SAVY paskola ir atsiliepimai

SAVY paskola ir atsiliepimai
SAVY paskola ir atsiliepimai

8.2 Bendras įvertinimas
Gosavy.com

„Savy“ platforma patogi tuo, kad paskolos teikiamos P2P (žmogus-žmogui) principu, todėl galima susitarti dėl geresnių sąlygų, palūkanų dydis čia mažesnis nei įprastų paskolų įmonių. „Savy“ platformoje teikiamos tiek vartojimo (iki 19000 eurų) paskolos, tiek NT vystymui ar būsto remontui skirtos sumos (iki 500 000 eurų). Nors šis skolinimosi būdas ir patogesnis bei naudingesnis besiskolinančiajam, reikia susitaikyti su tuo, kad investuotojo paieška gali užtrukti, todėl platforma netiks tiems, kurie nori pinigus gauti čia ir dabar.

Naudojimasis svetaine
8.5
Siūlomų paslaugų kokybė
9
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Kadangi platforma tik tarpininkas, o pinigus skolina žmogus-žmogui, galima suderinti lankstesnes sąlygas, geresnes palūkanas.
 • Patogi svetainė su aiškiai sudėliota informacija.
Trūkumai
 • Pasitaikančios klaidos sistemoje.
 • Kartais stinga operatyvumo sprendžiant problemas.
 • Gali užtrukti nemažai laiko, kol rasite finansuotoją.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

GoSavy.com – tai virtuali paskolų platforma, veikianti pagal P2P (žmogus-žmogui) skolinimo internetu modelį. Įmonė pati neišduoda paskolų, ji veikia kaip tarpininkas, kuomet vartotojai skolina savo pinigus kitiems vartotojams. Čia galima skolintis nuo 300 iki 19 000 eurų, o paskolos grąžinimo terminas siekia 72 mėnesių. Namų remontui ir NT vystymui galima pasiskolinti iki 20 000, o NT vystymui iki 500 000 eurų. „Savy“ platformoje leidžiama skolinti ir skolintis tik fiziniams asmenims, kuriems tokią teisę suteikia Lietuvos Respublikos Civilinio Kodekso 6.870 straipsnis.

Kaip tai veikia?

 • Galima registruotis „Savy“ platformoje arba tiesiog skaičiuoklėje suvesti norimą sumą, grąžinimo terminą, spausti „Gauti paskolą“, pateikti paraišką ir pervesti 0,06 eurų duomenų patvirtinimo deklaraciją.
 • Kiekvienas paskolą norintis gauti vartotojas yra patikrinamas pagal Lietuvos Banko patvirtintus atsakingo skolinimo nuostatus: analizuojama kredito istorija, gaunamų pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis ir pan.
 • Patikrą praėję vartotojai registruojami duomenų bazėje, kurioje investuotojai renkasi kam suteiks paskolą.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Refinansavimas

Platforma teikia refinansavimo galimybę, kuriai paraiška užpildoma labai panašiai kaip ir norint gauti įprastą paskolą.

į viršų ↑

Ar galimas paskolos grąžinimas ir pratęsimas?

Skolinimo procesas vyksta tiesiogiai tarp fizinių asmenų, todėl dėl paskolų grąžinimo ar pratęsimo kiekvienu atveju tariamasi individualiai.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Gosavy.com svetainė paprasta, tačiau naudojimasis ja labai aiškus ir patogus, nėra bereikalingos informacijos, labai išsamūs atsakymai į D.U.K, gerai išvystyta skiltis investuotojams, kur galima greitai peržiūrėti visus reikiamus duomenis apie norinčius gauti paskolą asmenis. Vietomis trūksta vizualumo: daug teksto, lentelių sudėta tekstiniu formatu, tačiau viskas išdėstyta tikslingai, todėl neįmanoma pasiklysti informacijos sraute.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Bendraujant telefonu kartais stinga aiškumo, jausmo, kad konsultantas yra kliento pusėje. El. paštu atsakymų gali tekti laukti ilgai. Gerai tai, jog susisiekti su konsultantais galima ne tik darbo dienomis, bet iš šeštadieniais.

Darbo laikas: I-V: 8:00-18:00 val.; VI: 10:00-18:00 val.

į viršų ↑

Kokie galimi apmokėjimo būdai?

Apmokėjimai vykdomi į „Savy“ banko sąskaitą arba per „PAYSERA“.

į viršų ↑

Koks tipinis paskolos pavyzdys?

Skolinantis 2000 €, sutartį sudarant 24 mėn. terminui, fiksuotoji metinė palūkanų norma – 8 %, tarpininkavimo mokestis 94 €, mėnesio įmoka – 96,25 €, BVKKMN – 20,96 %, visa grąžinama paskolos suma – 2404 €.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Dėl lankstesnių sąlygų nemažai žmonių platformą vertina teigiamai ir nesusidūrė su didesnėmis problemomis. Visgi yra skundų dėl proceso eigoje keičiamų sutarties sąlygų, konsultantų bendravimo ir operatyvaus problemų sprendimo.

į viršų ↑

Kokie SAVY rekvizitai?

Telefonas: +370 (5) 272 0151;

El. paštas: labas@savy.lt;

Adresas: Vokiečių g. 20, Vilnius 01130;

3 komentarai
Rodyti visus Naudingiausias Aukščiausias įvertinimas Žemiausias įvertinimas Palikite savo atsiliepimą
 1. Savavališkai blokuoja sąskaitas.

 2. Investuotojams graza metine 25%.Koks idiotas gali skolintis uz tokius %. O jei slolinadi kokia tikimybe kad grazins, nemokamumo rizika turetu buti min 50%

 3. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  0
  Siūlomų paslaugų kokybė
  20
  Klientų aptarnavimas
  10

  Pasiskolinau is Savy pinigu. Pries skolindamasi paklausiau ar galesiu grazinti pinigus anksciau. Patikino,kad jokiu problemu….tai gi…problemu jokiu….apart,kad jei nori imoket daugiau pinigu,tai maziausia turi buti 3 imokos ir plius turi ju prasyti,kad leistu imoketi tuos pinigus. Dar reikia sumoketi kiekviena karta 20eur.mokesti uz ta prasyma,kad daugiau pinigu pervest…va taip ir papuoliau.

  Naudinga(0) Nenaudinga(0)You have already voted this

  Palikite atsiliepimą

  Jūsų bendras įvertinimas

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  “Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

   

  Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

   

  “Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

   

  © 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

  Paskoluatsiliepimai.lt
  Login/Register access is temporary disabled