Paskolų refinansavimas

Ne visuomet klientas, pasiėmęs kreditą, susitvarko su kasmėnesiniais įnašais, o kartais paskęsta net kelių kreditorių palūkanų vandenyne. Tam, kad finansinius įsipareigojimus vienai ar kelioms kredito įmonėms prisiėmęs asmuo galėtų išvengti visiško įklimpimo į skolas, kai kurie kreditoriai siūlo refinansavimo paslaugą. Paskolų refinansavimas apibūdinamas kaip paslauga, suteikianti galimybę pakeisti kreditavimo sąlygas ir palengvinti skolos grąžinimo naštą.

Refinansavimo Jums gali prireikti, jeigu Jūsų turimo kredito sutartis ir jos sąlygos tapo mažiau patrauklios, pakitus šalies ekonomikos sąlygoms. Taip pat, ši paslauga aktuali asmenims, kuriems turimos palūkanos tapo pernelyg didelėmis dėl pakitusios jų finansinės padėties. Ne visos Lietuvoje kreditus teikiančios bendrovės siūlo refinansavimo galimybę, todėl mes atrinkome tuos finansų rinkos žaidėjus, kurie taiko šią paslaugą ir gali gerokai palengvinti Jūsų prisiimtų finansinių įsipareigojimų naštą. Taigi, žemiau pateikiame kreditorius, teikiančius paskolų refinansavimą.

Paskolų refinansavimas internetu

Atnaujinta – 2020.04.01

Rekomenduojame šiuo kreditorius teikiančius refinansavimo paslaugą:

1 Finbee.lt

Finbee.lt

Finbee.lt (UAB Finansų Bitė) – tai tarpusavio skolinimosi ir investavimo platforma. Skirtingai nei įprastos, paskolas teikiančios įmonės, ji veikia P2P principu, sąveikaujančiu tarp norinčių gauti paskolą ir ieškančių naujų investavimo ...
8.9
Rodyti daugiau + Tipinis paskolos pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 5 metų terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 10%., vienkartinis kredito istorijos tikrinimas – 5.00 €, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 7.50%, mėnesinis administravimo mokestis – 0.25 % nuo paskolos likučio/mėn., BVKKMN – 18.18 proc. Grąžinama paskolos suma – 1366.20 €.
Finbee.lt paskola
FinBee – tai įmonė, apimanti ne tik besiskolinančius, bet ir norinčius įnešti savo lėšas bei gauti palūkanas. Dėl tokio verslo principo paskolos sąlygos gali tapti lankstesnės, vyksta aukcionai (derybos) dėl žemesnių palūkanų, o tai itin pravartu norintiems gauti paskolą. Ši platforma subalansuota norintiems skolintis kiek didesnes (nuo 300 €) sumas ir tikrai netiks mėgstantiems momentinius kreditus. Beje, turite būti nusiteikę, kad darbuotojai jūsų duomenis analizuoti ir finansuotojo ieškoti gali iki keleto dienų.
Paslaugų kokybė
8.5
Teikiamos sąlygos
8.5
Klientų aptarnavimas
9.3
Privalumai
 • Kadangi dėl kliento pateiktos paskolos vyksta aukcionas, investuotojai varžosi, kuris pasiūlys mažesnes palūkanas. Tai reiškia, jog turite galimybę gauti pačias geriausias sąlygas ar net atmesti pasiūlymus, kurių palūkanos netenkina lūkesčių;
 • Galimybė skolintis ilgesniam laiko tarpui.
 • Teikiamos paskolos būstui, verslui, automobiliui ir kitoms reikmėms.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Svetainėje neaiškiai išdėstyta skolinimo sistema, tenka klaidžioti po puslapį.
 • Laukimas kol atsiras kliento poreikius atitinkantis investuotojas gali užtrukti keltą dienų.
2 Credit24.lt

Credit24.lt

Credit24 vartojamosios paskolos yra teikiamos iki 5000 Eur, o siūlomas grąžinimo terminas iki 3 metų, sudaro palankias sąlygas pinigus grąžinti mažesnėmis įmokomis. Kaip tai veikia? Pirmą kartą naudojantis Credit24 paslaugomis, ...
8.7
Rodyti daugiau + Pavyzdys: suteiktą 500 € kredito limitą grąžinus per 12 mėn., metinė palūkanų norma – 23,88%, minimali mėnesio įmoka – 47,25 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 27,09%, o bendra mokama suma 567,01 €. Paskolų pasiūlymai asmeniniai, todėl kainos gali skirtis.
Credit24.lt
Credit24 suteikia 90 dienų grąžinimo garantiją, ja pasinaudoję, galėsite grąžinti tik tiek, kiek pasiskolinote. Turintiems nemažai įsipareigojimų, galima paskola su turimų įsipareigojimų refinansavimu, o gaunantiems mažas pajamas, yra galimybė gauti paskolą, vertinant bendras šeimos pajamas. Kaip ir su daugelio skolinimosi įmonių, reikėtų atidžiai perskaityti sąlygas ir nevėluoti mokėti įmokų, nes skaičiuojami delspinigiai. Labai džiugino tai, kad Credit24 iš tikrųjų pasiekiama bet kuriuo paros metu, o suteikiama informacija išdėstoma smulkiai bei aiškiai.
Naudojimasis svetaine
9
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Credit24 dirba kiekvieną dieną iki 20 val., o klientus konsultuoja visą parą;
 • Greitas atsakomumas į iškilusius klausimus;
 • Patogi savitarnos sistema;
 • Paskolos teikiamos nuo 18 iki 75 m.
 • Lanksčiai vertinamos įvairių tipų pajamos (ne tik sodrinės).
Trūkumai
 • Už vėlavimą skaičiuojami delspinigiai.
 • Kartais stringanti sistema;
 • Paskola iki 5000 Eur.
3 Paskolų klubas

Paskolų klubas

Paskolų klubas – tarpusavio skolinimo platforma, kurioje pinigus skolina sistemoje prisiregistravę investuotojai. Šioje svetainėje fiziniai asmenys gali suteikti kreditus nuo 100 iki 20 000 Eur sumai, jų grąžinimo laikotarpis siekia 84 ...
8.5
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinamasi 999 € sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, fiksuotoji metinė palūkanų norma 6%, BVKKMN 11.3%, tarpininkavimo mokestis 52.07 €, bendra mokėtina palūkanų suma 24 mėn. laikotarpiui 63.72 €, bendra kredito gavėjo mokama suma 1114.8 €, eilinė mėnesio įmoka 46.45 €.
Paskolų klubas
"Paskolų klubas" – žmogus-žmogui principu veikianti skolinimo platforma, kurioje kreditus dengia fiziniai asmenys. Skolinantis iš fizinių asmenų, dažnai galima pakoreguoti sąlygas arba patiems nurodyti, kokias sumas kokiais terminais galite grąžinti. Visgi turėkite omenyje, kad prie vidutinių palūkanų pridedamos tarpininkavimo palūkanos, o norint gauti paskolą itin greitai, tai gali nepavykti, nes turite laukti eilėje, kuomet Jūs pasirinks investuotojas. Šaunu tai, kad čia galima gauti kreditus iki 20 000 Eur ir refinansavimo paslaugas.
Naudojimasis svetaine
8.5
Paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
9
Privalumai
 • Skolinamasi iš fizinių asmenų, todėl lengviau suderinti sąlygas.
 • Malonus aptarnavimas.
Trūkumai
 • Taikomos papildomos tarpininkavimo palūkanos.
 • Reikia laukti, kol atsiras investuotojas, norintis suteikti paskolą.
4 SAVY paskola ir atsiliepimai

SAVY paskola ir atsiliepimai

GoSavy.com - tai virtuali paskolų platforma, veikianti pagal P2P (žmogus-žmogui) skolinimo internetu modelį. Įmonė pati neišduoda paskolų, ji veikia kaip tarpininkas, kuomet vartotojai skolina savo pinigus kitiems vartotojams. Čia ...
8.4
Rodyti daugiau + Skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma - 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka - 96,25 €, BVKKMN - 20,96 %, visa grąžinama paskolos suma - 2404 €.
Gosavy.com
„Savy“ platforma patogi tuo, kad paskolos teikiamos P2P (žmogus-žmogui) principu, todėl galima susitarti dėl geresnių sąlygų, palūkanų dydis čia mažesnis nei įprastų paskolų įmonių. „Savy“ platformoje teikiamos tiek vartojimo (iki 19000 eurų) paskolos, tiek verslui (iki 500 000 eurų). Nors šis skolinimosi būdas ir patogesnis bei naudingesnis besiskolinančiajam, reikia susitaikyti su tuo, kad investuotojo paieška gali užtrukti, todėl platforma netiks tiems, kurie nori pinigus gauti čia ir dabar.
Naudojimasis svetaine
8.5
Siūlomų paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Kadangi platforma tik tarpininkas, o pinigus skolina žmogus-žmogui, galima suderinti lankstesnes sąlygas, geresnes palūkanas.
 • Patogi svetainė su aiškiai sudėliota informacija.
Trūkumai
 • Pasitaikančios klaidos sistemoje.
 • Kartais stinga operatyvumo sprendžiant problemas.
 • Gali užtrukti nemažai laiko, kol rasite finansuotoją.
5 SMSpinigai.lt

SMSpinigai.lt

Pagrindinė SMSpinigai.lt specifika – greitos paskolos, teikiamos naudojantis SMS kreditu, išsiunčiant trumpąją žinutę. Tai patogus būdas žmonėms, pinigų norintiems čia ir dabar, be papildomos registracijos ar dokumentų pildymo, bei tuo metu ...
8.2
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.
SMSPinigai.lt
SMSpinigai.lt – įmonė, siūlanti platų paslaugų spektrą. Čia galima imti vartojimo, SMS paskolas, įkeisti nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Greitieji kreditai siekia 2000 Eur sumą, o susiduriant su finansiniais sunkumais, galima mokėjimų pratęsimo paslauga. Vis dėlto populiariausi ir labiausiai rekomenduojami momentiniai kreditai, kurie tampa patogiu būdu greitai ir patogiai pasiskolinti pinigų. Nors pirmasis kreditas siūlomas nemokamai, reikia atsižvelgti į sąlygas, kurios yra ribotos. Jei norite pasiimti kreditą, būtinai pasidomėkite nuostatomis, esančiomis jų puslapyje ir įvertinkite savo galimybes.
Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Pirmas kreditas iki 1000 € nemokamai;
 • Nėra griežtų kredito laikotarpio apribojimų;
 • SMS paskolos;
 • Puslapis turi itin patogią mobilią versiją;
 • Galimybė pratęsti apmokėjimo terminą;
 • Patogi Chat lango
Trūkumai
 • Delsiant sumokėti, nuskaičiuojami pinigai;
 • Ne visada tinkamai patikrinamos žmogaus pajamos;
 • Nemalonus aptarnavimas.
6 Eurokreditas.lt

Eurokreditas.lt

Eurokreditas.lt teikia paskolas nuo 100 iki 5000 eurų, Kreditą galima pasiimti 2–48 mėn. laikotarpiui, minimali taikoma paskolos metinė palūkanų norma yra 23.73%, maksimali - 54.82%. Kreditai teikiami: 18–75 metų Lietuvos ...
8.2
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 300 EUR 12 mėnesių laikotarpiui, kai metinė palūkanų norma - 73.97%. Kredito mėnesinė įmoka yra 35.94 EUR, bendra kredito gavėjo mokama suma – 431.28 EUR, 12 mėn. palūkanos - 131.28 EUR, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN arba MKGN) – 105.05%.
Eurokreditas.lt
Eurokreditas.lt teikia tik kreditus vartojimo paskolai iki 5000 eurų ir refinansavimą iki 7000 eurų. Svetainėje labai aiškiai išdėstytos sąlygos ir galimybės, patogi registracija, paskyros valdymas. Nors ši svetainė netiks norintiems didesnių paskolų su turto įkeitimu ir pan., ji gali tapti puikiu skolinimosi būdu, norintiems gauti greitąjį kreditą ir šiltą, informatyvų konsultantų bendravimą.
Naudojimasis svetaine
8.5
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8.5
Privalumai
 • Itin patogus naudojimasis svetaine.
 • Galimybė pirmąją paskolą pasiimti nemokamai.
 • Malonus konsultantų bendravimas.
 • Patogus įmokų grąžinimo pratęsimas.
 • Refinansavimas iki 7000 eurų.
Trūkumai
 • Sunkiai pasiekiami savaitgaliais.
 • Teikiami tik vartojimo kreditai iki 5000 eurų.
7 Paskolos.lt

Paskolos.lt

Paskolos.lt teikia greitųjų kreditų, vartojimo paskolų ir paskolų su NT ar automobilio įkeitimu paslaugas. Priklausomai nuo paskolos tipo, galima skolintis nuo 300 iki 100 000 eurų. Paraiškos greitiesiems kreditams pildomos per įmonės ...
8.1
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis - 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.
Paskolos.lt
Paskolos.lt turi platų paskolų pasirinkimą, apimantį tiek greituosius SMS kreditus, tiek paskolas įkeičiant NT, kurios gali siekti iki 100 000 eurų. Patogu tai, kad vieną įmoką galima atidėti iki 3 kartų, tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, kad tai reikia padaryti bent keletą dienų prieš nustatytą datą, nes kitaip skola bus perduota skolų išieškojimo skyriui. Iškilus klausimams ar nesklandumams teks apsišarvuoti kantrybe: susisiekimas su konsultantais ir jų problemų sprendimas gali užtrukti ilgai.
Naudojimasis svetaine
7.5
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Galimybė imti didesnes paskolas įkeičiant automobilį ar NT.
 • Atidus duomenų tikrinimas ir reikalavimai, kurie neleidžia paskolų imti bet kam.
Trūkumai
 • Šiek tiek „atgyvenusi“ svetainė ir informacijos joje trūkumas.
 • Sunku susisiekti su konsultantais tiek el. paštu, tiek telefonu.
 • Sistemos klaidos, kurias sprendžiant stinga greito reagavimo ir pagalbos.
8 Bobutės paskola

Bobutės paskola

Bobutės paskola – tai greitųjų paskolų įmonė, suteikianti paskolas nuo 50 € iki 5000 €, 3–48 mėn. laikotarpiui. Galima skolintis be jokio užstato, laidavimo ar papildomų dokumentų. Paskolos išduodamos fiziniams asmenims, kurie: yra ...
8.1
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 77,06 €, MPN – 55%, vienkartinis sutarties sudarymo mokestis – 0%, mėnesinis sutarties administravimo mokestis - 0,75%, BVKKMN – 93,21%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1849,49 €.
Bobutės Paskola
Bobutės paskola – tai greitas būdas, jei trūksta pinigų ir jų reikia gauti greitai. Ji skirta iki 4000 € siekiančioms sumoms, tačiau skolintis apsimoka tik tuomet, jei jums reikalinga nedidelė paskola – mat, įmonė apskaičiuoja ganėtinai dideles palūkanas. Šaunu tai, jog čia visada rasite akcijų, galite atidėti mokėjimus ar pirmą paskolą iki 200 € gauti nemokamai. Vis dėlto, reikėtų būti atsargiems – įmonė neprimina, jog artėja paskolos grąžinimo terminas, o vėluojant, gali tekti ilgai bylinėtis teismuose.
Naudojimasis svetaine
8
Atsakomumas
8
Bendravimas su klientais
8
Privalumai
 • Galima atidėti paskolos grąžinimą.
 • 500 € paskolai taikoma 60 % nuolaida (trukmė – 18 mėn.).
 • 1200 € paskolai taikoma 35 % nuolaida.
 • Paskolą galima gauti net 3 būdais: internetu, telefonu ir aptarnavimo skyriuje Vilniuje.
Trūkumai
 • Skolinantis didesnę sumą, itin aukštos palūkanos.
 • Už skolas antstoliams perduoda neperspėję.
 • Išankstinis grąžinimas taikomas tik tuomet, kai grąžinate visą paskolą iš karto.
9 Manopaskola.lt – AB Mano Bankas

Manopaskola.lt – AB Mano Bankas

Manopaskola.lt - (AB "Mano Bankas") teikia vartojimo paskolas iki 25 000 Eur, maksimaliam 84 mėn. laikotarpiui. Kreditai teikiami asmenims nuo 21 iki 64 metų, gaunantiems nuolatines pajamas ir neturintiems įsiskolinimų kitose kredito ...
8.0
Rodyti daugiau + Skolinantis 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 9%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 14,55%, bendra grąžinama suma - 4 576,80€.
Mano.paskola
Manopaskola.lt teikia kreditus iki 25 000 Eur, maksimaliam 84 mėn. laikotarpiui. Galima pasiimti paskolą vartojimui, atostogoms, automobiliui, būsto remontui ar studijoms. Įmonė taip pat suteikia refinansavimo galimybę. Svetainė patogiai valdoma, paraišką galima pateikti greitai. Iškilus nesklandumams ar pasikeitus finansinei padėčiai, įmonė padeda surasti geriausią sprendimą situacijai išspręsti. Darbuotojai bendrauja draugiškai, šiltai ir profesionaliai. Turėkite omenyje, kad norint gauti paskolą reikia atitikti aiškius kriterijus: kreditai teikiami asmenims nuo 21 metų, turintiems pastovias pajamas iš nuolatinės darbovietės.
Naudojimasis svetaine
9
Siūlomų paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Patogus paraiškos pateikimas
 • Refinansavimo paslauga
 • Lankstus požiūris į klientą
 • Patogi svetainė
Trūkumai
 • Teikia paskolas pagal griežtus kriterijus
10 Ecocredit.lt

Ecocredit.lt

Ecocredit.lt – kreditai internetu, siūlantys paskolas nuo 100 iki 2000 Eur ir grąžinimo terminą, siekiantį 720 d. Šioje svetainėje registracijos mokestis kainuoja 0.29 Eur. Kaip viskas veikia? Užpildoma registracijos forma; ...
7.8
Rodyti daugiau + Pavyzdys: skolinantis 1000 €, sutartį sudarant 24 mėn. mėnesio įmoka – 120,85 EUR €, MPN – 55%, MKGN - 105,88%, metinė palūkanų norma - 74,86%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1450,20 €.
Ecocredit.lt
Jau iš puslapio koncepcijos galima pasakyti, kad tai nedidelė skolinimosi agentūra. Jų pliusai – kiek mažesnės palūkanos ir malonus bendravimas, išaugantis iš siekio išlaikyti klientą. Vis dėlto, įmonės darbo laikas gana ribotas, paskolos pasiėmimo sistema kiek sudėtinga bei išdėstyta nepakankamai aiškiai.
Naudojimasis svetaine
7
Siūlomų paslaugų kokybė
9.5
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Nedidelės palūkanos, kintančios nuo atidavimo termino;
 • Malonūs konsultantai.
Trūkumai
 • Registracijos mokestis;Lėtas atsakomumas;
 • Kebli registracijos sistema;
 • Neišsamus puslapis;
 • Labai ribotas darbo laikas.

FinBee

FinBee“ veikia tarpusavio skolinimosi platformos principu. Šio kreditoriaus investuotojai varžosi tarpusavyje, kad Jūs turėtumėte galimybę gauti pigią paskolą. „FinBee“ savo klientams siūlo refinansavimo paslaugą, kai žmogui suteikiama refinansavimo paskola, padėsianti sumažinti palūkanų naštą ir/arba pratęsti paskolos grąžinimo terminą. Refinansuojant turimas paskolas su „FinBee“, net 96 procentams klientų sumažėja mokamos mėnesinės įmokos. Maksimali „FinBee“ refinansuojama suma – 10 000 €.

Žiūrėti

Paskoluklubas.lt

Paskolų klubas“ suteikia galimybę refinansuoti savo paskolas skolinantis iš kitų žmonių. Šis kreditorius yra mėgiamas dėl greito pinigų išmokėjimo. Taip pat, „Paskolų klubas“ siūlo aukštą kokybę, lankstumą bei garantuoja konfidencialumą. Kreditorius užtikrina žemas palūkanas, kurios prasideda tik nuo 6%, o išankstiniai mokesčiai nėra taikomi. „Paskolų klubas“ suteikia paskolas nuo 100 iki 15 000 eurų.

Žiūrėti

Credit24.lt

Credit24” siūlo galimybę refinansuoti turimus kreditus pasiskolinant papildomai ir kas mėnesį mokant mažiau. Kreditorius siūlo padengti turimas paskolas nuo 100 iki 5000 eurų trijų metų terminui. Taip pat, sutarties sudarymui ir proceso administravimui mokestis nėra taikomas. Šis kreditorius siūlo ypač mažas palūkanas, kurios prasideda tik nuo 1,99% per mėnesį.

Žiūrėti

SAVY

Pasirinkę kreditų refinansavimą didžiausioje tarpusavio skolinimosi platformoje SAVY, galite gauti galimybę mokėti iki dvigubai mažesnes mėnesio įmokas. Refinansuojami nuo 300  iki 10 000 € siekiantys kreditai. O šio kreditoriaus siūloma metinė palūkanų norma – nuo 8%. Jūs galite grąžinti savo brangias bankų, kredito unijų ar greitųjų kreditų paskolas, pasiskolinę mažesnėmis palūkanomis iš SAVY. Ši tarpusavio skolinimosi platforma, be kitų privalumų, išskiria taip pat ir greitą sprendimą dėl paskolos, kas yra aktualu finansinių sunkumų prispaustiems asmenims.

Žiūrėti

Eurocredit.lt

EURO kreditas“ siūlo refinansuoti Jūsų turimus kreditus kur kas mažesnėmis palūkanomis. Šis kreditorius deklaruoja siekį padėti savo klientams išbristi iš finansinių sunkumų, refinansuojant jų turimas paskolas. Refinansuojama suma siekia nuo 500 iki 5000 €. Pasirinkę „EURO kredito“ siūlomas refinansavimo paslaugas, padengsite savo turimus įsipareigojimus, tuo pačiu, sumažindami mėnesines įmokas, mokamas dabartiniams kreditoriams.

Žiūrėti

Bobutės paskola

Bobutės paskola“ refinansuoja iki 10 000 € ir suteikia galimybę apjungti iki 10 paskolų. Tai itin patogu asmenims, įsiskolinusiems keliems kreditoriams. Naudojimasis šio kreditoriaus refinansavimo paslauga, suteikia galimybę mokėti vieną, mažesnę įmoką. „Bobutės paskolos“ klientai, refinansuodami turimas paskolas, gali paprasčiau tvarkyti savo finansus bei pasiskolinti papildomai. Ir žinoma, kiekvieną mėnesį džiaugtis papildomais, sutaupytais pinigais.

Žiūrėti

MOGO

Jeigu Jūsų netenkina turimi įsipareigojimai kitoms kredito įmonėms, „MOGO“ siūlo apmąstyti galimybę refinansuoti turimas paskolas ir naudotis palankesnėmis skolinimosi sąlygomis. Perkėlę savo paskolą į „MOGO“, turėsite galimybę padengti turimas paskolas, sumažindami dabartinę mėnesinę įmoką ar padidindami turimos paskolos sumą. Šis kreditorius refinansuoja nuo 500 iki 10 000 €, o Jūsų paskolos, pasirinkus šio kreditoriaus siūlomą refinansavimą, bus padengtos per 1 valandą. „MOGO“ siūlo greitųjų kreditų, kredito unijų ir banko paskolų refinansavimą.

Žiūrėti

Smspinigai.lt

Kreditų refinansavimas Smspinigai.lt – tai esamo vieno arba kelių kreditų performinimas į kitą kreditą palankesnėmis sąlygomis. Ši paslauga teikiama kreditams, kurių dydis yra nuo 500 iki 10 000 €. Jums suteikiama galimybė pervesti visus savo mažuosius kreditus į smspinigai.lt ir sumažinti turimų kreditų mėnesio įmokas. Taip pat, refinansuodami kreditus per smspinigai.lt, gausite galimybę sumažinti savo palūkanų normą bei daug įvairių kreditų pakeisti į 1 kreditą. Šio kreditoriaus siūlomas refinansuotų paskolų grąžinimo terminas siekia iki 4 metų.

Žiūrėti

Hipocredit

Hipocredit“ suteikia galimybę refinansuoti turimus įsipareigojimus klientams, paėmusiems keletą vartojimo paskolų ar greitųjų kreditų, ir ieškantiems geresnių paskolos grąžinimo sąlygų. Tai kreditorius, kurio refinansuojamų paskolų suma siekia nuo 1000 iki 150 000 €. Tiesa, šio kreditoriaus išskirtinumas tas, kad jo teikiamas paskolų refinansavimas –su užstatu. Siekdami garantuoti paskolos refinansavimą, turėsite įkeisti nekilnojamąjį turtą. Tokiu atveju, refinansuojama suma galės siekti iki 75 % nekilnojamojo turto vertės. Paskolų refinansavimas su užstatu nėra sudėtingas. Šio proceso sąlygas rasite „Hipokredit“ internetinėje svetainėje.

Žiūrėti

Refinansavimo privalumai

Refinansavimas, kaip ir minėjome pradžioje, yra pakartotinas skolinimasis, siekiant pakeisti kreditavimo sąlygas ir palengvinti skolos grąžinimo naštą. Toks žingsnis gali gerokai sumažinti Jūsų dabartiniams kreditoriams mokamas mėnesines įmokas ir, tokiu būdu, sutaupyti ir palengvinti savo finansinę padėtį. Refinansuodami turimas paskolas taip pat galite tikėtis:

 • Mažesnių palūkanų;
 • Pratęsto paskolos grąžinimo termino;
 • Kelių kreditų sujungimo į vieną. Šios paslaugos privalumas – sumažėję aptarnavimo kaštai, Jūsų laiko, skiriamo įmokoms mokėti bei piniginiams pervedimams skirtų lėšų taupymas. Jeigu jau esate antstolių stebėjimo lauke, refinansuodami sutaupysite ir jų teikiamų paslaugų atžvilgiu;
 • Pradelstų skolų įrašų panaikinimo iš skolininkų duomenų bazės;
 • Delspinigių skaičiavimo nutraukimo.

Taigi, refinansavimas iš ties turi gausybę privalumų. O, kai kurie kreditoriai teikia refinansavimo paslaugas ir bedarbiams ar studentams. Paskolų refinansavimas bedarbiams – galimybė išsivaduoti iš slegiančios finansinės naštos, staiga netekus darbo. Tiesa, greičiausiai, tokia refinansavimo forma bus suteikiama tiems klientams, kurių šeimoje bent vienas asmuo turi stabilias pajamas.

Ką turėtumėte žinoti apie greitųjų kreditų refinansavimą?

Refinansavimas – toks pat atsakingas žingsnis, kaip ir bet kuris kitas finansinis sprendimas. Į jį negalima žiūrėti pro pirštus, tikintis, kad refinansavę savo turimą kreditą ar kreditus, atsikratysite finansinės atsakomybės. Atsakomybė išlieka, tik sumažėja jos mastas. Refinansuodami turimas paskolas, padengsite kitose įstaigose turimas skolas, tačiau būsite susaistytas naujos paskolos sutartyje numatytais įsipareigojimais.

Tad refinansavimas gali būti ir nesuteiktas, jei kreditorius mato, kad į jį besikreipiantis klientas – akivaizdžiai nemokus. Todėl paskolų refinansavimas įsiskolinusiems asmenims naudingas tik tuo atveju, jeigu jie nevengia skolos grąžinimo. Joks kreditorius nerizikuos padengti nesąžiningo asmens skolą. Žinoma, sąžiningai ir atsakingai žvelgdami į refinansavimo procesą, vienareikšmiškai išlošite, nes Jūsų turima finansinė našta, dažnu atveju, ženkliai sumažės.

Kada reikalingas paskolų refinansavimas?

Daugeliu atvejų, šia paslauga naudojasi asmenys, prisiėmę finansinius įsipareigojimus net kelioms kredito įmonėms. Tokie žmonės jaučia ne tik juridinį, diktuojamą paskolos sutarties, bet ir psichologinį spaudimą. Nuolatiniai kreditorių skambučiai, antstolių laiškai ir didėjanti finansinė duobė gali ne juokais įtraukti ir iš jos išlipti bus sunku. Tokiu atveju, nereikėtų skubėti imti dar vienos paskolos, kur kas protingesnė išeitis – ieškoti kreditoriaus, siūlančio palankiausias refinansavimo sąlygas.

Išsamų jų aprašymą ir lentelę, kurioje pateikti kreditoriai, teikiantys refinansavimo paslaugas Lietuvoje, pateikėme straipsnio pradžioje. Tad, jeigu susidomėjote šia galimybe palengvinti savo finansinius įsipareigojimus, Jums belieka išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį kreditorių. Jūsų turimų paskolų padengimas gali užtrukti vos valandą, o šio finansinio sprendimo naudą jausite dar ilgą laiką. Sumažės Jūsų kas mėnesį mokamų palūkanų norma, o refinansuojant sutaupytus pinigus galėsite skirti svarbioms asmeninėms reikmėms.

1 komentaras
 1. Sveiki visi domina mane refinansavimas

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.


Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.


“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.


© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Login/Register access is temporary disabled