Paskolų refinansavimas

Ne visuomet klientas, pasiėmęs kreditą, susitvarko su kasmėnesiniais įnašais, o kartais paskęsta net kelių kreditorių palūkanų vandenyne. Tam, kad finansinius įsipareigojimus vienai ar kelioms kredito įmonėms prisiėmęs asmuo galėtų išvengti visiško įklimpimo į skolas, kai kurie kreditoriai siūlo refinansavimo paslaugą. Paskolų refinansavimas apibūdinamas kaip paslauga, suteikianti galimybę pakeisti kreditavimo sąlygas ir palengvinti skolos grąžinimo naštą.

Refinansavimo Jums gali prireikti, jeigu Jūsų turimo kredito sutartis ir jos sąlygos tapo mažiau patrauklios, pakitus šalies ekonomikos sąlygoms. Taip pat, ši paslauga aktuali asmenims, kuriems turimos palūkanos tapo pernelyg didelėmis dėl pakitusios jų finansinės padėties. Ne visos Lietuvoje kreditus teikiančios bendrovės siūlo refinansavimo galimybę, todėl mes atrinkome tuos finansų rinkos žaidėjus, kurie taiko šią paslaugą ir gali gerokai palengvinti Jūsų prisiimtų finansinių įsipareigojimų naštą. Taigi, žemiau pateikiame kreditorius, teikiančius paskolų refinansavimą.

Paskolų refinansavimas internetu

Atnaujinta – 2019.08.01

Rekomenduojame šiuo kreditorius teikiančius refinansavimo paslaugą:

KreditoriusĮvertinimasRefinansavimasSumaTerminas
Finbee.lt
Nuo 300 iki 10 000 Eur
12-60 mėn.
2 Paskolų klubas
Nuo 100 iki 15 000 Eur
Iki 60 mėn.
3 Credit24.lt
Iki 5000 Eur
Iki 3 metų
4 SMSpinigai.lt
Nuo 100 iki 10 000 Eur
15 d. – 6 m.
5 Eurokreditas.lt
Iki 4000 Eur
Iki 36 mėn.
6 Paskolos.lt
Nuo 500 iki 100 000 Eur
Iki 4 metų
7 Bobutės paskola
Nuo 50 iki 5000 Eur
nuo 3 Iki 48 mėn.
8 Ecocredit.lt
Nuo 100 iki 2000
Iki 720 d.

FinBee

„FinBee“ veikia tarpusavio skolinimosi platformos principu. Šio kreditoriaus investuotojai varžosi tarpusavyje, kad Jūs turėtumėte galimybę gauti pigią paskolą. „FinBee“ savo klientams siūlo refinansavimo paslaugą, kai žmogui suteikiama refinansavimo paskola, padėsianti sumažinti palūkanų naštą ir/arba pratęsti paskolos grąžinimo terminą. Refinansuojant turimas paskolas su „FinBee“, net 96 procentams klientų sumažėja mokamos mėnesinės įmokos. Maksimali „FinBee“ refinansuojama suma – 10 000 €.

Žiūrėti

Paskoluklubas.lt

“Paskolų klubas“ suteikia galimybę refinansuoti savo paskolas skolinantis iš kitų žmonių. Šis kreditorius yra mėgiamas dėl greito pinigų išmokėjimo. Taip pat, „Paskolų klubas“ siūlo aukštą kokybę, lankstumą bei garantuoja konfidencialumą. Kreditorius užtikrina žemas palūkanas, kurios prasideda tik nuo 6%, o išankstiniai mokesčiai nėra taikomi. „Paskolų klubas“ suteikia paskolas nuo 100 iki 15 000 eurų.

Žiūrėti

Credit24.lt

„Credit24” siūlo galimybę refinansuoti turimus kreditus pasiskolinant papildomai ir kas mėnesį mokant mažiau. Kreditorius siūlo padengti turimas paskolas nuo 100 iki 5000 eurų trijų metų terminui. Taip pat, sutarties sudarymui ir proceso administravimui mokestis nėra taikomas. Šis kreditorius siūlo ypač mažas palūkanas, kurios prasideda tik nuo 1,99% per mėnesį.

Žiūrėti

SAVY

Pasirinkę kreditų refinansavimą didžiausioje tarpusavio skolinimosi platformoje SAVY, galite gauti galimybę mokėti iki dvigubai mažesnes mėnesio įmokas. Refinansuojami nuo 300  iki 10 000 € siekiantys kreditai. O šio kreditoriaus siūloma metinė palūkanų norma – nuo 8%. Jūs galite grąžinti savo brangias bankų, kredito unijų ar greitųjų kreditų paskolas, pasiskolinę mažesnėmis palūkanomis iš SAVY. Ši tarpusavio skolinimosi platforma, be kitų privalumų, išskiria taip pat ir greitą sprendimą dėl paskolos, kas yra aktualu finansinių sunkumų prispaustiems asmenims.

Žiūrėti

Eurocredit.lt

„EURO kreditas“ siūlo refinansuoti Jūsų turimus kreditus kur kas mažesnėmis palūkanomis. Šis kreditorius deklaruoja siekį padėti savo klientams išbristi iš finansinių sunkumų, refinansuojant jų turimas paskolas. Refinansuojama suma siekia nuo 500 iki 5000 €. Pasirinkę „EURO kredito“ siūlomas refinansavimo paslaugas, padengsite savo turimus įsipareigojimus, tuo pačiu, sumažindami mėnesines įmokas, mokamas dabartiniams kreditoriams.

Žiūrėti

Bobutės paskola

„Bobutės paskola“ refinansuoja iki 10 000 € ir suteikia galimybę apjungti iki 10 paskolų. Tai itin patogu asmenims, įsiskolinusiems keliems kreditoriams. Naudojimasis šio kreditoriaus refinansavimo paslauga, suteikia galimybę mokėti vieną, mažesnę įmoką. „Bobutės paskolos“ klientai, refinansuodami turimas paskolas, gali paprasčiau tvarkyti savo finansus bei pasiskolinti papildomai. Ir žinoma, kiekvieną mėnesį džiaugtis papildomais, sutaupytais pinigais.

Žiūrėti

MOGO

Jeigu Jūsų netenkina turimi įsipareigojimai kitoms kredito įmonėms, „MOGO“ siūlo apmąstyti galimybę refinansuoti turimas paskolas ir naudotis palankesnėmis skolinimosi sąlygomis. Perkėlę savo paskolą į „MOGO“, turėsite galimybę padengti turimas paskolas, sumažindami dabartinę mėnesinę įmoką ar padidindami turimos paskolos sumą. Šis kreditorius refinansuoja nuo 500 iki 10 000 €, o Jūsų paskolos, pasirinkus šio kreditoriaus siūlomą refinansavimą, bus padengtos per 1 valandą. „MOGO“ siūlo greitųjų kreditų, kredito unijų ir banko paskolų refinansavimą.

Žiūrėti

Smspinigai.lt

Kreditų refinansavimas Smspinigai.lt – tai esamo vieno arba kelių kreditų performinimas į kitą kreditą palankesnėmis sąlygomis. Ši paslauga teikiama kreditams, kurių dydis yra nuo 500 iki 10 000 €. Jums suteikiama galimybė pervesti visus savo mažuosius kreditus į smspinigai.lt ir sumažinti turimų kreditų mėnesio įmokas. Taip pat, refinansuodami kreditus per smspinigai.lt, gausite galimybę sumažinti savo palūkanų normą bei daug įvairių kreditų pakeisti į 1 kreditą. Šio kreditoriaus siūlomas refinansuotų paskolų grąžinimo terminas siekia iki 4 metų.

Žiūrėti

Hipocredit

„Hipocredit“ suteikia galimybę refinansuoti turimus įsipareigojimus klientams, paėmusiems keletą vartojimo paskolų ar greitųjų kreditų, ir ieškantiems geresnių paskolos grąžinimo sąlygų. Tai kreditorius, kurio refinansuojamų paskolų suma siekia nuo 1000 iki 150 000 €. Tiesa, šio kreditoriaus išskirtinumas tas, kad jo teikiamas paskolų refinansavimas –su užstatu. Siekdami garantuoti paskolos refinansavimą, turėsite įkeisti nekilnojamąjį turtą. Tokiu atveju, refinansuojama suma galės siekti iki 75 % nekilnojamojo turto vertės. Paskolų refinansavimas su užstatu nėra sudėtingas. Šio proceso sąlygas rasite „Hipokredit“ internetinėje svetainėje.

Žiūrėti

Refinansavimo privalumai

Refinansavimas, kaip ir minėjome pradžioje, yra pakartotinas skolinimasis, siekiant pakeisti kreditavimo sąlygas ir palengvinti skolos grąžinimo naštą. Toks žingsnis gali gerokai sumažinti Jūsų dabartiniams kreditoriams mokamas mėnesines įmokas ir, tokiu būdu, sutaupyti ir palengvinti savo finansinę padėtį. Refinansuodami turimas paskolas taip pat galite tikėtis:

 • Mažesnių palūkanų;
 • Pratęsto paskolos grąžinimo termino;
 • Kelių kreditų sujungimo į vieną. Šios paslaugos privalumas – sumažėję aptarnavimo kaštai, Jūsų laiko, skiriamo įmokoms mokėti bei piniginiams pervedimams skirtų lėšų taupymas. Jeigu jau esate antstolių stebėjimo lauke, refinansuodami sutaupysite ir jų teikiamų paslaugų atžvilgiu;
 • Pradelstų skolų įrašų panaikinimo iš skolininkų duomenų bazės;
 • Delspinigių skaičiavimo nutraukimo.

Taigi, refinansavimas iš ties turi gausybę privalumų. O, kai kurie kreditoriai teikia refinansavimo paslaugas ir bedarbiams ar studentams. Paskolų refinansavimas bedarbiams – galimybė išsivaduoti iš slegiančios finansinės naštos, staiga netekus darbo. Tiesa, greičiausiai, tokia refinansavimo forma bus suteikiama tiems klientams, kurių šeimoje bent vienas asmuo turi stabilias pajamas.

Ką turėtumėte žinoti apie greitųjų kreditų refinansavimą?

Refinansavimas – toks pat atsakingas žingsnis, kaip ir bet kuris kitas finansinis sprendimas. Į jį negalima žiūrėti pro pirštus, tikintis, kad refinansavę savo turimą kreditą ar kreditus, atsikratysite finansinės atsakomybės. Atsakomybė išlieka, tik sumažėja jos mastas. Refinansuodami turimas paskolas, padengsite kitose įstaigose turimas skolas, tačiau būsite susaistytas naujos paskolos sutartyje numatytais įsipareigojimais.

Tad refinansavimas gali būti ir nesuteiktas, jei kreditorius mato, kad į jį besikreipiantis klientas – akivaizdžiai nemokus. Todėl paskolų refinansavimas įsiskolinusiems asmenims naudingas tik tuo atveju, jeigu jie nevengia skolos grąžinimo. Joks kreditorius nerizikuos padengti nesąžiningo asmens skolą. Žinoma, sąžiningai ir atsakingai žvelgdami į refinansavimo procesą, vienareikšmiškai išlošite, nes Jūsų turima finansinė našta, dažnu atveju, ženkliai sumažės.

Kada reikalingas paskolų refinansavimas?

Daugeliu atvejų, šia paslauga naudojasi asmenys, prisiėmę finansinius įsipareigojimus net kelioms kredito įmonėms. Tokie žmonės jaučia ne tik juridinį, diktuojamą paskolos sutarties, bet ir psichologinį spaudimą. Nuolatiniai kreditorių skambučiai, antstolių laiškai ir didėjanti finansinė duobė gali ne juokais įtraukti ir iš jos išlipti bus sunku. Tokiu atveju, nereikėtų skubėti imti dar vienos paskolos, kur kas protingesnė išeitis – ieškoti kreditoriaus, siūlančio palankiausias refinansavimo sąlygas.

Išsamų jų aprašymą ir lentelę, kurioje pateikti kreditoriai, teikiantys refinansavimo paslaugas Lietuvoje, pateikėme straipsnio pradžioje. Tad, jeigu susidomėjote šia galimybe palengvinti savo finansinius įsipareigojimus, Jums belieka išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkantį kreditorių. Jūsų turimų paskolų padengimas gali užtrukti vos valandą, o šio finansinio sprendimo naudą jausite dar ilgą laiką. Sumažės Jūsų kas mėnesį mokamų palūkanų norma, o refinansuojant sutaupytus pinigus galėsite skirti svarbioms asmeninėms reikmėms.

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   “Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

    

   Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

    

   “Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

    

   © 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled