Šeimos kredito unija

Šeimos kredito unija
Šeimos kredito unija

Šeimos kredito unija įsikūrė 2012 metais ir yra orientuota į šeimos vertybėms neabejingus asmenis: jaunas šeimas, tėvus, senelius ir kitus žmones ar juridinius atstovus, kuriuos vienija bendra šeimos koncepcija bei noras naudotis šeimai draugiškomis finansinėmis paslaugomis. Čia teikiamos įvairios paskolos, tarp kurių – vartojimo kreditai iki 20 000 Eur, 60 mėn. grąžinimo laikotarpiui, būsto paskolos iki 200 000 Eur ar ilgalaikės paskolos su užstatu iki 1000 000 Eur. Šeimos unija teikia paskolas ir dirbantiems bei pajamas gaunantiems užsienyje, kurios priklauso nuo bendrų šeimos pajamų ir turimų finansinių įsipareigojimų.

Kaip tai veikia?

 • Užpildote paskolos skaičiuoklę, joje įvesdami pageidaujamą sumą ir grąžinimo laikotarpį.
 • Įvedate tam tikrus duomenis apie save.
 • Pateikiate užklausą.
 • Užklausą patvirtinus, tolimesnius nurodymus dėl paskolos gavimo gaunate asmeniškai paštu arba telefonu.
į viršų ↑

Kokiais tikslais išduodamos paskolos?

į viršų ↑

Paskolos grąžinimas ir pratęsimas

Dėl paskolos grąžinimo ir pratęsimo susitariama sudarant kredito teikimo sutartį, kurioje nurodomi terminai, mokėjimo sąskaitos bei grąžinimo galimybės.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

šeimos kredito unija

Svetainė pakankamai moderni ir šiuolaikiška, joje patogu naršyti, čia yra ganėtinai išsamios ir aiškios paskolų skaičiuoklės, išskirtos kiekvienam kreditų tipui. Navigacija pakankamai lengva, čia aiškiai galima rasti viską, ko reikia. Tiesa, vietomis trūksta išsamumo, platesnės informacijos apie kreditų įsigijimą, mokesčius ir t. t., todėl norit gauti atsakymus į visus šiuos klausimus, reikia kreiptis į kredito unijos darbuotojus.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Aptarnavimas operatyvus, darbuotojai pakankamai profesionalūs. Kartais trūksta išsamumo, reikia nepamiršti užduoti visus rūpimus klausimus, antraip jie nesuteiks visos reikiamos informacijos. Darbo laikas: I-V 9:00 – 17:00 val.

į viršų ↑

Klientų atsiliepimai

Klientai atsiliepia gan teigiamai, juos tenkina palūkanos, patinka malonus, greitas aptarnavimas. Visgi kai kurie klientai skundžiasi, jog į jų užklausas taip ir nebuvo atsakyta.

į viršų ↑

Šeimos kredito unija rekvizitai

Ulonų g. 5, Vilnius

Telefonas +370 5 213 8063

El. paštas info@unija.lt

į viršų ↑

Apibendrinimas

8 Bendras įvertinimas
Šeimos kredito unija

Šeimos kredito unija teigia, jog yra orientuota į šeimas ir šeimoms artimomis vertybėmis besivadovaujančius žmones ir verslus. Čia galima teikti paraiškas paskoloms iki 200 000 Eur, o paslaugos apima ne tik vartojimo, bet ir būsto, automobilio, verslo paskolas. Čia taip pat teikiami kreditai gyvenantiems ne Lietuvoje. Unijos svetaine patogu naudotis, ji pakankamai modernaus dizaino, klientų aptarnavimas malonus, profesionalus. Kai kurie klientai skundžiasi, kad negavo atsakymų dėl užklausų el. paštu, todėl turint klausimų, vertėtų kreiptis telefonu.

Naudojimasis svetaine
8
Paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Paskolos gyvenantiems užsienyje.
 • Malonus aptarnavimas.
 • Geros paskolų sąlygos.
Trūkumai
 • Svetainėje pateikiama ne visa aktuali informacija.
 • Kartais susisiekti gali būti sudėtinga.
Palikite savo atsiliepimą

Kitos paskolų įmonės

Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Jūsų bendras įvertinimas

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled