8.1 Bendras įvertinimas
SMSCredit.lt

“SMScredit.lt“ – отличный вариант для тех, кто ищет небольшой и быстрый кредит, а также для тех, кто не планирует в обозримом будущем брать кредиты повторно, поскольку здесь предлагается первый кредит бесплатно. Можно договориться о продлении срока выплаты на 30 дней за небольшую комиссию. Однако у этой фирмы более узкая специализация, и она не подойдет тем, кто хочет одолжить большую сумму. Максимальный размер займа здесь всего 750 евро, причем первый раз можно взять только 300 евро. Единственное требование – отсутствие долгов, что привлекает сюда студентов и безработных.

8.1Expert Score
Naudojimasis svetaine
10
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
8
5Vartotojų įvertinimas
Naudojimasis svetaine
7
Siūlomų paslaugų kokybė
8
Klientų aptarnavimas
0
Palikite savo atsiliepimą


Pagrindiniai įmonės pliusai:

Pagrindiniai įmonės minusai:

 • Išduodamos sumos yra tik iki 750 Eur;
 • Pirmą kartą galima gauti ne daugiau nei 300 Eur;
 • Paskola išduodama praktiškai visiems, todėl tuo gali spekuliuoti ir žmonės, neturintys pajamų, ypač jaunesnio amžiaus atstovai ar bedarbiai.


SMSCredit.lt – skolinimo sistema, teikiama nuotoliniu būdu. Ką reikia žinoti, jei norite pasiimti paskolą?

 • Greitasis kreditas teikiamas sumoms nuo 300 iki 750 Eur;
 • Imant pirmąjį kreditą, suma turi būti ne didesnė, nei 300 Eur;
 • Imant pirmąją paskolą iki 300 Eur, neskaičiuojamos palūkanos;
 • Grąžinimo terminai nuo 14 iki 30 dienų (juos galima pratęsti už papildomą mokestį).

Kaip pasiimama greita paskola?

 • Užeikite ant lango Kredito skaičiuoklė, nurodykite pageidaujamą pinigų sumą ir terminą. Spauskite Gauti;
 • Užpildykite registracijos formą, kurioje nurodysite asmens kodą, mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą;
 • Kad įmonės sistema turėtų tikslius Jūsų banko sąskaitos duomenis, turite pervesti 0.01 Eur;
 • Gavusi Jūsų prašymą, artimiausiu metu įmonė apsvarstys prašymą ir teigiamo atsakymo atveju, Jums nedelsiant bus pervesti pinigai.
į viršų ↑

Kokiais atvejais suteikiamas greitas kreditas?

 • Jei Jūs esate Lietuvos pilietis;
 • Jei Jūsų amžius yra nuo 18 iki 70 metų;
 • Jei neturite uždelstų paskolų mokėjimų arba pažeistų skolinių įsipareigojimų kitose finansinėse įstaigose.

Kredito grąžinimas ir tolimesnės paskolos. Kredito gavėjas turi teisę pratęsti Kredito grąžinimo terminą 1 mėnesiui. Pasibaigus kredito ir palūkanų pratęsimo terminui, gavėjas gali grąžinti Kreditą ir sumokėti palūkanas, arba ta pačia tvarka ir sąlygomis pakartotinai pratęsti grąžinimo terminą.

Laiku grąžinus kreditą, antrą kartą galima skolintis iki 450 Eur, o trečią kartą iki 600 Eur. Didesnė suma bus išduodama tik praėjus 7 dienoms nuo prieš tai paimto kredito grąžinimo.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

smscredit atsiliepimai

SMSCredit.lt svetainės struktūra aiški, o pagrindiniame puslapyje jau iš karto matoma paskolos skaičiuoklė, kuri tiesiogiai nukreipia į paraiškos pildymą. Neaiškumas kyla dėl puslapio pavadinimo ir paslaugų aprašymų. Juose nėra paminėtos galimybės, leidžiančios kreditus pasiimti SMS žinute ar panašiu, su telefonu susijusiu būdu, todėl tai šiek tiek klaidina. Taip pat klaidina tai, jog kontaktus galime rasti skiltyje Apie mus, nors įprastiniuose puslapiuose šioje skiltyje pateikiama kiek kitokia informacija apie įmonę.

Puikiai išaiškinta, kaip reikia pasiimti kreditą, iš karto nurodomos jo palūkanos bei kitos sąlygos. Apačioje pateiktos metinės palūkanų normos ir neatliktų mokėjimų pasekmės, o labiausiai sužavėjo skiltis Skolinkis atsakingai, kurioje matomi aiškūs bei žmogiški patarimai, kada patartina imti greitą kreditą ir kokiais atvejais to geriau nedaryti.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Įmonė reaguoja pakankamai greitai, geriausia komunikaciją vystyti telefonu. Žinoma, pasitaiko ir nemaloniai bendraujančių darbuotojų, tačiau jų nedaug.

Darbo laikas: I-VII 7:00-22:00.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Pinigus grąžinti galite atlikę pavedimą bet kuriame Lietuvos banke, loterijos Perlas terminaluose, „Lietuvos spauda“ kioskuose, Narvesen parduotuvėse, PayPost klientų aptarnavimo skyriuose ir paštuose bei visose prekybos centro Maxima kasose.

į viršų ↑

SMSCredit.lt klientų atsiliepimai

Pagrindiniai skundai – tėvų, kurių vaikai, pasiėmę greitųjų kreditų, jų negrąžina, todėl jie turi prisiimti visą atsakomybę. Kai kuriems, jų neinformavus, buvo padidinta kredito pratęsimo suma. Daugiausiai bėdų su šia įmone turėjo žmonės, negalėję laiku grąžinti pinigų, todėl visi pritaria, kad prieš imant greitą paskolą, būtina apsvarstyti savo galimybes. Jei jos apsvarstytos ir sugebėsite grąžinti paskolą laiku, ši įmonė – puikus būdas pasiimti nedidelę pinigų sumą skubiai.

į viršų ↑

Rekvizitai

 • Telefonas: 8 700 73470;
 • El. paštas: info@smscredit.lt;
 • Adresas: Raugyklos g. 15, Vilnius;
 • Klientų aptarnavimo adresas: Jonavos g. 254A, Kaunas.
Mums būtų įdomu sužinoti ir Jūsų nuomonę

   Palikite atsiliepimą

   Jūsų bendras įvertinimas

   Spam'ui sumažinti, šioje svetainėje yra įdiegtas Akismet. Kaip naudojami komentarų duomenis, sužinosite čia.

   “Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

    

   Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

    

   “Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

    

   © 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

   paskoluatsiliepimai.lt
   Login/Register access is temporary disabled