Paskolos verslui pradėti ir vystyti

Net ir nedidelė verslo paskola gali būti naudinga tiek smulkiam, tiek stambesniam verslui pradėti ar vystyti. Pastūmėjimas į priekį, kaip konkurentai lipa ant kulnų, gali padėti nuo jų atsiplėšti. Tikriausiai nereikia nei sakyti, kad tai atsakingas žingsnis, kurį reikia gerai apgalvoti.

Iš 78 įmonių, kurias apklausėme ir peržiūrėjome, šios 7, mūsų nuomone, teikia geriausius pasiūlymus ir atitinka visus reikalavimus verslo paskolai teikti. Šių įmonių teikiamų paskolų suma svyruoja nuo 500 iki 500 000 Eur. Paspaudę “Žiūrėti” gali rasti daugiau informacijos apie palūkanas ir sąlygas, o paspaudę “skaityti apžvalgą” rasite mūsų pateiktus privalumus, trukumus, klientų atsiliepimus, bei įmonės įvertinimą.

Rekomenduojamos verslo paskolas teikiančios įmonės

1 Finbee.lt

Finbee.lt

Finbee.lt (UAB Finansų Bitė) – tai tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma. Skirtingai nei įprastos, paskolas teikiančios įmonės, ji veikia P2P principu, sąveikaujančiu tarp norinčių gauti paskolą ir ieškančių naujų investavimo ...
8.9
Rodyti daugiau + Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 5 metų terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 10%., vienkartinis kredito istorijos tikrinimas – 5.00 €, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 7.50%, mėnesinis administravimo mokestis – 0.25 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN – 18.18 proc. Grąžinama paskolos suma – 1366.20 €.
Finbee.lt paskola
FinBee – tai įmonė, apimanti ne tik besiskolinančius, bet ir norinčius įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Dėl tokio verslo principo paskolos sąlygos gali tapti lankstesnės, vyksta aukcionai (derybos) dėl žemesnių palūkanų, o tai itin pravartu norintiems gauti paskolą. Ši platforma subalansuota norintiems skolintis kiek didesnes (nuo 300 €) sumas ir tikrai netiks mėgstantiems momentinius kreditus. Beje, turite būti nusiteikę, kad darbuotojai jūsų duomenis analizuoti ir finansuotojo ieškoti gali iki keleto dienų.
Paslaugų kokybė
8.5
Teikiamos sąlygos
8.5
Klientų aptarnavimas
9.3
Privalumai
 • Kadangi dėl kliento pateiktos paskolos vyksta aukcionas, investuotojai varžosi, kuris pasiūlys mažesnes palūkanas. Tai reiškia, jog turite galimybę gauti pačias geriausias sąlygas ar net atmesti pasiūlymus, kurių palūkanos netenkina lūkesčių;
 • Galimybė skolintis ilgesniam laiko tarpui.
 • Teikiamos paskolos būstui, verslui, automobiliui ir kitoms reikmėms.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Svetainėje neaiškiai išdėstyta skolinimo sistema, tenka klaidžioti po puslapį.
 • Laukimas kol atsiras kliento poreikius atitinkantis investuotojas gali užtrukti keltą dienų.
2 Ferratum Verslui

Ferratum Verslui

„Ferratum Verslui“ specializuojasi smulkaus ir vidutinio verslo finansavime. Įmonė teikia paskolas iki 50 000 Eur, maksimaliam 18 mėn. grąžinimo laikotarpiui. Kreditai tinka įmonėms, kurioms reikia įsigyti naują įrangą, pasamdyti ...
8.5
Rodyti daugiau + -
Ferratumverslui.lt
„Ferratum Verslui“ teikia paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms iki 50 000 eurų. Maksimalus paskolos grąžinimo terminas – 18 mėn. Paskolą galima gauti be užstato, tereikia laiduojančio asmens. Paraiškos užpildymo procesas labai paprastas ir patogus, o atsakymą gausite greitai. Ne visi  darbuotojai vienodai profesionaliai atsako į visus rūpimus klausimus. Paskolą galite grąžinti anksčiau laiko. Išankstiniam grąžinimui jokie mokesčiai nėra taikomi – mokate tik už laikotarpį kol paskola yra aktyvi.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8.5
Privalumai
 • Teikia verslo paskolas iki 50 000 Eur;
 • Greitas ir patogus paraiškos pildymas;
 • Paskola išmokama per 1 darbo dieną nuo sutarties pasirašymo;
 • Nereikalingas užstatas;
 • Nemokamas išankstinis paskolos grąžinimas.
Trūkumai
 • Pakankamai trumpas paskolos grąžinimo laikotarpis;
 • Nevisai patogus informacijos išdėstymas svetainėje.
3 Monify LT

Monify LT

Monify.lt teikia internetines paskolas mažoms ir vidutinėms įmonėms. Bendrovė veikia ne tik Lietuvoje, bet ir visose Baltijos šalyse ir be užstato išduoda paskolas nuo 1 000 iki 100 000 Eur sumai. Bendrovė veikia nuotoliniu būdu ir ...
8.4
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 2000 €, 12 mėnesių laikotarpiui, kai mėnesinis mokestis 5%, mėnesinė įmoka 220,58 €, bendra grąžintina suma 2647 €.
Monify.lt
Monify.lt teikia paskolas verslui be užstato iki 100 000 Eur sumai. Įmonė teigia, kad į paraišką sureaguoja per 60 min., tačiau taip yra ne visuomet, su darbuotojais kartais sunku susisiekti, svetainėje susisiekimui nurodytas tik el. paštas. Visgi susisiekus su komanda, ji bendrauja maloniai, paaiškina viską apie sąlygas. Palūkanos čia prasideda nuo 3,5 %, išduodant paskolą taikomas ir sutarties sudarymo mokestis nuo 4%.
Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8.5
Privalumai
 • Paskolos verslui be užstato iki 100 000 Eur.
 • 0% palūkanos iki 30000 Eur sumai.
 • Dirba visame Baltijos šalių regione.
 • Malonu bendravimas su klientais.
Trūkumai
 • Svetainėje trūksta informacijos.
 • Susisiekimas tik el. paštu, ne visada reaguoja taip greitai, kaip pažada.
4 SAVY paskola ir atsiliepimai

SAVY paskola ir atsiliepimai

GoSavy.com - tai virtuali paskolų platforma, veikianti pagal P2P (žmogus-žmogui) skolinimo internetu modelį. Įmonė pati neišduoda paskolų, ji veikia kaip tarpininkas, kuomet vartotojai skolina savo pinigus kitiems vartotojams. Čia galima ...
8.3
Rodyti daugiau + Skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama paskolos suma - 2404 €.
Gosavy.com
„Savy“ platforma patogi tuo, kad paskolos teikiamos P2P (žmogus-žmogui) principu, todėl galima susitarti dėl geresnių sąlygų, palūkanų dydis čia mažesnis nei įprastų paskolų įmonių. „Savy“ platformoje teikiamos tiek vartojimo (iki 19000 eurų) paskolos, tiek NT vystymui ar būsto remontui skirtos sumos (iki 500 000 eurų). Nors šis skolinimosi būdas ir patogesnis bei naudingesnis besiskolinančiajam, reikia susitaikyti su tuo, kad investuotojo paieška gali užtrukti, todėl platforma netiks tiems, kurie nori pinigus gauti čia ir dabar.
Naudojimasis svetaine
8.5
Siūlomų paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Kadangi platforma tik tarpininkas, o pinigus skolina žmogus-žmogui, galima suderinti lankstesnes sąlygas, geresnes palūkanas.
 • Patogi svetainė su aiškiai sudėliota informacija.
Trūkumai
 • Pasitaikančios klaidos sistemoje.
 • Kartais stinga operatyvumo sprendžiant problemas.
 • Gali užtrukti nemažai laiko, kol rasite finansuotoją.
5 Credital.lt

Credital.lt

Credital.lt teikia paskolas verslui iki 20 000 eurų, maksimaliam 18 mėn. laikotarpiui. Paraiškos paskolai teikiamos internetu, apie sprendimą bendrovė įsipareigoja pranešti per artimiausias 8 darbo valandas (vieną darbo dieną). ...
8.2
Rodyti daugiau + Pavyzdys: pasiskolinus 1000 € 10 mėnesių, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis 85 €, mėnesinė įmoka 13 €. Bendra grąžintina suma 1130 €.
Credital.lt
Credital.lt teikia paskolas verslui iki 20 000 eurų. Bendrovė padeda augančioms ir norinčioms plėstis įmonėms, todėl teikti paraiškas galima jau nuo antrojo veiklos mėnesio. Credital.lt taip pat siūlo ir faktoringo (sąskaitų finansavimo) bei atsiskaitymo garantijos (prekių įsigijimo finansavimo) paslaugas. Įmonės svetainė itin patogi, joje lengva naršyti, informacija pateikta aiškiai, pasitelkiant daug vizualinių priemonių. Aptarnavimas malonus, darbuotojai laikosi žodžio. Visgi teikiant paraišką paskolai labai svarbu įvertinti visas rizikas ir savo galimybes, antraip grąžinimo atidėjimo atveju bus taikomos didelės palūkanos.
Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Teikia paskolas jaunam, augančiam verslui;
 • Turi platų paslaugų spektrą, į kurį įeina ir faktoringas bei atsiskaitymo garantija;
 • Patogi svetainė;
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Pakankamai trumpas paskolos grąžinimo laikotarpis;
 • Norint atidėti grąžinimą, taikomos didelės palūkanos.
6 Verslui24

Verslui24

Verslui24 specializuojasi paskolose smulkiam verslui. Paraiškas gali teikti uždarosios akcinės bendrovės, mažosios bendrijos, individualios įmonės, ūkininkai ir asmenys, dirbantys pagal verslo liudijimą arba individualią veiklą. ...
8
Rodyti daugiau + Pavyzdys: pasiskolinus 2000 € 12 mėnesių, metinė palūkanų norma sudarys 12%, mėnesinis administravimo mokestis 1%, mėnesinė įmoka 197,53 €. Bendra grąžintina suma 2370,40 €. Pasiūlymas Jums gali skirtis dėl taikomos asmeninės paskolų kainodaros.
Verslui24
Verslui24 teikia paskolas smulkiam verslui iki 5000 Eur, nuo 6 iki 24 mėn. laikotarpiui. Į klientų grupę įeina ne tik UAB, IĮ ar MB, bet ir pagal verslo liudijimą ar individualią veiklą dirbantys asmenys. Kadangi bendrovė vertina ir aukštesnio rizikingumo bendrovių paraiškas, tai puiki vieta pradedantiesiems ar susidūrusiems su nenumatytomis išlaidomis. Verslui24 svetainėje informacijos apie pačią įmonę nedaug. Geriausia, jei pabandysite susisiekti telefonu ir patys užduosite visus rūpimus klausimus.
Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Greitai suteikia paskolas smulkiam verslui;
 • Teikia paskolas ir rizikingoms verslo grupėms.
 • Paskolas teikia ne tik įmonėms, bet ir fiziniams asmenims.
 • Nereikia pateikti jokių papildomų dokumentų.
 • Netaikomi sutarties sudarymo ar nutraukimo mokesčiai.
Trūkumai
 • Paskolos tik iki 5000 Eur.
 • Svetainėje trūksta išsamesnės informacijos.
7 Hipokredit

Hipokredit

Hipocredit.lt veikia hipotekos principu, kuomet skolinantis yra įkeičiamas nekilnojamasis turtas. Čia galima gauti kreditus iki 75 % nekilnojamojo turto rinkos vertės, nuo 1000 iki 150 000 eurų sumoms, o jų grąžinimo terminas siekia 20 ...
7.8
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 10 000 EUR, 36 mėnesių terminui, metinė palūkanų norma – 12%, visa palūkanų suma – 1957.10 EUR, kredito sutarties administravimo mokestis 300 EUR, įkeičiamo turto vertinimo išlaidos - 80 EUR, bendra kredito kaina – 2 337.10 EUR, BVKKMN – 15.75%, Gražinama suma – 12 337.10 EUR.
Hipokredit.lt
Hipocredit.lt paslaugomis gali naudotis tik asmenys, turintys nekilnojamojo turto, kurį gali įkeisti, tad ši įmonė labiau tinkama norint skolintis didesnes pinigų sumas. Šaunu tai, kad kreditus gali gauti ir fiziniai, ir juridiniai asmenys, o jų paraiškos ir turtas įvertinamas labai greitai, kas patogu norintiems, kad pinigai juos pasiektų kuo greičiau. Kadangi sutartys pasirašomos su notarais, įmonė padeda surasti reikiamus specialistus ir įforminti nekilnojamojo turto draudimą. Hipocredit.lt teikia lanksčias grąžinimo sąlygas bei refinansavimo galimybę.
Naudojimasis svetaine
7.5
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Didelės kreditų sumos.
 • Galimybė kreditą gauti verslui.
 • Nedidelės palūkanos.
 • Greitas aptarnavimas.
Trūkumai
 • Skolintis galima tik įkeitus nekilnojamąjį turtą.
 • Svetainėje daug reklamos, kuri erzina.
Atnaujinta – 2019.09.01

Įmonės karts nuo karto keičia savo paslaugų sąlygas, tad kai kurie mūsų pateikti duomenys gali nesutapti, tačiau mes stengiamės juos kuo dažniau atnaujinti. Jeigu pastebėjote nesutapimų, busime dėkingi jeigu mus pranešite.

 

„FinBee“

Tai tarpusavio skolinimosi platformos principu veikiantis kreditorius. Toks veiklos modelis reiškia, kad investuotojai, dalyvaujantys „FinBee“ platformos veikloje, varžosi tarpusavyje, siekdami suteikti Jums kuo palankesnes skolinimosi sąlygas. Tokiu būdu, Jūs galite tikėtis kur kas mažesnių palūkanų, nei greitųjų kreditų bendrovėse ar bankuose. Šio kreditoriaus puslapyje skelbiama, kad skolindamiesi per „FinBee Verslui“, turite galimybę susigrąžinti iki 95 proc. palūkanų sumos. Tai įmanoma, naudojantis Europos Sąjungos finansine parama „Dalinis palūkanų kompensavimas“. O metinės palūkanos siekia nuo 6,99%. Suma, kurią galite pasiskolinti savo verslui, svyruoja nuo 1000 iki 500 000 €.

Paskolos trukmė – nuo 1 iki 60 mėn. Iki 25 000 € siekiančią paskolą galite gauti be turto įkeitimo, o paskola gali būti išduota per vieną darbo dieną. Paraišką paskolai gauti paduoti tikrai nesudėtinga: jums tereikia suvesti įmonės kodą ir užpildyti supaprastintą paskolos prašymą. Iki 500 000 € siekiančią paskolą galite gauti įkeisdami nekilnojamąjį turtą ir/arba prekinį ženklą. Tiesa, šio kreditoriaus paskolai gauti, Jūsų įmonė turi veikti daugiau nei metus, o Jūsų klientai – būti patenkinti gaunama paslauga ar preke. Taip pat turite neturėti pradelstų skolų.

Monify.lt

Monify.lt yra kreditorius, suteikiantis greitas paskolas jūsų verslui. Kreditorius siūlo paskolas, siekiančias net 100 000 eurų. Tačiau, geriausia dalis yra ta, kad tokią paskolą galite gauti ypač greitai ir lengvai – vos per vieną valandą ir be užstato. Monify.lt mėnesinės palūkanos yra mažos, palyginus su kitais kreditoriais. Jos siekia vos 1.9% per kalendorinį mėnesį ir prilygsta bankiniam lygmeniui. Taip pat, paskolos trukmė yra iki 24 mėnesių, o reikalingų dokumentų bei paraiškų tvirtinimo procesas yra ypač greitas.

Pasirinkę paskolą iki 30 000, mėnesinės palūkanos lygios nuliui procentų. Šis kreditorius yra ypač palankus, jei jūsų verslui reikia trumpalaikio finansavimo, trunkančio iki 1 mėnesio, nes tokiu atveju už mažą sutarties paruošimo mokestį pinigus gausite greitai, o palūkanų nebus arba jos bus labai mažos.

Taip pat, paraišką kreditui gauti galite užpildyti būdami ir namie, ir ofise, ir parke – ji pildoma internetu. Užpildžius paraišką jums reikės išsiųsti dokumentus. Pasiūlymą gausite valandos bėgyje ir jums jį patvirtinus pinigai bus pervesti į jūsų banko sąskaitą.  Šis kreditorius yra ypač mėgstamas klientų, nes pakartotinai besiskolinančių žmonių kiekis yra net 83%, o kreditorius dirba keturiose valstybėse.

Credital.lt

Credital.lt siūlo verslo paskolas norintiems plėstis, užsisakyti naują įrangą ar prekes, atsiskaityti už žaliavas, atsiskaityti su darbuotojais, padengti nenumatytas išlaidas. Taip pat, kreditorius suteikia paslaugas ir norintiems įsigyti naują transporto priemonę verslui ar apmokėti esamos remontą servise. Kreditorius verslo paskolas suteikia ir norintiems įmonėje įdiegti naujus IT sprendimus verslui.

Šis kreditorius yra palankus įmonėms, kurios savo veiklą vykdo dar tik keletą mėnesių ir nereikalauja užstato ar turto įkeitimo. Visi mokesčiai yra atviri, tad tiksliai žinosite, kiek verslo paskola jums kainuos. Paraišką paskolai gauti galite užpildyti internetu, o sprendimą gausite per aštuonias darbo valandas. Taip pat, kreditorius turi internetinę skaičiuoklę (testo forma), kuri padės preliminariai sužinoti kokią paskolą galite gauti ir kiek jums tai kainuos.

Šiuo metu Credital.lt turi specialų pasiūlymą savo klientams. Kreditorius siūlo 5 000 eurų paskolą, kurią grąžinti reikės tik po penkių mėnesių laikotarpio. Pasiskolinus dabar, paskolą grąžinti reikės tik rudenį.

Verslui24 

„Verslui24“ yra puikus išsigelbėjimas verslininkams, dirbantiems su individualios veiklos pažymėjimu, verslo liudijimu ar ūkininko pažymėjimu. Šis kreditorius siūlo ypač greitas paskolas, kurioms paraišką pateikti galite internetu. „Verslui24” kreditorius puikiai tinka verslininkams, norintiems plėstis, tačiau neturintiems tam apyvartinių lėšų. Taip pat, iškilus netikėtoms išlaidoms, kai reikia greito finansavimo.

Jei imsite paskolą nuo 500 iki 5000 eurų, nuo 6 iki 24 mėnesių laikotarpiui, jums nebus taikomas joks sutarties sudarymo mokestis. Taip pat, jaunas verslas irgi yra kredituojamas. Paskola suteikiama vos per vieną darbo valandą be jokio užstato ar finansinių ataskaitų. Taip pat, kiekvienas kredito pasiūlymas yra sudaromas asmeniškai jums, pagal jūsų individualius poreikius bei galimybes. Paskolos sąlygos yra sudaromos atsižvelgiant į jūsų verslui galimas rizikas.

Kreditoriaus teikiamos paskolų sąlygos yra lanksčios, o tai reiškia, kad iškilus sunkumams paskolos įmoką galėsite atidėti vienam mėnesiui. Esant poreikiui, paskolą galėsite nutraukti anksčiau be jokio nutraukimo mokesčio. Norėdami, paskolą galite grąžinti ir anksčiau. Tokiu atveju, palūkanos būtų perskaičiuotos ir sumažintos.

Pakola23

Šis kreditorius suteikia paskolas asmenims, turintiems savo automobilį. Taigi, jeigu Jums prireikė paskolos verslui, ir Jūs turite nuosavą automobilį, galite kreiptis dėl paskolos į „Paskola23“. Palanki sąlyga ir ta, kad kaip užstatą galima pateikti ne tik lengvąjį automobilį, bet ir specializuotą techniką autobusus, priekabas, motociklus ir kt. Kitas šio kreditoriaus privalumas – automobilio ar specializuotos technikos amžius yra neribojamas, o minimali vertė – 500 €. Svarbu, kad galiotų techninė apžiūra ir privalomasis civilinės atsakomybės draudimas.

Šis kreditorius labai aktualus smulkiesiems verslininkams, dirbantiems su verslo liudijimu, pajamas gaunantiems iš nuomos ar individualios veiklos. Kai daugelis kitų kreditorių nesutinka šiems asmenims suteikti paskolos, „Paskolos23“ nediskriminuoja jų ir tiesia pagalbos ranką. Kitas šio kreditoriaus privalumas – atlaidesnis požiūris į kredito istorijos trūkumus. Žinoma, nekalbame apie ženklius įsiskolinimus, tačiau nedidelė skola telekomunikacijų bendrovei netaps kliūtimi gauti paskolą iš šios įmonės. Be abejo, tai padaryti galėsite tik įkeitę automobilį. „Paskolos23“ skolina nuo 500 iki 15 000 €, nuo 3 iki 60 mėn. laikotarpiui.

Šio kreditoriaus svetainėje taip pat labai patogu pateikti paskolos prašymą: tereikia suvesti pagrindinius automobilio ir savo asmens duomenis ir laukti atsakymo. Verslininkams itin aktualu, kad paskolos teikiamos tiek fiziniams, tiek juridiniams asmenims.

Hipocredit

„Hipocredit“ veikia hipotekos principu. Šio kreditoriaus teikiamų paskolų verslui grąžinimas garantuojamas nekilnojamojo turto įkeitimu. O jų suma siekia nuo 1000 iki 150 000 €. Paskolos verslui suma gali sudaryti iki 75 procentų įkeičiamo turto vertės. Galima įkeisti: būstą, mišką ar didesnę nei 5 ha žemės ūkio paskirties žemę. Paskolos verslui gali būti suteikiamos tiek ilgai veikiančiai, tiek naujai įsikūrusiai, netgi trumpiau nei mėnesį veikiančiai įmonei.

Išsimokėti kreditą galėsite per laikotarpį, siekiantį nuo 3 mėnesių iki 20 metų. „Hipocredit“ skolinimosi procesas nėra sudėtingas, Jums nereikės pateikti verslo plano, balanso ir kt., bei neturėsite pateikinėti finansinių ataskaitų, atspindinčių tai, kur išleidote pinigus. O, turėdami galimybę grąžinti paskolą anksčiau nustatyto termino, galėsite tai padaryti nemokamai. Mėnesinė šio kreditoriaus palūkanų norma siekia nuo 1 % iki 1,8 %. Be to, „Hipokredit“ siūlo antrinės hipotekos paslaugą: yra galimybė su tuo pačiu nekilnojamojo turto įkeitimu pasiskolinti papildomą pinigų sumą. Tai palanku sparčiai besiplečiančiam verslui, kai nuolat iškyla naujų finansinių poreikių.

Prašymo paskolai gauti pildymas prasideda, taip pat, nuo asmens duomenų pateikimo. Patogu tai, kad prašymus pildyti gali tiek privatūs asmenys, tiek įmonės.

Naudinga informacija planuojantiems imti verslo paskolą

Paskolos verslui poreikis iškyla daugeliui verslininkų. Nepriklausomai nuo to, ar jie dar tik pradeda savo veiklą, ar paskolos būtinybė atsirado, siekiant praplėsti jau įsibėgėjusį verslą. Juk, ir pastaruoju atveju, atsiranda įvairių reikmių: techninės bazės atnaujinimas; naujų medžiagų įsigijimas ir pan. Šiuo atveju, į pagalbą verslininkams skuba greitųjų kreditų bendrovės, tarpusavio skolinimosi platformos ir hipotekos principu veikiantys kreditoriai. Tai skirtingais principais veikiančios įmonės, o kurias iš jų paslaugas rinktis, priklauso nuo individualių poreikių.

Kaip matote, skirtingų kreditorių paskolos verslui teikiamos ganėtinai skirtingomis sąlygomis: vienos su turto į keitimu, kitos – be; vienų palūkanos mažesnės už kitų, tačiau būtina įkeisti nekilnojamąjį turtą. Žinoma, pastarasis variantas, greičiausiai, neišvengiamas, prireikus ženklios paskolos. Todėl, prieš imant paskolą verslui, reikia pasverti visus „už“ ir „prieš“, labiau pasigilinti į kreditorių teikiamus pasiūlymus.

Kai palyginsite kreditorių siūlomas sąlygas, atsižvelkite į savo verslo raidos etapą. Dažnai, dar tik verslo planavimo stadijoje, iškyla papildomų finansinių resursų poreikis. Vėliau papildomų pajamų taip pat gali prireikti, tačiau, – jau verslo plėtrai ar jo modernizavimui, žaliavų užpirkimui ir pan. Tačiau, akivaizdu, kad, kaip pati rizikingiausia paskola verslui, žvelgiant iš kreditoriaus pozicijos, yra paskola verslo pradėjimui. Tad Jūs turite būti pasiruošę pagrįsti savo verslo idėjos pelningumą bei perspektyvumą. Jeigu verslo plėtra dar tik planuojama ir minėtas jos konkurencingumas bei pelningumas, kol kas, yra tik prognozių lygmenyje, kreditoriai tikrins verslo steigėjo, kaip fizinio asmens, mokumą. Ir šis būsimasis verslininkas turės atitikti eilę reikalavimų. Bus tikrinama jo kredito istorija.

Gauti paskolą įsibėgėjusiam verslui – lengviau

Tuo tarpu, paskola verslui, kai šis jau yra įsibėgėjęs, daugeliu atvejų, gali būti suteikiama kiek lengvesniu keliu, nei pradedantiesiems verslininkams.  Tai susiję su tuo, kad įsibėgėjusio verslo savininkas gali dokumentaliai patvirtinti savo gaunamo pelno dydį ir netgi pateikti įmonės turtą, kaip užstatą. Kreditoriui – tai svarus argumentas, garantuojantis kad grąžinsite paskolą, ir suteikiantis Jums papildomų šansų ją gauti. Žinoma, daugelis kreditorių atsižvelgs į Jūsų kredito istorijos būklę ir tai, kiek sėkmingas Jūsų verslas, ar laiku mokate mokesčius ir atlyginimus, ar Jūsų klientai Jumis patenkinti.

Apmąstykite savo poreikių dydį

Verta pagalvoti ir apie tai, ar Jums būtina tikslinė paskola verslui, ar norima pasiskolinti suma tokia nedidelė, kad gali užtekti ir vartojamosios paskolos. Tai, taip pat, vienas iš būdų, kaip gauti papildomų finansinių resursų verslui. Žinoma, stambiems poreikiams patenkinti, tokios paskolos neužteks. Tada Jums pravers aukščiau išvardintų kreditorių teikiamos paskolos verslui.

Kiekviena šių įmonių suteikdama Jums paskolą (jeigu atitiksite keliamus reikalavimus), pritaikys ją individualiems Jūsų verslo poreikiams, atsižvelgdama į jo specifiką. Bet kuriuo atveju, įsigyti paskolą verslui iš minėtų kreditorių – dažnai, gali būti lengviau, nei banke. Tačiau, suteikiamas finansinis įsipareigojimas – niekuo nesiskiria. Privalu laiku mokėti įmokas, atlikti kitas, sutartyje nurodytas sąlygas.

   “Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

    

   Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

    

   “Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

    

   © 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled