Paskolų klubas

Paskolų klubas
Paskolų klubas

8.4 Bendras įvertinimas
Paskolų klubas

"Paskolų klubas" – žmogus-žmogui principu veikianti skolinimo platforma, kurioje kreditus dengia fiziniai asmenys. Skolinantis iš fizinių asmenų, dažnai galima pakoreguoti sąlygas arba patiems nurodyti, kokias sumas kokiais terminais galite grąžinti. Visgi turėkite omenyje, kad prie vidutinių palūkanų pridedamos tarpininkavimo palūkanos, o norint gauti paskolą itin greitai, tai gali nepavykti, nes turite laukti eilėje, kuomet Jūs pasirinks investuotojas. Šaunu tai, kad čia galima gauti kreditus iki 10 000 Eur ir refinansavimo paslaugas.

Naudojimasis svetaine
8.3
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Skolinamasi iš fizinių asmenų, todėl lengviau suderinti sąlygas.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Taikomos papildomos tarpininkavimo palūkanos.
 • Reikia laukti, kol atsiras investuotojas, norintis suteikti paskolą.
Palikite savo atsiliepimą

Paskolų klubas tarpusavio skolinimo platforma, kurioje pinigus skolina sistemoje prisiregistravę investuotojai. Šioje svetainėje fiziniai asmenys gali suteikti kreditus nuo 300 iki 10 000 Eur sumai, jų grąžinimo laikotarpis siekia 60 mėn., o palūkanos prasideda nuo 6 %. Naudojantis šia platforma, investuotojas pats nusprendžia, kiek laiko skirs savo investicijų valdymui, o paskolinti pinigai pradedami grąžinti jau kitą mėnesį. Paskolų gavėjas pats pasirenka palūkanų dydį ir terminą, per kurį galės lengvai grąžinti kreditą, o Paskoluklunas.lt užtikrina tarpininkavimą su investuotojais, kuris vykdomas nuotoliniu būdu. Paskolos teikiamos LR piliečiams, kurie gauna nuolatines pajamas, neturi pradelstų skolų, o turimi finansiniai įsipareigojimai neviršija 40 % gaunamų pajamų.

Kaip tai veikia?

 • Užsiregistruokite paskolų gavėjams skirtoje paskyroje: https://www.paskoluklubas.lt/
 • Atsidarykite „Paskolų klubo“ elektroninių pinigų sąskaitą.
 • Įsigykite kreditingumo reitingą.
 • Pasirinkite vieną iš paskolos gavimo būdų.
 • Pasirinkite paskolą iš investuotojų skelbiamų pasiūlymų, sudarytų pagal Jūsų kreditingumo reitingą (greitesnis būdas gauti paskolą).
 • Pasirinkite palūkanas, sumos dydį, terminą ir laukite kol į Jūsų paskolą bus investuota.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Refinansavimas

Paskoluklubas.lt svetainėje galima teikti prašymus paskolų refinansavimui.

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Jei kredito gavėjas nori grąžinti dalį sumos anksčiau sutartyje nurodyto termino, kredito grąžinimo terminas ir mėnesinės įmokos dydis koreguojasi atsižvelgiant į atlikto dalinio išankstinio grąžinimo dydį. Jei išankstinio grąžinimo pinigų sumą yra didesnė už mėnesinės įmokos dydį, paskolos grąžinimo terminas trumpėja tiek mėnesių, kiek atliktas dalinis išankstinis grąžinimas pilnai padengia mėnesinių įmokų.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

paskolų klubas atsiliepimai

Svetainė labai lakoniška, sterili, nors ja naudotis paprasta ir aišku, vietomis trūksta išsamesnės informacijos, aiškesnio išdėstymo. Dėl naudojamų šviesių atspalvių dizaine, kai kur tekstas yra neaiškus, jį sunkiau įskaityti.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Bendravimas malonus, iš darbuotojų galima sužinoti visą reikiamą informaciją. Kadangi įmonė neturi fizinių padalinių, visas procesas vyksta jų svetainėje, o jei kyla klausimų, galite susisiekti el. paštu arba telefonu. Svetainėje galima online susirašinėjimo funkcija, tačiau ji sklandžiai veikia ne visada.

Darbo laikas: I 08:00–20:00 val., II–IV 08:00–19:00 val., V 08:00–18:00 val., VI 10:00–17:00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Kad gautumėte kreditą Paskoluklubas.lt, turite atsidaryti el. pinigų sąskaitą, per kurią vykdomi visi mokėjimai. Sąskaitą atsidarysite įkeldami asmens dokumentą arba pasinaudoję savo mob. parašu.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai vertina malonų bendravimą ir greitą darbuotojų atsakymo laiką, tačiau daugiausia nusiskundimų dėl ganėtinai didelių palūkanų. Nors bendrovė skelbia, kad palūkanos paskoloms prasideda tik nuo 6 proc., papildomai prisideda tarpininkavimo procentai, o pačių palūkanų dydis vertinamas pagal vartotojų reitingavimą.

į viršų ↑

Paskolų klubas rekvizitai

Telefonas: 870080075

El. paštas: info@paskoluklubas.lt

Adresas: Verkių g. 25C, Vilnius

Pasidalinkite
Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Jūsų bendras įvertinimas

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled
   Palyginti
   • Total (0)
   Compare