Wandoo.pl

Wandoo.pl
Wandoo.pl

Wandoo.pl priklauso Latvijos „Wandoo Finance“ įmonių grupei ir siūlo savo klientams greitas internetines paskolas be papildomų formalumų. Bendrovei  būdingi puikūs ir novatoriški technologiniai sprendimai, o tai reiškia, kad klientai gali mėgautis patraukliomis finansinėmis sąlygomis ir efektyviu bei kokybišku paskolų procesu. Bendrovė siūlo įvairias akcijas, taip bandydama pritraukti naujus klientus. Suteikiamų paskolų dydis svyruoja nuo 300 iki 5,000 zlotų, o grąžinimo terminas yra iki 30 dienų. Palūkanos pirmai paskolai nėra taikomos.

Pasidalinkite savo patirtimi su kitais skaitytojais :).

Palikite komentarą

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Paskolų atsiliepimai” leidžia Jums palyginti individualius paskolų pasiūlymus, suteikdama supaprastintą, nešališką informaciją apie jų teikiamas sąlygas ir paslaugas, tam kad galėtumėte lengviau priimti svarbius finansinius sprendimus.

Atsakomybės apribojimas: Visa puslapyje pateikiama informacija, vertinimai ir palyginimai yra subjektyvi ją analizavusių asmenų bei buvusių ar esamų klientų nuomonė. Mes galime pateikti rekomendacijas, tačiau negarantuojame, jog Jūs ar kiti vartotojai, kurie ateityje naudosis apžvelgtų įmonių paslaugomis, imdami paskolą susidurs su analogiškomis situacijomis ar turės tokią pat patirtį.

“Paskolų atsiliepimai” svetainėje pateikti logotipai ir kiti prekių ženklai yra atitinkamų prekių ženklų savininkų nuosavybė. Informacija, pateikta paskoluatsiliepimai.lt, skirta tik švietimo tikslais. Prieš priimdami finansinius sprendimus, kreipkitės į licencijuotą finansų specialistą. Ši svetainė gali būti kompensuota trečiųjų šalių reklamomis.

© 2016-2020 paskoluatsiliepimai.lt. Visos teisės saugomos. – Privatumo politikaApie musKontaktaiReklama

Paskoluatsiliepimai.lt
Enable registration in settings - general