SB lizingas

SB lizingas priklauso Šiaulių bankui. Bendrovė daugiausia specializuojasi vartojimo kredituose ir galimybėje prekes įsigyti lizingu, t. y., išsimokėtinai. Vartojimo kreditai čia teikiami iki 15 000 Eur sumoms, o maksimalus jų grąžinimo terminas siekia 84 mėn. Čia taip pat galima gauti lizingus arba SB lizingo kortelę išlaidoms iki 5000 Eur. Kortelė yra bekontaktė, išduodama nemokamai, jai netaikomi jokie sutarties tvarkymo mokesčiai. Kreditai teikiami tik tuomet, kai finansinis statusas atitinka įprastus reikalavimus ir pajamos yra pakankamos paskolai gauti.  Kredito galite negauti ir tuomet, jei esate įsiskolinęs kitoms įstaigoms, turite blogą asmeninę kredito istoriją, didelių finansinių įsipareigojimų ir pan.

Kur geriausia imti lizingą

Kaip tai veikia?

Kreditus galite gauti internetu, telefonu arba atvykus į SB lizingo padalinius.

Norint gauti kreditą internetu, jums reikia nuodyti pageidaujamą kredito sumą, terminą ir pateikti savo duomenis. Jums taip pat reikės pervesti minimalų 1 cento registracijos mokestį per elektroninės bankininkystės sistemą, kuriuo bus patvirtinama tapatybė. Paraiškos internetu įvertinamos per 15 min., jas patvirtinus, apie tolimesnius žingsnius būsite informuoti telefonu.

į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Pinigus grąžinti galite grynaisiais, internetu arba e. sąskaita. Jei norite kreditą grąžinti anksčiau laiko, sutartyje numatytos kredito palūkanos bus perskaičiuotos jūsų naudai – iki kredito grąžinimo dienos. Jei norite tai padaryti, susisiekite su SB lizingo darbuotojais telefonu. Visą reikiamą informaciją taip pat galite gauti savo savitarnos paskyroje.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

SB lizingas

Svetainė nėra patogi, navigacija joje sudėtinga, esminė informacija slepiasi po vidiniais puslapiais, kuriuos pasiekti sunku. Puslapio dizainas taip pat ganėtinai pasenęs, pernelyg eklektiškas, jame trūksta vientisumo. Gerai paieškojus, galima rasti nemažai informacijos, svetainėje yra ir DUK, ir paskolų skaičiuoklės. Visgi daugelis lankytojų gali tiesiog netekti kantrybės ir dėl blogos navigacijos neprieiti prie šių dalių.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas ganėtinai kokybiškas, atsakoma į visus rūpimus klausimus. Deja, dažnai pasitaiko ir ne itin maloniai bendraujančių darbuotojų. Geriausia bendrauti telefonu, el. laiškais atsakoma ne taip išsamiai, gali tekti palaukti. Nors svetainėje rašoma, kad visos paraiškos įvertinamos per 15 min., taip yra ne visada, tačiau bendras atsakymo laikas pakankamai geras.

Darbo laikas:  I–IV 8:00–17:00 val., V – 8:00–16:00 val.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Grąžinti paskolas galima Lietuvos bankuose, pašto skyriuose, „PayPost“ skyriuose, Lietuvos spaudos ir Narvesen kioskuose, MAXIMA kasose, Perlo terminaluose. Taip pat galima atsiskaityti per internetinę bankininkystę arba užsisakyti elektroninės sąskaitos paslaugą.

Klientų atsiliepimai. Daugelis klientų džiaugiasi dėl gerų lizingų sąlygų, tačiau yra skundų dėl stringančios mokėjimų sistemos, nemaloniai bendraujančių darbuotojų. Klientai taip pat nepatenkinti, kad dėl vėluojančių grąžinimų jiems taikomi delspinigiai ar kitos priemonės, todėl reikia būti labai atidiems ir apie tai darbuotojus informuoti iš anksto.

į viršų ↑

SB lizingas rekvizitai

Laisvės al. 80, Kaunas

Telefonas 8-37 40 72 00

El. paštas info@sbl.lt

į viršų ↑

Apibendrinimas

7 Bendras įvertinimas
SB lizingas

SB lizingas specializuojasi vartojimo paskolose ir lizinguose. Vartojimo kreditai teikiami iki 15 000 Eur sumoms, čia taip pat galima nemokamai gauti SB lizingo kortelę išlaidoms iki 5000 Eur. Nors paraiškas kreditui galima teikti internetu, pati svetainė nepatogi, jos navigacija labai sudėtinga. Aptarnavimas pakankamai kokybiškas, atsakoma į rūpimus klausimus, tačiau nemažai klientų skundžiasi nemaloniai bendraujančiais darbuotojais, jiems taip pat kliūna kartais stringanti sistema ir tai, kad SB lizingas neteikia priminimų, jei vėluojate apmokėti grąžinimą.

Naudojimasis svetaine
7
Paslaugų kokybė
7
Klientų aptarnavimas
7
Privalumai
 • Palankios lizingo sąlygos.
 • Daug atsiskaitymo būdų.
Trūkumai
 • Kiek sudėtinga svetainės navigacija.
 • Nemalonus aptarnaujantis personalas.
Palikite savo atsiliepimą

Geriausi įvertintos įmonės

Pasidalinkite

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Jūsų bendras įvertinimas

   Šioje svetainėje naudojama Akismet, spam'ui sumažinti. Sužinokite kaip tvarkomi komentarų duomenys..

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled
   Palyginti
   • Total (0)
   Compare