesį taikomas administravimo mokestis, kuris yra 6,9 Eur, o delsiant atiduoti pinigus ir apie tai neinformavus banko, jums skaičiuosis delspinigiai, skaičiuojami pagal įstatymų numatyta tvarka, t.y 0.05% už kiekvieną pradelstą mokėti dieną.
Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7.5
Privalumai
 • Patogi svetainė.
 • Aiškios kredito suteikimo sąlygos.
Trūkumai
 • Įmonė neturi fizinio padalinio, todėl komunikuoti galima tik telefonu arba el. paštu.
 • Delspinigiai - 0.05% už kiekvieną pradelstą įmokos mokėjimo dieną.
2 Mokilizingas

Mokilizingas

MOKILIZINGAS.lt – tai lizingus ir paskolas teikianti bendrovė, įsikūrusi dar 1999 metais, kuomet pradėjo veikti tuometinis „Snoro lizingas“. Čia galima skolintis sumas nuo 300 iki 15 000 eurų, o sudarius 24 mėn. sutartį, taikoma 0 % ...
8.1
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 1600 €, kai sutartis sudaroma 36 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 2,00 % (galima maksimali metinė palūkanų norma - 9,9 %), sutarties sudarymo mokestis – 7,00 %, mėnesio sutarties mokestis – 0,75 %, BVKKMN – 24,25 %, bendra mokėtina suma – 2197,08 €, mėnesio įmoka – 61,03 €. Galima paskolos minimali BVKKMN – 17,53%, maksimali BVKKMN – 33,36%.
Mokilizingas.lt
Mokilizngas.lt ypač patogus žmonėms, kurie dažnai perka daiktus ar skolinasi lizingo būdu. Bendrovė išduoda MOKILIZINGO korteles, kuriomis galima atsiskaitinėti ir bankomatuose išsiimti pinigų. Jei lizingas apmokamas iki kito mėnesio pabaigos, jam netaikomos palūkanos. Savitarnos sistema yra gan paprasta, greitai užpildoma, tad norėdami gauti paskolą ar lizingą užtruksite neilgai. Visgi imant paskolą iš šios svetainės turėtumėte būti pasiruošę delspinigiams už bent vieną pavėluotą grąžinimo dieną ir kai kuriais atvejais, galimai sudėtingai komunikacijai su konsultantais.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Palyginti nedidelės palūkanos.
 • Galimybė išsiimti MOKILIZINGO kortelę, kuria galima atlikti atsiskaitymus, nusiimti pinigų.
 • Patogi savitarnos sistema.
 • Kreditus galima pasiimti dviese su šeimos nariu ar draugu.
 • Lojaliems klientams taikomos nuolaidos.
Trūkumai
 • Svetainėje teigiama, kad sudarius 24 mėn. sutartį, palūkanos yra 0 %, tačiau taikomi kiti mokesčiai, sudarantys nemažą procentą, todėl kai kurie lankytojai taip gali susiklaidinti.
 • Trūksta išsamesnės informacijos svetainėje.
 • Ilgas atsakymo el. paštu laikas, sudėtinga susisiekti su konsultantais.
3 Bobutės paskola

Bobutės paskola

Bobutės paskola – tai greitųjų paskolų įmonė, suteikianti paskolas nuo 50 € iki 5000 €, 3–48 mėn. laikotarpiui. Galima skolintis be jokio užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų. Paskolos išduodamos fiziniams asmenims, kurie:yra ...
7.9
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.
Bobutės Paskola
Bobutės paskola – tai greitas būdas, jei trūksta pinigų ir jų reikia gauti greitai. Ji skirta iki 4000 € siekiančioms sumoms, tačiau skolintis apsimoka tik tuomet, jei jums reikalinga nedidelė paskola – mat, įmonė apskaičiuoja ganėtinai dideles palūkanas. Šaunu tai, jog čia visada rasite akcijų, galite atidėti mokėjimus ar pirmą paskolą iki 200 € gauti nemokamai. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – įmonė neprimina, jog artėja paskolos grąžinimo terminas, o vėluojant, gali tekti ilgai bylinėtis teismuose.
Naudojimasis svetaine
8
Atsakomumas
8
Bendravimas su klientais
8
Privalumai
 • Galima atidėti paskolos grąžinimą.
 • 500 € paskolai taikoma 60 % nuolaida (trukmė – 18 mėn.).
 • 1200 € paskolai taikoma 35 % nuolaida.
 • Paskolą galima gauti net 3 būdais: internetu, telefonu ir aptarnavimo skyriuje Vilniuje.
Trūkumai
 • Skolinantis didesnę sumą, itin aukštos palūkanos.
 • Už skolas antstoliams perduoda neperspėję.
 • Išankstinis grąžinimas taikomas tik tuomet, kai grąžinate visą paskolą iš karto.

Kaip ir kiti kreditoriai, „TFBankas“ teikia paskolas asmenims, kurių nuolatinė gyvenamoji vieta yra Lietuvos Respublika. Taip pat, šis kreditorius išskiria būtinybę turėti gerą kredito istoriją ir turėti oficialias pajamas Lietuvos Respublikoje. Tai reiškia, kad klientų, siekiančių gauti paskolą „TFBanke“, darbo užmokestis turi būti gaunamas į lietuvišką sąskaitą. Privaloma pateikti tai patvirtinantį banko išrašą. Iš privalomų dokumentų, įmonė taip pat reikalauja pateikti darbo sutartį, kuri turi būti neterminuota.

Tiesa, verta prisiminti mūsų minėtą, kiek nepatogų galutinį komunikavimo su šiuo kreditoriumi procesą. Tai sakydami, turime omenyje kiek ištemptą ir komplikuotą dokumentų pasirašymo procesą. Nėra galimybės visko užbaigti, vien naudojantis internetu. Šis procesas atrodo taip: Jums pasirašius per kurjerius atsiųstą kredito sutartį, ir persiuntus ją atgal kreditoriui, jis 2 d. d. bėgyje perves kredito lėšas į Jūsų banko sąskaitą. Tiek pats susirašinėjimas, tiek ilgesnis pinigų pervedimo į kliento sąskaitą laikas yra kiek nepatogus.

Žiūrėti

Šis kreditorius pabrėžia, kad, norint gauti paskolą, nėra svarbu, kurioje valstybėje šiuo metu gyvenate. Jo nuostatuose teigiama, kad: preliminariai paskolas gali gauti fiziniai asmenys, kurie yra 18–65 metų amžiaus, 4 mėnesius ir daugiau oficialiai dirbantys pagal darbo sutartis Lietuvoje. Tai reiškia, kad paskolas „Bobutės paskola“ teikia ir užsienyje dirbantiems, Lietuvoje registruotų įmonių darbuotojams.

Be abejo, klientas, siekiantis gauti šio kreditoriaus paskolas, turi neturėti pradelstų įsiskolinimų, o jo turimi finansiniai įsipareigojimai turėtų neviršyti 40% gaunamų pajamų. Galima išskirti ir patogų komunikavimą su šiuo kreditoriumi. Kai kurie kreditoriai šį procesą ganėtinai apsunkina, neleisdami visų operacijų užbaigti internetu (toks yra antrojo mūsų pristatomo kreditoriaus trūkumas). Na, o „Bobutės paskolos“ darbuotojai pateiks Jums atsakymą sms žinute ir el. paštu, įvertinę Jūsų pajamas ir turimus įsipareigojimus. Tai patogu ir operatyvu.

Žiūrėti

Šis kreditorius sutinka teikti kreditus asmenims, dirbantiems užsienyje, pagal neterminuotą darbo sutartį ir išdirbusiems 4 pilnus mėnesius dabartinėje darbovietėje. Vis dėlto, kaip ir minėjome straipsnio įžangoje, tokie asmenys atlyginimą turėtų gauti į lietuvišką banko sąskaitą. Jeigu klientas atitinka visus minėtus kriterijus, „Mokilizingas“ imasi vertinti būsimo kliento kreditingumą ir sprendžia dėl paskolos suteikimo.

Svarbu žinoti ir tai, kokių dokumentų reikia, norint kreiptis dėl paskolos suteikimo šioje bendrovėje. Reikalaujama pateikti:

 • Darbo sutarties kopiją;
 • Lietuviškos banko sąskaitos išrašą už 4 paskutinius mėnesius su banko antspaudu;
 • Paraišką internetu paskolai gauti. Tai lengvai padarysite, apsilankę bendrovės tinklalapyje.

Asmenims dirbantiems užsienyje ir atlyginimą gaunantiems į užsienio banko sąskaitą, šis kreditorius paskolų neteikia.

Žiūrėti

Šis kreditorius teikia paskolas asmenims, turintiems automobilį, kaip užstatą priimdami būtent šią nuosavybę. „Paskola23“, bent jau Lietuvoje dirbantiems skolininkams, dažnai tampa gelbėjimosi šiaudu, jeigu pastarieji turi kiek blogesnę kredito istoriją ar paskolos negavo kituose bankuose. Žinoma, tai nereiškia, kad šis kreditorius teikia paskolas visiems norintiems, netikrindamas jų kreditingumo. Bet kuri kredito įstaiga suinteresuota kliento mokumu. Na, o asmenys dirbantys užsienyje tikrinami dar atidžiau.

Jeigu Jus domina paskola automobilio pirkimui ir dirbate užsienyje, „Paskola23“ pareikalaus pateikti pajamas patvirtinančius dokumentus: darbo sutartį ir išrašą, su matomomis pajamomis, už paskutinius 6 mėn. Taip pat, privalote turėti deklaruotą gyvenamąją vietą Lietuvoje ir galiojantį Vairuotojo pažymėjimą. Tokiu atveju, automobilis bus registruojamas įmonės vardu, o Jūs būsite nurodytas kaip automobilio valdytojas. Paskolos pinigai bus pervesti į pardavėjo sąskaitą po automobilio perregistravimo Regitroje.

Žiūrėti

į viršų ↑

Gauti paskolas užsienyje dirbantiems asmenims – įmanoma

Kreditoriai akcentuoja, kad jų paslaugomis gali naudotis nuolatiniai Lietuvos gyventojai. Taigi laikiniems emigrantams, norintiems gauti paskolą Lietuvos įmonėse, svarbu turėti deklaruotą gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje. Žinoma, taip pat svarbu, kad jų pajamos būtų gaunamos į lietuvišką sąskaitą. Ir, nepaisant to, kad šiuo metu kreditorių, teikiančių paskolas dirbantiems užsienyje, nėra daug, norėdami gauti paskolą, galite kreiptis į mūsų išvardintus kreditorius, sutinkančius tai padaryti.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

   “Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

    

   Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

    

   “Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

    

   © 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

   Paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled