Paskolos.lt

Paskolos.lt
Paskolos.lt

7.8 Bendras įvertinimas
Paskolos.lt

Paskolos.lt turi platų paskolų pasirinkimą, apimantį tiek greituosius SMS kreditus, tiek paskolas įkeičiant NT, kurios gali siekti iki 100 000 eurų. Patogu tai, kad vieną įmoką galima atidėti iki 3 kartų, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, kad tai reikia padaryti bent keletą dienų prieš nustatytą datą, nes kitaip skola bus perduota skolų išieškojimo skyriui. Iškilus klausimams ar nesklandumams teks apsišarvuoti kantrybe: susisiekimas su konsultantais ir jų problemų sprendimas gali užtrukti ilgai.

Naudojimasis svetaine
7.5
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
7.5
Privalumai
 • Galimybė imti didesnes paskolas įkeičiant automobilį ar NT.
 • Atidus duomenų tikrinimas ir reikalavimai, kurie neleidžia paskolų imti bet kam.
Trūkumai
 • Šiek tiek „atgyvenusi“ svetainė ir informacijos joje trūkumas.
 • Sunku susisiekti su konsultantais tiek el. paštu, tiek telefonu.
 • Sistemos klaidos, kurias sprendžiant stinga greito reagavimo ir pagalbos.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Paskolos.lt teikia greitųjų kreditų, vartojimo paskolų ir paskolų su NT ar automobilio įkeitimu paslaugas. Priklausomai nuo paskolos tipo, galima skolintis nuo 500 iki 100 000 eurų. Paraiškos greitiesiems kreditams pildomos per įmonės partnerius SMSPinigai.lt, o visų kitų paslaugų galite ieškoti jų svetainėje. Paskolos suteikiamos šiomis sąlygomis:

 • Vartojimo kreditus gali gauti asmenys nuo 24 metų, turintys pastovių pajamų.
 • Kreditai įkeičiant NT gali būti iki 100 000 eurų ir yra teikiami asmenims nuo 18 metų, kurių turimo NT rinkos kaina siekia 80–100 proc. paskolos dydžio. Kredito grąžinimo terminas yra iki 15 metų.
 • Paskolos gavėjo įkeičiant automobilį amžius turi būti nuo 18 iki 60 metų, o paskolos suma negali viršyti 65 proc. įkeičiamos transporto priemonės rinkos kainos. Kredito grąžinimo terminas yra iki 5 metų.
 • Greitieji kreditai gali būti iki 1000 eurų ir yra teikiami asmenims nuo 20 metų. Paskolos grąžinimo terminas nuo 30 dienų iki 48 mėnesių.

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruojate lt sistemoje.
 • Pasirenkate norimo kredito tipą.
 • Pateikiate paraišką kreditui gauti.
 • Patvirtinate savo tapatybę. Tai galite padaryti per el. bankininkystę, lt biure Pay Post ir Lietuvos pašto skyriuose.
 • Jei esate sudarę santuoką arba partnerystę, privalote nurodyti savo sutuoktinio(ės) duomenis, kad kreditoriai įvertintų abiejų šeimos narių įsipareigojimus ir pajamas.
 • Norint gauti greitąjį SMS kreditą, turite užsiregistruoti, išsirinkti pinigų sumą ir laikotarpį, kuriam planuojate imti kreditą, užpildyti paraišką bei laukti SMS žinutės arba el. laiško (pasirinktinai), kuriuo bus pranešta apie sprendimą suteikti greitąjį kreditą.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • greitieji SMS kreditai;
 • vartojimo kreditai;
 • paskolos įkeičiant NT;
 • paskolos įkeičiant automobilį.
į viršų ↑

Refinansavimas

Paskolos.lt teikia refinansavimo paslaugą, kurios metu taikomas sutarties sudarymo mokestis ir iki 22 proc. dydžio palūkanos. Norint gauti pasiūlymą, reikia registruotis ir pateikti paraišką.

į viršų ↑

Kredito grąžinimas ir pratęsimas

Paskolos.lt suteikia galimybę pratęsti paskolos grąžinimą, tačiau tai turite padaryti bent kelios dienomis anksčiau, nei ateina kredito grąžinimo termino diena. Pratęsti vienos įmokos mokėjimą galima ne daugiau kaip tris kartus.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

paskolos.lt kreditai

Paskolos.lt svetainės dizainas labai paprastas, gali pasirodyti net kiek atgyvenęs. Pati navigacija lyg ir aiški, tačiau trūksta keleto esminių dalykų, tokių kaip išsamesnis D.U.K., paieškos laukelis ir pan. Daug kur atrodo, kad tekstas tiesiog „sumestas“ į krūvą, nėra šiandien itin populiarių infografinių, vaizdinių elementų. Nepaisant to, informaciją svetainėje pavyko rasti gan greitai, tad pakoregavus trūkstamas dalis, naudojimasis ja būtų tikrai patogus.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Gerai, jog įmonė dirba ir savaitgaliais, tačiau bandant susiekti el. paštu sunku gauti atsakymus, o skambinant telefonu linija nuolat užimta, gali tekti laukti ir po 15–20 min. ar daugiau. Tačiau patys konsultantai bendrauja gan maloniai, išsamiai atsako į klausimus, sprendžia problemas.

Darbo laikas: I–V: 09.00–20.00 VI–VII: 10.00–18.00.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Įmokos grąžinamos pervedant pinigus internetu arba „Swedbank“, SEB, „Luminor“, „Šiaulių banko“ filialuose.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Nemaža dalis klientų paslaugomis patenkinta, ypač greitųjų kreditų akcija, kuomet pirmasis kreditas taikomas su 0 proc. palūkanomis. Daugiau nusiskundimų dėl sistemos gedimų ir aptarnavimo. Pasitaikė atvejų, kuomet net grąžinus įmokas sistemoje rodo, kad yra skola, o konsultantai problemas sprendė vangiai, buvo sunku sulaukti greitos reakcijos.

į viršų ↑

Paskolos.lt rekvizitai

Telefonas: 8 527 40040

El. paštas: info@paskolos.lt

Adresas: Naugarduko g. 97, Vilnius

Pasidalinkite
Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Jūsų bendras įvertinimas

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled
   Palyginti
   • Total (0)
   Compare