Paskolos verslui

Paskolos verslui poreikis iškyla daugeliui verslininkų. Nepriklausomai nuo to, ar jie dar tik pradeda savo veiklą, ar paskolos būtinybė atsirado, siekiant praplėsti jau įsibėgėjusį verslą. Juk, ir pastaruoju atveju, atsiranda įvairių reikmių: techninės bazės atnaujinimas; naujų medžiagų įsigijimas ir pan. Šiuo atveju, į pagalbą verslininkams skuba greitųjų kreditų bendrovės, tarpusavio skolinimosi platformos ir hipotekos principu veikiantys kreditoriai. Tai skirtingais principais veikiančios įmonės, o kurias iš jų paslaugas rinktis, priklauso nuo individualių poreikių.

Šiame straipsnyje pakalbėsime apie minėtas tris kreditorių rūšis ir jų siūlomas verslo paskolų sąlygas. Pabandysime atlikti trumpą apžvalgą, kuri, tikimės, padės Jums apsispręsti, kurio kreditoriaus paslaugomis naudotis.

Rekomenduojamos verslo paskolas teikiančios įmonės


„FinBee“

Tai tarpusavio skolinimosi platformos principu veikiantis kreditorius. Toks veiklos modelis reiškia, kad investuotojai, dalyvaujantys „FinBee“ platformos veikloje, varžosi tarpusavyje, siekdami suteikti Jums kuo palankesnes skolinimosi sąlygas. Tokiu būdu, Jūs galite tikėtis kur kas mažesnių palūkanų, nei greitųjų kreditų bendrovėse ar bankuose. Šio kreditoriaus puslapyje skelbiama, kad skolindamiesi per „FinBee Verslui“, turite galimybę susigrąžinti iki 95 proc. palūkanų sumos. Tai įmanoma, naudojantis Europos Sąjungos finansine parama „Dalinis palūkanų kompensavimas“. O metinės palūkanos siekia nuo 6,99%. Suma, kurią galite pasiskolinti savo verslui, svyruoja nuo 1000 iki 500 000 €.

Paskolos trukmė – nuo 1 iki 60 mėn. Iki 25 000 € siekiančią paskolą galite gauti be turto įkeitimo, o paskola gali būti išduota per vieną darbo dieną. Paraišką paskolai gauti paduoti tikrai nesudėtinga: jums tereikia suvesti įmonės kodą ir užpildyti supaprastintą paskolos prašymą. Iki 500 000 € siekiančią paskolą galite gauti įkeisdami nekilnojamąjį turtą ir/arba prekinį ženklą. Tiesa, šio kreditoriaus paskolai gauti, Jūsų įmonė turi veikti daugiau nei metus, o Jūsų klientai – būti patenkinti gaunama paslauga ar preke. Taip pat turite neturėti pradelstų skolų.

Hipocredit

„Hipocredit“ veikia hipotekos principu. Šio kreditoriaus teikiamų paskolų verslui grąžinimas garantuojamas nekilnojamojo turto įkeitimu. O jų suma siekia nuo 1000 iki 150 000 €. Paskolos verslui suma gali sudaryti iki 75 procentų įkeičiamo turto vertės. Galima įkeisti: būstą, mišką ar didesnę nei 5 ha žemės ūkio paskirties žemę. Paskolos verslui gali būti suteikiamos tiek ilgai veikiančiai, tiek naujai įsikūrusiai, netgi trumpiau nei mėnesį veikiančiai įmonei.

Išsimokėti kreditą galėsite per laikotarpį, siekiantį nuo 3 mėnesių iki 20 metų. „Hipocredit“ skolinimosi procesas nėra sudėtingas, Jums nereikės pateikti verslo plano, balanso ir kt., bei neturėsite pateikinėti finansinių ataskaitų, atspindinčių tai, kur išleidote pinigus. O, turėdami galimybę grąžinti paskolą anksčiau nustatyto termino, galėsite tai padaryti nemokamai. Mėnesinė šio kreditoriaus palūkanų norma siekia nuo 1 % iki 1,8 %. Be to, „Hipokredit“ siūlo antrinės hipotekos paslaugą: yra galimybė su tuo pačiu nekilnojamojo turto įkeitimu pasiskolinti papildomą pinigų sumą. Tai palanku sparčiai besiplečiančiam verslui, kai nuolat iškyla naujų finansinių poreikių.

Prašymo paskolai gauti pildymas prasideda, taip pat, nuo asmens duomenų pateikimo. Patogu tai, kad prašymus pildyti gali tiek privatūs asmenys, tiek įmonės.

Vertos paminėti įmonės

Pakola23

Šis kreditorius suteikia paskolas asmenims, turintiems savo automobilį. Taigi, jeigu Jums prireikė paskolos verslui, ir Jūs turite nuosavą automobilį, galite kreiptis dėl paskolos į „Paskola23“. Palanki sąlyga ir ta, kad kaip užstatą galima pateikti ne tik lengvąjį automobilį, bet ir specializuotą techniką autobusus, priekabas, motociklus ir kt. Kitas šio kreditoriaus privalumas – automobilio ar specializuotos technikos amžius yra neribojamas, o minimali vertė – 500 €. Svarbu, kad galiotų techninė apžiūra ir privalomasis civilinės atsakomybės draudimas.

Šis kreditorius labai aktualus smulkiesiems verslininkams, dirbantiems su verslo liudijimu, pajamas gaunantiems iš nuomos ar individualios veiklos. Kai daugelis kitų kreditorių nesutinka šiems asmenims suteikti paskolos, „Paskolos23“ nediskriminuoja jų ir tiesia pagalbos ranką. Kitas šio kreditoriaus privalumas – atlaidesnis požiūris į kredito istorijos trūkumus. Žinoma, nekalbame apie ženklius įsiskolinimus, tačiau nedidelė skola telekomunikacijų bendrovei netaps kliūtimi gauti paskolą iš šios įmonės. Be abejo, tai padaryti galėsite tik įkeitę automobilį. „Paskolos23“ skolina nuo 500 iki 15 000 €, nuo 3 iki 60 mėn. laikotarpiui.

Šio kreditoriaus svetainėje taip pat labai patogu pateikti paskolos prašymą: tereikia suvesti pagrindinius automobilio ir savo asmens duomenis ir laukti atsakymo. Verslininkams itin aktualu, kad paskolos teikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Naudinga informacija verslo paskolą planuojantiems paimti asmenims

Kaip matote, skirtingų kreditorių paskolos verslui teikiamos ganėtinai skirtingomis sąlygomis: vienos su turto į keitimu, kitos – be; vienų palūkanos mažesnės už kitų, tačiau būtina įkeisti nekilnojamąjį turtą. Žinoma, pastarasis variantas, greičiausiai, neišvengiamas, prireikus ženklios paskolos. Todėl, prieš imant paskolą verslui, reikia pasverti visus „už“ ir „prieš“, labiau pasigilinti į kreditorių teikiamus pasiūlymus.

Kai palyginsite kreditorių siūlomas sąlygas, atsižvelkite į savo verslo raidos etapą. Dažnai, dar tik verslo planavimo stadijoje, iškyla papildomų finansinių resursų poreikis. Vėliau papildomų pajamų taip pat gali prireikti, tačiau, – jau verslo plėtrai ar jo modernizavimui, žaliavų užpirkimui ir pan. Tačiau, akivaizdu, kad, kaip pati rizikingiausia paskola verslui, žvelgiant iš kreditoriaus pozicijos, yra paskola verslo pradėjimui. Tad Jūs turite būti pasiruošę pagrįsti savo verslo idėjos pelningumą bei perspektyvumą. Jeigu verslo plėtra dar tik planuojama ir minėtas jos konkurencingumas bei pelningumas, kol kas, yra tik prognozių lygmenyje, kreditoriai tikrins verslo steigėjo, kaip fizinio asmens, mokumą. Ir šis būsimasis verslininkas turės atitikti eilę reikalavimų. Bus tikrinama jo kredito istorija.

Gauti paskolą įsibėgėjusiam verslui – lengviau

Tuo tarpu, paskola verslui, kai šis jau yra įsibėgėjęs, daugeliu atvejų, gali būti suteikiama kiek lengvesniu keliu, nei pradedantiesiems verslininkams.  Tai susiję su tuo, kad įsibėgėjusio verslo savininkas gali dokumentaliai patvirtinti savo gaunamo pelno dydį ir netgi pateikti įmonės turtą, kaip užstatą. Kreditoriui – tai svarus argumentas, garantuojantis kad grąžinsite paskolą, ir suteikiantis Jums papildomų šansų ją gauti. Žinoma, daugelis kreditorių atsižvelgs į Jūsų kredito istorijos būklę ir tai, kiek sėkmingas Jūsų verslas, ar laiku mokate mokesčius ir atlyginimus, ar Jūsų klientai Jumis patenkinti.

Apmąstykite savo poreikių dydį

Verta pagalvoti ir apie tai, ar Jums būtina tikslinė paskola verslui, ar norima pasiskolinti suma tokia nedidelė, kad gali užtekti ir vartojamosios paskolos. Tai, taip pat, vienas iš būdų, kaip gauti papildomų finansinių resursų verslui. Žinoma, stambiems poreikiams patenkinti, tokios paskolos neužteks. Tada Jums pravers aukščiau išvardintų kreditorių teikiamos paskolos verslui.

Kiekviena šių įmonių suteikdama Jums paskolą (jeigu atitiksite keliamus reikalavimus), pritaikys ją individualiems Jūsų verslo poreikiams, atsižvelgdama į jo specifiką. Bet kuriuo atveju, įsigyti paskolą verslui iš minėtų kreditorių – dažnai, gali būti lengviau, nei banke. Tačiau, suteikiamas finansinis įsipareigojimas – niekuo nesiskiria. Privalu laiku mokėti įmokas, atlikti kitas, sutartyje nurodytas sąlygas.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled