Šventinio laikotarpio taupymo gudrybės

Daugelis žmonių įsitikinę, kad sausio 1- oji – puiki galimybė viską pradėti iš naujo. Tačiau ir iki pirmosios metų dienos dar galima šį tą nuveikti, kad Naujuosius pasitiktume turtingesni.


  • Puiki proga sumažinti skolas

Turite pasiėmę kelias paskolas ar greituosius kreditus? Mokate nemažas išmokas? Iki Naujųjų metų galite refinansuoti kreditą. Šventiniu laikotarpiu dauguma bankų ir kredito bendrovių siūlo patrauklias sąlygas. Jei pasiimsite naują paskolą su maža palūkanų norma ir sumokėsite visas skolas, tai kitus metus pasitiksite tik su vienu finansiniu įsipareigojimu.

  • Asmeninio finansinio plano sudarymas

Jei šiais metais nepavyko įgyvendinti savo užmojų, suplanuokite kitų metų biudžetą ir tikslą pasiekti bus daug lengviau. Geriau vėliau negu niekada. Planuokite pirkinius, išmokite pasakyti „ne“, nereikalingų daiktų įsigijimui.

  • Išlaidos šventėms

Metų gale mus „užklumpa“ net kelios šventės. Todėl planuoti verta ne tik dideliems pirkiniams skirtas išlaidas. Iš anksto nuspręskite, kokią sumą skirsite šventėms. Sąmatą galima suskirstyti ir į mažesnes dalis, pvz., kokią dalį skirsite dovanoms, kokią, Kūčių, Kalėdų ir Naujųjų metų stalui, puošmenoms, eglutei, fejerverkams, nenumatytoms išlaidoms ir pan.

Planuoti galima pasinaudojant mobiliosiomis programėlėmis.

  • Nepasimaukite ant prekybininkų kabliuko

Prasidėjus kalėdiniams ir naujametiniams išpardavimams nesusigundykite didelėmis nuolaidomis. Niekam ne paslaptis, kad dauguma prekių kainų tyčia padidinamos, o po to siūloma ženkli nuolaida. Jei planuojate pirkti reikalingą daiktą, pasidomėkite, kokia jo kaina buvo prieš prasidedant kalėdinei išpardavimų karštligei.

  • Palyginkite kainas

Kartais tos pačios prekės kaina mažoje parduotuvėlėje ir prekybos centre gali skirtis net 1,5 – 2 kartus. Nepasiduokite kalėdinei pirkimo nuotaikai, nepirkite iškart patikusio daikto, o pasižiūrėkite, gal yra galimybė jį įsigyti pigiau.

  • Nebūkite prietaringi, nepirkite ir nedovanokite niekniekių

Dar vienas gudrus pardavėjų triukas – brangiau parduoti prekę, kuri, pasak jų, neša laimę ar yra būtinas šventinis atributas. Tai yra, sutikti Naujuosius būtent su tam tikros spalvos drabužiais ar pirkti kinų Naujųjų metų simbolius. Porcelianinės paršiukų, žiurkių ir kitų gyvūnėlių figūrėlės turbūt įdomios tik kolekcionieriams, o visų kitų namuose jos – tik nereikalingas balastas.

  • Dovanas pakuokite patys

Kaip originaliai supakuoti dovanėlę rasite internete, o ir specialių priemonių pirkti nebūtina, tiks kartoninės dėžutės, tapetų likučiai, dažais nupurkšti kankorėžiai ir pan.

Šventinio laikotarpio taupymo gudrybės

  • Dovanų loterija

Užuot sukus galvas ir pirkus dovanas kiekvienam šeimos nariui, galima suorganizuoti dovanų loteriją, kai iš didelės dėžės kiekvienas traukia dovanėlę. Gražiai supakuota gali būti bet kas, kas iš tikrųjų pravers ir bus sunaudota: muilas, saldainiai, ryžių pakelis, žaisliukas ar alaus skardinė. Esmė čia ne pati dovana, o geros emocijos.

Neatidėkite naujų įpročių formavimo mėnesio ar metų pradžiai, dabar pats laikas pritaikyti taupymo gudrybes, kurios pravers ne tik per šventes, bet ir kitais metais.

Toliau skaitykite: 30 būdų, kaip sutaupyti pinigų

Arminas Orantas

Svetainės turinio ir projektų vadovas

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” yra nepriklausomas internetinis šaltinis, kuriame palyginami internetinių paskolų pasiūlymai, P2P investavimo ir skolinimo platformų tarifai, suteikiama supaprastinta, nešališka informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau neprisiimame jokios atsakomybės ir negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą ar investuodami, susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Mes neteikiame finansinių paslaugų. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Šioje svetainėje gali būti partnerių ar trečiųjų šalių nuorodų, kurios padeda palaikyti ir prižiūrėti šios svetainės veiklą ir Jums nieko nekainuoja.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Logo