SMSpinigai.lt

SMSpinigai.lt
SMSpinigai.lt

8.1 Bendras įvertinimas
SMSPinigai.lt

SMSpinigai.lt – įmonė, siūlanti platų paslaugų spektrą. Čia galima imti vartojimo, SMS paskolas, įkeisti nekilnojamąjį turtą ar automobilį. Greitieji kreditai siekia 2000 Eur sumą, o susiduriant su finansiniais sunkumais, galima mokėjimų pratęsimo paslauga. Vis dėlto populiariausi ir labiausiai rekomenduojami momentiniai kreditai, kurie tampa patogiu būdu greitai ir patogiai pasiskolinti pinigų. Nors pirmasis kreditas siūlomas nemokamai, reikia atsižvelgti į sąlygas, kurios yra ribotos. Jei norite pasiimti kreditą, būtinai pasidomėkite nuostatomis, esančiomis jų puslapyje ir įvertinkite savo galimybes.

Naudojimasis svetaine
8
Siūlomų paslaugų kokybė
8.5
Klientų aptarnavimas
8
Privalumai
 • Nemokami kreditai. Nauji klientai greituosius kreditus iki 2000 Eur gauna nemokamai;
 • Nėra griežtų kredito laikotarpio apribojimų;
 • SMS paskolos;
 • Puslapis turi itin patogią mobilią versiją;
 • Galimybė pratęsti apmokėjimo terminą;
 • Patogi Chat lango
Trūkumai
 • Delsiant sumokėti, nuskaičiuojami pinigai;
 • Ne visada tinkamai patikrinamos žmogaus pajamos;
 • Nemalonus aptarnavimas.
Palikite savo atsiliepimą  |  Skaityti atsiliepimus

Pagrindinė SMSpinigai.lt specifikagreitos paskolos, teikiamos naudojantis SMS kreditu, išsiunčiant trumpąją žinutę. Tai patogus būdas žmonėms, pinigų norintiems čia ir dabar, be papildomos registracijos ar dokumentų pildymo, bei tuo metu neturintiems interneto prieigos. Kaip tai padaryti? Jums tereikia išsiųsti žinutę su tekstu: SOS, suma, terminu bei slaptažodžiu ir jau po kelių minučių pinigai atsidurs Jūsų banko sąskaitoje. Būtina turėti omenyje, jog žinutės kaina – 0,30 Eur, todėl norint pasiimti paskolą, telefono sąskaitoje privalote turėti bent šią sumą. Kokiais atvejais gaunamas SMS kreditas?

 • Jei pinigų Jums reikia skubiai;
 • Jei Jums reikalinga paskola yra iki 1000 €;
 • Jei norite neribotos kredito paskirties.

Paskolų būdai

Greitasis kreditas – tai pakankamai paprastas būdas išspręsti finansinius sunkumus, kuriam reikalinga užpildyti paraišką, esančią www.smspinigai.lt puslapyje, skiltyje Registracija. Kokie šio kredito privalumai?

 • Nereikalingas užstatas;
 • Pinigus gausite greitai;
 • Pirmas kreditas nemokamai.

Vartojimo kreditai siūlo paskolas, kurioms įsigyti, paraiškos davėjas turi turėti pastovių pajamų ir sulaukti kreditavo komisijos sprendimo. Kaip ir dėl greitojo kredito, paraiškos teikiamos internetu, įmonės puslapyje.

Kreditas įkeičiant automobilį reikalauja užstatomos transporto priemonės, kuri tampa paskolos garantija. Į automobilio sąvoką šiuo atveju įeina lengvasis, krovininis automobiliai, autobusai, valtys ir kt. Imantis kreditą asmuo turi būti oficialus transporto priemonės savininkas, o paskolos suma negali viršyti 65 % įkeistos transporto priemonės vertės ir būti ne mažesnė nei 3000 Eur. Paskolos gavėjo transporto priemonė negali būti senesnė nei 13 metų, o asmens amžius neturėtų viršyti 60 metų. Paskolos privalumai:

 • Jūs ir toliau galėsite važinėti įkeista transporto priemone;
 • Galėsite pasiskolinti solidžią pinigų sumą, priklausančią nuo automobilio vertės;
 • Sutartis bus parengta nemokamai;
 • Kredito grąžinimo terminas yra iki 6 metų.

Kreditas įkeičiant nekilnojamąjį turtą – kai užstatu tampa bet koks nekilnojamasis turtas visoje Lietuvoje. Paraišką galite užpildyti internetu, paskolos suma turi būti ne mažesnė nei 1000 Eur. Grąžinimo terminas siekia 30 metų. Privalumai:

 • Teikiamos paskolos iki 100 % turto vertės dydžiui;
 • Palūkanų dydis nuo 12%;
 • Siūloma net 12 mėn. pertrauka tarp mokėjimų.

Amžiaus cenzas. Visos SMSpinigai.lt paslaugos suteikiamos asmenims nuo 24 metų.

į viršų ↑

Paskolos refinansavimas

Turite galimybę pervesti visus mažuosius kreditus ir įmonė sumažins mėnesines įmokas. SMSpinigiai.lt gali refinansuoti greituosius kreditus, lizingus, kredito unijas bei kitus bankus. Kredituojama suma turi neviršyti 10000 Eur.

Refinansavimo pranašumai:

 • Sumažinama palūkanų norma;
 • Sumažinamos mėnesinės įmokos;
 • Daugelis kreditų bus pakeičiami vienu;
 • Refinansavimo terminai net iki 7 metų.
į viršų ↑

Pratęsimas

Jūs turite galimybę įmokas perkelti į ateitį. Kaip?

 • Patariama kreditą prasitęsti iš anksto, likus bent kelioms dienoms iki mokėjimo;
 • Mokėdami už kredito pratęsimą, mokėjimo laukelyje nurodykite žodį „PRATĘSTI“. Pratęsimo mokėjimus atlikite per el. bankininkystę, meniu skiltyje Mokėjimai.
į viršų ↑

Sąlygos

Prieš registruojantis įmonės sistemoje ir pasiimant bet kokio tipo kreditą, būtinai susipažinkite su sutarties sąlygomis, susipažinkite su paslaugų įkainiais bei apžvelkite skundų nagrinėjimo tvarką. Tai padės apsispręsti ir ateityje išvengti nesklandumų.

į viršų ↑

Apmokėjimo būdai

Apmokėjimus galite daryti el. bankininkyste, Maximos, Perlo, Fox Box terminaluose, Lietuvos Spaudos, Lietuvos Pašto filialuose, PayPost tinkle ar R-Kiosk kioskeliuose.

į viršų ↑

Naudojimasis svetaine

smspinigai

Smspinigai.lt Informacija išdėstyta pakankamai aiškiai, jau pagrindiniame puslapyje matomos reikalingiausios skiltys, populiariausių paslaugų aprašymai ir kredito skaičiuoklė. Šalia registracijos laukų rodomas pavyzdys, kuris padeda tinkamai užpildyti langelius. Kiek nepatogumų gali sukelti pagrindinės skiltys, esančios kairiajame puslapio šone. Čia pasirinktas neryškus, šviesiai pilkas šriftas, menkai pastebimas eiliniam klientui. Veikia Chat langas, kuriame atsakymus gavome per keletą minučių.

į viršų ↑

Aptarnavimas

Chat langelyje galima tiesiogiai bendrauti su įmonės atstovais, kurie atsakė vos per kelias minutes. Kalbant asmeniškai, kai kurie darbuotojai bendrauja kiek atgrasiai, ne visai maloniai. Atsakomumas el. paštu užtrunka įvairiai, todėl patariama skambinti telefonu arba kreiptis Chat langu.

Darbo laikas: I-V 08:00-20:00, VI-VII 10:00-18:00.

į viršų ↑

Tipinis paskolos pavyzdys

Skolinantis 1000 € 24 mėn. su fiksuotąja metų palūkanų norma 22,79 %, tai bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1434,45 €, mėnesio įmoka – 59,77 €, mėnesio administravimo mokestis – 7,50 €, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 45,21 %, sutarties sudarymo mokestis – 0 €.

į viršų ↑

SMSPinigai.lt klientų atsiliepimai

Daugelis klientų teigia, kad tai puikus būdas, jei tuo metu reikia greitai gauti pinigų. Jie pataria atsargiai laikytis taisyklių ir įvertinti savo padėtį, nes dažniausiai nudega tie, kurie yra neįvertinę situacijos ar nepasidomėję sąlygomis. Pagrindinis vartotojų išreikštas skundas – nemalonus, kartais šaltai bendraujantis, ar ne iš karto atsakantis kolektyvas.

į viršų ↑

Įmonės rekvizitai

Telefonas: +370 609 97638;

El. paštas: info@smspinigai.lt;

Adresas: Žemaitės g. 21, Vilnius, LT-03118, Lietuva.

17 komentarai
Rodyti visus Naudingiausias Aukščiausias įvertinimas Žemiausias įvertinimas Palikite savo atsiliepimą
 1. Turiu paskola, o savitarnoje esu užblokuotas. I emeila niekas neatrašo, per Skype ir susisiekt neįmanoma. Grynas ignoravimas.

 2. Atsakyti
  Niekada nesinaudojau jūsų paslaugomis 2017 kovo 31 at 11:37

  Jūsų sms žinutės ir skambučiai atakuoja visą šeimą. Mes niekada nesinaudojome jūsų paslaugomis, bet vis siunčiamos reklamos ir netgi kelis kartus atsiųsta žinutė, kad ‘ kredito nepavyko paimti, nes neužtektinas pinigų likutis’ ar kažkaip panašiai. Su niekuo neįmanoma susisiekti. Kas per įmonė…

 3. Niekam nerekomenduociau imti is cia paskolos!! Pasirasom taikos sutarti,kad mokesiu normaliai kiekviena menesi(taip ir mokejau),kol galu gale suzinau kad esu perduota i skolu isieskojima! Ir dar plius 260 eur prisidejo imone prie skolos! Smspingai manes net neinformavo kad kazkur zada perduoti, ir dar darbuotojai nemandagus svaido ragelius,ir net nekelia ragelio!! Tai kas cia per imone!

 4. pati blogiausia ymone bent jau man .Liko paskutine ymoka ,tai jie mane isieskojimo agenturai perdave nes keles dienas pavelavau.Esu nusiviles sita ymone.

 5. Atsakyti
  PaskoluAtsiliepimai.lt 2017 liepos 28 at 13:34

  Ačiū visiems, kurie paliekate komentarus ir dalinatės informacija. Tikėkimės SMSPinigai.lt atstovai irgi į juos atsižvelgs ir pataisys Jūsų išvardintas spragas.

 6. niekada nepriskambinsi ir negausi atsakymo del ko negali suteikt paskolos;D:D

 7. MATOT KAIP TOKIOS YMONES TEISINASI TU NETURI PAJAMU NORS NUO 2003-2044 TURIU 2 GRUPE IR NET TUO NEPASIDOMI;D

 8. Nekada neskolinkite is sios imones pinigu.Apgavikai!!!

 9. 1
  Naudojimasis svetaine
  30
  Siūlomų paslaugų kokybė
  20
  Klientų aptarnavimas
  10

  Niekada negali paskambinti . Patys ragelio nepakelia. Kas per įmonę …..

  - Minusai: Negali paskambinti. O patys neatsiliepė kaip skambini
  Naudinga(0) Nenaudinga(0)You have already voted this
 10. 3.5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Siūlomų paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  10

  Gaila,kad neperskaičiau ankščiau šių atsiliepimų.Dabar jau bijau,kaip įmonė pasielgs su manim,nes paėmiau paskolą 3 metams.Refinansavau Credit24,o dabar galvoju,ar gerai padariau.Veluoju 2d.sumokėti,o jau šiandien sulaukiau agento skambučio su priminimu,jog veluoju ir kada sumokėsiu,iki kada sumokėsiu,ir dar ar negaliu nors kiek dabar sumokėti.Ir nesvarbu,kad prieš tai įmokos sumokėtos ir laiku mokėta.Jaučiuosi kaip paskutinė piktadarė įmonei,kad 2d.veliuoju su įmoka.Daugiau, išsimokėjusi paskolą,tikrai neimsiu ir nerekomenduoju kitiems.Pirma kartą paėmiau paskolą,daugiau kažin ar norėsiu.

  Naudinga(0) Nenaudinga(0)You have already voted this
 11. Uzpildziau keleta paraisku skirtingose firmose. Sita suteike greiciausiai. Kol kas labai patenkintas. Gal todel, kad ne pirma karta skolinuosi pas juos tai viskas taip greitai.

 12. Skolinkitės tik iš čia, jei prireikė pinigų – viskas tvarkingai, normaliai. Ir paskolos grąžinimo atidėjimą gavau, tikiuosi tvarkingai atsiskaityti ir neturėti bėdų!

 13. Visada malonu su Jumis dirbti. Stengiuosi atitikti reikalavimus dėl kreditų, todėl, kai tik nuspręsiu skolintis – būtinai susisieksiu tik su Jūsų bendrove.

 14. Atsakyti
  Marius iš už miško 2018 gegužės 14 at 7:54

  Sveiki. Aišku – tobulumui ribų nėra. Bet man čia labiausiai patinka, o dabar dar ir saitas naujas, Viskas čiki. Geros nuotaikos visiems!

 15. Esu begalo jums dekinga uz operatyvia paslauga,visiems rekomenduosiu jusu paslaugas,,aciu jums laba

 16. 0.5
  Naudojimasis svetaine
  10
  Siūlomų paslaugų kokybė
  10
  Klientų aptarnavimas
  10

  zmones neimkit is smspinigu.Aferistai labai graziai moka uzpudrint smegenys bukite atsargus.

  Naudinga(0) Nenaudinga(0)You have already voted this
 17. 5
  Naudojimasis svetaine
  100
  Siūlomų paslaugų kokybė
  100
  Klientų aptarnavimas
  100

  Šiek tiek dvejojau dėl atsiliepimų, bet susigundžiau 2000 Eur nemokama paskola. Tačiau viskas normaliai, kaip nurodyta sąlygose, jokių nesklandumų neturėjau.

  Naudinga(0) Nenaudinga(0)You have already voted this

  Palikite atsiliepimą

  Jūsų bendras įvertinimas

  Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

  “Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

   

  Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

   

  “Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

   

  © 2016-2019 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

  paskoluatsiliepimai.lt
  Login/Register access is temporary disabled