SAVY paskola ir atsiliepimai

SAVY paskola ir atsiliepimai
SAVY paskola ir atsiliepimai

7 Bendras įvertinimas
Gosavy.com

„Savy“ platforma patogi tuo, kad paskolos teikiamos P2P (žmogus-žmogui) principu, todėl galima susitarti dėl geresnių sąlygų, palūkanų dydis čia mažesnis nei įprastų paskolų įmonių. „Savy“ platformoje teikiamos ir nedidelės (iki 5000 eurų) paskolos, ir NT vystymui ar būsto remontui skirtos sumos (iki 500 000 eurų). Nors šis skolinimosi būdas ir patogesnis bei naudingesnis besiskolinančiajam, reikia susitaikyti su tuo, kad investuotojo paieška gali užtrukti, todėl platforma netiks tiems, kurie nori pinigus gauti čia ir dabar. Taip pat pastebėta, kad sistemoje neretai pasitaiko klaidų, o darbuotojams stinga operatyvumo sprendžiant problemas, kas taip pat gali pakišti koją norint sutaupyti laiko.

Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
6
Privalumai
 • Kadangi platforma tik tarpininkas, o pinigus skolina žmogus-žmogui, galima suderinti lankstesnes sąlygas, geresnes palūkanas.
 • Patogi svetainė su aiškiai sudėliota informacija.
Trūkumai
 • Kadangi platforma tik tarpininkas, o pinigus skolina žmogus-žmogui, galima suderinti lankstesnes sąlygas, geresnes palūkanas.
 • Patogi svetainė su aiškiai sudėliota informacija.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Palyginti kitas įmones

GoSavy.com – tai virtuali paskolų platforma, veikianti pagal P2P (žmogus-žmogui) skolinimo internetu modelį. Įmonė pati neišduoda paskolų, ji veikia kaip tarpininkas, kuomet vartotojai skolina savo pinigus kitiems vartotojams. Čia galima skolintis nuo 300 iki 10 000 eurų, o paskolos grąžinimo terminas siekia 60 mėnesių. Namų remontui ir NT vystymui galima pasiskolinti iki 20 000, o NT vystymui iki 500 000 eurų. „Savy“ platformoje leidžiama skolinti ir skolintis tik fiziniams asmenims, kuriems tokią teisę suteikia Lietuvos Respublikos Civilinio Kodekso 6.870 straipsnis.

Kaip tai veikia?

 • Galima registruotis „Savy“ platformoje arba tiesiog skaičiuoklėje suvesti norimą sumą, grąžinimo terminą, spausti „Gauti paskolą“, pateikti paraišką ir pervesti 0,06 eurų duomenų patvirtinimo deklaraciją.
 • Kiekvienas paskolą norintis gauti vartotojas yra patikrinamas pagal Lietuvos Banko patvirtintus atsakingo skolinimo nuostatus: analizuojama kredito istorija, gaunamų pajamų ir finansinių įsipareigojimų santykis ir pan.
 • Patikrą praėję vartotojai registruojami duomenų bazėje, kurioje investuotojai renkasi kam suteiks paskolą.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

 • vartojimui;
 • būsto remontui;
 • NT vystymui;
 • refinansavimui
į viršų ↑

Refinansavimas

Platforma teikia refinansavimo galimybę, kuriai paraiška užpildoma labai panašiai kaip ir norint gauti įprastą paskolą.

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Skolinimo procesas vyksta tiesiogiai tarp fizinių asmenų, todėl dėl paskolų grąžinimo ar pratęsimo kiekvienu atveju tariamasi individualiai.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

Gosavy.com svetainė paprasta, tačiau naudojimasis ja labai aiškus ir patogus, nėra bereikalingos informacijos, labai išsamūs atsakymai į D.U.K, gerai išvystyta skiltis investuotojams, kur galima greitai peržiūrėti visus reikiamus duomenis apie norinčius gauti paskolą asmenis. Vietomis trūksta vizualumo: daug teksto, lentelių sudėta tekstiniu formatu, tačiau viskas išdėstyta tikslingai, todėl neįmanoma pasiklysti informacijos sraute.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Bendraujant telefonu kartais stinga aiškumo, jausmo, kad konsultantas yra kliento pusėje. El. paštu atsakymų gali tekti laukti ilgai. Gerai tai, jog susisiekti su konsultantais galima ne tik darbo dienomis, bet iš šeštadieniais.

Darbo laikas: I-V: 8:00-18:00 val.; VI: 10:00-18:00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Apmokėjimai vykdomi į „Savy“ banko sąskaitą arba per „PAYSERA“.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Dėl lankstesnių sąlygų nemažai žmonių platformą vertina teigiamai ir nesusidūrė su didesnėmis problemomis. Visgi yra skundų dėl proceso eigoje keičiamų sutarties sąlygų, konsultantų bendravimo ir operatyvaus problemų sprendimo.

Rekvizitai.

Telefonas: +370 (5) 272 0151

El. paštas: labas@savy.lt

Adresas: Vokiečių g. 20, Vilnius 01130

Palyginti 10 geriausių

Pasidalinkite
2 Komentarai
Rodyti visus Aukščiausias įvertinimas Žemiausias įvertinimas Palikite savo atsiliepimą
 1. Savavališkai blokuoja sąskaitas.

 2. Investuotojams graza metine 25%.Koks idiotas gali skolintis uz tokius %. O jei slolinadi kokia tikimybe kad grazins, nemokamumo rizika turetu buti min 50%

  Palikite atsiliepimą

  Jūsų bendras įvertinimas

  Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

  paskoluatsiliepimai.lt
  Login/Register access is temporary disabled