Paskolos studentams

Pasikeitus švietimo sistemos situacijai, kai aukštosios mokyklos į nemokamas studijų vietas priima vis mažiau studentų, paskolos studentams tapo itin aktualiu reiškiniu. Tai nemenkas išsigelbėjimas jaunuoliui, trokštančiam įgyti išsilavinimą, bet stokojančiam pinigų studijoms. Na, o kalbant apie tokių paskolų teikėjus, galima išskirti dvi pagrindines stambias grupes, tai: Valstybinis studijų fondas ir privačios vartojimo kreditų įmonės.

Apsispręsti, kas taps palankesniu finansiniu pagalbininku – valstybė ar vartojimo kreditų įmonės – paties studento valioje. Mes tik apžvelgsime abu šiuos variantus. Tikimės, kad, matydami pateikiamas sąlygas bei reikalavimus, studentai nesunkiai pasirinks palankiausią sau kreditorių arba nuspręs skolintis iš valstybės. Negalima vienareikšmiškai teigti, kad kuris nors vienas iš šių dviejų skolinimosi būdų yra geresnis už kitą, tai labai individualu.

Valstybės remiamos paskolos

Kalbant apie šią skolinimosi galimybę, visų pirma kyla klausimas – kas gali gauti valstybės remiamą paskolą? Atsakymas turėtų skambėti gana patraukliai, nes į galimų skolininkų ratą nesunkiai patenka didžioji dalis studentų. Valstybės remiamas paskolas turi teisę gauti:

 • pirmosios pakopos studentai (bakalauro studijos);
 • vientisųjų studijų studentai;
 • antrosios pakopos studentai (magistro studijos);
 • trečiosios pakopos studentai (doktorantūros studijos);
 • laipsnio nesuteikiančių studijų programų studentai (rezidentūra, studijos pedagogo kvalifikacijai įgyti).

Tačiau, vis dėlto, yra ir dalis studentų, kurie į valstybės remiamą paskolą negali pretenduoti. Tokiems asmenims priskiriami:

 • Jaunuoliai, kurie, nevykdo ar netinkamai vykdo įsipareigojimus, susijusius su anksčiau suteiktomis valstybės ar valstybės remiamomis sutartimis;
 • Užsieniečiai, neturintys leidimo nuolat gyventi Lietuvoje;
 • Sustabdę studijas studentai ar studentai, esantys akademinėse atostogose;
 • Studentai, kurių bendra jau gautų Valstybės paskolų ir valstybės remiamų paskolų ir prašomos valstybės remiamos paskolos suma, neįskaičiuojant palūkanų, viršija 385 BSI (14630 €).

Kitas svarbus aspektas, kurį reikia aptarti, kalbant apie valstybės remiamas paskolas – kokios yra jų rūšys? Kitaip tariant, kokiems tikslams finansuoti jos yra skirtos?

 • Visų pirma, bene aktualiausia šių paskolų rūšimi galima įvardinti paskolą, skirtą studijų kainai sumokėti.
 • Kita rūšis: paskola, skirta gyvenimo išlaidoms padengti. Ji siekia iki 1900 € per metus.
 • Dar viena valstybės remiamos paskolos rūšis: paskola dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis. Ji siekia iki 2280 € per metus.

Kalbant apie valstybės remiamų paskolų privalumus, bene svarbiausi yra du aspektai: tokios paskolos grąžinimo terminas ir jos išmokėjimo būdas. Taigi, terminas, per kurį studentas gali išmokėti valstybės remiamą paskolą, yra 15 metų. Beje, net ir pasirašius kredito sutartį, studentui paliekama teisė bet kada atsisakyti neišmokėtos paskolos dalies. Na, o minėtasis paskolos išmokėjimo būdas, tiksliau, palūkanų skaičiavimo metodas, vadinamas „linijiniu“ ir yra ganėtinai patrauklus jaunam asmeniui, nes po kiekvieno mokėjimo, grąžinus dalį paskolos, palūkanų suma vis mažėja.

Vartojimo kreditai studentams

1 Moneytree.lt – “Pinigų medis”

Moneytree.lt – “Pinigų medis”

Moneytree.lt – nauja, 2020 m. veiklą pradėjusi paskolų bendrovė, kuri klientams siūlo paprastą būdą pasiskolinti internetu ar Vilniuje įsikūrusiuose aptarnavimo skyriuose. Čia teikiamos vartojimo paskolos iki 5000 Eur, maksimalus pinigų ...
8.7
Įvertinimas ↓ Skolinantis 800 €, sutartį sudarant 12 mėn. mėnesio įmoka – 80.07 €, metinė palūkanų norma (MPN) – 10%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 14.6% (išdalinamas grafike), bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 24.6%, visa grąžinimo suma – 1006 €.
Moneytree.lt - "Pinigų medis"
Moneytree.lt yra nauja paskolų bendrovė, teikianti smulkesnius kreditus iki 5000 Eur. Tai puiki galimybė pasiskolinti, jei atsirado netikėtų asmeninių išlaidų, reikia pinigų vestuvėms, automobiliui, remontui ar pan. Skolintis čia gali asmenys nuo 18 metų, mėnesinės palūkanos siekia 1,25 %, bendrovė suteikia refinansavimo galimybę. Aptarnavimas profesionalus, kokybiškas, registracijos procesas paprastas ir aiškus. Kadangi bendrovė veikia dar neseniai, kol kas nėra klientų atsiliepimų ir jų paslaugų vertinimo, kas gal būt gali atbaidyti naujus vartotojus. Tačiau Lietuvos banko duomenimis Moneytree.lt - UAB "Šeili" iki šiol neturi nei vieno skundo ar vartotojų iškelto ginčo, o tai geras ženklas. Kadangi įmonė siūlo vienas mažiausių palūkanų greitųjų kreditų rinkoje, ji gali būti puikus pasirinkimas prireikus nedidelės paskolos.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8.5
Privalumai
 • Vienos mažiausių palūkanų lyginant su kitomis kreditų bendrovėmis;
 • Profesionalus aptarnavimas;
 • Paskolos suteikimas užtrunka iki vienos darbo dienos.
Trūkumai
 • Įmonė dar pakankamai nauja, todėl mažai klientų atsiliepimų;
 • Neišsami D.U.K. skiltis;
 • Paskola iki 5000 Eur.
2 Finbee.lt

Finbee.lt

Gauti paskolą Finbee.lt (UAB Finansų Bitė) – tai tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma. Skirtingai nei įprastos, paskolas teikiančios įmonės, ji veikia P2P principu, sąveikaujančiu tarp norinčių gauti paskolą ir ieškančių naujų ...
8.6
Įvertinimas ↓ Tipinis pavyzdys: skolinantis 1000 € 5 metų terminui, išmokama paskolos suma - 940 €, fiksuotoji metinė palūkanų norma (MPN) - 10 %., vienkartinis sutarties mokestis – 4 %, vienkartinis kreditingumo vertinimo mokestis - 20 €, mėnesinis administravimo mokestis – 0,37 % nuo kredito likučio/mėn., BVKKMN (bendros vartojimo kredito kainos metinė norma) – 17,76 %., įmokos suma – 23,09 €/mėn., visa grąžinama paskolos suma – 1385,23 €.
Finbee.lt paskola
FinBee – tai įmonė, apimanti ne tik besiskolinančius, bet ir norinčius įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Dėl tokio verslo principo paskolos sąlygos gali tapti lankstesnės, vyksta aukcionai (derybos) dėl žemesnių palūkanų, o tai itin pravartu norintiems gauti paskolą. Ši platforma subalansuota norintiems skolintis kiek didesnes (nuo 300 €) sumas ir tikrai netiks mėgstantiems momentinius kreditus. Beje, turite būti nusiteikę, kad darbuotojai jūsų duomenis analizuoti ir finansuotojo ieškoti gali iki keleto dienų.
Naudojimasis svetaine
8.5
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Kadangi dėl kliento pateiktos paskolos vyksta aukcionas, investuotojai varžosi, kuris pasiūlys mažesnes palūkanas. Tai reiškia, jog turite galimybę gauti pačias geriausias sąlygas ar net atmesti pasiūlymus, kurių palūkanos netenkina lūkesčių;
 • Galimybė skolintis ilgesniam laiko tarpui.
 • Teikiamos paskolos būstui, verslui, automobiliui ir kitoms reikmėms.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Svetainėje neaiškiai išdėstyta skolinimo sistema, tenka klaidžioti po puslapį.
 • Laukimas kol atsiras kliento poreikius atitinkantis investuotojas gali užtrukti keltą dienų.
3 Fjord Bank

Fjord Bank

Sužinoti įmokas Fjord Bank – 2017 m. įsteigta paskolų bendrovė, kuriai 2019 m. suteikta specializuoto banko licencija. Nors bendrovė veikia Lietuvoje, jos įkūrėjai norvegai Svein Øvrebø, Joakim Mandorsson ir Lietuvoje gyvenantis Stig Myrseth. ...
8.5
Įvertinimas ↓ Skolinantis 3 000 €, sutartį sudarant 36 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma – 11,9 %, sutarties mokestis - 0 %, mėnesinis sutarties administravimo mokestis – 0,3 % (bet ne mažiau 6 €), bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 3 905,99 €, mėnesio įmoka – 108,50 €, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 19,6 %.
Fjord Bank
Fjord Bank – norvegų įkurta, Lietuvoje veiklą vykdanti bendrovė, teikianti paskolas ir indėlio paslaugą. Bendrovė orientuota į patikimumą, todėl teikia paskolas nuo 1000 Eur, asmenims nuo 21 metų, uždirbantiems atitinkamas pajamas. Saugumo prideda ir tai, kad „Fjord Bank“ turi specializuoto banko licenciją, todėl jos veikla yra reglamentuojama LR įstatymų. Bendrovės puslapis sukurtas išmaniai, juo labai patogu naudotis, registracija greita. Aptarnaujantis personalas dirba profesionaliai, atsako į visus klausimus, į savo darbą žiūri atsakingai ir nerekomenduoja imti paskolų bet kuriam pasitaikiusiam ir pataria įvertinti riziką. Nors iš pirmo žvilgsnio bendrovės sąlygos gali pasirodyti patraukliai, reikėtų atkreipti dėmesį į tai, jog čia taikomi papildomi aptarnavimo, sutarties keitimo ir kiti mokesčiai. Nepaisant to, tai pakankamai saugus ir paprastas būdas pasiimti paskolą.
Naudojimasis svetaine
9
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Turi banko licenciją;
 • Patogi svetainė;
 • Paprasta pateikti užklausą paskolai;
 • 30 d. grąžinimo garantija.
Trūkumai
 • Papildomi mokesčiai.
4 SMSpinigai.lt

SMSpinigai.lt

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą Smspinigai.lt gali pasiūlyti jums nuo 100 € iki 5000 € kreditą nuo 3 mėnesių iki 6 metų terminui. Teikiamos ir refinansavimo paslaugos iki 10 000 eurų iki 7 metų terminui. Refinansuoti verta kai norite apjungti ...
8.1
Įvertinimas ↓ Pavyzdys: skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.
SMSPinigai.lt
SMSpinigai.lt – įmonė, siūlanti platų paslaugų spektrą. Čia galima imti greitąjį kreditą, vartojimo paskolą, įkeisti nekilnojamąjį turtą. Smspinigai taip pat suteikia galimybę refinansuoti turimus kreditus. Kreditai siekia 5000 Eur sumą, o susiduriant su finansiniais sunkumais, galima mokėjimų pratęsimo paslauga. Vis dėlto populiariausi ir labiausiai rekomenduojami momentiniai kreditai, kurie tampa patogiu būdu greitai ir patogiai pasiskolinti pinigų. Jei norite pasiimti kreditą, būtinai pasidomėkite nuostatomis, esančiomis jų puslapyje ir įvertinkite savo galimybes.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Kredito paraišką pateikti gali fiziniai asmenys nuo 19 metų amžiaus
 • Kredito suma nuo 100 € iki 5000 €
 • Kredito grąžinimas nuo 90 dienų iki 6 metų
 • Palūkanos nuo 20 %
 • Puslapis turi itin patogią mobilią versiją;
 • Galimybė pratęsti apmokėjimo terminą;
 • Patogi Chat lango
Trūkumai
 • Delsiant sumokėti, nuskaičiuojami pinigai;
 • Ne visada tinkamai patikrinamos žmogaus pajamos;
 • Ne visada malonus aptarnavimas.
5 Manopaskola.lt – AB Mano Bankas

Manopaskola.lt – AB Mano Bankas

Gauk tik TAU skirtą pasiūlymą Manopaskola.lt - (AB "Mano Bankas") teikia vartojimo paskolas iki 25 000 Eur, maksimaliam 84 mėn. laikotarpiui. Kreditai teikiami asmenims nuo 21 iki 64 metų, gaunantiems nuolatines pajamas ir neturintiems ...
8.1
Įvertinimas ↓ Skolinantis 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota MPN - 9%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, BVKKMN - 14,55%, bendra grąžinama suma - 4 576,80€.
Mano.paskola
Manopaskola.lt teikia kreditus iki 25 000 Eur, maksimaliam 84 mėn. laikotarpiui. Galima pasiimti paskolą vartojimui, atostogoms, automobiliui, būsto remontui ar studijoms. Įmonė taip pat suteikia refinansavimo galimybę. Svetainė patogiai valdoma, paraišką galima pateikti greitai. Iškilus nesklandumams ar pasikeitus finansinei padėčiai, įmonė padeda surasti geriausią sprendimą situacijai išspręsti. Darbuotojai bendrauja draugiškai, šiltai ir profesionaliai. Turėkite omenyje, kad norint gauti paskolą reikia atitikti aiškius kriterijus: kreditai teikiami asmenims nuo 21 metų, turintiems pastovias pajamas iš nuolatinės darbovietės.
Naudojimasis svetaine
9
Siūlomų paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Patogus paraiškos pateikimas
 • Refinansavimo paslauga
 • Lankstus požiūris į klientą
 • Patogi svetainė
Trūkumai
 • Teikia paskolas pagal griežtus kriterijus
6 Mokilizingas

Mokilizingas

MOKILIZINGAS.lt – tai lizingus ir paskolas teikianti bendrovė, įsikūrusi dar 1999 metais, kuomet pradėjo veikti tuometinis „Snoro lizingas“. Čia galima skolintis sumas nuo 300 iki 15 000 eurų. Nepaisant to, įmonė paskoloms taiko kitus ...
8
Įvertinimas ↓ Pavyzdys: Skolinantis 2000 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 5.90 %, sutarties sudarymo mokestis – 3.90 %, mėnesio sutarties mokestis - 0.70 %, BVKKMN – 27.12 %, bendra mokėtina suma – 2543.52 €, mėnesio įmoka – 105.98 €.
Mokilizingas.lt
Mokilizngas.lt ypač patogus žmonėms, kurie dažnai perka daiktus ar skolinasi lizingo būdu. Bendrovė išduoda MOKILIZINGO korteles, kuriomis galima atsiskaitinėti ir bankomatuose išsiimti pinigų. Jei lizingas apmokamas iki kito mėnesio pabaigos, jam netaikomos palūkanos. Savitarnos sistema yra gan paprasta, greitai užpildoma, tad norėdami gauti paskolą ar lizingą užtruksite neilgai. Visgi imant paskolą iš šios svetainės turėtumėte būti pasiruošę delspinigiams už bent vieną pavėluotą grąžinimo dieną ir kai kuriais atvejais, galimai sudėtingai komunikacijai su konsultantais.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Palyginti nedidelės palūkanos.
 • Galimybė išsiimti MOKILIZINGO kortelę, kuria galima atlikti atsiskaitymus, nusiimti pinigų.
 • Patogi savitarnos sistema.
 • Kreditus galima pasiimti dviese su šeimos nariu ar draugu.
 • Lojaliems klientams taikomos nuolaidos.
Trūkumai
 • Trūksta išsamesnės informacijos svetainėje.
 • Gali tekti ilgai laukti atsakymo el. paštu;
7 Paskolos.lt

Paskolos.lt

Paskolos.lt teikia greitųjų kreditų, vartojimo paskolų ir paskolų su NT įkeitimu paslaugas. Priklausomai nuo paskolos tipo, galima skolintis nuo 300 iki 100 000 eurų. Paraiškos greitiesiems kreditams pildomos per įmonės ...
8
Įvertinimas ↓ Pavyzdys: skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.
Paskolos.lt
Paskolos.lt turi platų paskolų pasirinkimą, apimantį tiek vartojamus kreditus, tiek paskolas įkeičiant NT, kurios gali siekti iki 100 000 eurų. Patogu tai, kad vieną įmoką galima atidėti iki 3 kartų, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, kad tai reikia padaryti bent keletą dienų prieš nustatytą datą, nes kitaip skola bus perduota skolų išieškojimo skyriui. Iškilus klausimams ar nesklandumams teks apsišarvuoti kantrybe: susisiekimas su konsultantais ir jų problemų sprendimas gali užtrukti.
Naudojimasis svetaine
7.5
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Galimybė imti didesnes paskolas įkeičiant NT;
 • Atidus duomenų tikrinimas ir reikalavimai, kurie neleidžia paskolų imti bet kam.
Trūkumai
 • Kartais sunku susisiekti su konsultantais tiek el. paštu, tiek telefonu;
 • Pasitaiko sistemos klaidų.
8 SMSCredit.lt

SMSCredit.lt

SMSCredit.lt – skolinimo sistema, teikiama nuotoliniu būdu. Ką reikia žinoti, jei norite pasiimti paskolą? Greitas kreditas teikiamas sumoms nuo 50 iki 750 Eur; Imant pirmąjį kreditą, suma turi būti ne didesnė, nei 300 Eur; Imant ...
7.7
Įvertinimas ↓ Pavyzdys: skolinantis 100 EUR, visa palūkanų suma – 6,16 EUR, administracinis mokestis – 1,20 EUR, metinė palūkanų norma – 74,95%, sutarties terminas – 30 dienų; bendra kredito gavėjo mokama suma – 107,36 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) – 137,3%.
SMSCredit.lt
SMScredit.lt – puiki galimybė norintiems nedidelės paskolos arba siekiantiems ją imti tik vieną kartą, nes šiuo atveju pirmasis kreditas teikiamas nemokamai. Galimas termino grąžinimo pratęsimas, kuris už tam tikrą sumą leidžia atidėti grąžinimo laikotarpį 30 dienų. Vis dėlto, ši įmonė specializuojasi siauresnėje srityje. Jei Jums reikalingas vartojimo kreditas didesnei sumai, jo SMScredit.lt nesuteiks. Čia išduodamos paskolos yra iki 750 Eur, o pirmąjį kartą negalima gauti daugiau nei 300 Eur.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Nemokama paskola. Imant pirmąją paskolą iki 300 Eur, neskaičiuojamos palūkanos;
 • Paprasta ir aiški kredito paėmimo sistema;
 • Lengva pratęsti grąžinimo terminą;
 • Paskolos studentams ir moksleiviams. Amžiaus cenzas – kreditai nuo 18 metų.
 • Paskolos nedirbantiems. Prieš suteikiant paskolą, įmonė atsižvelgia į Jūsų įsiskolinimus, o ne į tuometines pajamas;
Trūkumai
 • Išduodamos sumos yra tik iki 750 Eur;
 • Pirmą kartą galima gauti ne daugiau nei 300 Eur;

Finbee

Šis kreditorius skolina nuo 300 iki 10000 eurų. Terminui nuo 12 iki 60 mėnesių. Nors tai yra tarpusavio skolinimosi platforma, kurioje paskolas teikia privatūs investuotojai, sprendimas, ar teikti studentui paskolą, ar ne, bus ne ką mažiau pasvertas, nei skolinantis iš juridinių asmenų (t. y. įprasto modelio greitųjų kreditų įmonių). Tai logiška, nes investuotojai turi apsidrausti, prieš investuodami savo lėšas į Jūsų paskolą. Tačiau, jeigu Jūsų kreditingumo istorija gera, neturite pradelstų įsiskolinimų ir, galbūt, net esate dirbantis studentas, galimybė gauti paskolą itin išauga. Darbas yra palanki, bet nebūtina sąlyga. Na, o dabar apie palūkanas. Jos „Finbee“ platformoje prasideda nuo  6.41%, o tai yra labai patrauklus skaičius. Taip pat svarbu paminėti, kad „Finbee“ veikia aukciono principu, t. y. investuotojai varžosi dėl galimybės pasiūlyti klientui kuo mažesnes palūkanas. O tai piniguose nesimaudantiems studentams itin svarbu.

Žiūrėti

Mokilizingas

Šio kreditoriaus paskolų palūkanos prasideda nuo 2%. Tiesa, studentams, kurie, vis dėlto, dažnai laikomi patenkančiais į rizikos grupę, vargu ar verta tikėtis pačios mažiausios palūkanų normos. Tačiau pagalvoti yra apie ką. „Mokilizingas“ siūlo paskolas, siekiančias nuo 100 iki 15 000 €, terminui: nuo 36 iki 72 mėnesių. Akivaizdu, kad šis kreditorius gali sužavėti tuos studentus, kuriems reikalinga nedidelė, bet skubi finansinė parama. Jų konkurentų pradinės sumos dažniausiai – kur kas aukštesnės. Tiesa, pats trumpiausias išmokėjimo terminas yra kiek ištęstas. Vis dėlto, 36 mėnesiai – netrumpas laiko tarpas. Todėl labiau apsimoka imti didesnes sumas. Svarbu paminėti ir tai, kad nedirbantiems (ar per trumpai dirbantiems toje pačioje darbovietėje) studentams gali būti kiek sudėtingiau gauti paskolą. Nes vienu iš galimų trukdžių paskolai gauti, „Mokilizingas“ nurodo būtent per trumpą darbo stažą paskutinėje darbovietėje.

Žiūrėti

Smscredit.lt

Šis kreditorius specializuojasi nedidelių greitųjų kreditų teikimo sferoje. Toks modelis tikrai patrauklus studentams, kuriems dar nebūtinos didelės paskolos, bet dažnai pritrūksta nedidelės sumos kasdieninėms išlaidoms. Žinoma, kalbant apie studijų kainos finansavimą, situacija yra kiek kitokia. Kadangi „Smscredit.lt“ siūlo greituosius kreditus, siekiančius nuo 50 iki 750 €, to gali nepakakti studijų kainai finansuoti. Šiuo atveju, galima tik prisidurti trūkstamą sumą, jei ji nėra didesnė, nei minėtieji 750 €. Kitais atvejais, patartina kreiptis į kitus kreditorius, kurių maksimali skolinama suma yra didesnė. Na, o laikotarpis, per kurį „Smscredit.lt“ leidžia grąžinti pasiskolintą sumą, yra nuo 14 iki 30 dienų.

Žiūrėti

Paskolos.lt

„Paskolos.lt“ skolina nuo 300 iki 5000 €. Na, o norintiems pasiskolinti daugiau, šis kreditorius taip pat turi ką pasiūlyti. Jis teikia vartojimo kreditus, siekiančius  iki 10 000 €. „Paskolos.lt“ puslapyje taip pat pabrėžiama, kad pasiskolinę tokiu būdu, galite patys nuspręsti, kam panaudosite vartojimo kreditą. Taigi, galite be kliūčių skolintis, siekdami finansuoti studijų kainą. Dar vienas privalumas, kuris patrauklus, siekiant pasiimti didesnės finansinės vertės kreditą, yra tas, kad tokio pobūdžio kreditų mėnesio įmoka kur kas mažesnė, nei skolinantis mažesnes sumas. Na, o grąžinimo terminas siekia nuo 3 mėnesių iki 6 metų. Tiesa, vartojimo kredito suteikimui yra šiokių tokių apribojimų. Jaunesni nei 20 metų studentai negalės gauti paskolos, nes paraišką leidžiama teikti tik fiziniams asmenims nuo 20 metų.

Žiūrėti

Paskola23

Tai autolizingo principu veikianti greitųjų kreditų įmonė. Studentams, turintiems automobilį, kurį galėtų panaudoti, kaip užstatą, šis skolinimosi būdas, kartais, gali tapti išsigelbėjimo šiaudu. Ypač tada, kai skolinti atsisako kitos įmonės ar tuo atveju, kai jaunuolio kredito istorijoje yra šiokių tokių trūkumų. „Paskola23“ pabrėžia, kad jie nesigilina į smulkius kreditingumo nusižengimus (pavėluotą susimokėti telekomunikacijų sąskaitą ir pan.). Žinoma, didelės skolos ar pradelsti mokesčiai tikrai nebus ignoruojami. Tiesa, Jums įkeičiant automobilį, bus vertinamas ne tik Jūsų mokumas, bet ir automobilio vertė. Nuo to ir priklausys suteikiama paskolos suma. O ji siekia nuo 500 iki 15 000 €. Na, o paskolos grąžinimo terminas yra nuo 3 iki 60 mėnesių.

Žiūrėti

Kiekvienas iš aukščiau pateiktų kreditorių turi savo pranašumų ir trūkumų. Kurį kreditorių pasirinkti – spręsti patiems studentams.

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general